Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 02 Σεπ 2020, 22:41

Θα ειναι μεγαλο κριμα να μην αυξησουμε τις πιθανοτητες μας με ολη την επενδυση σε ενα χαφ. Ολα εκει κρινονται, με αυτον τον τζολη και αυτα που ειδαμε δεν επειγει ο φορ. Η μαζη του κεντρου θα τα κρινει ολα
Dimg4
 

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 02 Σεπ 2020, 22:42

Mitsospaoki4 έγραψε:Η αναβολή της συνέντευξης του Ρεμπε, μου μυρίζει μεταγραφή..
Για να δούμε.

Μακάρι! Εμένα πάντως δεν μου δείχνει κάτι καλό.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90099
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 02 Σεπ 2020, 22:48

μπορει επειδη ισως ερθει και ο ιβαν την αλλη εβδομαδα ..μπας και φερει εξελιξεις σε καποια θεματα
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τετ 02 Σεπ 2020, 23:18

Για να είμαι ειλικρινής ενώ είναι τόσο κραυγαλέα η ανάγκη απόκτησης γρήγορου χαφ που θα δώσει άλλη πνοή στο κέντρο μας και ενώ υπάρχει ελεύθερος ο Αλέις Γκαρσία δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν κινούμαστε για την απόκτηση του. Η μόνη λογική εξήγηση είναι οτι πρέπει πρώτα να φύγει κάποιος.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 02 Σεπ 2020, 23:40

sourmenetes έγραψε:Ε ναι ρε Barlow το δεχομαι για αυτό το αφήνουμε. Αλλά να βλέπω τον Οικονόμου και τον καμάρα και αναλύσεις Εεεε... Είπαμε...

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εκει μας καταντησαν οι κεραταδες.Τα παραονα σου στη διοικηση κυριε.Εμεις τζανκια ειμαστε.Κ ειδικα αυτο το τοπικ καποτε ηταν οπως οι πουτανες του πειραια που περιμεναν τα ναυτακια τα ζουμπουρλουδικα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 02 Σεπ 2020, 23:43

Ακους εκει νινουα.
Και ξαφνικα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό WestBlock4 » Πέμ 03 Σεπ 2020, 01:21

Εγω παλι χαίρομαι απο τη μια για το πλάνο που έχουν βάλει οσο αναφορά το συμμάζεμα των οικονομικων ( δεν γίνεται μια ζωη να εισαι στα ορια)
Απο την αλλη ομως δεν εχω καμια ελπίδα για να καταφέρουμε επιτελους το στόχο του CHL.
Αυτο που ποτε όμως δε κατάλαβα είναι γιατι παντα στο θέμα μεταγραφών αργούμε να βοηθήσουμε την ομάδα να ανεβει ένα σκαλι στην ευρωπη.
Φετος νομιζω ειναι η καλύτερη χρονιά δεδομένου το 1 παιχνιδι που ολα γίνονται να περάσεις κ να ανέβεις 10 επίπεδα σαν σύλλογος.
Επρεπε να εχεις κλείσει το ροστερ σου κατά 80% πριν το παιχνιδι με τη μπεσικτας.
Ελπίζω μόνο ολο αυτο να είναι για καλό και να δούμε το σύλλογο να δουλεύει με ευρωπαϊκά προτυπα
Άβαταρ μέλους
WestBlock4
 
Δημοσιεύσεις: 1776
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2008, 23:19

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Πέμ 03 Σεπ 2020, 01:32

Καλα, κοψαμε τους παπαδες. Μεταγραφες γιοκ. Ενα πραμα μονο σκεφτομαι. Τι στο καλο κανουν και πως σκεφτονται εδω και χρονια δεν εχω καταλαβει. Ενα χαφ με συμπαθητικα χαρακτηριστικα για ευρωπαικα δεδομενα χρειαζομαστε και δεν το φερνουμε. Οχι για την μπενφικα. Για τον σχεδιασμο της χρονιας ολοκληρης. Δηλαδη Χτιζουνε ομαδα αυτοι τωρα?
Δεν υπαρχει φως απο πουθενα. Ακομη και τους μικρους μας τους χαφ τους καναμε αμυντικους και μπακ. Τι να πω. Πηγαινε να βγαλεις τα πρωτα παιχνιδια της χρονιας με 2,5 χαφ Και τον Νοεμβριο να μην καταλαβαινεις τι εγινε και εμεινες πισω στο πρωταθλημα και η ομαδα δεν παιρνει αποτελεσμα ουτε με αιτηση. Για την Ευρωπη δεν θελω να το σκεφτομαι. Θα λεμε παλι ενοψη απολωνα προφυλαξε ο αμπελ τον χ ψ ζ μεσο κλπ κλπ κλπ.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό soflodoras » Πέμ 03 Σεπ 2020, 02:26

Αγαπητοι μου συν-ΠΑΟΚτζηδες μια σκεψη

Πιστευετε πως η εγκληματικη οργανωση, αυτοι οι επιστημονες, αυτη η συμμορια, αυτο το τοξικο αποβλητο της κοινωνιας μας, αυτο το μορφωμα που με καθε ευκαιρια πεταει δηλητηριο στα παντα , δε βαζει το χερακι της, ειτε στην ουεφα , ειτε σε μανατζερ, παρεμποδιζοντας καθε εξελιξη του ΠΑΟΚ ή των μεταγραφικων μας πλανων; Θα μου πει καποιος. Μπορει να βαλει σε ΟΛΑ τα γραφεια χερι; Η απαντηση ειναι πως εχει ταισει τοσο κοσμακι που στα μεγαλα ναι.

Ξερω. Στα ορια της συνομοσιολογιας αυτα που λεω, αλλα ΚΑΙ φετος οι τυποι απεδειξαν πως οι δυνατοτητες τους ειναι σχεδον απεριοριστες. Και η διαθεση τους ειναι να κανουν κακο στον αντιπαλο. Εδω ελεγχει ολοκληρη κυβερνηση, εχει στησει το τελειο παραδικαστικο, σε συννενοησεις μεταξυ γραφειων θα κολλουσε; Με ενα νον καραπαπειπερ καθαρισαν.

Οπως και να εχει μοναδικη μας ελπιδα ειναι ειτε να διαλυσουμε το μορφωμα και ο βαρωνος να μπει φυλακη , ειτε να στηριχθουμε στις ακαδημιες μας και να αγοραζουμε παικτες λαχεια. Υπερβολικος ακουγομαι ακομα κ στα αυτια μου, αλλα με τετοια ζεστη και χωρις παπαδες τι να κανεις βραδυατικα
Άβαταρ μέλους
soflodoras
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιούλ 2008, 23:44

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό soflodoras » Πέμ 03 Σεπ 2020, 02:35

Totem_pk έγραψε:Καλα, κοψαμε τους παπαδες. Μεταγραφες γιοκ. Ενα πραμα μονο σκεφτομαι. Τι στο καλο κανουν και πως σκεφτονται εδω και χρονια δεν εχω καταλαβει. Ενα χαφ με συμπαθητικα χαρακτηριστικα για ευρωπαικα δεδομενα χρειαζομαστε και δεν το φερνουμε. Οχι για την μπενφικα. Για τον σχεδιασμο της χρονιας ολοκληρης. Δηλαδη Χτιζουνε ομαδα αυτοι τωρα?
Δεν υπαρχει φως απο πουθενα. Ακομη και τους μικρους μας τους χαφ τους καναμε αμυντικους και μπακ. Τι να πω. Πηγαινε να βγαλεις τα πρωτα παιχνιδια της χρονιας με 2,5 χαφ Και τον Νοεμβριο να μην καταλαβαινεις τι εγινε και εμεινες πισω στο πρωταθλημα και η ομαδα δεν παιρνει αποτελεσμα ουτε με αιτηση. Για την Ευρωπη δεν θελω να το σκεφτομαι. Θα λεμε παλι ενοψη απολωνα προφυλαξε ο αμπελ τον χ ψ ζ μεσο κλπ κλπ κλπ.


Ρε φιλε πες αυτο που σκεφτεσαι ομορφα και ωραια και μην μας τσιτωνεις βραδυατικο. Τι θα πει 2.5 χαφ; Ελ καντουρι , εσιτι, σβαμπ, νινουα ειναι τεσσερα. 4! Γιατι να βαλεις δηλαδη 2,5; Θα πεισεις καποιον περισσοτερο ετσι και για κατι;

Υγ. Τι εννοεις με το «ενα χαφ με συμπαθητικα χαρακτηριστικα για ευρωπαικα δεδομενα». Μπορεις να δωσεις και ενα παραδειγμα τετοιου παικτου;
Άβαταρ μέλους
soflodoras
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιούλ 2008, 23:44

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 03 Σεπ 2020, 03:43

Νομίζω ότι και Χατζηστραβός και Τσιγγάρας είναι αρκετά συμπαθητικά χάφ.

Το θέμα είναι αν έρθει κάποιος να είναι καλύτερος απο όλους αυτούς. Δύσκολο, θα χρειαστεί μεγάλο συμβόλαιο και μου φαίνεται ότι (1) ψάχνουν ελεύθερο, και (2) πολυ κάτω του εκατομυρίου. Δύσκολο.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4471
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Jack_riper » Πέμ 03 Σεπ 2020, 04:29

Χατζηστραβος δυστυχως παει λαμια!ητανε ατυχος που δεν μπορεσε να παει προετοιμασια και ειναι κριμα γιατι αξιζει!τζολης,κουτσιας,τσιγγαρας,χατζηστραβος,μιχαηλιδης και μπαλογιαννης πρεπει να παρουνε πολυ χρονο φετος!ας εκμεταλλευτουνε την κριση που υπαρχει γενικα και ας αξιοποιήσουν αυτα τα παιδια.
Jack_riper
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2019, 22:02

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 03 Σεπ 2020, 07:37

Πω Πω ξενερωμα...Σε μια εβδομαδα ξεκιναει το πρωταθλημα,σε 10 μερες παιζουμε με τη Μπενφικα,ξυπνας,φτιαχνεις καφε,λες να ριξω μια ματια στα πρωτοσελιδα,το απολυτο τιποτα,ψαχνεις να βρεις που γραφουν για εμας...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 03 Σεπ 2020, 07:55

renegade έγραψε:
CCCP έγραψε:Περα απο ολα τα αλλα , ο γαυρος επενδυει στην αθλητικοτητα. Γι αυτο μπορει και στεκεται στην ευρωπη και δεν ξεφτιλιζεται τουλαχιστον. Φυσικα δε παιζει μπαλα.

Εμεις απο την αλλη δε μπορουμε να φερουμε σε 5 χρονια ενα αθλητικο 6αρι

Να φανταστώ ότι το αθλητικό 6αρι του γαύρου ήταν ο Γκιγιέρμε?


Μπροστά στους δικούς μας σε αθλητικότητα;
Έτη φωτός μπροστά. Όπως και ο Καμαρά.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Μεταγραφές καλοκαιριού 2020

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 03 Σεπ 2020, 07:56

ron-swanson έγραψε:Και εχουμε εστιασει ολοι στο ματς με την Μπενφικα, αλλα την αλλη Παρασκευη μαλλον παιζουμε αγωνα πρωταθληματος. Αμα κανεις καμια γκελα απο την πρωτη αγωνιστικη, που με το ροστερ αυτο δεν ειναι και απιθανο, μετα να δω ποσο χαλαροι θα ειναι στην ΠΑΕ.


Για την ώρα πάντως, στην ψιλοκαραπουτσακλάρα τους.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες