Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Gawain1978 » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:18

Εγώ πιστεύω ότι ο Γιώργης αφουγκραζεται τον κόσμο και τις αντιδράσεις του αλλά από την άλλη πχ όταν έχουμε νέο τεχνικό διευθυντή τί να γυρίσει να του πει;
Μην φέρνεις Μπονατινι γιατί δεν συμφωνούν όλοι οι οπαδοί μας;
Ότι στο PAOKMANIA έχει γίνει πόσες φορές της τανας επειδή οι μισοί προτιμούν Μπεργκ,το ένα τρίτο Μπονατινι,το ένα πέμπτο δεν θέλει φορ αλλά χαφ κτλπ;
Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να αποδεχτούμε τις επιλογές του τεχνικού διευθυντή και να τον κρίνουμε στο τέλος της σεζόν.
Gawain1978
 
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 19:51

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Tupac » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:21

Ρε πάει και ο Κανιας, που ειναι τα χαφ???
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:22

Gawain1978 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι ο Γιώργης αφουγκραζεται τον κόσμο και τις αντιδράσεις του αλλά από την άλλη πχ όταν έχουμε νέο τεχνικό διευθυντή τί να γυρίσει να του πει;
Μην φέρνεις Μπονατινι γιατί δεν συμφωνούν όλοι οι οπαδοί μας;
Ότι στο PAOKMANIA έχει γίνει πόσες φορές της τανας επειδή οι μισοί προτιμούν Μπεργκ,το ένα τρίτο Μπονατινι,το ένα πέμπτο δεν θέλει φορ αλλά χαφ κτλπ;
Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να αποδεχτούμε τις επιλογές του τεχνικού διευθυντή και να τον κρίνουμε στο τέλος της σεζόν.



Δε διαφωνω σε αυτο που λες.Απλως ο Σαββιδης τα σκαει επομενως σου λεει 30+ χρονια εχω να παρω πρωταθλημα δεν ειναι ωρ αγια δοκιμες.Σιγουρα δινουν λογο στον Μπρανκο απλως δε ξερω κατα πόσο θα παρουν στα σοβαρα την προταση του οταν προκειται για παικτη ανετοιμο οταν σε ενα μηνα παιζεις ντερμπυ.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2649
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:22

Παιδες οταν αφηνουμε κατι να βγαινει προς τα εξω εχουμε πληρη εικονα.

Ηρεμηστε λιγο.
Μην ειστε στην μπριζα συνεχεια.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό fiorentinos » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:25

Υποψιάζομαι ειδικά μετά από μια τέτοια πώληση ότι οι παίκτες που προτείνονται είτε από μάνατζερ είτε από άτομα επιρροής των υπευθύνων είναι πάρα πολλοί. Κάποιοι εξετάζονται και κάποιοι απορριπτονται. Αυτό πρεπει να κάνει κάθε υγιής αθλητικός οργανισμός. Τα νεύρα κάποιων είναι αδικαιολογητα. Ο καθένας λέει την άποψη του και αν ακούσει κάποια πληροφορία και θέλει να την μοιραστεί μαζί μας δεν είναι κακό. Αλλά λείπει η κριτική σκέψη και το φιλτράρισμα.
Πρωτάθλημα και κύπελλο στον Πύργο τον Λευκό!
Άβαταρ μέλους
fiorentinos
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 01:11

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:26

Δεν μου λες και μενα ποια ιδιαιτερη πληροφορηση εδωσες ρε Macho, γιατι οσα ποστ σου θυμαμαι καμια ιδιαιτερη αποκαλυψη δεν ειχαν παρα μονο πληροφοριες του στυλ, η θα βρεξει η θα χιονισει η θα εχει λιακαδα ? Και το λεω εγω που δεν εχω κανενα προβλημα να γραφει ο καθενας οτι θελει και παρομοια ποστ ισα ισα που με διασκεδαζουν.Αν δε εχεις πει κατι που δεν θυμαμαι ζηταω προκαταβολικα συγνωμη καθως αυτο που δεν αντεχω ειναι τις προσωπηκες αντιπαραθεσεις.

Υ.Γ Οσο για την πληροφορια του black απορω που σε καποιους κανει εντυπωση καποιος στα περιξ του ΠΑΟΚ να τον εχει προτεινει.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Cantona4 » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:31

PAOKevolution έγραψε:
Gawain1978 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι ο Γιώργης αφουγκραζεται τον κόσμο και τις αντιδράσεις του αλλά από την άλλη πχ όταν έχουμε νέο τεχνικό διευθυντή τί να γυρίσει να του πει;
Μην φέρνεις Μπονατινι γιατί δεν συμφωνούν όλοι οι οπαδοί μας;
Ότι στο PAOKMANIA έχει γίνει πόσες φορές της τανας επειδή οι μισοί προτιμούν Μπεργκ,το ένα τρίτο Μπονατινι,το ένα πέμπτο δεν θέλει φορ αλλά χαφ κτλπ;
Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να αποδεχτούμε τις επιλογές του τεχνικού διευθυντή και να τον κρίνουμε στο τέλος της σεζόν.



Δε διαφωνω σε αυτο που λες.Απλως ο Σαββιδης τα σκαει επομενως σου λεει 30+ χρονια εχω να παρω πρωταθλημα δεν ειναι ωρ αγια δοκιμες.Σιγουρα δινουν λογο στον Μπρανκο απλως δε ξερω κατα πόσο θα παρουν στα σοβαρα την προταση του οταν προκειται για παικτη ανετοιμο οταν σε ενα μηνα παιζεις ντερμπυ.

Ανέτοιμος ο Μπονατίνι που έπαιξε με Τότεναμ μέσα Νοέμβρη και κάνει προπονήσεις για Πρέμιερ Λίγκ και έτοιμος ο Μπέργκ που παίζει στην Αραπιά..Τελικά ποιος ξέρει καλύτερα ο τεχνικός διευθυντής, ο Σαββίδης ή εγώ και εσύ?
Cantona4
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2016, 08:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Macho » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:32

joshua έγραψε:Δεν μου λες και μενα ποια ιδιαιτερη πληροφορηση εδωσες ρε Macho, γιατι οσα ποστ σου θυμαμαι καμια ιδιαιτερη αποκαλυψη δεν ειχαν παρα μονο πληροφοριες του στυλ, η θα βρεξει η θα χιονισει η θα εχει λιακαδα ? Και το λεω εγω που δεν εχω κανενα προβλημα να γραφει ο καθενας οτι θελει και παρομοια ποστ ισα ισα που με διασκεδαζουν.Αν δε εχεις πει κατι που δεν θυμαμαι ζηταω προκαταβολικα συγνωμη καθως αυτο που δεν αντεχω ειναι τις προσωπηκες αντιπαραθεσεις.

Υ.Γ Οσο για την πληροφορια του black απορω που σε καποιους κανει εντυπωση καποιος στα περιξ του ΠΑΟΚ να τον εχει προτεινει.


Δεν έχω καμία διάθεση για καμιά αντιπαράθεση. Τα γραπτά μενούν. Αν δεν σε καλύπτει αυτό, παρά τι γεγονός πως εντεχνως αναφέρεις κάτι που δεν ισχύει, δημόσια εδώ δίνω το ελεύθερο στον Sourmenetes να σου στείλει αλλά και σε όποιον θέλει κάθε επικοινωνία μας.

Αυτό και σταματώ.
Macho
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευτ 20 Σεπ 2010, 14:25

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:34

Λογω δουλειας και ενος ατυχηματος του πατερα μου εχω χασει τα παντα ειμαστε κοντα σε κανα παιχτη η περιμενουμε ακομα??
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό prax » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:37

TheCursed έγραψε:Λογω δουλειας και ενος ατυχηματος του πατερα μου εχω χασει τα παντα ειμαστε κοντα σε κανα παιχτη η περιμενουμε ακομα??


περαστικα στον πατερα σου, σιδερενιος...

επι της ουσιας τπτ, ειναι σε ραντεβου με ιβαν ολο το επιτελειο της παε με τον ιβαν παροντα, οποτε αναμενουμε το βραδυ τι και πως..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό seaman » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:37

Πολύ θα ήθελα να διαβάζω παπάδες και να αρχίζω το search. Σιγά μην αρπαχτώ για όποιο όνομα γράφεται. Ρε δώστε στον κόσμο υλικό
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:37

joshua έγραψε:Δεν μου λες και μενα ποια ιδιαιτερη πληροφορηση εδωσες ρε Macho, γιατι οσα ποστ σου θυμαμαι καμια ιδιαιτερη αποκαλυψη δεν ειχαν παρα μονο πληροφοριες του στυλ, η θα βρεξει η θα χιονισει η θα εχει λιακαδα ? Και το λεω εγω που δεν εχω κανενα προβλημα να γραφει ο καθενας οτι θελει και παρομοια ποστ ισα ισα που με διασκεδαζουν.Αν δε εχεις πει κατι που δεν θυμαμαι ζηταω προκαταβολικα συγνωμη καθως αυτο που δεν αντεχω ειναι τις προσωπηκες αντιπαραθεσεις.

Υ.Γ Οσο για την πληροφορια του black απορω που σε καποιους κανει εντυπωση καποιος στα περιξ του ΠΑΟΚ να τον εχει προτεινει.

Αρα δεν εχεις δει τα ποστ.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:38

Ρε παιδια εσεις που ξερετε για τις μεταγραφες και δεν τα λετε, δεν σας αγαπαω.

Να ξερετε οτι εγω ΞΕΡΩ το ΣΚΟΡ για αυριο. Αν θελετε στειλτε προσωπικο μνμ να σας το πω...
Τελευταία επεξεργασία από iasoiako και Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:40

Μολις εκατσα και τα ξαναδιαβασα ρε σουρμε.Σορυ και δεν το λεω με καμια προθεση να προσβαλω τον φιλο αποψη δεν αλλαξα,λιγο πολυ οτι διαβαζουμε στα μεσα λεει και αυτος.Τεσπα το ληγω εδω και εγω δεν εχει νοημα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Tupac » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:45

Macho δώσε κανενα ζουμερό νέο για να πιστέψει και ο άπιστος joshua..... :D
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: paokathens και 6 επισκέπτες