Νέο Γήπεδο

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό Special 4 » Σάβ 10 Ιουν 2023, 16:18

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Κλείνω εισιτήρια να έρθω να ψηφίσω κύριο Μητσοτάκη!

Θα ηθελα ν ρωτησω κατι σοβαρα
Οι διαφημισεις π βγαινουν εμφανιζονται τυχαια ή καπως αλλιως?

Οταν μπαινω στην κεντρικη σελιδα μ βγαζει προεκλογικες διαφημισεις του συριζα
Οταν μπαινω στο παρον τοπικ μ βγαζει διαφημισεις της νεας δημοκρατιας

Δεν κανω πλακα
Άβαταρ μέλους
Special 4
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 08 Οκτ 2022, 21:00

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό iremidynami 4+ » Σάβ 10 Ιουν 2023, 16:19

Αμα φταξειγηπεδο ο κουλης στον ΠΑΟΚ, να με φτυσετε!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ: Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΨΥΧΗ.
Άβαταρ μέλους
iremidynami 4+
 
Δημοσιεύσεις: 1005
Εγγραφή: Παρ 04 Μαρ 2022, 16:48

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 10 Ιουν 2023, 16:30

JohnDag έγραψε:Δεν ξέρεις τι συνεννόηση γίνεται σε επίπεδο Σαββιδη-Κουλη και τι έχει ζητήσει ο μεν από τον δε.

Η εικόνα πάντως που έχουν οι περισσότεροι ότι οι 2 τους δεν έχουν επαφή/δεν μιλάνε/είναι θανάσιμοι οχτροι δεν ισχύει.

Υπάρχει δίαυλος επικοινωνίας ο οποίος (προφανώς) δεν αφορά μόνο τον ΠΑΟΚ.

Δεν θέλω, όμως, πάλι να αρχίσουμε την ίδια συζήτηση η οποία και δεν οδηγεί και πουθενά.

Αφού, λοιπόν, δηλώσω ξανά ότι ΔΕΝ ήμουν ΟΥΤΕ είμαι ψηφοφόρος της ΝΔ (για να μην έχουμε πάλι τα ίδια) θα πω απλά να περιμένουμε να δούμε τι θα δούμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Δε σχολιάζω τις όποιες πολιτικές σου πεποιθήσεις. Δε με απασχολούν. Ένα αυτό.
Δεύτερο, δε γνωρίζω για τις σχέσεις των δύο. Εγώ κρίνω αποκλειστικά με κριτήριο τον ΠΑΟΚ. Και σε 4 χρόνια μετράω την ανατροπή της συμφωνίας του πρωταθλητή Ελλάδας ΠΑΟΚ με την ΕΡΤ για τα τηλεοπτικά για ένα αξιοσέβαστο ποσό, που οι βρικόλακες του ποκ καρπώθηκαν χαλαρά κάποια χρόνια πριν, ίσως και μεγαλύτερο. Θυμάμαι να διασύρεται ο ΠΑΟΚ από μια ... επιτροπή του κώλου, με πιόνια του αυνανάκη να αποφασίζουν "δεσμευτικά" να ρίξουν την ομάδα κατηγορία για ένα "σκάνδαλο" φάντασμα. Θυμάμαι να "παρεμβαίνει νομοθετικά" η νδούλα για να πέσει δήθεν στα μαλακά ο ΠΑΟΚ, πριν ξεκινήσει καν δίκη, ενώ εν συνεχεία αρνιόντουσαν τακτικοί, ανεξάρτητοι δικαστές, υποτίθεται, να μας δικάσουν καν, αποδεχόμενοι πως κάτι αρκούδηδες, τζουλάκηδες και μαρούπες έχουν εξουσία απονομής δικαιοσύνης και μάλιστα δίχως αντίλογο. Θυμάμαι το θέμα του Καυταντζογλείου να είναι μονίμως στον πάγο, εκτός αν γνωρίζεις να λύθηκε οριστικά. Εγώ δεν το ξέρω κάτι τέτοιο. Αυτά τα λίγα θυμάμαι εγώ. Πρόχειρα και μπακαλίστικα. Θεωρώ ότι έχω κάθε λόγο, λοιπόν, παρότι αγνοώ το δίαυλο επικοινωνίας ανάμεσα στις δυό πλευρές, να αμφισβητώ για την ειλικρίνεια των προθέσεων της μιας πλευράς. Σε ό,τι έχει να κάνει με τον ΠΑΟΚ τουλάχιστον. Μπορεί να είμαι κακοπροαίρετος μ@λ@κ@ς. Η δική μου αίσθηση είναι ότι θα επιχειρηθεί να βγει φταίχτης ο ... επενδυτής στα μάτια του κόσμου για το ότι η υπόθεση δε θα προχωρήσει. Μένει να φανεί τι θα γίνει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό psykoman » Σάβ 10 Ιουν 2023, 16:42

Αυτό που γράφεις στην προτελευταία φράση εννοούσα ότι θα μας την κάτσει ο Τερης Χρυσος
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 10 Ιουν 2023, 16:58

Βάσει της συμπεριφοράς της κυβερνώσας παράταξης στον ΠΑΟΚ του Σαββίδη, επί 4 χρόνια, ε προφανώς κάτι τέτοιο νομιμοποιείται να σκεφτεί κάποιος, φίλε. Τι να πούμε δηλαδή, ότι πιο πιθανό φαντάζει ο Κούλης να έπαθε λαλα και να συζητά ακόμα και να συμβάλλει το κράτος οικονομικά στο νέο γήπεδο του ΠΑΟΚ;; Εν ολίγοις το είπε ο άνθρωπος. Αυτοί ό,τι χρειαζόταν σαν κράτος να κάνουν για το νέο γήπεδο του συλλόγου το έκαναν. Τώρα είναι θέμα του ... επενδυτή χωρίς όνομα. Είμαστε μάλλον έτοιμοι από κάθε άποψη να κατεδαφίσουμε την Τούμπα αλλά κάνει κορδελάκια ο Ιβάν.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Ιουν 2023, 17:58

Special 4 έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Κλείνω εισιτήρια να έρθω να ψηφίσω κύριο Μητσοτάκη!

Θα ηθελα ν ρωτησω κατι σοβαρα
Οι διαφημισεις π βγαινουν εμφανιζονται τυχαια ή καπως αλλιως?

Οταν μπαινω στην κεντρικη σελιδα μ βγαζει προεκλογικες διαφημισεις του συριζα
Οταν μπαινω στο παρον τοπικ μ βγαζει διαφημισεις της νεας δημοκρατιας

Δεν κανω πλακα



Google ads είναι και μπαίνουν τυχαία.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47071
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό episimos73 » Σάβ 10 Ιουν 2023, 21:40

Ο σοβαρός ΠΑΟΚτσής δεν γίνεται να ξεχάσει τον πόλεμο της συγκεκριμένης κυβέρνησης στην ομάδα μας. Τώρα, αν πάει στην κάλπη με αυτό το κριτήριο είναι άλλη υπόθεση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
episimos73
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:41

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 11 Ιουν 2023, 11:15

navigator11 έγραψε:Βάσει της συμπεριφοράς της κυβερνώσας παράταξης στον ΠΑΟΚ του Σαββίδη, επί 4 χρόνια, ε προφανώς κάτι τέτοιο νομιμοποιείται να σκεφτεί κάποιος, φίλε. Τι να πούμε δηλαδή, ότι πιο πιθανό φαντάζει ο Κούλης να έπαθε λαλα και να συζητά ακόμα και να συμβάλλει το κράτος οικονομικά στο νέο γήπεδο του ΠΑΟΚ;; Εν ολίγοις το είπε ο άνθρωπος. Αυτοί ό,τι χρειαζόταν σαν κράτος να κάνουν για το νέο γήπεδο του συλλόγου το έκαναν. Τώρα είναι θέμα του ... επενδυτή χωρίς όνομα. Είμαστε μάλλον έτοιμοι από κάθε άποψη να κατεδαφίσουμε την Τούμπα αλλά κάνει κορδελάκια ο Ιβάν.

αυτη ειναι η προθεση του κουλη.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό prist64 » Κυρ 11 Ιουν 2023, 12:42

πιο πιθανο ειναι να παρει ο Ιβαν το λιμανι του πειραια
ή της αλεξανδρουπολης
παρα να γινει γηπεδο για τον Π.Α.Ο.Κ.,πριν τελειωσει αυτο του βαζελου

το γνωστο παραμυθι,εμεις καναμε αυτα που επρεπε και περιμενουμε τον ανωνυμο επενδυτη
να πραξει αυτα που του αναλογουν
δεν τα πιστευουν ουτε οι ιδιοι που τα λενε
παρα μονο τα λαχανα που τους ψηφιζουν

αν δεν εισαι υποχρεωμενος στο συστημα,δεν μπορεις να κανεις τιποτα(στην ωρα του)
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 11 Ιουν 2023, 12:51

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
Special 4 έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Κλείνω εισιτήρια να έρθω να ψηφίσω κύριο Μητσοτάκη!

Θα ηθελα ν ρωτησω κατι σοβαρα
Οι διαφημισεις π βγαινουν εμφανιζονται τυχαια ή καπως αλλιως?

Οταν μπαινω στην κεντρικη σελιδα μ βγαζει προεκλογικες διαφημισεις του συριζα
Οταν μπαινω στο παρον τοπικ μ βγαζει διαφημισεις της νεας δημοκρατιας

Δεν κανω πλακα



Google ads είναι και μπαίνουν τυχαία.
Ρε παιδιά, έλεος.

2023 έχουμε.

Έχει μια δεκαετία που δεν αποτελούν καν κάτι καινούριο όλα αυτα
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 11 Ιουν 2023, 12:58

prist64 έγραψε:πιο πιθανο ειναι να παρει ο Ιβαν το λιμανι του πειραια
ή της αλεξανδρουπολης
παρα να γινει γηπεδο για τον Π.Α.Ο.Κ.,πριν τελειωσει αυτο του βαζελου

το γνωστο παραμυθι,εμεις καναμε αυτα που επρεπε και περιμενουμε τον ανωνυμο επενδυτη
να πραξει αυτα που του αναλογουν
δεν τα πιστευουν ουτε οι ιδιοι που τα λενε
παρα μονο τα λαχανα που τους ψηφιζουν

αν δεν εισαι υποχρεωμενος στο συστημα,δεν μπορεις να κανεις τιποτα(στην ωρα του)


Εγώ λέω ανεξαρτήτως του πότε θα τελειώσει του βάζελου. Ας προετοιμαζόμαστε καλού κακού για την επόμενη κλήση από την ΕΕΑ εμείς κι ας αφήσουμε τον κυριάκο να σαλαγάει πρόβατα
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό principal » Κυρ 11 Ιουν 2023, 15:10

episimos73 έγραψε:Ο σοβαρός ΠΑΟΚτσής δεν γίνεται να ξεχάσει τον πόλεμο της συγκεκριμένης κυβέρνησης στην ομάδα μας. Τώρα, αν πάει στην κάλπη με αυτό το κριτήριο είναι άλλη υπόθεση.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ο σκοπός είναι να μην πάει στην κάλπη με το κριτήριο αυτό ο πόλεμος δεν χωνεύεται ειδικά αυτής της κυβέρνησης
nothing is impissible
Άβαταρ μέλους
principal
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: Τρί 06 Ιουν 2023, 19:43
Τοποθεσία: Macedonia is Greek

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 11 Ιουν 2023, 15:20

Σχετικά με τη δήλωση του πρωθυπουργού για νέο γήπεδο του ΠΑΟΚ, έχω να πω ότι οι κυβερνήσεις κρίνονται για όσα έκαναν στα 4 έτη της κυβέρνησής τους και όχι για όσα (λένε προεκλογικά ότι) ΘΑ κάνουν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90087
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 11 Ιουν 2023, 18:51

Και μιλάμε για δήλωση που δεν έγινε καν πριν τις πρώτες εκλογές αλλά σε τελειωμένη υπόθεση εκλογών στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων, για τόσο βόδια μας περνάνε. Εδώ τους πείραξε η Ροδόπη και τους απειλούν ευθέως οι τύποι θέλουν 200%, στο γήπεδο του ΠΑΟΚ θα κολλήσουν για μια δέσμευση της π...τσας;
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Νέο Γήπεδο

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 11 Ιουν 2023, 19:01

Δεν μας περνάνε για τόσο βόδια, είμαστε τόσο βόδια.
Βόδια με περικεφαλαία.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες