Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό shearer4 » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:18

Η λογικη παντως λεει οτι ο φορ που αναμενεται δεν ειναι ελευθερος, αν θελουμε να μπει και να παιξει την Τριτη. Οσο καλη εκγυμναση να κανει καποιος μονος του, αυτη την στιγμη θελουμε παιχτη που εχει κανει καποια προετοιμασια και προπονησεις και ειναι οσο πιο κοντα γινεται στο 100% απο φυσικη κατασταση. Αν εχει και ρυθμο απο καποια ματς φιλικα/επισημα (εθνικη?), ακομα καλυτερα
Άβαταρ μέλους
shearer4
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2016, 08:36

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:18

Εξαιρετικος ο Μάντζιος στα νιατα του!
Δεν ξερω τωρα σε τι κατασταση ειναι βεβαια... [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:22

Parolos έγραψε:Ρε συ Barlow κάτσε λίγο.. τί να πούμε δλδ?
Οκ δώσαμε Ακπομ και πάμε για Μάντζιο, πολύ καλή κίνηση μια χαρά αναβάθμιση μπροστά.
Καλύτερα?

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπαρχει αποσταση αναμεσα σε τσουμπα και σε τσουπο.Χαος βασικα.Και σιγουρα οχι αγωνιστικα.Αυτο το ειδαμε κ εχθες.
Και δε λεω ας πουμε κ τις υπερβολες, αλλα συνηθως παιρνουν τα μυαλα αερα, ερχεται ενας παικτης που δεν ξερουμε και αρχιζει το θαψιμο.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:22

Σιγά την απόσταση. Δύο γράμματα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό zoran » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:23

Λέτε να ναι από Μπενφίκα ο παίκτης ;; Είχαν ειπωθεί κάποιοι όπως ο φακούντο κι άλλος ένας.
η συμφωνία μπορεί να χει κλείσει πριν το ματς (στο οποίο πίστευαν σε άνετη πρόκριση) και λέγαν άντε πάρτε ένα καλό deal, να σας έρθει πιο μαλακά ο αποκλεισμός :lol:
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:24

O Μάντζιος αδίκησε τον εαυτό του, γιατί απλά ήταν ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ μ@λ@κ@ς.

Έχω διαβάσει συνέντευξή του όταν είχε σκοράρει σημαντικό ευρωπαϊκό γκολ για τον βάζελο, που λίγο πολύ έλεγε οτι βαριέται να ασχοληθεί με το ποδόσδφαιρο όλη του τη ζωή και δε το βρίσκει σημαντικό. Ή κάπως ετσι.

Δηλαδή είσαι ανερχόμενο φορ, έκανες το ξεπέταγμά σου, σε κοιτάνε όλοι και δηλώνεις αυτό;

Η πορεία του μετά απέδειξε κάποια πράγματα.

Επίσης δεν ξεχνάω τη λυσσασμένα αντιαθλητική μανία του ενάντια στον ΠΑΟΚ το 2014, όταν στην κυριολεξία έσπασε το παπούτσι του Βίτορ και του μάτωσε το πόδι με τάκλιν
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:28

για να δουμε τα δεδομενα για φορ:

-λογικά θα είναι κάποιος με ομάδα,προετοιμασία κτλ, αφού θα είναι έτοιμος να μπει στα ματς του τσ.λ
-λογικά θα πέσει χρήμα για αγορά
-βάση των μέχρι τώρα κινήσεων, θα είναι σε καλή ηλικία και εξέλιξης αλλά και βάση εμπειρίας. δηλαδή κάπου στα 24-27 χρόνια
-λογικά θα έχει 10+ γκολ την περυσινή χρονιά στο πρωτάθλημα του, μην πω 15+
-λογικά θα έχει καλά στοιχεία ΚΑΙ στο ψηλό παιχνίδι, γενικά καλά ταχυδυναμικά χαρακτηριστικά και όχι στοιχεία σβιντερσκι. Υπολογίζω να είναι παίχτης του 1,85 υψος
-τέλος, ή θα ειναι...πρωτοκλασάτος σε υποδεέστερο πρωτάθλημα (πχ Κροατία) ή δευτεροκλασάτος σε καμια Πορτογαλία, Ιταλία κτλ.
-ΔΕΝ θα θέλει συμβόλαιο πάνω απο 8 εκατοστάρικα βάση όσων μεχρι στιγμής έχουμε δει και ακούσει...

όπως και να έχει, μόνο ελπιδοφόρες μπορεί να είναι τέτοιες σκέψεις...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Jeremy4 » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:29

Για κάναν Cyle Larin μας βλέπω...
Άβαταρ μέλους
Jeremy4
 
Δημοσιεύσεις: 1152
Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2008, 10:12
Τοποθεσία: Βουδαπέστη, Ουγγαρία

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό zoran » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:31

Κάτι τέτοιες ώρες, λείπει ο Mauricio-8
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Demon4 » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:31

zoran έγραψε:Λέτε να ναι από Μπενφίκα ο παίκτης ;; Είχαν ειπωθεί κάποιοι όπως ο φακούντο κι άλλος ένας.
η συμφωνία μπορεί να χει κλείσει πριν το ματς (στο οποίο πίστευαν σε άνετη πρόκριση) και λέγαν άντε πάρτε ένα καλό deal, να σας έρθει πιο μαλακά ο αποκλεισμός :lol:


Μετά το χθεσινό, πρέπει να αρχίσουν τις πωλήσεις αλλιώς τους βλέπω να έχουν και αυτοί θέματα με το ffp
Άβαταρ μέλους
Demon4
 
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 20:34
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα / Budapest

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό DamoN » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:31

Εγώ θέλω αυτόν της μαρσειγ που μπήκε και τα έκανε ολα τανα.... περυσι έπαιζε στην Μπόκα... ψυχοπαθής και παιχταρας.... τι καβανι λέτε ρε...είπαμε
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:33

Στην υπόθεση Τσόλακ με χαλάνε 2 πράγματα:
1. Προερχεται απο τη Ριεκα που πηραμε τον Λεοβατς ως παιχταρά κ βγηκε μετριος. Δλδ δεν εχει το μεγεθος η ομαδα για να κρινουμε αν κανει σε μας τη διαφορά.
2. Αλλαζει καθε 6 μηνες ομαδα https://www.transfermarkt.com/antonio-c ... ler/160668.
Ειναι 26 μολις χρονων κ εχει γεμισει η σελιδα του transfermarkt
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό invincible » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:34

Κάποιοι έγραψαν ότι αν πουληθεί μετά την Κρασνονταερ ο Γιαννούλης στην Ατάλαντα δεν θα έχει δικαίωμα μετά στο τσουλου στους ομίλους. Μα πραγματικά εγώ αμφιβάλω ότι τον Γιαννούλη τον θέλει άμεσα η Αταλαντα και για το τσουλου μάλιστα. Τον θέλει ως αντικαταστάτη του Γκοσεν σε περίπτωση τον πουλήσει τον χειμώνα ή του χρόνου. Έχουν πάει πολλοί παιχταράδες στην Ιταλία σε μεγάλες ομάδες και τους είχανε σε αδράνια ή δανεικούς. Σχεδιασμό πιστεύω πως κάνει η Αταλαντα για Γιαννούλη δεν τον παίρνει να μπει κατευθείαν να παίξει.

Αλλά το ξανά λέω ο Γιαννούλης μπορεί να πουληθεί μίνιμουμ 10Μ ακατέβατα τον χειμώνα. Και όχι πάρε 6 + Αρκαδιους τώρα...

Και αν θες πιο πολλά κάντον ανανέωση αλλά σίγουρα θα πρέπει να του δώσεις πιο πολλά λεφτά ετησίως. Αλλά στο φινάλε οι ΠΑΕ σύμφωνα με το FFP πρέπει να πουλάνε και να αγοράζουνε. Όχι μόνο να αγοράζουν.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:34

Τίποτα λιγότερο απο Μαντζουκιτς Καβανι ξέρω γω
Άντε μην αρχίσουμε το κραξιμο παλι
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020 II

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 16 Σεπ 2020, 11:37

Ρε ξεκολλατε λίγο.
Ο προπονητής δεν είπε έχω απαιτήσεις από τη διοίκηση? Τελικά στηρίζεται ο προπονητής αλλά να του φέρουμε Μάντζιο ξέρω γω?
Από την άλλη όχι τύπου Τσουπο, γιατί ξεφεύγουμε και δε μπορεί να διαχειριστεί ονόματα και θα χαλάσει η χημεία.

Ε γάμα το ας μείνουμε με Σβι και Κουτσια χίλιες φορές και το εννοώ. Από το να φέρω 2ο Σβιντερβσκι με κάνα δυο τρία εκατομμύρια.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6031
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες