Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό northend4 » Τρί 12 Ιουν 2018, 15:13

Εμένα εαν μου έλεγαν Πουκι η Κλαους για 2ο θα έβαζα την υπογραφή μου στον Κλαους.
Ελπίζω να μην τον κλείσουμε τον «φάτσα που δεν ειναι ΠΑΟΚ».
Εννοείται πως κανείς απο τους δυο δεν ειναι αυτό που όλοι θελουμε .
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Τρί 12 Ιουν 2018, 15:26

northend4 έγραψε:Εμένα εαν μου έλεγαν Πουκι η Κλαους για 2ο θα έβαζα την υπογραφή μου στον Κλαους.
Ελπίζω να μην τον κλείσουμε τον «φάτσα που δεν ειναι ΠΑΟΚ».
Εννοείται πως κανείς απο τους δυο δεν ειναι αυτό που όλοι θελουμε .


Σεβαστες ολες οι αποψεις ρε αδερφε τι σχεση εχει ο κλαους με τον πουκι δηλαδη νταξει ειπαμε ο ενας εχει παιξει σε σαλκε και σελτικ και ο αλλος σε εμας και στν μακαμπι δεν παιζει ποδοσφαιρικα σας εχω γραψει οτι αν ερθει αυτος θα ειναι βασικος ολα τα αλλα θα τα δειτε απο μονοι σας.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 12 Ιουν 2018, 15:27

prax έγραψε:
joshua έγραψε:Για να επιμένουμε αν επιμένουμε για τον Πουκι,μάλλον τα έχουμε βρει με τον παίκτη και το πρόβλημα είναι η αμοιβή του μάνατζερ δεν εξηγείται αλλιώς.


και εγω ετσι πιστευω.
σουρμε μακαρι.

γενικα συζητωντας και με φιλους(οχι αρδ) που ξερουν καποια πραγματακια, πως παει το παιχνιδι δλδ, καταληγω οτι ολα πλεον ειναι θεμα μανατζερ.
τι θελω να πω δλδ, οτι καναμε με σαμπλι καθε χρονο απο μεταγραφες, ματοσ σαχοφ και φετοσ χατσε, ενω εγινε προσπαθεια να φερει κ σρνα ο συγκεκριμενος αλλα ναυαγησε.
κανιας κ κρεασπο εχουν ιδιο μανατζερ, τον οποιο εχει και ο πουκι.
ο πωωωωωλ εχει πελκα(ανανεωνει)-βιειρινια-κουλουρη ο οποιοσ θα φυγει δανεικος(κατ εμε να παει σε ατρομητο η' νιωνιο για 2 ετη, μετα γυρναει ετοιμος Θεου θελοντος...) και μακαρι να φερει και σταφυλιδη.
ανοιξαμε παρτιδες με ραιολα, οποτε πιστευω για να φυγει ο καντουρι θα φερει αλλον δικο του.
ο σιστιακοφ επισης εχει παιχτες που δε θυμαμαι ποιουσ ηθελε να φερει.

παντως οι παραπανω ειναι σιγουρα εμπιστοστοσυνης της οικογενειας και μιχελ.

Γενικα πιστευω ετσι θα παει παιδες, επισης εκαναν μια κινηση και εκλεισαν ρευ νομιζω χωρις να εμπιστευτουν μανατζερ γνωστους, φαγαμε μοντα αρα δυσκολα να παμε σε τετοιες αγορες, τουλαχιστον φετος..

Η "μόντα" που φάγαμε με τον Ρέι, ποια ακριβώς ήταν, μας εξηγείς, αν θέλεις? :?
Γιατί τον Ρέι, προσωπικά τουλάχιστον, τον έχω για τερματοφύλακα μεγάλης κλάσης για το σύγχρονο ποδόσφαιρο!

Υ.Γ. Την δήλωση Ιβάν ότι "ήμασταν υποχείρια των μάνατζερς, τώρα πλέον δεν θα γίνεται αυτό", πολύ εύκολα δείχνουμε να την ξεχάσαμε ή να την ξεπεράσαμε...Εκτός κι αν με κάποιους "έμπιστους" μάνατζερ είναι διαφορετικά!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τρί 12 Ιουν 2018, 15:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τρί 12 Ιουν 2018, 15:29

Πουκια, λουκια, μουκια και αλλα γατια μακρια

Τον μαυρουλη απο την Αρσεναλ τωρα και τον Νιασσε απο Εβερτον τον αυγουστο. Εφυγα, τα Συβοτα με καλουν
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό prax » Τρί 12 Ιουν 2018, 15:35

goran 64 έγραψε:
prax έγραψε:
joshua έγραψε:Για να επιμένουμε αν επιμένουμε για τον Πουκι,μάλλον τα έχουμε βρει με τον παίκτη και το πρόβλημα είναι η αμοιβή του μάνατζερ δεν εξηγείται αλλιώς.


και εγω ετσι πιστευω.
σουρμε μακαρι.

γενικα συζητωντας και με φιλους(οχι αρδ) που ξερουν καποια πραγματακια, πως παει το παιχνιδι δλδ, καταληγω οτι ολα πλεον ειναι θεμα μανατζερ.
τι θελω να πω δλδ, οτι καναμε με σαμπλι καθε χρονο απο μεταγραφες, ματοσ σαχοφ και φετοσ χατσε, ενω εγινε προσπαθεια να φερει κ σρνα ο συγκεκριμενος αλλα ναυαγησε.
κανιας κ κρεασπο εχουν ιδιο μανατζερ, τον οποιο εχει και ο πουκι.
ο πωωωωωλ εχει πελκα(ανανεωνει)-βιειρινια-κουλουρη ο οποιοσ θα φυγει δανεικος(κατ εμε να παει σε ατρομητο η' νιωνιο για 2 ετη, μετα γυρναει ετοιμος Θεου θελοντος...) και μακαρι να φερει και σταφυλιδη.
ανοιξαμε παρτιδες με ραιολα, οποτε πιστευω για να φυγει ο καντουρι θα φερει αλλον δικο του.
ο σιστιακοφ επισης εχει παιχτες που δε θυμαμαι ποιουσ ηθελε να φερει.

παντως οι παραπανω ειναι σιγουρα εμπιστοστοσυνης της οικογενειας και μιχελ.

Γενικα πιστευω ετσι θα παει παιδες, επισης εκαναν μια κινηση και εκλεισαν ρευ νομιζω χωρις να εμπιστευτουν μανατζερ γνωστους, φαγαμε μοντα αρα δυσκολα να παμε σε τετοιες αγορες, τουλαχιστον φετος..

Η "μόντα" που φάγαμε με τον Ρέι, ποια ακριβώς ήταν, μας εξηγείς, αν θέλεις? :?
Γιατί τον Ρέι, προσωπικά τουλάχιστον, τον έχω για τερματοφύλακα μεγάλης κλάσης για το σύγχρονο ποδόσφαιρο!

Υ.Γ. Την δήλωση Ιβάν ότι "ήμασταν υποχείρια των μάνατζερς, τώρα πλέον δεν θα γίνεται αυτό", πολύ εύκολα δείχνουμε να την ξεχάσαμε ή να την ξεπεράσαμε...Εκτός κι αν με τους "έμπιστους" μάνατζερ είναι διαφορετικά...


μαλλον κακως το εγραψα για τον ρευ, εννοω οτι δυσκολα θα κανουν ξανα τετοιες αγορες γιατι (στα ματια τους) απετυχε ο ρευ, χωρις να του δωσουν χρονο. προσωπικα τον θεωρω τον καλυτερο τερματα που εχουμε, καλυτερο κ απο τον πασχαλακη αλλα απ οσο ξερω κ εψχω διαβασει ξαχνουν να τον δωσουν οπωσ οπωσ..

σχετικα με το ΥΓ σου αδερφε, εγω αντιλαμβανομαι οτι με τουσ ιδιους μανατζερς συνεργαζομασταν και συνεργαζομαστε τα τελευταια 2-3 χρονια. Αν το λεει ο ιβαν (δεν θυμαμαι τη δηλωση που επικαλεισαι για να ειμαι ειλικρινης) δεν εχω λογο να μην το πιστεψω, μακαρι να εινια ετσι.



επισης κατι αλλο.. πολυ υποπτη η μεταγραφη τσιμιροτ χωρις ποσοστο μεταπωλησης.. ο μηλιος ειπε οτι ο παιχτης ηθελε να φυγει κακειν κακως... γιατι ομως, απο νοεμβριο κ μετα η ομαδα εδεσε κ πηγαινε απο το καλο στο καλυτερο οσον αφορα τα αποτελεματα-θεαμα-σχεσεις παιχτων.. το τι μπορει να εγινε μου φαινεται πολυ περιεργο...
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:15

northend4 έγραψε:Εμένα εαν μου έλεγαν Πουκι η Κλαους για 2ο θα έβαζα την υπογραφή μου στον Κλαους.
Ελπίζω να μην τον κλείσουμε τον «φάτσα που δεν ειναι ΠΑΟΚ».
Εννοείται πως κανείς απο τους δυο δεν ειναι αυτό που όλοι θελουμε .

Ρε φίλε έμενε άμα μου λέγανε Κλάους ή οποιοδήποτε επιθετικό αγωνίστηκε πέρσι στη Λίγκα με κλήρωση εκτός από Αραουχο Λιβαγια Ανσαριφαρντ, θα διάλεγα το δεύτερο χωρίς σκέψη.
Και το κακό (για τον Κλάους) είναι ότι το εννοώ κιόλας και όχι χάριν υπερβολής. Ποιος Κλάους???
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:18

Σημερα αυριο παντως θα εχουμε ειδησεις.Ο Γιωργης εχει να ποσταρει πανω απο 24 ωρες...Επεσε με τα μουτρα στη δουλεια...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό mbison » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:22

GoMaRoS έγραψε:Πουκια, λουκια, μουκια και αλλα γατια μακρια

Τον μαυρουλη απο την Αρσεναλ τωρα και τον Νιασσε απο Εβερτον τον αυγουστο. Εφυγα, τα Συβοτα με καλουν

Αν εισαι οντως γομαρος, περνα πες καμια σπερα στο κορακι απ την Ηγουμενιτσα
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:24

Ενταξει....ρε ...φτανει πια με τον αυτον τον Πουκι.... :oops: :oops: ελεος...σιγα το κελεπουρι....
.....ο κλαους με ξανθο μαλλι....

Απορω ..εκεινος ο Λινο τι στον π@υτσο μου κανει στην Βραζιλια;
Μονο φωτο και χαμογελα με τους προεδρους των ομαδων...
.....ενταξει ειπαμε δημοσειες σχεσεις.....αλλα κανα καλος παικτης δεν παιζει για μας ρε Λινο;

Να εχεις διαθεσιμο 1 χαρτι το χρονο για συμβολαιο και ολοκληρη Βραζιλια να μην μπορουμε να φερουμε ενα παικτη να γινει δυδυμο με τον Πριγιο;....δλδ....ενταξει......
....σκαουτερ και ξυστα τ' αρκιδι@ς....
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:29

Μοιράζει και στοκ φανέλες ο Λίνο στην Βραζιλία...Πορτοκαλί... :mrgreen:

joshua έγραψε:Σημερα αυριο παντως θα εχουμε ειδησεις.Ο Γιωργης εχει να ποσταρει πανω απο 24 ωρες...Επεσε με τα μουτρα στη δουλεια...

Έχουμε σύσκεψη κορυφής σήμερα το απόγευμα στο ΜΑΚ ΠΑΛΛΑΣ...Θα σηματοδοτηθούν οι μεταγραφικές εξελίξεις...
Ήρθε ο Ιβάν, έρχεται εσπευσμένα ο Λου από Ρουμανία και θα είναι και ο Μίχελ, όπως λένε οι ΑΡΔ...
Μάλλον λοιπόν ο Γιώργης ετοιμάζεται οργανωτικά για όλα όσα έχει να τους μιλήσει, γι αυτό δεν ποστάρει... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:34

Κάτι μου λέει πως ο Σαββιδης θα ανάψει το πράσινο φως.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:39

Εγω παντως αυτη τη στιγμη καιγομαι για αριστερο μπακ ισως και περισσοτερο απο το φορ αλλα και το χαφ.Αν γινει καμια στραβη και λειψει ο Βιερινια, ο ΠΑΟΚ με αυτον και ο ΠΑΟΚ με Κρεσπο αριστερο μπακ, παιζει να ειναι και ενα 30% κατω.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό prax » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:43

Sekeris έγραψε:Κάτι μου λέει πως ο Σαββιδης θα ανάψει το πράσινο φως.

:D :D :D :pano
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 12 Ιουν 2018, 16:49

Συμφωνώ με τζόσουα.
Κι επειδη δεν παιζει ο Σταφυλίδης να ερθει για σκια του Βιειρινια, ας παρουν εστω ενα κανονικο αριστερο μπακ, υγιή.
Εστω και ας ειναι δανεικος για την σεζον που μας ερχεται.

Ιδανική περίπτωση θα ήταν ο Λυκογιάννης, αλλά τον πρόλαβε η Κάλιαρι τον Ιανουάριο.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29934
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2018

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τρί 12 Ιουν 2018, 17:22

και gazzetta για σρνα

'' Μέσα σ’ όλο αυτό το κλίμα ο ΠΑΟΚ έχει κοιτάξει σοβαρά την περίπτωση του Κυριάκου Κιβρακίδη από τον Ατρόμητο, ενώ από το καρνέ των ανθρώπων του ΠΑΟΚ δεν έχει σβηστεί το όνομα του Ντάριο Σρνα, ειδικά όσο ο 36χρονος Κροάτης, που βρέθηκε πριν λίγες εβδομάδες στη Θεσσαλονίκη και συζήτησε με το «Δικέφαλο», δεν έχει συμφωνήσει (στην Κάλιαρι περιμένουν την απάντησή του) με κάποια ομάδα. ''
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες

cron