Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:04

Αφου θα παίξουμε με τον Αγιαξ τί τις θέλουμε τις μεταγγραφές; Περιττές είναι.

Θα τους αποκλείσουμε με Κάτσε, Καντουρί και θα πουλάμε τρέλα!!!

Οποιος λεει το αντίθετο είναι εχθρος του ΠΑΟΚ και να σταματήσει να ειρωνεύεται και να μιζεριάζει!

Λογικές 90ς "ΠΑΟΚ είσαι", "χτίζω ομάδα για το μέλλον" και "δεν γίναμε για τους τιτλους".

Αλλά φταίνε οσοι κάνουν κριτική γιατί με μπάτζετ 3-5εκ δεν μπορεσαν στα τελη Ιουλίου να βρουν παίκτη καλύτερο απο Κατσε και Μισιτς.
Τελευταία επεξεργασία από georgedoulk2008 και Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:09

με εχουν σπασει τα νευρα με αυτον τον κοεντραο...ο παικτης κανει λεει προπονησεις μονος του...δηλαδη θα ναι ετοιμος αμα ειναι κατα σεπτεμβρη μερια να παιξει με τον βολο και τον οφη....δηλαδη ελεος....


εγω ηθελα δυο παικταραδες...να μπορω να συνεχισω στην ευρωπη...εαν δεν κανουμε πορεια στην ευρωπη παντα στους αδυνατους θα μαστε και θα πετυχαινουμε τον καθε αγιαξ και την καθε μπενφικα...


τωρα αμα ειναι να περιμενουμε να μας απαντησει καποιος αυριο οχι μεθαυριο,οχι δεν του αρεσει στην γκομενα το σπιτι,οχι εχει πολυ υγρασια βρε αισιχτιρ..ειδαμε και τον βεν που τον παρακαλουσαμε ενα χρονο να ερθει...λες και επαιξε κανενα ματς..η νομιζετε οτι θα παιξει???


οποτε αφου δεν θα παρουμε κανεναν παικταρα εκει στο κεντρο..κατσε ετσι οπως εισαι..προσπαθησε να κανεις την υπερβαση σου,και αμα δεν μπορεσεις τουλαχιστον προχωρα στο ουεφα...μαζεψε βαθμους για την παρτυ σου και μονο..

αν παλι χωσεις καμια 10αρα εκατομμυρια και παρεις δυο παικτες θα σα πιο σιγουρος για το ουεφα και ανεβαζεις πιθανοτητες με την μικρη ολανδεζα..

και αναριωτιεμαι....μερικες ομαδες ψαχνουν παικτες ακομα και θα ψαχνουν μεχρι τελη αυγουστου...και αν λεω καποια απο αυτες πληρωσει καμια ρητρα και μας παρει κανα δυο βασικους τι θα κανουμε..λεω εγω τωρα..οποτε για αλλη μια φορα ολα ειναι χρημα...και λιγοτερο τυχη και οργανωση


:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1900
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Isi4 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:09

Demir έγραψε:αντε κοροβεση μια καλη κλωτσια στον ζιτσεχ και ο πουγουρας μια στον ταντιτς...
ο κολκας λεει μαλλον κλεινει θετικα ο κοεντραο και λογικα παμε για αλλον στα χαφ, μεχρι το βραδυ λογικα κλεινει...

Ο χαφ μέχρι το βράδυ η ο κοεντραο?
Isi4
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 11 Ιουν 2019, 15:28

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:11

Isi4 έγραψε:
Demir έγραψε:αντε κοροβεση μια καλη κλωτσια στον ζιτσεχ και ο πουγουρας μια στον ταντιτς...
ο κολκας λεει μαλλον κλεινει θετικα ο κοεντραο και λογικα παμε για αλλον στα χαφ, μεχρι το βραδυ λογικα κλεινει...

Ο χαφ μέχρι το βράδυ η ο κοεντραο?


δεμιρ το ακουσες η ανεβασε αρθρο?
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:14

ΠΑΟΚ είμαι δεν φοβάμαι κανέναν. Θέλω να δω την ομάδα να παλεύει και δεν με νοιάζει το αποτέλεσμα.Δεν θέλω να δω την αηδία της Τσέλσι ,που έπαιζα χωρίς σέντερ φορ.
Μεταγραφές θα γίνουν σίγουρα και θα πάρουμε αυτούς που πρέπει.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6870
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό DOUBLE » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:21

Κοινή λογική είναι όσα λέει ο Gospi και αρκετοί άλλοι. Τώρα ότι υπάρχει μια κατηγορία οπαδών με το "σύνδρομο Αναστασιαδη" δηλαδή πάμε με Ζουμπούληδες ,Κάτσε , Αμαφούληδες κλπ να αποκλείσουμε τη Ρεάλ και τη Λίβερπουλ επειδή έχουμε προγόνους το Λεωνίδα και τον Κολοκοτρώνη ή επειδή ΠΑΟΚ είσαι, είναι για γέλια.

Ο ΠΑΟΚ που απέκλεισε την Αρσεναλ, τη Σπαρτακ ή κοντράρε τη μεγάλη Μπαγερν έχει αποκλειστεί από την Εστερσουντ και την μπάτε με την βιντεοκασέτα. Μην τα λέμε όπως μας βολεύει.

Όταν παλιά αποκλειστήκαμε λόγω του Λιασου Λούκα, είχε πέσει πολύ κράξιμο στους γουμενοπαγωνηδες γιατί δεν έκαναν μεταγραφές για το champions league. Είχαμε απαιτήσεις από τους γουμενοπαγωνηδες!!! Και σήμερα χαϊδεύουμε τ'αυτακια των Σαββιδέων γιατί φοβόμαστε μη μας φύγουν...

Έγιναν εγκλήματα στο μεταγραφικό σχεδιασμό. Αυτό δεν αλλάζει είτε το λέμε είτε όχι. Δεν αλλάζει ακόμη κι αν προκριθούμε.
DOUBLE
 
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος 2018, 10:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό nothu » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:28

georgedoulk2008 έγραψε:Αφου θα παίξουμε με τον Αγιαξ τί τις θέλουμε τις μεταγγραφές; Περιττές είναι.

Θα τους αποκλείσουμε με Κάτσε, Καντουρί και θα πουλάμε τρέλα!!!

Οποιος λεει το αντίθετο είναι εχθρος του ΠΑΟΚ και να σταματήσει να ειρωνεύεται και να μιζεριάζει!

Λογικές 90ς "ΠΑΟΚ είσαι", "χτίζω ομάδα για το μέλλον" και "δεν γίναμε για τους τιτλους".

Αλλά φταίνε οσοι κάνουν κριτική γιατί με μπάτζετ 3-5εκ δεν μπορεσαν στα τελη Ιουλίου να βρουν παίκτη καλύτερο απο Κατσε και Μισιτς.


Που τα διαβασες ολα αυτα ρε φιλε ? Ειδες κανεναν εδω μεσα να λεει οτι δε θελουμε χαφ κι οτι ειμαστε ευχαριστημενοι με τον Κατσε και τον Ματσε ? Ξερεις μηπως τι γινεται στις μεταγραφες να μας πεις κι εμας ?
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό dravinosRa » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:28

Το δεύτερο ματς γίνεται στην Ολλανδία.

Είναι η 3 και φαρμακερή.

Λίγο που ο Άγιαξ έφτασε στους 4 πριν λίγους μήνες και ήδη έχουν την εντύπωση
ότι μας περάσαν πριν γίνουν τα μεταξύ μας ματς.

Προσωπικά παιδιά, εμένα όλοι οι οιωνοί υπέρ μας φαίνονται. Για να δούμε....
Το 2022 Ο ΠΑΟΚ θα κάνει το treble.
Άβαταρ μέλους
dravinosRa
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:14

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:29

ΣΗΜΕΡΑ ειδα ονειρο μετα απο χρονια οτι φιλουσα μια γκομενα σε κατι τουαλετες...47 χρονων και ακουστε τι ονειρο ειδα..ελεος...ξυπναω και λεω αμαν η κληρωση τι ωρα ειναι..?σηκωνομαι αποτομα και μου λεει η γυναικα δουλευεις σημερα και πεταγεσαι?..γυρναω την κοιταω και λεω απο μεσα μου..η γκομενα που ειναι οεο?..κοιταω την ωρα σκεφτομαι..

να δεις που θα πετυχουμε τον αγιαξ,και φετος που περιμεουμε ολοι οτι θα φαμε μεγαλη ΠΟ@τσα θα τους ριξουμε ενα παπαρι τρικουβερτο..μιας και δεν εριξα εγω στον υπνο μου ..πφφφφφ
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1900
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:31

DOUBLE έγραψε:Κοινή λογική είναι όσα λέει ο Gospi και αρκετοί άλλοι. Τώρα ότι υπάρχει μια κατηγορία οπαδών με το "σύνδρομο Αναστασιαδη" δηλαδή πάμε με Ζουμπούληδες ,Κάτσε , Αμαφούληδες κλπ να αποκλείσουμε τη Ρεάλ και τη Λίβερπουλ επειδή έχουμε προγόνους το Λεωνίδα και τον Κολοκοτρώνη ή επειδή ΠΑΟΚ είσαι, είναι για γέλια.

Ο ΠΑΟΚ που απέκλεισε την Αρσεναλ, τη Σπαρτακ ή κοντράρε τη μεγάλη Μπαγερν έχει αποκλειστεί από την Εστερσουντ και την μπάτε με την βιντεοκασέτα. Μην τα λέμε όπως μας βολεύει.

Όταν παλιά αποκλειστήκαμε λόγω του Λιασου Λούκα, είχε πέσει πολύ κράξιμο στους γουμενοπαγωνηδες γιατί δεν έκαναν μεταγραφές για το champions league. Είχαμε απαιτήσεις από τους γουμενοπαγωνηδες!!! Και σήμερα χαϊδεύουμε τ'αυτακια των Σαββιδέων γιατί φοβόμαστε μη μας φύγουν...

Έγιναν εγκλήματα στο μεταγραφικό σχεδιασμό. Αυτό δεν αλλάζει είτε το λέμε είτε όχι. Δεν αλλάζει ακόμη κι αν προκριθούμε.
Αν έχουμε επιτυχημένη ευρωπαϊκή πορεία εσύ κάνε Copy paste στα σχόλια για την εγκληματικά άστοχη μεταγραφική περίοδο....
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:32

doulk έχεις ξεφύγει φίλε, δε ξέρω γιατί βγάζεις τέτοιο μένος και εναντίον παιδιών του φόρουμ και εναντιον της ομάδας.
Τι να σου πω,όπως καταλαβαίνεις,δε μας είχε συνηθίσει όμως.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:33

Παιδιά τοπικ μεταγραφών είναι. Έχει αντίστοιχο για ευρωπαϊκή πορεία.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2649
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:34

εντάξει λίγο χαμηλά τη μπάλα
Όλοι θέλουμε να τους αποκλείσουμε,αλλά όχι και οιωνοί υπέρ μας,όχι και ότι θα τους λιωσουμε
Η ταχύτητα που έχει τόσο με γρήγορους νεαρούς κυρίως,όσο και στη μετάβαση της μπάλας,δεν αντιμετωπίζεται εύκολα από καμία ελληνική ομάδα
Δεν αντιμετωπίζεται ειδικά με μπισεσβαρ,καντουρι και τραβήγματα φανέλας από κάτσε
Ελπίζουμε σε εφησυχασμό εκ μέρους των Ολλανδών,και σε αρκετή δόση της τύχης
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:36

Ελπίζουμε στην ομάδα μας μόνο....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:39

Καμια ενημερωση για χαφ κ μπακ εχουμε? γιατι νμζω οτι ειμαι σε αλλο τοπικ.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες