Peja Stojaković

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 09 Ιούλ 2012, 21:32

Ο Πέτζα δεν είχε ποτέ χιαστό σε εμάς.
Είχε ή ένα ή δύο κατάγματα στο καλάμι αν θυμάμαι καλά.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 09 Ιούλ 2012, 21:40

Διπλό κάταγμα κνήμης περόνης ήταν ο δεύτερος τραυματισμός. Τον πρώτο δεν τον θυμάμαι αλλά δεν ήταν χιαστοί.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Δευτ 09 Ιούλ 2012, 22:16

kostasff έγραψε:Η υπόκλιση του "Μπάνε" στον "Πέτζα"
-Δεδομένου ότι και εσύ υπήρξες «δολοφονικός» σουτέρ, αν σε ρωτούσε κάποιος στον δρόμο «ποιος ήταν καλύτερος σουτέρ; Εσύ ή ο Πέτζα;», τι θα απαντούσες;



giapas έγραψε:Συνήθως μεγάλο σουτερ στο μπασκετ λες αυτόν που βάζει κρισιμα και σημαντικά καλάθια σε στιγμές που η μπάλα καίει.



Aδερφέ μου ,να με συγχωρείς αλλά νομίζω πως παρερμήνευσες την ερώτηση του δημοσιογράφου.
Αναμφίβολα, δεν χωράει καμία σύγκριση ανάμεσα στις φράσεις "καλύτερος σουτέρ" και "μεγάλος σουτέρ,κρίσιμα καλάθια,τρελά buzzer beater". Εγώ αυτό σχολίασα και δεν συμφώνησα με τον φίλο παραπάνω.
Αναμφίβολα ,και όπως είπες , η στατιστική δείχνει το αποτέλεσμα αυτού του άτυπου αγώνα "ευστοχίας".
Το ποιος είναι μεγαλύτερο μέγεθος μπασκετικά ,το κρίνει η Ιστορία. :)
Το ποιος έχει την μερίδα του λέοντος στην καρδιά μας και ποιος έχει προσφέρει περισσότερα στην αγαπημένη μας ομάδα ,δεν νομίζω να διαφωνούμε ! :D
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό curtis » Τρί 10 Ιούλ 2012, 02:33

δε μπορω να καταλαβω ακομη γιατι εχουμε τοπικ πετζα.ειναι δεδομενο οτι δεν γουσταρει να ασχοληθει με τον ΠΑΟΚ τι να λεμε τωρα....γιατι δεν εχουμε που μπορει κ να εχουμε αλλα δεν το γνωριζω π.χ τοπικ σαβιτς.δε θελω να επεκταθω περισσοτερο αλλα κουραστηκα να περιμενω τον πετζα να μας σωσει.συγγενικο του προσωπο που εννοειται δεν μπορω να αναφερω πριν 2 χρονια μου ειπε ξεχνα το,δεν προκειτε να ασχοληθει με την ομαδα.μην αρχισετε τωρα για λασπες κ παπαριες ο πετζα ειναι αλλου,ποτε δεν πονεσε την ομαδα οπως ο μπανε κ ο ματζικ.αυτο για μενα λεγεται τουλαχιστον αχαριστια.συγνωμη αν στεναχωρησα καποιους αλλα να βλεπουμε τα πραγματα οπως ειναι κ οχι οπως θα θελαμε να ειναι
curtis
 
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 09 Δεκ 2010, 23:52

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Τρί 10 Ιούλ 2012, 08:31

Eφόσον δεν εμπλέκετε στην ομάδα........δεν υπάρχει λόγος να συντηρούμε το τόπικ.....έχεις δίκιο.
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Τρί 10 Ιούλ 2012, 14:58

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά διαβάζετε το τίτλο του θέματος ή τα μηνύματα των προηγουμένων :?:
Μιλάμε για τον παλαίμαχο αθλητή όχι το -απίθανο- ενδεχόμενο να πάρει τη ΚΑΕ και το τόπικ λέει Παλαίμαχοι ΠΑΟΚ που έχουν τιμήσει -ή ατιμάσει- τη φανέλα του ΠΑΟΚ.
Γιατί να το κλειδώσετε? γιατί να μη κλειδώσουμε και του Παρίδη και του Κόρφα τότε?

Και γιατί έχετε κλειδώσει τόσα θέματα στο ρέτρο-ΠΑΟΚ ? τι ενοχλεί πχ το ''παίκτες που πέρασαν απ τον ΠΑΟΚ, που βρίσκονται τώρα, ούτε στον ύπνο τους, καλύτερη-χειρότερη ομάδα, που αγωνίστηκαν και αλλού '' κλπ ?

Δηλ. ο ΠΑΟΚ είναι μόνο ο Κουμαλό, τα οικονομικοδιοικητικά και ο τιτανοτεράστιος λαός του?
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τρί 10 Ιούλ 2012, 15:42

Μόνο ο τιτανοτεραστιος λαος του. Και ο γκαρσία. Έχωντας απόλυτη επίγνωση στο οτι βάζω όνομα διπλα στον ΛΑΟ του ΠΑΟΚ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 28 Αύγ 2012, 23:19

74oς πιο καλοπληρωμένος μπασκετμπολίστας στο NBA όλων των εποχών με συνολικές απολαβές περίπου 98 μύρια δολάρια.
http://nba.sport24.gr/article/1907667/g ... plirwmenos

άραγε έστω 2 ακριβά διαρκείας για την οικογένειά του παίρνει???? :?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Peja Stojaković

Δημοσίευσηαπό dini26 » Τετ 29 Αύγ 2012, 00:14

αδερφε palok εδω δεν κανει μια κινηση για μια καλη μεταγραφη τυπου δωρεα που θα μπορουσε να βοηθησει αρκετα αυτη την στιγμη, θα παρει διαρκρειας?
η περιπτωση του ειναι ενα καλο μαθημα για μη προσωπολατρεια
κ εγω οπως πολλοι αλλοι τον ειχα ειδολο οταν επαιζα μπασκετ μικρος κ ηθελα να του μοιασω,
αγαπηθηκε υπερβολικα πολυ απο ολους κ Θεοποιηθηκε,
δε λεω καλο το 3ποντο στο σεφ αλλα απο εκει κ μετα τι???
απο λογια κ παοκτσηδιλικι εχουμε χορτασει
απο πραξεις ειμαστε νυστικοι!!
υπηρχαν φορες κ περιπτωσεις που μπορουσε να βοηθησει την ομαδα
το τελευταιο που περιμενω πια ειναι μηπως καποια στιγμη μετα απο χρονια τον δω
στον παγκο coach της ομαδας :shock: :shock: ονειρω ζω μη με ξυπνατε!! :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης