Παντελής Θωμαρέης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Τετ 23 Ιουν 2021, 12:34

Andrew R έγραψε:
PablitoV2 έγραψε:
paok re niamou έγραψε:Και ο υπαλληλος που ξεχασε να θεωρησει τα δελτια με την συμφωνη γνωμη του Ιβαν το εκανε ?
Αυτοι που δεν μερημνισαν να βαλουν διχτυ ωστε να μην πεσουν αντικειμενα στον Οσκαρ με την αδεια του Ιβαν το κανανε ?
Αυτοι που δεν φροντισαν να παιξει ο Ακπομ ενα τελευταιο ματς με την αδεια του Ιβαν το κανανε ?
κ.ο.κ.............


Για τον Ακπομ δε νομίζω ότι αν έλεγε ο Ιβαν μη τον πουλάτε, αυτοί θα τον πουλούσαν..
Για το δίχτυ και τον Γκαρσία δε το σχολιάζω καν, καθώς πάω 30 χρόνια στο γήπεδο και σε κάθε ντέρμπι έπεφταν κορδέλες και χαρτιά, τώρα για το μια φορά στα 30 χρόνια που βρέθηκε ένας θεατρίνος και εσείς θεωρείτε ότι φταίει η ΠΑΕ που δεν προέβλεψε ότι θα έπεφτε χαρτί πάνω του με ξεπερνάει.
Αυτός για τα δελτία παραιτήθηκε.

Αλλά γενικά μάλλον ο μεγάλος λαός του ΠΑΟΚ, πέρα από τα καλά του αγαπαέι και τη συνωμοσία (κλίκες, παρεάκια κλπ) που ξαφνικά βρέθηκε η τελαυταία τρύπα του ζουρνά να χρεωθεί τα λάθη μια ολόκληρης ΠΑΕ..


Για τον ακπομπ υπάρχει η δήλωση του στελέχους της ομάδας που πήγε ότι δεν περιμέναμε να έρθει ο ακπομπ στο ενδιάμεσο των αγώνων του Τσάμπιονς λιγκ. Η λειτουργία της παε στο καθαρα ποδοσφαιρικό επίπεδο κι όχι στα διοικητικά γενικά είναι πολύ κακη. Όσο για τον Θωμαερη δεν προκύπτει από πουθενά ότι μπορεί να έχει κάποιο λόγο στις μεταγραφές. Το αντίθετο όμως θα ήταν μάλλον πρόβλημα. Εκτός κι αν υπάρχει κάποια εξειδίκευση του συγκεκριμένου υπαλλήλου στις μεταγραφές ή υπάρχει η θέληση από την ΠΑΕ να τον θέσει υπεύθυνο μεταγραφών. Γενικά το τοπίο είναι πολύ θολό για να μιλά κάποιος με βεβαιότητες.


Τον πούλησαν δηλαδή και αυτός έπαιξε με δική του πρωτοβουλία; Μπορείς να δείξεις την δήλωση;
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Ιουν 2021, 14:41

ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:24++ ωρες σιγή
Κάτι δεν παει σωστα



Απλά μάλλον ο Θωμαρέης δεν είναι η ρίζα όλων των κακών που τραβάει αυτός ο φουκαράς ο ΠΑΟΚ...


This post was sponsored by PAOK FC©.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Τετ 23 Ιουν 2021, 16:07

Όχι ο Τσούμπα όπως θα θυμάστε δεν έπαιξε στον επαναληπτικό. Όσο για την δήλωση δεν την διάβασα την άκουσα καθώς έπαιξε στα ραδια πριν κάνα μήνα .
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 23 Ιουν 2021, 16:19

Ο Τσούμπα δεν έπαιξε, σε κανένα παιχνίδι με την Κράσνονταρ, όχι μόνο στον επαναληπτικό.

Αυτό που είχε βγει, ως φήμη, δεν θυμάμαι αν επιβεβαιώθηκε, δεν θυμάμαι τι ειπώθηκε μετά,
είναι ότι ο παίκτης είχε συμφωνηθεί να πωληθεί ΠΡΙΝ το παιχνίδι με την Μπενφίκα.

Δηλαδή είχε κυκλοφορήσει μια φήμη τότε, ότι ενώ παίζαμε Τρίτη με την Μπενφίκα, τον Άκπομ είχε συμφωνηθεί να δοθεί μεταγραφή, την Παρασκευή ΠΡΟ του παιχνιδιού.

Αυτή νομίζω ήταν η φήμη τότε.
Δε νομίζω να θυμάμαι λάθος.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τετ 23 Ιουν 2021, 16:20

Ο Τσούμπα δεν έπαιξε σε κανένα παιχνίδι με τους Ρώσους,όχι μόνο στον επαναλητικό
Ο ΠΑΟΚ ΧΩΡΙΣ CHAMPIONS LEAGUE ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΘΕ 15 ΧΡΟΝΙΑ

Άλλες Γνώμες:

*Μέχρι Europa
*Conference είναι για εμάς
*Ευρώπη ως Δεκέμβρη
*Σιγά τα 10εκ
*Καθόλου Ευρώπη

Θα βγαίνουμε 4οι και θα ρωτάμε γιατί.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Τετ 23 Ιουν 2021, 16:29

ο Παντελής Θωμαρέης σε δράση.. διαπραγματεύεται με τους Ιταλούς ομoλόγους του της Cagliari

Εικόνα

αρχικά νόμιζα πως είναι ο Βρύζας..
Τελευταία επεξεργασία από Shivaspace και Τετ 23 Ιουν 2021, 16:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3151
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Τετ 23 Ιουν 2021, 16:30

Mea culpa παιδιά , εννοούσα την σειρά των αγώνων των προκριματικών του Τσάμπιονς λιγκ κι όχι τα επιμέρους ματς.
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Metagrafakias » Κυρ 27 Ιουν 2021, 22:40

Ωστε ο ατυπος τεχνικος διευθυντης μας ειναι ο Παντελης...δεν ξερω τι ικανοτητες εχει η τι γνωσεις και επαφες αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα δουλεψει για συμφερον της ΠΑΕ και οχι του εαυτου του...δεν θα παει για τη μιζα,δεν θα κανει υπεκοστολογησεις για να παρει και αυτος το κατιτις του,δεν θα κανει δημοσιες σχεσεις για καλυτερη μετεπειτα μεταγραφη ουτε θα εχει φιλια με συγκεκριμενους μανατζερ και θα ψωνιζει μονο απο εκει και να τα παιρνει μαυρα....
Metagrafakias
 
Δημοσιεύσεις: 1703
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 15:55

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Νοέμ 2021, 23:30

Τον Γενάρη περιμένουμε Jaba μεταγραφάρα και ανακοίνωση εσωτερικής μεταγραφής Nelson Oliveira.

Αλλά όχι πριν τις 25 Γενάρη και πάθουμε τίποτα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Κυρ 28 Νοέμ 2021, 23:40

Το γελας;
Μέρες τώρα το λέμε ότι αυτή θα είναι η "ενισχυση", αντε και κάνας δανεικός κλόουν ακόμα.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4101
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Κυρ 28 Νοέμ 2021, 23:41

Αυτος τι φταιει.
Αυτος που τον πληρωνει, πως ακριβως εβαλε εναν τηλεφωνητη στην παε για αρχισκαουτερ?
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2109
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Νοέμ 2021, 23:42

Δεν είναι αρχισκάουτερ.

Είναι ασίσταν οφ φούτμπολ νταϊρέκτορ.
Χωρίς να έχουμε Football Director.

Αυτά μόνο στον ΠΑΟΚ. Όπως και εξτρέμ που δεν τριπλάρουν, CF που δεν σκοράρουν κτλ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 10 Δεκ 2021, 00:03

Μπραβο Παντελο .Δικια σου η προκριση
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 18 Δεκ 2021, 22:33

Σου φέρνουν προϊστάμενο.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Παντελής Θωμαρέης

Δημοσίευσηαπό MrSam1926apc » Δευτ 20 Δεκ 2021, 11:24

Αν και χρησιμοποιώ το φορουμ σαν την μόνη πηγή ενημέρωσης εδώ στα ξένα είχα πάρει την απόφαση να μην κάνω ούτε ένα σχόλιο μέχρι να τελειώσει αυτή η σεζον. Με ξύνει όμως το κωλοχερο εδώ και μερες με τον συγκεκριμένο. Όπως κάτι αλλά περιεργα σχετικά με τις προσλήψεις της ΠΑΕ και θα ήθελα να μάθω (μιας που διαβάζουν και οι κύριοι της διοίκησης) πως μπορούμε να καταθέσουμε τα βιογραφικά μας εμείς οι μη τηλεφωνητές (δεν έχω θέμα με τους υπαλλήλους των call centre γιατί ήταν η δουλειά που έκανα όταν σπούδαζα στα ξένα!)!
Όχι τίποτα αλλά αγγελιες στο LinkedIn δεν βλέπω και τυχαίνει στον κύκλο που έχω κάνει εδώ και χρόνια στα εξωτερικα να γνωρίσω συνοπαδους που έχουν γράψει χιλιόμετρα για την ομάδα και είναι καταξιωμένοι στον τομέα τους με πολύ καλα MBA, PhD κτλ...
MrSam1926apc
 
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Δευτ 17 Μάιος 2021, 10:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες