Ιβάν Σαββίδης V

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 19:14

Το ποστ πήγαινε σε όσους βάζουν προτεραιότητα την Ευρώπη. Όχι αποκλειστικά εσένα. Εσύ έδειξες ότι δεν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις κουβέντα με το καλημέρα. Οπότε άστο εκεί που είναι. Μίλα με κανέναν αλλο που έχει γεμάτο κεφάλι. Είπαμε. Βουρ με το γεμάτο σου κεφάλι στον τοίχο
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 20:15

Guitarman έγραψε:Το ποστ πήγαινε σε όσους βάζουν προτεραιότητα την Ευρώπη. Όχι αποκλειστικά εσένα.



Γράφω αυτό

Doomlord4 έγραψε:Δηλαδή εγώ τι ήμουν όταν σηκώναμε το πρωτάθλημα, αδιαφορος;
Μόνο ευρωλάγνος και να χαμε να λέγαμε;
Δεν περιγράφεται το συναίσθημα ούτε με ψυχογράφημα


Και μετά διαβάζω αυτό

Guitarman έγραψε:Για τους "ευρωλαγνους" (αστειεύομαι μη βαράτε):

Πώς γίνεται ρε παιδιά να αδιαφορείτε για τα εγχώρια τρόπαια και κυρίως το πρωτάθλημα όταν αυτός είναι ο μόνος τρόπος για να μπεις CL?



Δηλαδή από αυτούς που έγραψαν για ευρώπη,ο μοναδικός που χαρακτήρισε τον εαυτό του ευρωλάγνο,γράφει για τα συναισθήματα του για το πρωτάθλημα....
και διαβάζει κάποιον να χρησιμοποιεί την ίδια λέξη και να ρωτάει για την αδιαφορία του για το ...πρωτάθλημα!! :D
(συν το άκυρο για τον ....μόνο τρόπο.Λες και κάποιος πρότεινε να πρότεινε για τωρα,να πηγαίνουμε στο C.L μόνο παίρνοντας το Europa και το Champions League (κάθε χρόνο κιόλας)

αλλά θα έπρεπε να καταλάβω πως έλεγες για...άλλους ευρωλάγνους (που δεν αυτοχαρακτηρίστηκαν έτσι :D ) (αλλά και στην ουσία κανένας δεν είναι αδιάφορος για το να πάρουμε πρωτάθλημα)

Οπότε ναι, όταν γράφεις ξεκάθαρα κάτι (για όσους δεν σε ξέρουν και πρέπει δηλαδή να το διευκρινίσεις!! :D )
και από κάτω κάποιος αναρωτιέται για το ανάποδο νόημα...ε τότε ναι!

3 λαλούν και 2 χορεύουν,τι άλλο να έγραφα;;;


Ευχαριστώ και για την πρόταση αυτοτραυματισμού
Να σαι καλά
Τέλος πάντων σου ζητώ συγνώμη εγώ, για να κλείσει εδώ
Δεν έχω καμία όρεξη για συνέχεια
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7802
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 20:42

Ρε ντουμ να χαρείς. Το κάναμε σαπουνοπερα :D

Διαβασε ρε καλό μου παληκάρι αυτό που παράθεσες και μόνος σου

Guitarman έγραψε:Για τους "ευρωλαγνους" (αστειεύομαι μη βαράτε):


Πληθυντικό χρησιμοποιώ και το λέω αστειευόμενος. Πόσο πιο καθαρό να το κάνω?

Και όλο το υπόλοιπο ποστ μου είναι σε χαλαρό πνεύμα και δεν επιτίθεμαι. Έκφραζω την άποψή μου. Δεν πάω εναντίον σε κανέναν. Απλά λέω πως είναι δικαιολογημένη η κριτική προς τον Ιβάν αλλα για εμένα αυτό που ζούμε είναι αναπόφευκτο. Όπως και οτι εκ των πραγμάτων στη μπανανία που ζούμε μόνο ο πρωταθλητής έχει δυνατότητα να πάει στα σαλόνια.

Και μου την πέφτεις! Και κάνω και ένα μεγάλο ποστ που πάλι σου εξηγω και σου ζητάω να μη το παίρνεις προσωπικά και βλέπω πως μου την έχεις ξαναπέσει πιο χοντρά:

Doomlord4 έγραψε:Εσυ που και καλα θες κουβεντα,η κουβεντα έχει γίνει ήδη
Κι εσυ εισαι αλλου για αλλου με αυτα τα ακυρα που γραφεις και με το στυλ που τα γραφεις
[/quote][/quote]

Τι πάει να πει έγινε η κουβέντα? Από πότε περιορίζεται κάποιος στο τι θα πει? Δλδ αν εγώ κάνω ένα χρόνο να μπω μου απαγορεύεται μετά να μιλάω? Για αυτό και σου είπα αν δε γουστάρεις τον τρόπο που γράφω και το τι λέω μη μου απευθύνεις τον λόγο. Απλά και ωραία. Ο Κατ δλδ γιατί δεν τσατίστηκε και μου απάντησε. Διαφωνούμε. Ε και? Για αυτό δε μπαίνουμε εδώ μέσα? Για να μιλάμε?

Το να πάρεις φόρα να χτυπήσεις το κεφάλι σου ήταν το μόνο που μπορούσα να σου πω για να μη σου κάνω επίθεση επί προσωπικού.

Δεν έχω τίποτε εναντίον σου όπως και με κανέναν. Αλλά ρε φίλε δε θέλω και μπάτσο στο φορουμ να μου λεει τι και πως θα το γράψω. Απλά μη μου μιλάς. Και χωρίς καμία παρεξήγηση ειλικρινά.

Αν κάτι σε πείραξε ζητώ συγγνώμη
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γκουερινο » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 20:45

Guitarman έγραψε:
Γκουερινο έγραψε:
Guitarman έγραψε:
Εγώ έκανα μία γενική παρατήρηση για αυτούς που λένε πως αδιαφορούν για το εγχώριο που είναι εκ των πραγμάτων ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ για το ευρωπαικό...



Κανεις δεν αδιαφορει για τα εγχωρια. Αλλα ουτε η Μπαρτσελονα δεν μπορει να σηκωσει δυο καρπουζια στην ιδια μασχαλη. Καπου πρεπει να δωσεις περισσοτερο βαρος.
Δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ προαπαιτουμενο. Ειναι ανακριβεια αυτο που λες.
Οταν ο βαζελος εφτανε στους 8 του Τσαμπιονς λιγκ την προηγουμενη χρονια ΔΕΝ πηρε πρωταθλημα. 12 βαθμους πισω απο τον γκει τερματισε.
Η Σεβιλλη εχει μονο 1 πρωταθλημα Ισπανιας αλλα εχει 6 (ΕΞΙ) ευρωπαικα τροπαια
Η Βιγιαρεαλ δεν εχει ΚΑΝΕΝΑΝ ισπανικο τιτλο. Εχει γιουροπα λιγκ ομως. Και ημιτελικα τσαμπιονς λιγκ και προημιτελικα και 3 φορες ημιτελικα στο Europa. Το 2006 χρειαστηκε να χασει πεναλτι στα τελευταια λεπτα του ημιτελικου για να μην παιξει τελικο τσαμπιονς λιγκ χωρις να εχει παρει πρωταθλημα ΠΟΤΕ
Η Νοτιγχαμ εχει 1 πρωταθλημα αλλα 2 πρωταθλητριων
η Τσελσι εχει να παρει πρωταθλημα 5 χρονια αλλα πηρε τσαμπιονς λιγκ περσι
Η Ναπολι ειναι αυτη την στιγμη μεσα στην 20αδα των κορυφαιων ομαδων στην Ευρωπη κι εχει να παρει πρωταθλημα 30 χρονια. Η λειψια 21η και δεν εχει παρει τιτλο ποτε

Και μπορω να γραψω κι αλλα πολλα

Χωρις πρωταθλημα μπορεις να διεκδικησεις διακριση στην Ευρωπη. Χωρις διακριση στην Ευρωπη αν κατακτας το πρωταθλημα και παιζεις απο αρχες ιουλιου προκριματικα θα εισαι παντα στην ιδια μοιρα με τις ομαδες του Λουξεμβουργου και της Μαλτας


Ρε συ Γκουερινο καλά όλα αυτά, αλλά τελευταία φορά που κοίταξα την κατάταξη της Ελλάδας για να παίξεις CL kai EL πρέπει να είσαι πρωταθλητής. Αν με το καλό ανέβει η χώρα στην κατάταξη να το ξανασυζητήσουμε. Αλλά αυτό θα πάρει κάποια χρόνια. Ρεαλιστικά λοιπόν χρειζόμαστε το πρωτάθλημα. Και προφανώς όλοι μαζί θα γουστάρουμε άσχετα με το πως βλέπουμε το θέμα Ευρώπη-Εγχώρια.


Λαθος κανεις. Το 19 μια χαρα επαιξε τσαμπιονς λιγκ ο δευτερος. Τωρα ναι αλλα αν υποθεσουμε οτι μενουμε ως χωρα στη θεση που ειμαστε τωρα οσα πρωταθληματα και να παρεις δεν θα παιξεις ποτε τσαμπιονς λιγκ γιατι πρεπει να περασεις 3 γυρους με αντιπαλους Μπενφικα Αγιαξ κλπ. Μονο αν εισαι στους δυνατους εχεις ελπιδες. Αλλα για να πας στους δυνατους δεν θελεις πρωταθλημα θελειςς ευρωπαικες διακρισεις.
Αν αυριο το πρωι διαλυθει ο γκει και παρεις 5 πρωταθληματα σερι στο υπογραφω οτι οχι μονο δεν θα μπεις ομιλους αλλα θα πεσεις και κατω απο τους 100 που εισαι τωρα στη βαθμολογια. Ξερεις τι κοστος εχει το να τελειωνεις τελος μαιου το πρωταθλημα και 15 μερες μετα να πρεπει να ξεκινησεις προετοιμασια και να εχεις κανει και μεταγραφες γιατι αρχες ιουλιου θα ξεκινας παιχνιδια? Ποιος σοβαρος παικτης θα ερθει σε ομαδα που θα παιζει 11,5 μηνες τον χρονο και ειναι κατω απο καραμπακ μπατε ζορια σεριφ μακαμπι κλπ?
Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ δρομος για να μπεις ομιλους Τσαμπιονς λιγκ ειναι να κανεις 2 σερι χρονιες παρα πολυ καλες (τουλαχιστον στους 16) σε κονφερενς η γιουροπα για να εισαι στους δυνατους οταν πας τσαμπιονς λιγκ. Τωρα δεν υπαρχει περιπτωση εκτος αν κανεις ομαδα 200 εκατομμυριων για να αποκλεισεις Μπενφικα Αγιαξ και Μπεσικτας σε διπλα ματς

Το να κερδιζουμε τον γκει και να πανηγυριζουμε μηνες οπως διαβασα παραπανω ειναι η νοοτροπια του οαρης που υπαρχει για να νικαει εσενα. Αν εχουμε τα ιδια ονειρα με αυτους παω πασο
"ξαφνικά μας καλύπτουν οι υπάρχοντες? Επειδή το είπε ο Λουτσέσκου? Δεν τους έχουμε δει εμεις? "
Η νοοτροπια του ελληνα σε 15 λεξεις
Δυο πραγματα βγαζει σε αφθονια η Ελλαδα. Προπονητες και προεδρους
Άβαταρ μέλους
Γκουερινο
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Δευτ 19 Οκτ 2015, 17:00

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 20:50

Ε ναι ρε συ αλλά μιλαμε για το αύριο. Όχι τι έγινε το 2019.

Όλο το υπόλοιπο που γράφεις δε με αφορά γιατί πολύ απλά εγώ δεν είπα πουθενά να γράψουμε στα @@ μας την Ευρώπη. Είπα απλά πως δεν πρέπει να αδιαφορούμε για το πρωτάθλημα. Δε λέω πως είπες εσύ να αδιαφορούμε. Μη το πάμε πάλι εκεί. Δες και την απάντησή μου στον Κατ.

Για αυτό που λες περί βαθμολογίας μέσω του κονφερενς συμφωνώ
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 21:04

Μα δε σου είπα τι να γράψεις
Τόσα ποστ γράφω και "παρακαλάω" για μια αντίθετη άποψη,αντιπρόταση

Όταν γράφω "η κουβεντα έχει γίνει ήδη"
εννοώ πως έχει χιλιοαναλυθεί η κουβέντα στα ευροτοπικ για το πως θα γιγαντωθούμε,έχω κάνει τις προτάσεις μου
και δεν έχω ακούσει κάποιον άλλο δρόμο με παραδείγματα και προτάσεις


Τόσες σελίδες πριν γράφω ξανά και ξανά



Doomlord4 έγραψε:Οι υπόλοιποι;
Έχετε ακούσει ή διαβάσει από κάποιον άλλο προτάσεις που να διαφωνείτε ή να συμφωνείτε;

Έχει κάποιος άλλος να προτείνει κάτι διαφορετικό που θα μας οδηγήσει στην επίτευξη και αυτού του στόχου;



ΛΑΘΟΣ τοπικ ξαναλέω




Και κάποιος που αδιαφορεί σχετικά για την Ευρώπη,όχι μόνο δεν έχει διαβάσει τίποτα,αλλά έχει και στο πίσω μέρος του μυαλού του
Αυτός είναι..ΠΑΟΚ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ :mrgreen:



Από την μέρα της τιμωρίας με τον Γάβρο και το χαρτί μέχρι να πάρουμε το πρωτάθλημα 15 μήνες μετά,ήμουν σε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΑΓΩΝΙΑ,σαν να κράτησα την αναπνοή μου από την 1η τιμωρία μέχρι να έρθει η κάποια μέρα που θα το σηκώσουμε
Με τα όποια καθημερινά προβλήματα,το πρώτο πράγμα που έκανα όταν ξυπνούσα και καιγόμουν ήταν....ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΕ ΠΑΟΚ
Στο παιχνίδι εκτός με βάζελο,αν δεν βάζαμε γκολ στο 1ο θα χρειαζόμουν χάπια για πίεση
Μέχρι να το πάρουμε μαθηματικά, είχα τον φόβο μήπως μας κλέψουν πάλι,μηπως χρειαστεί να περιμένο και άλλα χρόνια

Τα ίδια και μια βδομάδα πριν από Μπεσίκτας και με κρασνοντάρ το 1ο

Δύσκολες μέρες.ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ



Δυστυχώς είμαι από τους καθυσστερημένους που χάνει η ομάδα και εγώ χάνω ύπνο

Οπότε αν διαβάσω κάποιον που δεν έχει διαβάσει χιλια ποστ,αλλά ένα,και ΦΑΝΕΙ πως με το ...

Πώς γίνεται ρε παιδιά να αδιαφορείτε για τα εγχώρια τρόπαια και κυρίως το πρωτάθλημα

ενώ ισχύει το αντίθετο,που το γράφω και ακριβώς πιο πάνω
Ε,σκαω δεν μπορώ να μην απαντήσω :mrgreen:
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7802
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Δευτ 26 Ιούλ 2021, 21:14

Guitarman έγραψε:Ε ναι ρε συ αλλά μιλαμε για το αύριο. Όχι τι έγινε το 2019.

Αυτά που λέει ο Γκουερίνο, συν ότι για να μιλήσουμε για το αύριο,πρέπει να δούμε τι λάθος κάναμε το 2019 για να μάθουμε και να μην το ξανακάνουμε
Αλλιώς δεν έχει νόημα.τον ίδιο λάθος δρόμο θα πάρουμε

Όπου λάθος δρόμος = Κανένα πρωτάθλημα μετά από αυτό του Νταμπλ
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7802
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τετ 04 Αύγ 2021, 09:14

Σήμερα είναι η μέρα που κόβεις κώλους στη δουλειά. Και στο κανάλι και στην ομάδα.

Καλημέρα

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3611
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 04 Αύγ 2021, 09:21

Τα αποτελεσματα και οι χαρες που εισπρατεις θα μπορουσαν να ηταν παρα πολυ καλυτερα αν υπηρχε καλυτερη οργανωση και διαχειρηση του πακτωλου των χρηματων που εχεις επενδυσει.
Αν εσυ εισαι αυτος που εχεις λογο σε ολα τοτε εισαι εσυ υπευθυνος, αν τα στελεχη σου σε οδηγουν σε λαθος αποφασεις, τοτε πρεπει να τα αλλαξεις ΧΘΕΣ.
Αν γινοταν το χθεσινο στο καναλι του χοντρου, απο χθες ηδη οι υπευθυνοι του καναλιου θα ειχαν μεταναστευσει σε αλλο συμπαν, στο Οπεν ειναι απλα Τεταρτη....
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Τετ 04 Αύγ 2021, 09:25

Δυστυχως δεν μπορω να δεχτω οτι απλα τον κοροιδευουν
Πως μπορεις να κοροιδευεις ανθρωπο με περιουσια 2 δις, συνεχως?
Οποτε μαλλον αδιαφορει
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τετ 04 Αύγ 2021, 13:26

Επιχειρηματίας είναι με τις επιχειρήσεις του ασχολείται κυρίως και μετά με τον ΠΑΟΚ, λογικό είναι. Τώρα αν τα στελέχη που επιλέγει για την ομάδα ή το κανάλι είναι ακατάλληλα αυτό είναι άλλη ιστορία. Αν θέλει καλύτερα αποτελέσματα ας επιλέξει ηγετικά στελέχη από το εξωτερικό καθώς οι Έλληνες είναι στην πλειοψηφία τους άχρηστοι και διεφθαρμένοι.
Μην τον συγκρίνετε με τον χοντρό, αυτός δεν είναι επιχειρηματίας. Ο χοντρός είναι υπάλληλος της οικογένειας κούληδων, μπροστινός, που ασχολείται με την βιτρίνα της οικογένειας (γαύρος) και τις βρώμικες δουλειές (λαθρεμπόριο πετρελαίου, λουκουμοσκονες).
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3288
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό astral » Σάβ 07 Αύγ 2021, 13:22

Κατόπιν πρωτοβουλίας του Ιβάν Σαββίδη, ο ΠΑΟΚ βρίσκεται σε συνεχείς επαφές με τις Αρχές προκειμένου να συνδράμει σε ο,τι χρειαστεί σε μια ιδιαίτερη δύσκολη περίοδο για την Ελλάδα που δίνει «μάχη» με τις καταστροφικές πυρκαγιές!
Όπως είναι ήδη γνωστό, ο ισχυρός άνδρας του ΠΑΟΚ έχει δώσει ήδη εντολή να αποσταλεί μια πρώτη βοήθεια κατόπιν ενημέρωσης που είχε για τις ανάγκες που προέκυψαν από τις καταστροφικές πυρκαγιές!

Από sdna
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6928
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 08 Αύγ 2021, 02:42

Εύγε!
Οι έχοντες καλό είναι να συνδράμουν, να φύγει και λίγο βάρος από τον απλό λαό που ξοδεύει με το ζόρι ένα τάληρο να βοηθήσει ανθρώπους που δεν θα δει ποτέ μπροστά του!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 08 Αύγ 2021, 14:25

Φέρε δύο Μπεριεφ ρε Ιβάν...



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό johnpet » Κυρ 08 Αύγ 2021, 22:24

Ερώτηση προς τους αητούς που ασχολούνται με το ρεπορτάζ του ΠΑΟΚ, ο μεγαλομέτοχος πότε θα έρθει στην Ελλάδα;
Προσοχή μη τυχόν απαντήσει κανένας για Porto Carras και βίλλα Γαλήνη γιατί όλα έχουν ένα όριο, έτσι και το δούλεμα...
johnpet
 
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιουν 2021, 09:22

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες