Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 08 Ιούλ 2022, 22:00

Ακριβώς! Εμείς πάντων το καθήκον μας το κάναμε. Ειδικά αν σκεφτεί κανεις πως ίσως είναι το τελευταίο διαρκείας στο παρών γήπεδο!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 09 Ιούλ 2022, 20:25

Αν δεν μας χρειαζοταν το μπασκετακι (κι αντεχαμε και τα κρυα οπως παλια) θα το παιρνα το διαρκειας
σαν τρελος.ΠΑΟΚ με νιατα,ταχυτητα,τεχνική και λατίνους αληταραδες.Οτι ονειρευόμασταν τοσα χρόνια.
Ειλικρινα δε μπορω να περιμένω .Ανυπομονώ να δω πως θα βγει στο χορταρι αυτο το προτζεκτ.
Θα ναι και η τελευταια χρονια σ αυτο το μαγικο γηπεδο. Οσοι αντέχετε (οικονομικα κυρίως) μη το χασετε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό psykoman » Κυρ 10 Ιούλ 2022, 23:36

Τα φθηνοτερα διαρκειας ανα ομαδα(Μονο του Λεβαδειακου και το Αστερα Τριπολης δεν βρηκα).

1.Ιωνικος 60 ευρω
2.Παναιτωλικος 60 ευρω
3.Λαμια 120 ευρω
4.ΠΑΟΚ 120 ευρω
5.ΟΦΗ 130 ευρω
6.ΠΑΣ 150 ευρω
7.Ατρομητος 150 ευρω
8.Βολος 180 ευρω
9.γαυρος 180 ευρω
10.Βαζελα 210
11.ρουλης 220
12.χαρτινη 300

Εχουμε το δευτερο πιο φθηνο διαρκειας στην σουπερ λιγκ(εκτος κι αν εχουν φθηνοτερο αστερας και λειβαδια).

Αιντε για παμε λιγο δυνατα
Η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι χιλιαδες οπαδοι σου...οχι ομως μονο στα λογια και στα πληκτρολογια...
ΑΙντε να δουμε τον μεγαλο λαο του ΠΑΟΚ.
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό gpap » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 06:05

οι τιμές είναι για συνδέσμους;
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 09:27

Όχι το γράφουν για ανανεώσεις αλλιώς 140.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό psykoman » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 10:02

Σε κάποιες ομάδες η ανανέωση δεν έχει διαφορά με το νέο διάρκειας.
Εγώ από τις τιμές που βρήκα έβαλα τις πιο χαμηλές...είτε είναι ανανέωση είτε νέο διάρκειας.
Και για αυτά που προσφέρει το δικό μας μέσα στην τιμή νομίζω ότι είναι το πιο value for money διάρκειας στην Ελλάδα.
Συν ότι παίζει να είναι και ιστορικό καρτελακι.
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 19:37

Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 220€...λογικό, φέτος έχει 3 διοργανώσΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47048
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό petros09 » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 20:09

Όλες οι ομάδες μεχρι τα 180 ευρώ είναι χωρίς Ευρώπη και Play-off. O γαύρος είναι 180 ευρω με προυποθεση ότι είσαι συνδρομητής με κάρτα φιλάθλου που πληρώνεις extra ένα σεβαστό ποσό. Οι υπόλοιπες μικρές ομάδες, έχουν ματς μόνο για Ελλάδα.

Για τις υπόλοιπες ο ρούλης, που είναι και αρκετά πιο ακριβά, νομίζω δεν έχει μέσα Play-off, κύπελλο και φυσικά κανένα ματς Ευρώπης!!, στον βάζελο (με επιφύλαξη) επίσης, ούτε βέβαια στην κούλα που δεν παίζει καν Ευρώπη.

Και μιλάμε εμείς ως οπαδοί του ΠΑΟΚ, που λένε κάποιοι στην κοσμάρα τους γιατί δεν έκανε ακόμη ένα σκόντο η ΠΑΕ ενα 20άρικο στις θύρες 5-6!! Δηλαδή μόνο τζάμπα δεν λέμε να πάμε στα πέταλα ειδικά...

Δυστυχώς ως λαός είμαστε σε πολύ χαμηλές πτήσεις. Δεν ξέρω κατα πόσο επηρέασε το περσινό με τον Άλκη, αλλά ξέρω πολύ κόσμο που δεν θα ξαναπατήσει, ειδικά όταν στο πέταλο υπάρχουν μπάχαλα και συνθήματα κυρίως για μαστούρες και ναρκωτικά.... Εγω εναν φίλο τον είπα πάρε το διαρκείας μου φέτος που θα λείπω, πάρε και τα μικρά παιδιά σου και μου είπε ρε φίλε τα παιδιά είναι τρελαμένα θέλουν να έρθουν αλλά πως να τα φέρω; να ακούνε για "ναρκωτικά έτσι μάθαμε από μικρά παιδιά..;;" Μεγάλη πληγή το διώξιμο της οικογένειας από την Τούμπα μας, όπως καταλαβαίνετε...

Και φυσικά ως και σήμερα, κανένας σύνδεσμος Θεσσαλονίκης, πλην της Λαχαναγοράς νομίζω, να μην βγάζει ανακοίνωση υποστήριξης για αγορά των διαρκείας!! Δηλαδή ΈΛΕΟΣ! Όπως ακριβώς και πέρυσι το πάνε... Κλείσανε την 4, σαμποτάρανε τα διαρκείας και από πάνω στην πρώτη ευκαιρία έκαναν και μπούκα και τιμωρήσανε την ομάδα μας...

Δυστυχώς το οπαδικό του ΠΑΟΚ είναι στην χειρότερη καμπή του. Και το ακόμη χειρότερο, το βαρέλι δεν έχει πάτο όπως φαίνεται... Οι σύνδεσμοι της επαρχίας κρατάνε την σημαία ψηλά αλλά σαφώς και δεν φτανει...

ΠΑΟΚάρα μια ζωή και μακάρι να είμαι λάθος άλλα δεν το νομίζω... :nairepaok:
petros09
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ 04 Φεβ 2022, 08:38

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 21:28

petros09 έγραψε:Δυστυχώς ως λαός είμαστε σε πολύ χαμηλές πτήσεις. Δεν ξέρω κατα πόσο επηρέασε το περσινό με τον Άλκη, αλλά ξέρω πολύ κόσμο που δεν θα ξαναπατήσει, ειδικά όταν στο πέταλο υπάρχουν μπάχαλα και συνθήματα κυρίως για μαστούρες και ναρκωτικά.... Εγω εναν φίλο τον είπα πάρε το διαρκείας μου φέτος που θα λείπω, πάρε και τα μικρά παιδιά σου και μου είπε ρε φίλε τα παιδιά είναι τρελαμένα θέλουν να έρθουν αλλά πως να τα φέρω; να ακούνε για "ναρκωτικά έτσι μάθαμε από μικρά παιδιά..;;" Μεγάλη πληγή το διώξιμο της οικογένειας από την Τούμπα μας, όπως καταλαβαίνετε...


Ντάξει υπερβολή θεωρώ. Δικαιολογιες μου φαίνεται ψάχνουν μερικοί. Τα συνθήματα είναι τα ίδια εδώ και πολλά χρόνια. Φέτος τα θυμήθηκαν? Γιατί την χρονιά του νταμπλ δεν είδα να τους επηρεάζει...όπως και σε κάτι ιδιαίτερα ματς πχ ευρωπαϊκά. Τώρα αν θέλουν να κρατάνε τα παιδιά τους σε γυάλα τι να πω. Σκοπός είναι να μάθουν να φιλτράρουν τι ακούνε. Για τον Άλκη ασχολιαστο. Δεν θα πάμε γήπεδο για 5 ανεγκεφαλους δηλαδή. Στο κάτω κάτω αν δεν γουστάρουν 4 υπάρχουν και άλλες θύρες. Εξάλλου η 4 δεν είναι για παιδιά (γνώμη μου).
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2960
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό psykoman » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 22:13

Κι όμως η από κάτω παράγραφος απ' αυτήν που παρέθεσες είναι όλο το ζουμί.
Στήριξη καμία από τους οργανωμένους.
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Baldur » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 22:30

Πω μαγκες ριγος με πιανει στην ιδεα να ειναι αυτη η τελευταια χρονια στην Τουμπα μας για Χ χρονια. Να τραβιομαστε στο αψυχο Καυτατζογριο (εστω να το βαψουμε ασπρομαυρο) ή επαρχια, καημος.

Αν ημουν Ελλαδα θα μου αρκουσε αυτο να τα δωσω για διαρκειας, ειδικα στις τιμες που παιζουν τα πακετα.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό ramboutla » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 22:53

Ειμαι 43 χρονών. Από τα τελευταία 25 χρόνια, τα 20 έχω διαρκειας. Ξεκίνησα από την 4, πήγα στην 7 και εδώ και 5 χρόνια στην 6. Δεν έβγαλα διαρκειας μόνο όταν ήμουν στρατο και όταν είχα οικονομικά ζόρια. Φέτος νιώθω ότι το βγάζω περισσότερο για την παρέα που έχω και το γεγονός ότι είναι η τελευταία χρονια του ναού μας που τόσα έχουμε ζήσει εκεί μεσα.
Δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον Πέτρο. Δεν θέλω να πω, ούτε πως η γενιά μας ήταν η γαμαω, ούτε η καλύτερη, ούτε πως η σημερινή γενιά της 4 δεν δείχνει και δεν κάνει. Ίσως φταίει πως μεγαλωνω και αρχίζει να κάνει την εμφάνιση του , το χασμα γενεών. Το μόνο σίγουρο είναι πως όλο αυτό με τα συνθήματα καταστροφολογιας και ψευτομαγκιας, όπως και οι πράξεις ψευτομαγκιας, με έχουν κουράσει και μου έχουν καταστρέψει την διάθεση για γήπεδο.
Όλη αυτή η κουλτούρα είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο που δεν έχει αφήσει ανεπηρέαστο το οπαδικο μας κίνημα. Αν ειμασταν πραγματικά μάγκες δεν θα πρεπε να το αφήσουμε να μολύνει τα τσιμέντα της Τούμπας, η έστω όταν αυτό θα συνέβαινε να δειχναμε εμπράκτως οτι αυτό μας ενοχλεί. Τίποτε από τα δύο δεν συνεβει και αυτό με έχει ξενερωσει πραγματικά.
Άβαταρ μέλους
ramboutla
 
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 22:17

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό psykoman » Δευτ 11 Ιούλ 2022, 22:59

Baldur έγραψε:Πω μαγκες ριγος με πιανει στην ιδεα να ειναι αυτη η τελευταια χρονια στην Τουμπα μας για Χ χρονια. Να τραβιομαστε στο αψυχο Καυτατζογριο (εστω να το βαψουμε ασπρομαυρο) ή επαρχια, καημος.

Αν ημουν Ελλαδα θα μου αρκουσε αυτο να τα δωσω για διαρκειας, ειδικα στις τιμες που παιζουν τα πακετα.


Αυτό σκεφτόμουν σήμερα...πως θα νιώσω όταν η πρώτη μπουλντόζα θα πάει και θα ρίξει το πρώτο τούβλο απ' τον Ναό... :cry: :cry: :cry: :cry:
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Ιούλ 2022, 23:11

Όποιος γουστάρει ΠΑΟΚ αλλά έχει ξενερώσει με την κατάσταση στη θύρα 4, υπάρχει και το Παλατάκι.

Αλοίμονο αν και το ποδόσφαιρο χρειάζεται ανακοινώσεις από τους ΣΦ για να πάρει ο κόσμος διαρκείας...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47048
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Ποδοσφαίρου 2022-2023

Δημοσίευσηαπό ramboutla » Τρί 12 Ιούλ 2022, 23:19

1. Μάλλον δεν έγινε 100% κατανοητό αυτό που γράφω. Δεν πειράζει, ίσως να φταίω και εγώ.
2. Βγάζω διαρκειας κάθε χρόνο και στο παλατάκι
Άβαταρ μέλους
ramboutla
 
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 22:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες