Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό zauk4 » Τετ 05 Νοέμ 2008, 19:28

Southern Cross έγραψε:Ακομα και με διασπαση του Πανελληνιου εδω στην Αθηνα , Η ΠΑΟΚΑΡΑ ποτε και πουθενα δεν επαιξε μονη της.
Ας κανουνε την αυτοκριτικη τους εκει στο Πανελληνιο και ας δουνε τους ουσιαστικους λογους που μεινανε οσοι μεινανε.
Περιμενω και εγω με την σειρα μου της ανακοινωσεις.
Φιλε southern cross με τον λιγοστο μου καιρο που ειμαι στον συνδεσμο ενα πραγμα εχω καταλαβει:Ολα τα παλικαρια εκει σπανε τα κεφαλια τους εδω και ενα χρονο(περιπου)για να βρουνε λυση στο γιατι μεινανε οσοι μεινανε...Με Σιγουρια πλεον σου λεω οτι τα πραγματα ΕΧΟΥΝ ΑΛΑΞΕΙ και πως ολοι θα μεινουμε ευχαριστιμενοι απο αυτην την καινουργια αρχη...
Τελος θελω να πω πως ολοι μας πρεπει να εχουμε αποφασισει και να ειμαστε διατεθημενοι να στηριξουμε αυτη την προσπαθεια οτι και να γινει..Διοτι αν γινει αυτο τοτε Ο Π.Σ.Φ.ΠΑΟΚ Αθηνων θα ξαναζησει Ιστορικες Στιγμες...
zauk4
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Κυρ 09 Μαρ 2008, 12:21

Δημοσίευσηαπό Southern Cross » Τετ 05 Νοέμ 2008, 19:48

Το ευχομαι και το ελπιζω αδερφε να ξαναβρει τον δρομο του και το ρολο του ο Πανελληνιος.
Βεβαια απεχω απο τον συγκεκριμενο συνδεσμο εδω και μια δεκαετια περιπου, αλλα παντα ειναι στην καρδια οχι μονο την δικια μου, αλλα ολων οσων περασαμε απο αυτην την πρεσβεια του ΠΑΟΚ στην αθηνα.
Αντε καλη αρχη αλλα και με σκοπο ΜΟΝΟ τον καλο της ΠΑΟΚΑΡΑΣ και την οργανωμενη παρουσια του λαου μας στα γηπεδα του νοτου, και οχι τα μικροσειμφεροντα και τις ευκαιριακες μπιζνες.
ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΩΧΗ ΤΩΝ ΔΕΙΛΩΝ , ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΠΕΔΙΑ ΤΩΝ ΜΑΧΩΝ
Άβαταρ μέλους
Southern Cross
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 19:38

Δημοσίευσηαπό mi8rio » Τετ 05 Νοέμ 2008, 20:00

Kαι εγω απεχω σχεδον απο τοτε που γραφτηκα περιπου, διοτι τοτε γινοντουσαν διαφορα που δεν με εξεφραζαν...Ευχομαι να βρει τον δρομο του ο συνδεσμος, θα τον επισκευτω παλι σιγουρα παντως..
Είμαστε σκαστοί από την κλινική
Είμαστε διαστημικοί δε το ξέρουν οι γιατροί

PAOK SPACE STATION
Άβαταρ μέλους
mi8rio
 
Δημοσιεύσεις: 1189
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 08:31
Τοποθεσία: Αττική

Δημοσίευσηαπό petrousiotis » Δευτ 10 Νοέμ 2008, 20:07

Southern Cross έγραψε:Ακομα και με διασπαση του Πανελληνιου εδω στην Αθηνα , Η ΠΑΟΚΑΡΑ ποτε και πουθενα δεν επαιξε μονη της.
Ας κανουνε την αυτοκριτικη τους εκει στο Πανελληνιο και ας δουνε τους ουσιαστικους λογους που μεινανε οσοι μεινανε.
Περιμενω και εγω με την σειρα μου της ανακοινωσεις.


Εμεις την καναμε την αυτοκριτικη. Την δικια σου αποψη δεν μπορω να καταλαβω, τους λογους που λες και ΄ουσιαστικους ΄ τους ειδες με τα ματια σου η στους ειπε ο κολλητος σου? και πες μου αν θες με το χερη στην καρδια ομως μηπως παντα στην ζωη σου ψαχνεις δικαιολογιες για να κανεις κριτικη εκ του ασφαλους?
Θα ηθελα να πω πολλα τωρα ομως μου χαλασε η διαθεση.
petrousiotis
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 20:24

Δημοσίευσηαπό goudas4 » Τρί 11 Νοέμ 2008, 03:42

Αναδημοσιευω ενα κειμενο που βρηκα στο PAOKWORLD σχετικα με τον Πανελληνιο και τις αλλαγες που πανε να γινουν...Ελπιζω οι αθηναιοι ΠΑΟΚτσηδες να ενισχυσετε αυτη την προσπαθεια που ειναι σημαντικη οχι μονο για το στοιχειο του ΠΑΟΚ στην αθηνα, αλλα για και ολοκληρο το οπαδικο μας κινημα...





"Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Φίλων ΠΑΟΚ ΑΘΗΝΩΝ, εν όψει των θεαματικών όπως προβλέπονται αλλαγών στο Παοκτσήδικο οπαδικό κίνημα της Αθήνας, προκηρύσσει έκτακτη Γενική Συνέλευση για την ερχόμενη Παρασκευή 14 Νοεμβρίου με θέμα την αλλαγή του προεδρείου του παλαιότερου Δ.Σ. του κ θεμάτων ημερησίας διάταξης , άμεσα συνδεδεμένων με τις επικείμενες αλλαγές. Παρακαλούνται θερμά τα μέλη του, αλλά και οι φίλοι του, να δώσουν βροντερό παρών στα γραφεία του Συνδέσμου την προαναφερόμενη μέρα προκειμένου να γίνουν κοινωνοί των ριζικών αυτών αλλαγών και να ψηφίσουν επί αυτών. Η συμμετοχή σας κρίνεται άκρως απαραίτητη και καθοριστική. ΓΥΡΝΑΜΕ ΣΕΛΙΔΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΑΕΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΠΑ-ΝΤΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ"

Όσοι γράφετε απο την χαμουτζία, σπεύσατε....χθες!
ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΟΚΑΡΑ...
goudas4
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 00:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό zauk4 » Τρί 11 Νοέμ 2008, 17:51

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε στο ακριβώς προηγούμενο ποστ!
Thx, Admin Team

Φιλε αποτι εχουν δει τα ματακια μου δεν παιζουν κρεβατακια...:D Παντος με λιγη καλη θεληση κατι μπορουμε να καταφερουμε...Αμα θες στειλε pm την παρασκευη που θα παω να σε ενημεροσω...
zauk4
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Κυρ 09 Μαρ 2008, 12:21

Δημοσίευσηαπό petrousiotis » Τρί 18 Νοέμ 2008, 18:25

ο πανελλήνιος s.f ΠΑΟΚ Αθηνών διοργανώνει εκδρομή για τον αγώνα τις ομάδας μας με τους ανύπαρκτους του κάμπου
πληροφορίες-εγγραφες την πέμπτη στα γραφεία του συνδέσμου.
petrousiotis
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 20:24

Δημοσίευσηαπό zauk4 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:17

Οκ ας μαζευτουμε να παμε να δουμε τα τυρογαλα να χανουν...Αυριο να υποθεσω απο τις 8κ30 και μετα?
zauk4
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Κυρ 09 Μαρ 2008, 12:21

Δημοσίευσηαπό goudas4 » Τρί 06 Ιαν 2009, 06:21

Διευθυνσεις δεν προκειται να μαθεις μεσω ιντερνετ...Αθηνα μενεις...Ψαξου και σιγουρα θα βρεις τον συνδεσμο, δεν ειναι δυσκολο!
ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΟΚΑΡΑ...
goudas4
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 00:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Σάβ 17 Ιαν 2009, 21:07

+100
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 17 Ιαν 2009, 21:12

βαλτε την ανακοινωση στην κεντρικη!!!
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Πανελληνιος

Δημοσίευσηαπό alexpaok4 » Σάβ 07 Φεβ 2009, 17:54

Παιδιά ενα τηλέφωνο έχω αλλα δεν ξέρω αν είναι το σωστό! Μπορείτε να μου δώσετε το τηλέφωνο του συνδέσμου γιατί θέλω να πάρω εισιτήριο με τον Ολυμπιακό!
Άβαταρ μέλους
alexpaok4
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Δευτ 17 Δεκ 2007, 17:04
Τοποθεσία: Περιστέρι & London & Birmingham

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Πανελληνιος

Δημοσίευσηαπό khaledfreepaok » Δευτ 09 Φεβ 2009, 03:01

γεια σας αδερφια.ξερουμε αν θα γινει εκδρομη για λειβαδια???
ΖΑΡΟΡΑΚΗ ΓΥΡΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΑΜΕ
Άβαταρ μέλους
khaledfreepaok
 
Δημοσιεύσεις: 1111
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Πανελληνιος

Δημοσίευσηαπό khaledfreepaok » Τρί 24 Φεβ 2009, 03:05

παιδια το τηλεφωνο που εχει σε προηγουμενο ποστ δεν λειτουργει.υπαρχει καποιο αλλο νουμερο η καπως να βρεθω με τα παιδια.στο ματς με τον νιονιο θα συναντηθουμε καπου να παμε πορεια?
ΖΑΡΟΡΑΚΗ ΓΥΡΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΑΜΕ
Άβαταρ μέλους
khaledfreepaok
 
Δημοσιεύσεις: 1111
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Πανελληνιος

Δημοσίευσηαπό khaledfreepaok » Τρί 24 Φεβ 2009, 21:37

ρε παιδια μια απαντηση δεν ξερει κανεις να μου πει?εχω ρητησει 500 φορες.μεχρι και σε αλλα θεματα εχω ποσταρει μπας και το δει καποις να μου πει αν ξερει.τι αλλο πρεπει να κανω πια?κ αν καποις θελει να βοηθησει αλλα δεν ξερει ας μου πει ποιον να ρωτησω να βρω ενα τηλεφωνο εστω
ΖΑΡΟΡΑΚΗ ΓΥΡΝΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΑΜΕ
Άβαταρ μέλους
khaledfreepaok
 
Δημοσιεύσεις: 1111
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες