Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό icue » Τρί 14 Ιαν 2020, 19:04

Δεν ξερω αν κανει ή δεν κανει, αλλα ο Λιβαγια ειναι μονος παικτης τους που θα μπορουσε να παιξει σε εμας. Ολοι οι υπολοιποι ουτε για να περναν απ'εξω. Οποτε δεν μπορω να τον κρινω με συμπαικτες απο τα πανερια.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 14 Ιαν 2020, 19:18

navigator11 έγραψε:Πολύ καλή τεχνική. Αυτό. Μέχρι εκεί είναι ο Κροάτης. Το ότι ξεχωρίζει σε αυτό το τριμπούρδελο την πρώην κούλα σε εμένα δε λέει απολύτως τίποτα. Νομίζω δε πως έχει καταστεί σαφές ότι το μυαλό, εν ώρα αγώνα, δεν είναι από τα δυνατά του σημεία. Ουκ ολίγες φορές έχει φερθεί ηλιθίως.


πραγματικα εβλεπα την κινηση που κανει και τρωει την κοκκινη και ειχα πεθανει στα γελια..αψυχολογητη ενεργεια εντελως :lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 14 Ιαν 2020, 19:19

Τα αποδυτήρια τα σκέφτεστε με παίκτες τύπου...λιβαδεια;;;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 14 Ιαν 2020, 19:45

Ποιος λιβαγια ρε μάγκες?
Ο παίκτης είναι πιο βαρύς και από τον βερμπλουμ.
Αν προσπαθήσει να πιέσει όπως πιέζουν οι μπροστινοι μας θα αντέξει βαριά κανα 15λεπτο
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14320
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 14 Ιαν 2020, 19:49

Εισαι λιγο υπερβολικος.Ποιος πιεζει ακριβως ο Βιερινια η ο Μπισεσβαρ? Καλα καλα ουτε ο Σφιντερφσκι δεν πιεζει.Βεβαια γιατι τοσο λογος για τον Λιβαγια? Οκ ειναι ο καλυτερος παικτης της κουλας,μια χαρα χωρουσε σε εμας,ο μονος ειναι αλωστε απο το ροστερ της,αλλα τροπος να ερθει δεν υπαρχει αρα τσαμπα κουβεντα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 14 Ιαν 2020, 19:50

jibbie έγραψε:
navigator11 έγραψε:Πολύ καλή τεχνική. Αυτό. Μέχρι εκεί είναι ο Κροάτης. Το ότι ξεχωρίζει σε αυτό το τριμπούρδελο την πρώην κούλα σε εμένα δε λέει απολύτως τίποτα. Νομίζω δε πως έχει καταστεί σαφές ότι το μυαλό, εν ώρα αγώνα, δεν είναι από τα δυνατά του σημεία. Ουκ ολίγες φορές έχει φερθεί ηλιθίως.


πραγματικα εβλεπα την κινηση που κανει και τρωει την κοκκινη και ειχα πεθανει στα γελια..αψυχολογητη ενεργεια εντελως :lol:


Διάβασα και το αμίμητο ότι σε καμία περίπτωση δεν ήταν 2η κίτρινη η κλωτσιά που έριξε στον Λημνιό. Ρε μλκες, δεν υπάρχει το μένος των τριτεθνικάριων για τον ΠΑΟΚ. :lol: :lol:

Λογικό μέχρις ενός σημείου μιας και, μετά το δικαστικό διορισμό τους σαν πρωταθλητές, τους πάει καραγαμιώντας ο ίδιος ο μελισσαρχίδις. Βασίκα, αυτή είναι πραγματικά Η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ. Να τους πηδάει τα ΣΚ ασάλιωτα ο ίδιος τσαρλατάνος, "που τους ανέστησε και τους ξαναέκανε υπολογίσιμους". Κι όλα αυτά ενώ απολαμβάνουν και προκλητικά ευνοικών διαιτησιών σε πολλά τους παιχνίδια σε κάθε σεζόν της ... χούντας Ιβάν. Για τέτοια ανημποριά μιλάμε. :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 14 Ιαν 2020, 20:32

O Λιβάγια δεν έχει απλά καλή τεχνική κατάρτιση, έχει από τα καλύτερα κοντρόλ που έχω δει στη Λίγδα, την κολλάει κανονικά την μπάλα στο πόδι και ας του έρθει και από βολέ τερματοφύλακα.
Τώρα για νεύρα που έχει και λίγα είναι, και γω άμα ήξερα μπάλα και παγιδευόμουν σε μια ομάδα με Μπακάκηδες που δε με βρίσκουν ούτε με αίτηση, πάλευα για την 3η θέση από Οκτώβριο και έπαιρνα τα μισά από όσα θα έπαιρνα στον ΠΑΟΚ ή τον ακατανόμαστο πχ, όλη μέρα νεύρα θα είχα. Θα πήγαινα προπόνηση και θα άρχιζα τις μπουνιές. Έφαγε και αυτός τον παπά του χάρτινου τίτλου και του τσουλού.
Όχι ότι υπάρχει περίπτωση, πάντως θεωρητικά χωράει μια χαρά στην τωρινή 11άδα μας, ειδικά με τους φετινούς Μπίσε και Πέλκα
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5527
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό invincible » Τρί 14 Ιαν 2020, 20:42

Παίχτες τύπου Λιβάγια , δεν είμαι 9αρι , δεν είμαι 10αρι, δεν είμαι 7αρι , δεν ξέρω τι ειμαι και τι θέλω απλά αφήστεμε ελεύθερο στην περιφέρεια να μαζεύω κίτρινες και κόκκινες και φάουλ και να παίζω με το στόμα και να βάζω γκολ στους ψόφιους… τέτοιος παίχτης δεν υπάρχει στο σύγχρονο ποδόσφαιρο… άστον ελεύθερο να δούμε που θα πάει και ποιος θα τον φορτωθεί.

Ο Λιβάγια είναι ένα παλτο άμπαλο βαρύ παιχτάκι της πλάκας που είναι για 10 συνεδρίες ψυχανάλυση μίνιμουμ τον μήνα.

Ο Φερέιρα έγραψε ο άλλος θέλει να παίξει όπως η Γιουβέντους του 1820 και η Μιλαν του 1997 κτλ. Εντάξει αμα θέλει να παίξει έτσι ο Φερέιρα έχει και πλέι στέσιον… ας παίξει ένα 4 2 3 1 να φυλάει τον κόλο του για την ώρα και άσε το 4 4 2 της Ρεαλ του 1994 κτλ….

Δηλαδή να καταλάβω διώξατε τον Πορκυ και τον Μαυρίσιο 8 για να μιλάνε κάποιοι εδώ μέσα για τον Λιβάγια?

Τι είναι αυτά … Ρεπορτάζ μηδεν είπε η σφινα λέει και το μετροπολις ότι θα πάρουμε σε 10 μέρες έναν δανικό αριστερό μπακ και ίσως έναν επιθετικό αλλά βασική προϋπόθεση είναι να πουλήσουμε κτλ
Δηλαδή εγώ θέλετε να αγοράσω τις εφημερίδες σας για τέτοια ρεπορταζ της πλάκας? Ουτε κλικ μπαιτ δεν κάνω τσαμπα… Προτιμώ να πατήσω κλικ μπαιτ την διαφήμιση στο paokmania.gr να βοηθήσω και το σαιτ.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 14 Ιαν 2020, 20:50

joshua έγραψε:Εισαι λιγο υπερβολικος.Ποιος πιεζει ακριβως ο Βιερινια η ο Μπισεσβαρ? Καλα καλα ουτε ο Σφιντερφσκι δεν πιεζει.Βεβαια γιατι τοσο λογος για τον Λιβαγια? Οκ ειναι ο καλυτερος παικτης της κουλας,μια χαρα χωρουσε σε εμας,ο μονος ειναι αλωστε απο το ροστερ της,αλλα τροπος να ερθει δεν υπαρχει αρα τσαμπα κουβεντα.

Ακόμα και ο Βιερίνια των 34 ετών μετά από τραυματισμό πιέζει πολύ περισσότερο και με μεγαλύτερη ένταση.
Άποψη μου.
Περιφερειακός φορ χωρίς έκρηξη, χωρίς ταχύτητα,κακός αθλητής και τεμπελης. Πως μπορεί να παίξει σε μια ομάδα που δεν θα είναι ο σταρ?Οκ ξεχωρίζει σαν την μύγα μες στο γάλα σε αυτή την χάρτινη όπου επόμενος ποιοτικότερους παικτης είναι ο σπυριαρης.
Για αυτό και κατέληξε στην Κούλα,ενώ ήταν τεράστιο ταλέντο
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14320
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τρί 14 Ιαν 2020, 20:53

invincible έγραψε:Παίχτες τύπου Λιβάγια , δεν είμαι 9αρι , δεν είμαι 10αρι, δεν είμαι 7αρι , δεν ξέρω τι ειμαι και τι θέλω απλά αφήστεμε ελεύθερο στην περιφέρεια να μαζεύω κίτρινες και κόκκινες και φάουλ και να παίζω με το στόμα και να βάζω γκολ στους ψόφιους… τέτοιος παίχτης δεν υπάρχει στο σύγχρονο ποδόσφαιρο… άστον ελεύθερο να δούμε που θα πάει και ποιος θα τον φορτωθεί.

Ο Λιβάγια είναι ένα παλτο άμπαλο βαρύ παιχτάκι της πλάκας που είναι για 10 συνεδρίες ψυχανάλυση μίνιμουμ τον μήνα.

Ο Φερέιρα έγραψε ο άλλος θέλει να παίξει όπως η Γιουβέντους του 1820 και η Μιλαν του 1997 κτλ. Εντάξει αμα θέλει να παίξει έτσι ο Φερέιρα έχει και πλέι στέσιον… ας παίξει ένα 4 2 3 1 να φυλάει τον κόλο του για την ώρα και άσε το 4 4 2 της Ρεαλ του 1994 κτλ….

Δηλαδή να καταλάβω διώξατε τον Πορκυ και τον Μαυρίσιο 8 για να μιλάνε κάποιοι εδώ μέσα για τον Λιβάγια?

Τι είναι αυτά … Ρεπορτάζ μηδεν είπε η σφινα λέει και το μετροπολις ότι θα πάρουμε σε 10 μέρες έναν δανικό αριστερό μπακ και ίσως έναν επιθετικό αλλά βασική προϋπόθεση είναι να πουλήσουμε κτλ
Δηλαδή εγώ θέλετε να αγοράσω τις εφημερίδες σας για τέτοια ρεπορταζ της πλάκας? Ουτε κλικ μπαιτ δεν κάνω τσαμπα… Προτιμώ να πατήσω κλικ μπαιτ την διαφήμιση στο paokmania.gr να βοηθήσω και το σαιτ.
Το είπε και ο Βασιλόπουλος που γενικά είναι πιο έμπιστος και φαίνεται πως αυτός και ο Κόλκας έχουν κάποιο κονέ από μέσα..
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10817
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό zissos » Τρί 14 Ιαν 2020, 21:22

Να τον κάνει τι ένα παίχτη σαν τον λιβάγια ο ΠΑΟΚ? Για τάργκετ μαν δεν κάνει, για κρυφός που μπουκάρει, δεν έχει την ταχύτητα, για σέντρα δεν έχει την κεφαλιά, για περιφερειακός δεν έχει αντοχές, για φοξ ιν δε μποξ ο Σβιντέρσκι είναι καλύτερος, για υδραυλικό έχουμε τον Μπίσεσβαρ, για κόφτη πίσω από τον φορ έχουμε τον Πέλκα, για γραμμή δεν το συζητάμε καν. Τι θα μπορούσε να προσφέρει ο Λιβάγια στην ομάδα αυτή την στιγμή? Να ήταν κανένας που παστελώνει φάουλ στα παράθυρα, να πεις εντάξει, αθλητής δεν είναι αλλά θα βάλει και 6-7 φάουλ τον χρόνο. Δεν τα βάζει ούτε στην χάρτινη σακούλα, που της σφυρίζουν και φάουλ αβέρτα έξω από την περιοχή. Έναν ψηλό Τσίμιροτ και έναν για μπακ απ του Γιαννούλη θέλει ο ΠΑΟΚ και είναι η πιο πλήρης Ελληνική ομάδα όλων των εποχών.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό icue » Τρί 14 Ιαν 2020, 21:31

Καλα δεν θα μαλωσουμε για τον Λιβαγια, αλλα οκ λιγο ελεος. Λες και μιλαμε για τον Θαναση τον Παπαζογλου. Και επισης ολοι αυτοι οι "μπαχαλακηδες" των αποδυτηριων τα κανουν οπου τους παιρνει. Αλιμονο αν ολοκληρος ΠΑΟΚ δεν μπορει να κουμανταρει τον καθε Λιβαγια, αν πραγματικα τον ηθελε.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 14 Ιαν 2020, 21:36

Ο ΠΑΟΚ θέλει παίχτες με διάθεση για ποδόσφαιρο. Όπως ο Γιαννούλης. Όπως ο Λημνιός. Όπως ο Μίσιτς. Κοκ. Όχι ημιπαλαιμάχους και δη μπετόστοκους. Σωστά αναφέρθηκε ότι ο Αρχηγός, στην ηλικία αυτή, μετά από σοβαρότατο τραυματισμό, παρουσιάζει εικόνα πιο ορεξάτου παίχτη. Δεν μπορεί για αυτό να ευθύνεται μόνο το ότι η χάρτινη θυμίζει κωλόμπαρο σε εθνική οδό.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 14 Ιαν 2020, 21:53

Καλά πλέον δεν φτάνει μόνο η όρεξη για να παίξεις ποδόσφαιρο στον ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Τρί 14 Ιαν 2020, 22:12

Πάτε καλά ρε? Υπάρχει ΠΑΟΚτσής που βίωσε την κλοπή του αιώνα πρόπερσι και θέλει τον αρχικλέφτη στην ομάδα μας? Βρε ουστ από κει...!!!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες