Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Asimos » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:37

Ρε μην ειστε χέστηδες. Όταν ήρθε ούτε ένα 2% απο εμάς δεν τον ήθελε. Οι ομάδες κάνουν τον προπονητή, όχι οι προπονητές τις ομάδες. Κουτσός ο ένας, μπεκρής ο άλλος, αυτοάνοσο ο παρακάτω, ο καλύτερος προπονητης τερματοφυλάκων και στημένων φάσεων μας έφυγε.

Ηρεμία, μαλακία που έγινε τώρα αλλά το πλάνο δεν χαλάει από έναν. Θα βρουν έναν ωραίο, έξυπνο, καλό manager και θα συνεχίσουμε την πτήση. Η οικογένεια έμαθε τι πρέπει να κάνει και πως να το κάνει.

Τα λιμά που πασάρουνε σανό από συχνότητες και sites μετά από ενάμισι χρόνο νομίζουν ότι χαίρονται. Μην τρώτε αμάσητο ότι σας πασάρουν ρε μάγκες. 4 μύρια το χρόνο θα πάρει. Ποιος απο εσας θα καθόταν; Cashout την επιτυχία του έκανε.

Αυτά από την ασπρόμαυρη Αθήνα που ακόμη κρέμονται τα ΠΑΠΑΡΙΑ του ΠΑΟΚ απο πάνω της.
Asimos
 

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:37

Μην κανετε σαν θλιμενες χειρες!!!

ΠΑΟΚ εισαι και συνεχιζεις!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:40

Πώς είναι ρε σουρμε τα τεθλιμμένα χέρια;;; Έχεις σαλταρει κι εσύ; :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:41

thanos-xanthi έγραψε:πιτσιρικαδες μπεκρηδες, και ταλεντα με αυτοανοσα

ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΡΕ; ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ;

:yellowcard:

Σοβαρευτειτε, που θα μιλατε ετσι για παιχτες της ομαδες. Λιγο ντροπη. Μια μερα μπαν μπας και ηρεμησεις, δε με εχεις συνηθισει σε τετοια
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:41

skalon έγραψε:
Mauricio-8- έγραψε:Τώρα όχι αύριο πρέπει να κλείσουμε προπονητή να συμφωνήσουμε και να έρθει με το πρώτο αεροπλάνο! Έχει πολύ καλούς και αξιόλογους προπονητές ελεύθερους. Transfermarkt.

Μόνο που ΚΑΝΕΝΑΣ αξιόλογος προπονητής δεν κλείνει σε 1 μέρα.
Πριν να πάρει μία τέτοια απόφαση, θα πρέπει να τσεκάρει την κατάσταση στο σύλλογο, τις υποδομές, να συζητήσει με τους υπεύθυνους της ομάδας θέματα μπάτζετ, το ρόλο που θα έχει αυτό και οι συνεργάτες του στην ομάδα, λεπτομέρειες του συμβολαίου του, το περιβάλλον που θα ζήσει η οικογένειά του, τα σχολεία που θα πάνε τα παιδιά του, την πισίνα που θα κάνει μπάνιο η κυρία του και πολλά -πολλά ακόμα, οπότε... σε 1-2 μέρες ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΜΙΑ μιθανότητα να υπάρχει προπονητής.
Στην προετοιμασία θα πάμε με Γκαρσία, και από εκεί και πέρα, ας παρακαλάμε να κλείσει όσο το δυνατόν συντομότερα ο νέος προπονητής.
Εγώ προσωπικά δεν θα παραξενευόμουν αν πηγαίναμε στα προκτιματικά με Γκαρσία και ο κανονικός ερχόταν για να αναλάβει τέλος Αυγούστου.
Αυτό που με χαλάει περισσότερο δεν είναι ο προπονητής, αλλά ΟΛΟ το επιτελείο που υπάρχει από πίσω, όπως αναφέρθηκε προηγουμένως.


Δεν υπάρχει περίπτωση ο ΠΑΟΚ την Δευτέρα Τρίτη το πολύ θα έχει νέο προπονητή με νέο Τιμ στην Ολλανδία.
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:41

skalon,αν ο προπονητής που έρθει δεν είναι ο Γκαρσία και αναλάβει από Δευτέρα, σημαίνει ότι η ομάδα ήταν ενήμερη για την φυγή Λουτσεσκου και έκανε την προεργασία της.
Δε το πιστεύω όμως, όλα έχουν γίνει ξαφνικά,δε γίνεται να προπονει την ομαδα κανονικά και να φεύγει σε αυτό το σημείο της προετοιμασίας,αν η ΠΑΕ ήταν ενήμερη.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:42

Οι χειρες με τα πέντε ορφανά;;; Χαχαχα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό alp920 » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:42

Μπολονι, Σάντος ή από ιβηρική χερσόνησο.Πλην Όσκαρ Γκαρσία
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό tad » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:42

Ηρεμία και ΠΑΟΚ ...
α ρε μοίρα μου ... για αυτό τρελένομαι για εσένα ΠΑΟΚάρα μου !!

Λουτσέσκου σε ευχαριστούμε για όλα όσα πρόσφερες ...
Εάν ισχύει το 4 τον χρόνο δεν μπορεί να το αρνηθεί ... πάντως αυτό δείχνει ότι στόχο έχει τα χρήματα και όχι την καριέρα ... Τέλος με εσένα ...

το αύριο είναι εύκολο για εμένα ... Σάντος εάν έρχεται ... είναι τέλειο στόρυ και αγαπάει τον ΠΑΟΚ ... εάν δεν έρθει ... μονόδρομος ο Πάμπλο ... είναι σίγουρο πλέον ότι το έχει ... το έχω ξαναγράψει ότι περίμενα να δω κάποια πράγματα και πλέον είμαι σίγουρος ... άνθρωπος με τέτοια εφυία και τέτοια προσωπικότητα δύσκολο να μην γινόταν καλός προπονητής ... εγώ πιστεύω ότι δεν θα γίνει απλά καλός ... θα γίνει τεράστιος προπονητής ... και είναι ο μόνος στον πλανήτη που ξέρω ότι δεν θα φύγει ποτέ από τον ΠΑΟΚ εάν ο ΠΑΟΚ τον θέλει ...

μακάρι να πρυτανέψει η ψυχραιμία και ο Μπράνκο να είναι λογικός και όχι λαμόγιο. Οι μεγάλες λαμογιές στο ποδόσφαιρο γίνονται όταν είναι δικός σου και ο προπονητής ...

για εμένα το θέμα είναι απλό και έχουμε δύο σούπερ επιλογές ... πάμε πρώτα στην πιο σίγουρη και εάν δεν κάτσει πάμε στην άλλη ... ΣΙΓΟΥΡΗ ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:42

Τοσα χρονια ο Σακχωφ κ ο Κανιας ηταν "λιγοι για εναν Ευρωπαιο ΠΑΟΚ"
Σημερα ξαφνικα κι ας φαινεται οτι δεν καιγομασταν ποτε να τους ανανεωσουμε ψαχνοντας οντως κατι καλυτερο, εγιναν τα επιχειρηματα μας για το οτι "κατι στραβα πηγαινε τελςυταια αφου χασαμε αυτους"!!

Ουτε τσιπα ουτε τιποτα ορισμενοι....
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό soflodoras » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:42

Μονοδρομος οι Ιβιτς, Γκαρσια στο φτωχο μυαλο μου. Πρωταρχικος στοχος να διατηρηθει η δουλεια του λουτσεσκου κ να ξαναπαρουμε πρωταθλημα ανετα. Αν παιζει κ μπαμπας λουτσεσκου δεν με χαλαει
Τελευταία επεξεργασία από soflodoras και Παρ 28 Ιουν 2019, 20:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
soflodoras
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιούλ 2008, 23:44

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Anthimox » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:42

Μην ξεχνάμε πως υπάρχει ρήτρα αποδέσμευσης 2εκ ευρώ.
Ο ΠΑΟΚ δηλαδή έχει και 2εκ διαθέσιμα για να τα σπρώξει για να πληρώσει ο ίδιος κάποια ρήτρα αποδέσμευσης. Π.χ. δε νομίζω να μας χαλάνε επιλογές τύπου Κάναντι, Μιλόγεβιτς, Μπόλονι, Ίβιτς.
Πιστεύω πως πρέπει να πάμε σε έτοιμο προπονητή με έτοιμο staff. Ο Γκαρσία δεν μπορεί να έρθει μόνος με τον βοηθό του και να αποδώσει όπως ένας προπονητής που έχει 10 άτομα προπονητική ομάδα.
Anthimox
 
Δημοσιεύσεις: 609
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:43

O Λουτσέσκου είχε την πρόταση και περίμενε τον ίδιο τον Σαββίδη. Γι' αυτό έσκασε σήμερα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:43

navigator11 έγραψε:Πώς είναι ρε σουρμε τα τεθλιμμένα χέρια;;; Έχεις σαλταρει κι εσύ; :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό skalon » Παρ 28 Ιουν 2019, 20:43

obanebane έγραψε:skalon,αν ο προπονητής που έρθει δεν είναι ο Γκαρσία και αναλάβει από Δευτέρα, σημαίνει ότι η ομάδα ήταν ενήμερη για την φυγή Λουτσεσκου και έκανε την προεργασία της.
Δε το πιστεύω όμως, όλα έχουν γίνει ξαφνικά,δε γίνεται να προπονει την ομαδα κανονικά και να φεύγει σε αυτό το σημείο της προετοιμασίας,αν η ΠΑΕ ήταν ενήμερη.

Συμφωνώ
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Mathousalem4 και 14 επισκέπτες