Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:33

john4serres έγραψε:
renegade έγραψε:Ο άλλος ο τρελός κάνει διακοπές Μύκονο και ανεβάζει
Only PAOK

Στην Τουρκία είναι, κοντά στην Αττάλεια.

Ακόμα χειρότερο.
Να είσαι στο εστιατόριο μυκονος και να γράφεις μόνο ΠΑΟΚ
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14490
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Ettien26 » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:36

invincible έγραψε:
Εγώ φίλε προσωπικά δεν με νοιάζει. Εχω περάσει καλοκαίρι που έπαιζα ένα προκριματικό τσουλου και μετά έμπαινα στους ομίλους. Έτυχα με μία Ισραηλινή ομάδα καφενείο. Και όμως φίλε εκείνο το καλοκαίρι όλοι είμασταν ευτυχισμένοι με τις μεταγραφές. Πήγαμε πήραμε από την Καλλιθέα τον Σκαρμουτσο γιατί ο Γκεκας μας έκλασε και πήραμε από την Β εθνική Κύπρου τον Λιασο Λουκα! Εκείνο το καλοκαίρι φίλε είμασταν όλοι ευτυχισμένοι. Ξέρει ο Αγγελος λέγαμε.


Μια διόρθωση αν μου επιτρέπεις. Ο Λιάσσος είχε ήδη έρθει απο τον προηγούμενο χειμώνα. Οι μεταγραφές το καλοκαίρι του 2004 ήταν οι Σκαρμούτσος και Ανδράλας...Ούτε ο Γκέκας είχε παίξει εκείνο το καλοκαίρι, αυτό έγινε 2 χρόνια μετά όταν πουλήθηκε ο Σαλπιγγίδης και προτίμησα να πάει στην Γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Ettien26
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: Κυρ 12 Ιαν 2020, 20:39

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό invincible » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:48

Ettien26 έγραψε:
invincible έγραψε:
Εγώ φίλε προσωπικά δεν με νοιάζει. Εχω περάσει καλοκαίρι που έπαιζα ένα προκριματικό τσουλου και μετά έμπαινα στους ομίλους. Έτυχα με μία Ισραηλινή ομάδα καφενείο. Και όμως φίλε εκείνο το καλοκαίρι όλοι είμασταν ευτυχισμένοι με τις μεταγραφές. Πήγαμε πήραμε από την Καλλιθέα τον Σκαρμουτσο γιατί ο Γκεκας μας έκλασε και πήραμε από την Β εθνική Κύπρου τον Λιασο Λουκα! Εκείνο το καλοκαίρι φίλε είμασταν όλοι ευτυχισμένοι. Ξέρει ο Αγγελος λέγαμε.


Μια διόρθωση αν μου επιτρέπεις. Ο Λιάσσος είχε ήδη έρθει απο τον προηγούμενο χειμώνα. Οι μεταγραφές το καλοκαίρι του 2004 ήταν οι Σκαρμούτσος και Ανδράλας...Ούτε ο Γκέκας είχε παίξει εκείνο το καλοκαίρι, αυτό έγινε 2 χρόνια μετά όταν πουλήθηκε ο Σαλπιγγίδης και προτίμησα να πάει στην Γερμανία.


όσες διορθώσεις θέλεις, αλλά νομίζω ότι οι μεταγραφές ήταν Σκαρμούτσος , Ανδράλας και τώρα ο Λουκά αν όντως ήρθε από τον χειμώνα δεν το θυμάμαι. Μπορεί να το μπερδεύω με την τιμωρία. Επίσης δεν θυμάμαι αν ήρθαν τότε και οι Αμαφούλε Μπραδερς και ο Ραιν Καπαγιανιδης. Ο Γκέκας θυμάμαι ήταν κοντά πολύ και χάλασε. Τότε ήταν πολύ καλός αν ερχότανε θα βοήθουσε πολύ.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:52

prist64 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Γιατι ξυνεις πληγες πατερ μου?


τι να κανω?
δεν εχω καμμια ινφο

ρε κατ για πες μου

τον ραφτη,μηπως τον εφερε ο πελαργος το καλοκαιρι?
δεν εχει σημασια ποιος τον εφερε, σημασια εχει οτι ηρθε κι ομόρφυνε η ζωη μας
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:53

Ας έχουν μια ετοιμη 15αδα πληρως αξιομαχη (δηλαδή χωρίς μουργκ Τέιλορ) για το πρώτο ευρωπαϊκό από τους ήδη υπάρχοντες κ οι άλλοι σιγά σιγά ας ενσωματωθουν ,δε μπορεί ο τσαουσης να κρατήσει με την μποεμιανς ξερωγω η ο Κουτσιας

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 26 Μάιος 2022, 22:53

Όντως οι εκπομπές του Ραπτόπουλου είναι πρώτες σε ακροαματικότητα?
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:00

Όλα τα τσιρκα σε αυτή την χώρα έχουν θεαματικοτητα

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:01

Όλα τα τσιρκα σε αυτή την χώρα έχουν θεαματικοτητα

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό invincible » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:03

trouman έγραψε:Όντως οι εκπομπές του Ραπτόπουλου είναι πρώτες σε ακροαματικότητα?


Μα κανείς δεν τον ακούει για ρεπορτάζ, τον ακούνε να γελάσουν όλοι και να ξεχάσουν τον καθημερινό τους πόνο.

ολοι ξέρουν τι ομάδα είναι. και κανείς δεν τον παίρνει στα σοβαρά αν θέλει να πει κάτι σοβαρό για ΠΑΟΚ.

Απλά επειδή είναι κουτσομπόλης και δεν ξέρει να κρατά μυστικά του φεύγουν διάφορα που ακούει εκεί μέσα στο Μετροπολις από τους ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ. Αλλά οι ρεπότερ του ΠΑΟΚ δεν είναι όλοι και πολύ σοβαροί και καμία φορά αντί για είδηση βγάζουν προσκοπικές εκτιμήσεις.

Δηλαδή και ο Κολκας αν τον ρωτήσεις στο οφ δε ρεκορντ τι θα σου πει ξινιλα και παράπονο θα βγάλει για το ρόστερ.

Αλλά ρε παιδιά δεν έχουμε ροστερ στο φινάλε . κάποτε είχαμε. Τώρα ένας Ινγκανσον είναι μόνο.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό mbison » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:28

Luigi Vampa έγραψε:
mbison έγραψε:
Luigi Vampa έγραψε:Ε;

Tι ε? Με το ρόστερ μας μπορούσε να παιξει κ 442 με Ζιφκοβιτς εσωτερικό μέσο, να βαλει 2 φορ, τουλαχιστον στον τελικό μετα το 1-0. Δεν αλλαζει με τπτ τις ιδεες του. Με τον Μποτο ως φιλοσοφιες δεν ταιριαζουν


Έχασα τη μπαλα λίγο. Το ε πήγαινε στον renegade που απ ότι κατάλαβα είπε ότι φεύγει ο Λουτσεσκου; Η' ότι ειρωνεύεται κάποιους που λένε ότι φεύγει ο Λουτσεσκου; Δεν τα ψυχολογω εύκολα τα γραπτά του :mrgreen: Αυτό που μου γράφεις δεν κατάλαβα που πάει. Κ δε συμφωνώ κιόλας γιατί ο Μποτο είπε ο ίδιος το αντίθετο απ αυτό που λες

Έγραψε ο renegade: Για αυτό Κ προπονητής θα είναι κάποιος που δεν τον ξέρουν(με)
Kαι συ μετα είπες: ε?
Εγω κατάλαβα ότι γράφει για το "ενδεχόμενο" να αλλάξουμε προπονητή αν γίνουν πολλές αλλαγές κ μαλιστα παικτών τους οποιους ο Λου είχε ψηλά στις προτιμησεις του.
Για μενα ακόμα κ δυσαρεστημενος να ειναι ο Λου, δεν προκειται να παραιτηθεί, εκτος και αν του στρωσει καμια αραβικη πετροδολλαρα.
Αν θυμάσαι κ το βιντεακι με Ιβαν κ Λου σε τηλεδιασκεψη με τη ληξη των περσινων μεταγραφων, που ευχαριστουσε τον Προεδρο. Λες κ καναμε μεταγραφες περυσι. Επισης τοτε δεν ειχαμε ΤΔ.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Πέμ 26 Μάιος 2022, 23:58

Οκ! Κατάλαβα. Αν φύγει ο Λουτσεσκου, όντως θα επιβεβαιωθεις γι αυτό που λες για διάφορα φιλοσοφίας μεταξύ αυτού κ του Μποτο. Εγώ δεν το πιστεύω πάντως.
Πιστεύω ότι υπάρχει συνεργασία κ συνεννόηση.
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 27 Μάιος 2022, 00:10

Τι θα γίνει ρε παληκαρια;;

Θα διαβάζουμε για το Ραπτόπουλο για τα σενάρια που πλαθει ο καθένας ή για μεταγραφές;;

Για να το μαζέψουμε λίγο!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό mbison » Παρ 27 Μάιος 2022, 00:13

Luigi Vampa έγραψε:Οκ! Κατάλαβα. Αν φύγει ο Λουτσεσκου, όντως θα επιβεβαιωθεις γι αυτό που λες για διάφορα φιλοσοφίας μεταξύ αυτού κ του Μποτο. Εγώ δεν το πιστεύω πάντως.
Πιστεύω ότι υπάρχει συνεργασία κ συνεννόηση.

Όχι, άποψη μου είναι ότι θα μείνει και θα πει ξανά ευχαριστώ για τις μεταγραφές που θα γίνουν. Αν φύγει, θα γίνει με πώληση για να ωφεληθεί η ΠΑΕ. Και τότε μπορεί να έρθει κάποιος πιο κοντά στον Μπότο, όπως πχ ο Φερειρα. Ευχή μου είναι να συμβεί το 2ο, δλδ να τον πουλήσουμε.
Οκ Sourme
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Мир » Παρ 27 Μάιος 2022, 00:55

prist64 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Γιατι ξυνεις πληγες πατερ μου?


τι να κανω?
δεν εχω καμμια ινφο

ρε κατ για πες μου

τον ραφτη,μηπως τον εφερε ο πελαργος το καλοκαιρι?

Ο πελαργός έλεγε, όχι σκουπίδια όχι πλαστικά σε θάλασσες και ακτές.

Τον ραφτη θα μας έφερνε;
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6427
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2022

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Παρ 27 Μάιος 2022, 01:36

Ο Μέγας Κρέσπο σε 2,3 γραμμές σε πρωτοσέλιδο τα λέει όλα.

Λυπάμαι που ο προπονητής και ο ΤΔ δεν βγαίνουν να παραδεχτούν αυτό ακριβώς που επιβεβαιώνει ο Κρέσπο. Για μένα ο Ισπανός πρέπει να μείνει σε κάποια θέση στον ΠΑΟΚ και να προσφέρει από εκεί.

Ειδικά διαβάστε για το τί είδους ενίσχυση χρειάζεται η ομάδα (μιλάει για ισορροπία νέων με έμπειρους).

Θα ήθελα να βγεί ο Μπότο την επόμενη εβδομάδα και να μήν μας πεί πολλά ωραία και διάφορα, δικαιολογίες κλπ. Να μας πεί ξεκάθαρα λόγια, και το τί πρέπει να γίνει για να χτιστεί ο νέος ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4471
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες