Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:40

Περα απο τα μεταγραφικα παντως, πιστευω πως θα περασουμε για τους εξης λογους:
1. Θα ερθουν ψηλωμενοι λογω περσινης τους πορειας.
2. Ειναι η πρωτη σειρα αγωνων οποτε δεν θα μας εχουν δει σε αλλο επισημο παιχνιδι.
3. Πρωτο αγωνα στην Τουμπα, εμεις σφιχτοι αμυντικα και αυτοι πιο διερευνητικοι, το χουμε το 0-0
4. Τα παμε καλα στις εκτος εδρας προκρισεις
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Λεμεσος4 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:42

Οι περισσοτεροι παικτες μου ειναι μικροι και φιλοδοξοι. Ακπομ Ζαμπα Σφιντερσκι Λημνιος Πελκας Αουγκουστο Πασχαλακης Λαμπρου .Αυτα τα παιδια θα κανους το ματς της ζωης τους. Θα τους βλεπει ολος ο πλανητης και το ξερουν. Εχω και τους εμπειρους Βαρελα Ματος Κρεσπο. Θελω ενα αμυντικο χαφ και ενα αριστερο μπακ. Αν ερθει ο Κοεντραο μια χαρα ειμαστε εκει. Ο Αυγουστος ειναι ενας πολυ περιεργος μηνας. Εγω πιστευω η προκριση θα παιχτει στη λεπτομερια. Να το πιστεψουμε ολοι και θα ερθει η προκριση.
1104 χιλιομετρα ειναι λιγα
Άβαταρ μέλους
Λεμεσος4
 
Δημοσιεύσεις: 983
Εγγραφή: Τετ 05 Σεπ 2018, 23:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:46

Ρε παιδια, τι θα γινει με το οφ τοπικ. Δεν είναι καν σχετικα με τις μεταγραφες όλα αυτά. Αφήστε τον Αγιαξ, κι ας ελπισουμε ότι ο Μπρανκο δεν ασχολείται καν με την κληρωση.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:46

Demir έγραψε:αντε κοροβεση μια καλη κλωτσια στον ζιτσεχ και ο πουγουρας μια στον ταντιτς...
ο κολκας λεει μαλλον κλεινει θετικα ο κοεντραο και λογικα παμε για αλλον στα χαφ, μεχρι το βραδυ λογικα κλεινει...


Που το ειπε φιλε μου?
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:47

sourmenetes έγραψε:
Gospi έγραψε:Περα απο τα μεταγραφικα παντως, πιστευω πως θα περασουμε για τους εξης λογους:
1. Θα ερθουν ψηλωμενοι λογω περσινης τους πορειας.
2. Ειναι η πρωτη σειρα αγωνων οποτε δεν θα μας εχουν δει σε αλλο επισημο παιχνιδι.
3. Πρωτο αγωνα στην Τουμπα, εμεις σφιχτοι αμυντικα και αυτοι πιο διερευνητικοι, το χουμε το 0-0
4. Τα παμε καλα στις εκτος εδρας προκρισεις

Βαλτο στο σωστο τοπικ και μετα σβηστο.

Το βαλα, εχεις δικιο.
σβηστο εσυ αν θελεις γτ δεν το χω
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:51

Οτιδηποτς για αγιαξ στο σωστο τοπικ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 14:54

Ένα κι εγώ να προλάβω να πω.

Ο καθένας τη δουλειά του.

Αύριο ρεκόρ sold out στα διαρκείας !!!

Δε μασάμε.

Πάμε όλοι μαζί και όπου βγει!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara:
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό CPH » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:12

Το εγραψα πριν 2-3 βδομαδες.
Το ειδα στον υπνο μου[ το εννοω] οτι θα πεξουμε με αγιαξ και θα περασουμε.
Σκεφτομαι να το παιξω κιολας αν και δεν εχω τζογαρει στο στιχημα 20 χρονια τωρα.
:pano:
CPH
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 21:29

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:17

theodorsalonika έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ειδα ονειρο μετα απο χρονια οτι φιλουσα μια γκομενα σε κατι τουαλετες...47 χρονων και ακουστε τι ονειρο ειδα..ελεος...ξυπναω και λεω αμαν η κληρωση τι ωρα ειναι..?σηκωνομαι αποτομα και μου λεει η γυναικα δουλευεις σημερα και πεταγεσαι?..γυρναω την κοιταω και λεω απο μεσα μου..η γκομενα που ειναι οεο?..κοιταω την ωρα σκεφτομαι..

να δεις που θα πετυχουμε τον αγιαξ,και φετος που περιμεουμε ολοι οτι θα φαμε μεγαλη ΠΟ@τσα θα τους ριξουμε ενα παπαρι τρικουβερτο..μιας και δεν εριξα εγω στον υπνο μου ..πφφφφφ
Φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο έτσι ακριβώς θα γίνει!!!
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2187
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:18

Μετά την κλήρωση με τον αγιαξ για χαφ πραγματικά θα ήθελα να συνεχίσουν στην φιλοσοφία Αουγκούστο. Ενα αθλητικό εξαρι στα 21-23. Εμπειρία στα χαφ υπάρχει (μαου- πόντους).

Για την κλήρωση φυσικά και είμαι αισιόδοξος. Μισό μηδέν στην Τούμπα και όλα μπορούν να γίνουν...
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:27

kos φίλε εμπειρία στα χαφ πως υπάρχει?
ο Βερνμπλουμ δε ξέρουμε αν θα ξαναπαίξει μπάλα, και ο Μαουρίσιο θα επιστρέψει άγνωστο πότε, με το συμβόλαιο να μην έχει ανανεωθεί και σε αυτή την περίπτωση θα ήταν βολικό και για τον παίχτη και για τον ΠΑΟΚ να πωληθεί το Γενάρη
άρα με την υπάρχουσα τετράδα Μισιτς, Αουγκούστο, Καντουρί και Κάτσε, δεν νομίζω να υπάρχει και τόση εμπειρία
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:34

Andrew R έγραψε:
theodorsalonika έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ειδα ονειρο μετα απο χρονια οτι φιλουσα μια γκομενα σε κατι τουαλετες...47 χρονων και ακουστε τι ονειρο ειδα..ελεος...ξυπναω και λεω αμαν η κληρωση τι ωρα ειναι..?σηκωνομαι αποτομα και μου λεει η γυναικα δουλευεις σημερα και πεταγεσαι?..γυρναω την κοιταω και λεω απο μεσα μου..η γκομενα που ειναι οεο?..κοιταω την ωρα σκεφτομαι..

να δεις που θα πετυχουμε τον αγιαξ,και φετος που περιμεουμε ολοι οτι θα φαμε μεγαλη ΠΟ@τσα θα τους ριξουμε ενα παπαρι τρικουβερτο..μιας και δεν εριξα εγω στον υπνο μου ..πφφφφφ
Φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο έτσι ακριβώς θα γίνει!!!
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:


Ρε μην τρώτε καρπούζα ή πεπονια πριν κοιμηθειτε.Το καρπούζι φέρνει καβλες και το πεπόνι πέφτει βαρύ :mrgreen:
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:36

nothu έγραψε:
georgedoulk2008 έγραψε:Αφου θα παίξουμε με τον Αγιαξ τί τις θέλουμε τις μεταγγραφές; Περιττές είναι.

Θα τους αποκλείσουμε με Κάτσε, Καντουρί και θα πουλάμε τρέλα!!!

Οποιος λεει το αντίθετο είναι εχθρος του ΠΑΟΚ και να σταματήσει να ειρωνεύεται και να μιζεριάζει!

Λογικές 90ς "ΠΑΟΚ είσαι", "χτίζω ομάδα για το μέλλον" και "δεν γίναμε για τους τιτλους".

Αλλά φταίνε οσοι κάνουν κριτική γιατί με μπάτζετ 3-5εκ δεν μπορεσαν στα τελη Ιουλίου να βρουν παίκτη καλύτερο απο Κατσε και Μισιτς.


Που τα διαβασες ολα αυτα ρε φιλε ? Ειδες κανεναν εδω μεσα να λεει οτι δε θελουμε χαφ κι οτι ειμαστε ευχαριστημενοι με τον Κατσε και τον Ματσε ? Ξερεις μηπως τι γινεται στις μεταγραφες να μας πεις κι εμας ?


Δεν χρειάζεται να ξέρω και δεν κοροϊδεύω ότι ξέρω όπως κανουν άλλοι.

Βλέπω το αποτέλεσμα και κρίνω.

Σήμερα λοιπόν είμαστε ποσοτικά και ποιοτικά χειρότεροι από πέρσι στο κέντρο.

Όσο η κατάσταση δεν αλλάζει, έχω δικαίωμα να κάνω κριτική και να πιέζω ως φίλαθλος να αλλάξει.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:51

makispaspartou έγραψε:


Μια χαρά? Να χαρακτηρίζει όσους είναι ρεαλιστές σιχαμένους ? Καλά τα λες και συ δηλαδή.. Δηλ φίλε εμείς δεν έχουμε τρέλα? Η τρέλα στο γήπεδο και όταν έρθει η ώρα. Με το να λες ΠΑΟΚ είσαι πάμε να τους πηδήξουμε τώρα τι καταφέρνεις δηλ? Αφού κι εσύ όταν πεις την τελική σου κρίση θα μιλήσεις για σκατοκλήρωση.. τέλος πάντων.. είπαμε.. οι παλιοί του forum έχουν το αλάθητο και σπάνε το ΠΑΟΚμετρο.. οι λοιποί είμαστε νεόπλουτοι και σιχαμένοι.. Εμείς που απλά γραφτήκαμε πιο αργά από σενα στο φορουμ, ασχετα αν το παρακολουθούμε από το ξεκίνημα , εμεις που γίναμε ΠΑΟΚ επειδή πήρε το νταμπλ, άσχετα αν ξέρουμε τον ΠΑΟΚ καλύτερα από σένα.. αλλά είπαμε, η ημερομηνία εγγραφής και η παρέα... οκ..

Δεν άφησες κλισέ για κλισέ όρθιο.μονο το μπουλινγκ ξέχασες.
Θες να στο εξηγήσω λίγο διαφορετικά?
Ήρθε ο αουγκουστο δε μας πολυαρεσε.ηρθε ο Πορτογάλος Μπακ , για πάγκο συμβιβάστηκαμε.ηρθε ο μελιοπουλος με τον μιχαι στραβωσαμε.λεμε για κοεντραο μας χαλάει κυρίως αλλά κ τι να κανεις.ο μπρανταριτς ας έρθει επειδή ξεμειναμε αλλά μετά να πάρουμε χαφ.ο στοχ ξαναζεσταμενο φαι.Αυτος είναι ο ρεαλισμός.δε μας σηκώνεται με τίποτα πια.
Κ ήρθε ο Άγιαξ κ είπαμε χεστε το παιδιά.ατυχησαμε.
Να τον χέσω το ρεαλισμό.
Ούτε παλιοί λοιπόν ούτε λοιπά ρομάντζα.αγκαβλοι τελείως γίναμε.οχι ρεαλιστές.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 15:57

Χαφ κ αριστερο μπακ μεχρι σημερα παιδιαααα καντε κατι κ μετα ολα θα ερθουν
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες