Πιθανός νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 00:41

Θα πάμε με Υπηρεσιακό Προπονητή στο Κλ. Βικελιδης...?
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Πέμ 25 Ιουν 2020, 00:52

Χαλαρωσε βρε ουαρντα του PAOKmania
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 00:56

Sekeris έγραψε:Χαλαρωσε βρε ουαρντα του PAOKmania

Είσαι και φαίνεσαι!! Για να μην πω και τίποτα παραπάνω...!!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 00:59

Δεν έβρισα, ούτε έθιξα ΠΟΤΈ μου κανέναν! Θα αντιπαρατεθουμε, θα πούμε ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, θα κάνουμε την πλακιτσα μας, αλλά μέχρι εκεί! Παρακαλώ πολύ λοιπόν...!!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 01:38

Με όλο μου τον σεβασμό, στον Πόρκαρο, θα πω ότι θεωρώ απαράδεκτο, να υπάρχει τέτοιο τόπικ...Η ομάδα έχει προπονητή ακόμα και ίσως με αυτόν συνεχίσει, όχι μόνο στο Κυριακάτικο ντέρμπι, αλλά ως το τέλος της σεζόν...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 05:48

Goran καλέ μου συνοπαδο, συμφωνώ ΑΠΌΛΥΤΑ μαζί σου! Αλλά όταν όλες τις προηγούμενες ημέρες οι 9 στους 10 αναθεματιζαν τον Φερέιρα, αντί να "ξεδιπλωνουν κατάρες" κατά της Εγκληματικής Οργάνωσης ή και πριν ακόμη τη λήξη του χθεσινού ματς, οι 9,5 στους 10 είχαν "τελειώσει" τον Φερέιρα (ενώ υπάρχουν ακόμη επτά πολύ κρισιμα παιχνίδια, με απαρχή αυτό με τον Άρη Ν. Ελβετίας), γιατί να 'ενοχλει' η δημιουργία - τρολια τέτοιας σελίδας? Αυτό δεν θέλει η πολύ μεγάλη πλειοψηφία των οπαδών μας? Εγώ λέω ότι πρέπει να ξεπλυνουμε την ντροπή της τεσσάρας από το υποκατάστημα της Ε.Ο., άλλοι θέλουν την κεφαλή του Άμπελ επί πινακι. Για ποιόν λόγο να μας "χαλάει" τότε? Άλλον Προπονητή δε θέλουμε, πριν το ματς στο Ληκι?
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 06:05

Ακόμα δε παραιτήθηκε ο απατεώνας. Ήρθε σε ομάδα μοντέλο, την έκανε μπουρδελο, έχασε όλους τους στόχους και κατέστρεψε ένα σωρό παίκτες και δεν έχει σκεφτεί πως πρέπει να παραιτηθεί. Καινούργιο προπονητή χθες και να μη ξανά ξοδέψουμε ένα σωρό εκατομμύρια για εκκολαπτόμενους μάγους


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2659
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό vs40 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 06:54

Περα από τη λύση Γκαρσία, ο ΠΑΟΚ χρειάζεται έμπειρο κοουτς και οχι εκολλαπτομενο μαγο. Να μάθει μπαλίτσα και οχι το αντίστροφο, γιατι εχουμε την πιο αμπαλη διοίκηση του παγκόσμιου ποδοσφαίρου.

Ο Γκαρσία εξαιρείται γιατι έχει την κατάλληλη προσωπικότητα, dna ΠΑΟΚ, γνωρίζοντας τέλεια το σωματείο έχοντας και τη δυνατότητα να αξιοποιήσει τις ακαδημίες. Ο ΠΑΟΚ χρειάζεται προπονητή που αν πετύχει θα μπορεί να μείνει και να δώσει συνέχεια στις επιτυχίες. Νομιζω οτι το συμμάζεμα στο μπατζετ που θα έρθει χρειάζεται εναν προπονητή με τα προσόντα του Γκαρσία που εχει μιλήσει καυτηριαζοντας ηδη αυτο το θεμα, οπου ξενοι παιρνουν παρα πολλα διχως να προσφερουν. Θα πρέπει να ελληνοποιηθει το ροστερ μας με παίκτες ποιότητας, κρατώντας τους ποιοτικούς Έλληνες. Πρέπει κι εμείς να αλλάξουμε αυτή τη ξενομανια που μας δέρνει. Η μονη χωρα του πλανητη που δε θελει τους δικούς της ανθρώπους και προτιμά το ξένο μεσω άνισης σύγκρισης. Ο Έλληνας τρωει discrimination στο εξωτερικό, το τρώει και στην ίδια του τη χώρα!
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5278
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό mbison » Πέμ 25 Ιουν 2020, 06:56

Aφου υπάρχει το ματς με το σκουληκι, αποκλειεται να αλλαξει πριν ο προπονητης. Θα περασει πρωτα αυτο το ματς. Αλλα μαλλον θα περασουν και τα υπολοιπα. Ποιος τρελος να αναλαβει τωρα που καιει η καρεκλα?
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5174
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό kostas.doumpis » Πέμ 25 Ιουν 2020, 07:22

χεερ, τσερναι,λιμπρεχτς,χααν,σκοτσικ,λοραντ!!παντα ο Π.Α.Ο.Κ. ειχε καλη ομαδα με κεντρικοευρωπαιους προπονητες!δεν του πανε οι λατινοι!οσο πιο γρηγορα το καταλαβει ο γιωργακης ,τοσο το καλυτερο!ειδικα τωρα που εχουμε τον ρεμπε!ΤΟΜΑΣ ΣΑΑΦ!!
ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΟΡΔΕΣ ΜΑΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΥΤΟΠΙΑ!
kostas.doumpis
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Παρ 05 Οκτ 2018, 10:19
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό zoran » Πέμ 25 Ιουν 2020, 07:45

ΠΟΡΚΑΡΕ όαση το θέμα που άνοιξες, που δίνει αισιοδοξία, αυτή τη δύσκολη για όλους μας μέρα.
Η ελπίδα που ζητάμε δηλαδή....(νέος προπονητής)

Δε θα με χαλάσει ούτε ο Πάμπλο, ούτε ο Ιβιτς, ούτε ο Κάναντι, ούτε ο Ρουμάνος

Βασικά κανένας προπονητής στον κόσμο δε θα με χαλούσε, εκεί κατάντησε την Ομάδα και τον εαυτό του ο αμπέλ
Ξερετε εγω εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην Παναγια, να το γνωριζετε......
Εσεις το χετε αλλιως, εγω το χω αλλιως...
Τι να κανουμε τωρα ;;;
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 25 Ιουν 2020, 07:55

Καναντι.
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 25 Ιουν 2020, 08:33

Για μένα ο ιδανικός είναι ο PG που δεν θα μας στοιχίσει πολλά. Δυστυχώς δεν έχει πτυχίο και μόνο σαν βοηθός μπορεί να έρθει προς το παρόν. Όταν με το καλό το πάρει θα τον περιμένουμε. Ικανότητες έχει, dna έχει, γνώστης της Ελληνικής πραγματικότητας είναι, ξέρει να αξιοποιεί και να αναδεικνύει τους νέους και αυτός ακριβώς χρειάζεται ο ΠΑΟΚ: Την εκμετάλλευση των δικών του παιδιών.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Luigi Vampa » Πέμ 25 Ιουν 2020, 08:47

Χαβι Γκραθια η' Καναντι. Ο Γκαρσια δεν είναι δίδυμο με τον Σναουτσνερ; Γιατί κανένας δεν αναφέρεται στον Πολωνο; Νομίζω έχει δίπλωμα αυτός. Μαζι θα είναι στον πάγκο αν προκριθεί αυτή η λύση φανταζομαι
Τελευταία επεξεργασία από Luigi Vampa και Πέμ 25 Ιουν 2020, 08:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Luigi Vampa
 
Δημοσιεύσεις: 2902
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2014, 12:10

Re: Πιθανός νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Pablito » Πέμ 25 Ιουν 2020, 08:50

Δε νομίζω ότι υπάρχει χρόνος για να έρθει νέος προπονητής..
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Επόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες