Ιβάν Σαββίδης V

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιαν 2022, 10:56

Όλα νομίζω ξεκίνησαν όταν ο Βελόπουλος σταμάτησε να προσπαθεί να γίνει αυλοκόλακας και να γλείφει τον Ιβάν... Όταν αποχώρησε από το studio του Open επειδή η Στάη τον είπε νεοναζί..

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47046
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 15 Ιαν 2022, 11:03

Andrew R έγραψε:Τα αδερφια βελοπουλοι δηλ ο κυριακος και ο βενιερης θυμιζουν λιγο τους αδερφους ψωμιαδη σε οτι αφορα την σχεση τους με τα κοινα στην θεσσαλονικη. εχουν τωρα απο ενα ραδιοφωνο, τον focus ο πρωτος και ο αλλος τον status. Στο δευτερο μαλιστα αναμεταδιδεται και ενα μερος απο το προγραμμα του radio primo του τζατζαρα. ο βενιερης ειχε κατεβει κι σαν υποψηφιος με την νεα δημοκρατια , ενω ο βελλοπουλος με την συνεχη παρουσια του στο συνολο σχεδον των μικρων περιφεριακων καναλιων ανα την Ελλαδα , ελπιζει οτι θα μπορεσει να παιξει εναν σημαντικο ρολο στα πολιτικα πραγματα της χωρας, αλλα παραλληλα φοβατε μην καταληξει καρατζαφερης ή καμμενος. Το ετεροκλητο πληθος που τον ψηφιζει ανατανακλατε και στο σταθμο . Ενω ειναι σιγουρο οτι θα ηθελε παρα πολυ να εχει καποιου ειδους σχεση με τον Προεδρο μας , χωρις ομως προς το παρον επιτυχια, για αυτο κι στο ραδιο του θα ακουσεις ολα τα δυνατα σεναρια για τον ΙΒΑΝ. Το ΤΕΡΑΣΤΙΟ δυστηχως προβλημα επικοινωνιας που εχουμε καθιστα τον παοκτσιδικο λαο πολυ κακα ενημερωμενο. οπως πολυ σωστα ειπαν κι τα παιδια παραπανω μονο ο τσατσαρος , ειναι πραγματικο παοκτσακι, σε μια πολη που παλιοτερα μπορουσε να ακουσει τον ζοζε στο ακρως τρελο κι ασπρομαυρο , τον Νικο ΝΙΚΟΛΑΟΥ, κι φυσικα παλιοτερα τον μοναδικο σε ολη την ελλαδα Θοδωρο Παρασιδη να παραδιδει δωρεαν μεταδιδακτορικα μαθηματα ποδοσφαιρου.

συμφωνω μεχρι τελειας ,ετσι ειναι τα πραγματα δυστυχως....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Σάβ 15 Ιαν 2022, 13:42

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Όλα νομίζω ξεκίνησαν όταν ο Βελόπουλος σταμάτησε να προσπαθεί να γίνει αυλοκόλακας και να γλείφει τον Ιβάν... Όταν αποχώρησε από το studio του Open επειδή η Στάη τον είπε νεοναζί..



Καμία σχέση.
Εγλυφε για υποστήριξη κι έφαγε κλασιμο, πολύ πιο μπροστά.
Ήθελε να το παίξει ρωσοφιλο κόμμα και συνομιλητής του Πούτιν.
Η Στάη προέκυψε αργότερα, ήδη έβριζε από τον διαγωνισμό για τις άδειες τβ επί ΣΥΡΙΖΑ.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Double Dragon » Σάβ 15 Ιαν 2022, 22:14

Τιμή και Δόξα σε σένα Ιβάναρε που έφερες το var στο βρωμοπρωτάθλημα μας.
Double Dragon
 
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Τρί 15 Δεκ 2020, 22:35

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 15 Ιαν 2022, 22:58

++++
Μεγαλη υποθεση
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό montekristo » Τετ 02 Φεβ 2022, 20:00

Μεγαλείο ψυχής από τον πατέρα του Άλκη, ζητάει φιλικό Άρης-ΠΑΟΚ!

Αίτημα να διεξαχθεί φιλική αναμέτρηση ανάμεσα σε Άρη και ΠΑΟΚ έκανε ο πατέρας του αδικοχαμένου Άλκη, ο οποίος άφησε την τελευταία του πνοή μετά από δολοφονική επίθεση.

Τα χρήματα από τον αγώνα σύμφωνα με την επιθυμία της οικογένειας είναι να δοθούν σε φιλανθρωπικό ίδρυμα.
«Αυτό που ζητάει ο πατέρας είναι ο αγώνας να διεξαχθεί σε όσο γίνεται πιο φιλικό κλίμα. Εμείς θα προσπαθήσουμε να επικοινωνήσουμε με τις διοικήσεις των ομάδων ώστε να πραγματοποιηθεί η επιθυμία του, θα κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας», είπε χαρακτηριστικά πρόσωπο από την οικογένεια.


https://www.metrosport.gr/filiko-ari-pa ... lki-528775

Ηδη επρεπε να εχει βγει επισημα εκπροσωπος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ
δραττοντας αυτης της ευκαιριας που δινει ο χαροκαμενος πατερας
για να διαβεβαιωσει δημοσια οτι κατοπιν εντολης Ιβαν Σαββιδη
ο ΠΑΟΚ δεσμευεται οτι θα κινησει ουρανο και γη απ την πλευρα του
ωστε να γινει με την πρωτη ευκαιρια πράξη αυτο το φιλικο
και μαλιστα με αναμεικτους οπαδους των 2 ομαδων στο γηπεδο
δινοντας ετσι μια αμεση-πρωτη γροθια στο στυγνο προσωπο του χουλιγκανισμου!

Τετοια ευκαιρια δεν μπορει να αφεθει να παει χαμενη απο μια διοικηση που ειναι
υπερ του οπαδισμου αλλα κατα των χουλιγκανων και των δολοφονων-φασιστων.-

Ας τους ξυπνησει εστω ο Ιβαν τους καρεκλοκενταυρους της διοκησης-αυλης του ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Φεβ 2022, 20:07

Αν η διοίκηση ήταν κατά του χουλιγκανισμού, δεν θα επέτρεπε σε χούλιγκανς να μπαίνουν τζαμπαντάν χωρίς έλεγχο, ανοίγοντας η ίδια τα πορτάκια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47046
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό toumba5 » Τετ 02 Φεβ 2022, 20:11

πολυ βαρυ αυτο που γραφεις, εχεις πληροφορηση, αποδειξεις ?
Άβαταρ μέλους
toumba5
 
Δημοσιεύσεις: 659
Εγγραφή: Σάβ 16 Ιαν 2021, 17:25

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό montekristo » Τετ 02 Φεβ 2022, 20:13

Δηλαδη ισχυριζεσαι οτι η διοικηση
της ΠΑΕ ΠΑΟΚ ειναι φιλοχουλιγκανικη;

Στοιχεια εχεις γι αυτα που λες
η λες οτι σου κατεβει στο κεφαλι;

Αν το εγραφε ενα αλλο μελος αυτο
θα ζητουσες στοιχεια για να μην το μπαναρεις;
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τετ 02 Φεβ 2022, 20:35

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Αν η διοίκηση ήταν κατά του χουλιγκανισμού, δεν θα επέτρεπε σε χούλιγκανς να μπαίνουν τζαμπαντάν χωρίς έλεγχο, ανοίγοντας η ίδια τα πορτάκια.


βαρια κουβεντα ειπες
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7026
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 02 Φεβ 2022, 20:42

Παντως πριν μερικα χρονια καποιος εκοβε βολτες με τους μπραβους του εξω απο το χαριλαου και εκανε "καζουρα" και επιδειξη δυναμης...
Να μην σχολιασω και την απαραδεκτη φοβικη ανακοινωση της ΠΑΕ


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τετ 02 Φεβ 2022, 21:07

Βρισκόμαστε σε οπαδικο forum ΠΑΟΚ????????????
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Φεβ 2022, 21:09

Έχω φίλο χρόνια, που πήγε Τούμπα και το είδε μπροστά του και το είπε σε εμένα και τη παρέα μου.


Επίσης, είτε δεν έρχεστε Τούμπα, είτε δεν μπήκατε φόρουμ μετά το ΠΑΟΚ - Άρης το φετινό...είτε και τα δύο.

Ελπίζω το σύννεφο να είναι αρκετά μεγάλο να χωράει και τους τρεις σας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47046
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό toumba5 » Τετ 02 Φεβ 2022, 21:11

ειναι μεγιστη υβρης αυτο να γραφεται εδω μεσα και ειδικα απο καποιον που λυνει και δενει εδω μεσα
Άβαταρ μέλους
toumba5
 
Δημοσιεύσεις: 659
Εγγραφή: Σάβ 16 Ιαν 2021, 17:25

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Φεβ 2022, 21:16

Ναι.



PAOK_Antarctica έγραψε:Το πράγμα βρωμουσε από πριν.

45 λεπτά πριν το παιχνίδι ανοίγει η ακριανη πόρτα της 4 προς 5 μόνο για τζαμπατζηδες και ανεμβολιαστους. "Όσοι έχουν εισιτήριο από τις άλλες πόρτες" φώναζε ο σεκιουριτας. Στη διαδρομή για την επόμενη πόρτα ανοίγει πορτούλα και μπαίνουν "λίγοι και καλοί". Έμεινα μ@λ@κ@ς να τους λέω έχω εισιτήριο και μου την κλεινουν στα μούτρα.
Στο μπουγιο της επόμενης πόρτας οι μισοί τζαμπατζηδες και ανεμβολιαστοι.

Στο 88 αρχίζουν τα συνθήματα για μαλακες προέδρους και γαμιεται η ΠΑΕ, στο 91 πάρε τη μαλακία.


Όσοι λένε ότι το παιχνίδι έληξε και δεν έγινε και τίποτα για μερικές κεκλεισμένων, να τους πω ότι ορισμένοι πάμε στο γήπεδο για να δούμε το ματς και να γυρίσουμε σπίτι μας και όχι να βρεθούμε εν μέσω πολεμικών σκηνικών. Δεν είμαστε όλοι 15 να καυλωνουμε με αυτές τις μαλακίες και δεν φταίμε σε τίποτα να τρώμε χημικά για τον κάθε αμόρφωτο ηλίθιο.




Μάλλον 4 δεν έχετε πάει ποτέ, δεν υπάρχουν τζαμπατζήδες ΣΦίτες, είναι ηθοποιοί.

Ούτε 4 έχετε πάει, ούτε σε ΠΑΟΚ - Άρης ποδοσφαίρου, ούτε φόρουμ μπήκε κανείς σας μετά το ΠΑΟΚ - Άρης. Θα τρελαθούμε εδώ μέσα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47046
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: giatros_g4 και 17 επισκέπτες