Branislav "The Tiger" Prelević

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Μαρ 2023, 04:51

Αν γίνει ΝΔ, απλά δεν παίρνουμε το βιβλίο του.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 25 Μαρ 2023, 02:37

Ρε...υπάρχουν ακόμα εισιτήρια για την 1η Απρίλη; Είστε σοβαροί;;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Μαρ 2023, 22:29

https://paokbcstore.gr/paokbcstore/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD/%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B7-%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB%CE%B1-bane-prelevic/


Μόνο Μ και L στην online μπουτίκ!!

Μετοχές δεν πήρατε, πάρτε τουλάχιστον τη φανέλα, θα σας μείνει και το ρούχο..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 28 Μαρ 2023, 22:50

Ξεπούλησε… δυστυχώς.
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Τετ 29 Μαρ 2023, 00:41

με τ αριστερό την υπέγραψες ρε Μπάνε..τη τζίφρα ειν αυτή :)
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3087
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό nxran » Τετ 29 Μαρ 2023, 07:19

Εκτιμώ ότι η άποψη μου θα κριτικαριστεί έντονα απο το σύνολο των συνοπαδων μου αλλά θα την καταθέσω προς τιμή όλων εκείνων που κράτησαν τη σημαία με το δικέφαλο αετό στη τμήμα του μπάσκετ κάτω από εξαιρτικά δύσκολες συνθήκες. Αρχικά να πω ότι συνυπογράφω όλες τις απόψεις για τον Μπάνε. Ήταν και είναι ΕΝΑΣ από τους μεγαλύτερους αθλητές που φόρεσε τη φανέλα του ΠΑΟΚ, άσχετα αν κάποιες εποχές παίξαμε μπουνιές μεταξύ μας εξ αιτίας του. Δεν ήταν όμως ο μοναδικός. Δεν ήταν το τοτέμ που ανέφερε ο κ. Χατζόπουλος. Ο πρώτος αγώνας που παρακολούθησα της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ ήταν τέλος του 1969 η αρχές 1970. Δε θυμάμαι πολύ καλά. Θυμάμαι απλά ότι ήταν γιορτες. Ηταν ένας νικηφόρος αγώνας με τον Ηρακλή. Από τότε ήμουν πιστός οπαδός της ομάδος μας. Από το παλέ στο ανοικτό της Χανθ και αντίστροφα. Θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι υπήρξαν μεγαλύτεροι αθλητές στο σύλλογο μας ΤΗΡΟΥΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΑΝΑΛΟΓΙΩΝ. Αθλητές που πλήρωναν τον αθλητικό τους εξοπλισμό και έμειναν πιστοί στο δικέφαλο αετό μέχρι τέλος της αθλητικής του καρίερας. Αναφέρω ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ τον Γιώργο Οικονόμου και τον Γιάννη Πολίτη. Αυτοί και μερικοί άλλοι αποτελούσαν τα τοτέμ στην ιστορία του μπασκετικού ΠΑΟΚ. Αξίζει κάθε τιμή στον Μπάνε. Το συνυπογράφω. Πρώτα όμως σε κάποιους άλλους και μετά σε αυτόν.
Μπορείτε να με κράξετε ελεύθερα. Είναι η άποψη μου.
nxran
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2021, 10:44

Re: Branislav

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 29 Μαρ 2023, 08:48

Μαυρο Χιονι έγραψε:Ξεπούλησε… δυστυχώς.


OK η άσπρη ευρωπα'ι'κή είναι όποιος θέλει τη παίρνει κενή και βάζει το όνομα... :D
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 29 Μαρ 2023, 09:01

Εκτός από την φανέλα υπάρχει κάτι άλλο στο bcstore με θέμα Πρελιεβιτς;
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Maurice_Escargot » Τετ 29 Μαρ 2023, 09:02

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Ρε...υπάρχουν ακόμα εισιτήρια για την 1η Απρίλη; Είστε σοβαροί;;;;


Πανω απο 3000 εισιτήρια υπάρχουν ακόμη βασει Ticketmaster...

Δεν πρόλαβα δυστυχώς να πάρω την φανέλα, δεν ηξερα οτι ηταν και ονλαιν κι εναποθεσα ελπιδες μιας και ειμαι στο εξωτερικο! Αναμενω ομορφες εικονες στο γηπεδο...
Άβαταρ μέλους
Maurice_Escargot
 
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Κυρ 23 Οκτ 2022, 11:28

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Μαρ 2023, 09:07

Εγώ έχω την παλιά επετειακή που είχαν βγάλει, την πήρα με το όνομα του Μπάνε.. είναι πολύ παρόμοιες, οπότε όλα οκ. Δυστυχώς εκεί δεν θα είμαι παρών στις 1 Απρίλη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Μαρ 2023, 21:36

Ελάχιστα εισιτήρια έμειναν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 29 Μαρ 2023, 22:17

Πάντως τα μπλουζάκια είναι κάπως... άγρια.
Ειδικά αυτή με τα σπασμένα δόντια!
(αγώνας με Ρεάλ, χτύπημα από Ρομαι).
Κατι πιο ευχάριστο δεν βρήκε η ΚΑΕ; :?
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Μαρ 2023, 22:56

https://paokbcstore.gr/paokbcstore/?s=prelevic&post_type=product


Όλα τα συλλεκτικά προϊόντα Bane Prelevic!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό montekristo » Πέμ 30 Μαρ 2023, 08:49

nxran έγραψε:Εκτιμώ ότι η άποψη μου θα κριτικαριστεί έντονα απο το σύνολο των συνοπαδων μου αλλά θα την καταθέσω προς τιμή όλων εκείνων που κράτησαν τη σημαία με το δικέφαλο αετό στη τμήμα του μπάσκετ κάτω από εξαιρτικά δύσκολες συνθήκες. Αρχικά να πω ότι συνυπογράφω όλες τις απόψεις για τον Μπάνε. Ήταν και είναι ΕΝΑΣ από τους μεγαλύτερους αθλητές που φόρεσε τη φανέλα του ΠΑΟΚ, άσχετα αν κάποιες εποχές παίξαμε μπουνιές μεταξύ μας εξ αιτίας του. Δεν ήταν όμως ο μοναδικός. Δεν ήταν το τοτέμ που ανέφερε ο κ. Χατζόπουλος. Ο πρώτος αγώνας που παρακολούθησα της ομάδας μπάσκετ του ΠΑΟΚ ήταν τέλος του 1969 η αρχές 1970. Δε θυμάμαι πολύ καλά. Θυμάμαι απλά ότι ήταν γιορτες. Ηταν ένας νικηφόρος αγώνας με τον Ηρακλή. Από τότε ήμουν πιστός οπαδός της ομάδος μας. Από το παλέ στο ανοικτό της Χανθ και αντίστροφα. Θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι υπήρξαν μεγαλύτεροι αθλητές στο σύλλογο μας ΤΗΡΟΥΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΑΝΑΛΟΓΙΩΝ. Αθλητές που πλήρωναν τον αθλητικό τους εξοπλισμό και έμειναν πιστοί στο δικέφαλο αετό μέχρι τέλος της αθλητικής του καρίερας. Αναφέρω ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ τον Γιώργο Οικονόμου και τον Γιάννη Πολίτη. Αυτοί και μερικοί άλλοι αποτελούσαν τα τοτέμ στην ιστορία του μπασκετικού ΠΑΟΚ. Αξίζει κάθε τιμή στον Μπάνε. Το συνυπογράφω. Πρώτα όμως σε κάποιους άλλους και μετά σε αυτόν.
Μπορείτε να με κράξετε ελεύθερα. Είναι η άποψη μου.

Δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα η αποψη
σου με βρισκει απολυτως συμφωνο.- Ειδικοτερα
μαλιστα η φανελα μας με το Νο 5 του μακαριτη
αρχηγου Γιαννη Πολιτη επρεπε ηδη να κοσμει ως
πρωτη την οροφη του PAOK Spors Arena αφοτου
εχει φυγει απο το ματαιο τουτο κοσμο και σαν
ενδειξη σεβασμου προς ολη την παλια φουρνια!




ΥΓ. Ανυπολογιστης αξιας ηταν κι η προσφορα του
Τζων Κορφα στην υπερομαδα της πιο συγχρονης
εποχης κι αυτο δεν πρεπει να περναει "στα ψιλα"!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 30 Μαρ 2023, 09:05

δεν νομίζετε οτι έπρεπε να γίνει επιτέλους μια αρχή?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες