Ιβάν Σαββίδης V

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 06 Αύγ 2022, 19:22

Jules Winnfield έγραψε:
abc_o_ karpouzas έγραψε:Ρε το πιο παράλογο από όλα είναι ότι...εμείς οι πουθεναδες....έχουμε βγάλει τον Σαββίδη αφελή που του τρώνε τα λεφτά...

Παροτρύνουμε τον βανια να ξυπνήσει και να πάρει την κατάσταση στα χέρια του...να σταματάει το σκαιπ και να είναι εδώ παρόν..

Δεν γράφω αλλά γιατί με έχουν πιάσει τα γέλια


Αυτή την ανοησία τη λένε όσοι προσπαθούν να τον βγάλουν λάδι...Πανέξυπνος είναι και γι' αυτό και είναι αποκλειστικά υπεύθυνος για τα καλά και για τα άσχημα.


Άφησε το συναισθηματικό παιχνίδι περί ιεροεξεταστών και συγχώρησε μας που σε ρίξαμε στο επίπεδο μας. Ειδικά εγώ το Ιβανόσκυλο γράφω ελεύθερα ό,τι βλακεία σκέφτομαι εις βάρος ενός νέου μέλους.

Εξήγησε μου εσύ πως χαρακτηρίζεται ένας Π.Α.Ο.Κ.ΣΗΣ που γράφει αυτά που έγραψες εσύ στην παράθεση? Ειδικά τα υπογραμμισμένα. Ορκίζομαι ότι αν εγώ ο χαμηλότατου επιπέδου δεν καταλάβω, θα ζητήσω βοήθεια από τα Αδέλφια εδώ μέσα, να μου το εξηγήσουν.

Τι έκανε ο Π.Α.Ο.Κ. τόσα χρόνια ? Έχτιζε, έχτιζε και πάλι έχτιζε? Από πολύ παλιά ε? Δεκαετίες ε? Γι' αυτό ψάχνουμε και μεγάλους για να θυμούνται. Ε λάθος είσαι, ο Π.Α.Ο.Κ. τόσα χρόνια προσπαθούσε ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ δεχόμενος πυρά από παντού και με ότι του καθόταν από μεταγραφές. Τα κατάφερε μόνο λόγω ΤΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ. Παρ' όλα αυτά ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΠΑΝΑΞΙΑ ΔΥΟ (2) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΥΠΕΛΑ (4).

*Αν θέλεις διάβασε τον Αρχιεροεξεταστή του Φιοντόρ Ντοστογιέφκι θα συναντήσεις κάποιον γνωστό σου.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 20:52

λεγαμε χρονια και χρονια και χρονια και χρονια .....το μαγαζι ειναι γωνια και νθα ερθει ενας μεγαλος....μετα αλλαξαμε το μοτο δεν αφηνουν να ερθει ....ε λοιπον ηρθε ουρανοκατεβατος με την δικη του τρελλα και εδειξε τι μπορει να κανει ο ΠΑΟΚ οταν εχει εναν γιαγνατα προεδρο....τον σαββιδη εγω τον ηξερα ονοματσικα και φατσικα απο παλια απο τα ποντιακα , απο το 1991 ασχολειται .....ΓΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να θεωρουμε οτι ο Ιβαν ειναι αφελης και του τρωνε τα λεφτα πετρουλακιος λογικη.......ο ΠΑΟΚ παλαιοτερα επιβιωσε μονο απο ατον λαο του αλλα εξ αιτιας της κεφαλης του γνωρισαμε απιστευετους διασυρμους σαν συλλογος 2-4 απο το αιγαλεω στην τουμπα με καποιον νικολοπουλο να μας βαζει 3 γκολ......υποψηφιους επενδυτες αστειους παπαδοπουλος των μαγιο κλπ. κλπ.
ξεφτιλιζομασταν φιλε τα ξεχασες και εισαι και γερος σαν και εμενα......μας απερριψε μεχρι και καποιος ψαρας και πηγε στην καβαλα καποτε τεοια χαλια.......ο ιβαν τα ξερει ολα τ παιζει το παιχνιδι της υπομονης με κυβερνηση κουλη φουλ κατα ΠΑΟΚ και θα δικαιωθει παλι ειμαι σιγουρος ......ο καρπουζας μια χαρα τα λεει .....οσο για καποιον που λεει ο ιβαν φταιει γιατι και στα καλα και κακα αυτος ειναι υπευθηνος ΝΑΙ ΒΑΛΤΑ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ .....μονο που καθαρισε τα χρεη τιτλοι var και ξενοι διατητες ειναι ο ποιο επιτυχημενος προεδρος στην ιστορια μας χωρις καν να κανει ακομη το γηπεδο ......
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Σάβ 06 Αύγ 2022, 20:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Othin » Σάβ 06 Αύγ 2022, 20:55

Φίλε μου Γέρο, άδικα προσπαθείς να κρύψεις την πραγματικότητα, το παιδί είναι ψαγμένο.

Νομίζω ότι πρέπει να του αποκαλύψουμε, πως πέρα από ιεροεξεταστές, το site διαθέτει και πληθώρα οπαδών με τον βαθμό του «Διδασκάλου», του «Μεγάλου Μαγίστρου» και αρκετών άλλων βαθμίδων στην ιεραρχία, που δεν μου επιτρέπεται να αναφέρω. Άσε που υπάρχουν και πολλές πλέον πληροφορίες και από την «άλλη πλευρά».

Τελικά ωραία έκφραση, προκαλεί κι ένα μυστήριο, θα την υιοθετήσω πολλαπλώς. Θα μπορούσε να είναι και τίτλος σειράς. Τι «Σασμός» και μλκιες, να ψάχνεις λεξικά και να ρωτάς κρητικούς φίλους και γνωστούς μόνον για να ανακαλύψεις πως σημαίνει απλώς συμφιλίωση! Ρίξε ένα «η άλλη πλευρά» κι άσε να αιωρούνται χίλια δυο και να μαλώνουν όλοι για το ποια είναι η σωστή ερμηνεία. Όσο πιο αόριστος είναι ο τίτλος, τόσο πιο σίγουρος είναι ο Έλληνας, ότι τον ερμηνεύει σωστά.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 06 Αύγ 2022, 20:58

Γειά σου Αδελφέ μου Πτολεμαΐδα !!!

Θύμιζε γκαρντάσι, θύμιζε. Γιατί ή ξεχνάμε ή δεν τα ζήσαμε.

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι ΥΓΙΗΣ.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:02

theodorsalonika έγραψε:
Elkjaer έγραψε:Οι χθεσινές συνταρακτικές αποκαλύψεις για την δράση εντός της χώρας και τις μεθόδους του καθεστώτος Μητσοτάκη, φανερώνουν και το γιατί ο Ιβάν Σαββίδης βρίσκεται έξω από την χώρα. Όποιος στηρίζει-έστω και δια της ψήφου-αυτό το βρομερό καθεστώς που έχει διαμορφωθεί, είναι πρακτικά εχθρός της Δημοκρατίας (και φυσικά και του ΠΑΟΚ)




και τι θα ψηφισουμε ρε μεγαλε?βελοπουλο η τσιπρα?η πασοκ?

ο μητσοτακης μας πειραξε που σερνετε η ομαδα...????????????

ναι ειναι εξω ο ιβαν γιατι ειναι ο μητσοτακης..μολις βγει ο τσιπρας θα ερθει την αλλη μερα....ρε ειστε καθολου καλα και μιλατε για πολιτικη εδω μεσα?ειδικα στο θεμα ιβαν σαββιδης?ημαρτον....

μεγαλε σαββιδη δωσε κανα φραγκο και παρε 3-4 παικταραδες και ολα τα αλλα ειναι σαπουνοπερες!!!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara:

εισαι απιστευτος τοσο πολεμο εφαγε η ομαδα απο αυτα τα κοπροσκυλα και τους υποστηριζεις ? θεμα παικτων ειναι θα μας τρελλανεις ? πηγαν να σε διαλυσουν στα χαρτια ,και εσυ λες οτι 3-4 παικτες τι ? χρησιμοποιοντας αυγενακη βαγγελα μαρουπες και σια και εσυ με λες ψηφιζεις κουλη μετα απο ολα αυτα ? ψηφισε οτι θες αλλα αν μετα απο αυτα ψηφιζεις κουλη ε δεν εισαι ΠΑΟΚ ρε φιλε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ...... :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:04

Γέρος έγραψε:Γειά σου Αδελφέ μου Πτολεμαΐδα !!!

Θύμιζε γκαρντάσι, θύμιζε. Γιατί ή ξεχνάμε ή δεν τα ζήσαμε.

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι ΥΓΙΗΣ.

ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:06

Αδελφέ μου Othin,

Αν σου πω ότι δεν γράφω δύο μέρες τώρα γιατί συνεχώς σκέφτομαι ρε τι γίνεται εδώ μέσα. Δεν είμαστε μονόπλευρο. Πολύπλευρο είμαστε ? Τι είμαστε τέλος πάντων.

Και λέω στον εαυτό μου ρε γέρο ζάντενες εντελώς. Ιδέα δεν έχεις. Καλύτερα μην μιλάς καθόλου.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Othin » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:09

eorptol1 έγραψε:
theodorsalonika έγραψε:
Elkjaer έγραψε:Οι χθεσινές συνταρακτικές αποκαλύψεις για την δράση εντός της χώρας και τις μεθόδους του καθεστώτος Μητσοτάκη, φανερώνουν και το γιατί ο Ιβάν Σαββίδης βρίσκεται έξω από την χώρα. Όποιος στηρίζει-έστω και δια της ψήφου-αυτό το βρομερό καθεστώς που έχει διαμορφωθεί, είναι πρακτικά εχθρός της Δημοκρατίας (και φυσικά και του ΠΑΟΚ)




και τι θα ψηφισουμε ρε μεγαλε?βελοπουλο η τσιπρα?η πασοκ?

ο μητσοτακης μας πειραξε που σερνετε η ομαδα...????????????

ναι ειναι εξω ο ιβαν γιατι ειναι ο μητσοτακης..μολις βγει ο τσιπρας θα ερθει την αλλη μερα....ρε ειστε καθολου καλα και μιλατε για πολιτικη εδω μεσα?ειδικα στο θεμα ιβαν σαββιδης?ημαρτον....

μεγαλε σαββιδη δωσε κανα φραγκο και παρε 3-4 παικταραδες και ολα τα αλλα ειναι σαπουνοπερες!!!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara:

εισαι απιστευτος τοσο πολεμο εφαγε η ομαδα απο αυτα τα κοπροσκυλα και τους υποστηριζεις ? θεμα παικτων ειναι θα μας τρελλανεις ? πηγαν να σε διαλυσουν στα χαρτια ,και εσυ λες οτι 3-4 παικτες τι ? χρησιμοποιοντας αυγενακη βαγγελα μαρουπες και σια και εσυ με λες ψηφιζεις κουλη μετα απο ολα αυτα ? ψηφισε οτι θες αλλα αν μετα απο αυτα ψηφιζεις κουλη ε δεν εισαι ΠΑΟΚ ρε φιλε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ...... :evil: :evil:


Το χειρότερο είναι πως υπάρχουν πολίτες που ακόμα δεν έχουν καταλάβει ποια είναι η πιο διεφθαρμένη πολιτική οικογένεια της Ελλάδας σήμερα. Ακόμα και νεοδημοκράτης να είναι κανείς, οφείλει να απαλλαγεί από τέτοια υποκείμενα που δυναστεύουν το κόμμα του.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:12

Εικόνα
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Othin » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:15

:lol: :lol:

Γέρος έγραψε:Αδελφέ μου Othin,

Αν σου πω ότι δεν γράφω δύο μέρες τώρα γιατί συνεχώς σκέφτομαι ρε τι γίνεται εδώ μέσα. Δεν είμαστε μονόπλευρο. Πολύπλευρο είμαστε ? Τι είμαστε τέλος πάντων.

Και λέω στον εαυτό μου ρε γέρο ζάντενες εντελώς. Ιδέα δεν έχεις. Καλύτερα μην μιλάς καθόλου.


Να μιλάς φίλε μου, η άποψή σου προσωπικά με ενδιαφέρει και χαίρομαι να την διαβάζω, όπως νομίζω και η πλειοψηφία του site. Αρκεί να μην την αφιερώνεις εκεί που δεν αξίζει.

Μην κινδυνεύει να καταλήξει ως margaritas ante porcos.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:19

Othin βοήθα βρε Αδέλφι,

τι έκανα ή αφιέρωσα λάθος. Σε παρακαλώ.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:36

Ήρθε ο μπατατούδης πήρε τον έναν πήρε τον άλλον, ε πήραμε και 2 κύπελα. Στην φιλαδέλφεια στα πανηγύρια πήρε και τον Κατσαρή μαζί του για να χαιρετίσει τον κόσμο, μην τυχόν και φάει κανένα τσιμέντο στο κεφάλι το λαμόγιο.

Αποτέλεσμα ΥΠΟΘΗΚΕΥΣΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ για πόσα χρόνια.

Ήρθε ύστερα το παιδί το δικό μας, πάρτε λέει διαρκείας, Ο Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΣ χάνεται, έτρεξαν 22000, έμειναν και κάμποσοι παραπονεμένοι. Σταματήστε λέει, θα έρθουν Αδέλφια από το εξωτερικό θα φιλοξενήσουμε Ευρωπαϊκά παιχνίδια, αυτοί όλοι που θα καθίσουν?

Αποτέλεσμα ΓΝΩΣΤΟ.

Τώρα, το χαβιάρι μαύρο, το κρασί παλιό, η φέτα μουχλιασμένη, ο αστακός ψόφιος.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 21:59

montekristo έγραψε:
ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:
astral έγραψε:Να μας πει ο gmet τι να ψηφίσουμε. Τι λέει η άλλη πλευρά ?

Προτείνω να μας πει, ο κύριος που έβλεπε, τον Σεπτέμβριο 2021, ευθύνη Σαββίδη στην καθυστέρηση του νέου γηπέδου.

Γιατι δεν μας λες εσυ καλυτερα;
Ισως συμπιπτουν οι αποψεις σας!


Εσύ πας γυρεύοντας.
Έχεις τη μύγα και μυγιαζεσαι ή είσαι εκπρόσωπος τύπου του παραπάνω κυρίου?
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 06 Αύγ 2022, 22:38

Γέρος έγραψε:Othin βοήθα βρε Αδέλφι,

τι έκανα ή αφιέρωσα λάθος. Σε παρακαλώ.



O, πάντα με εμπεριστατωμένη γραφή, Othin, μάλλον εννοεί να προσπερνάς κάποιες "απόψεις" και να μην αφήνεις να σε "ταράζουν".

Και πάντα φυσικά να λες τη γνώμη σου, συνυπογράφω κι εγώ.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Κυρ 07 Αύγ 2022, 00:04

Ευχαριστώ όλους όσοι προσπάθησαν να με διαφωτίσουν. Όχι ότι κατάλαβα απόλυτα αλλά έχω πια μια ιδέα.

Δυστυχώς εκτός του ότι είμαι γέρος, δεν το έχω καθόλου και με τα θεωρητικά, φιλοσοφικά. Μια ολόκληρη ζωή έγραφα και διάβαζα αριθμούς. Η γυναίκα μου λέει "απορώ πως το κεφάλι σου δεν είναι κύβος". Γι' αυτό παρατηρείτε και την δυσκολία στην έκφραση που έχω.

Εγώ είμαι με τον Π.Α.Ο.Κ. Αδέλφια. Επίσης εκτιμώ απεριόριστα και τον Ιβάν Σαββίδη. Όποιος είναι εχθρός του Π.Α.Ο.Κ. και του Ιβάν Σαββίδη είναι και δικός μου εχθρός. Ένα και ένα κάνουν 2, ποτέ κάτι άλλο.

Ζαλίζομαι αφάνταστα όταν τα γραφόμενα συνοδεύονται από περικοκλάδες και υπονοούμενα.

Εδώ μιλάμε για τον Π.Α.Ο.Κ. και πίκρα θα βγάλουμε, και πόνο θα βγάλουμε, και μια κουβέντα παραπάνω θα πούμε, αλλά όχι προσβολές και ευθείς επιθέσεις σε Αδέλφια.

Τώρα, για την καταραμένη πολιτική και τους καταραμένους πολιτικούς, έλεγε η Μαλβίνα : Πω ρε π@@στη μου, πόσοι κώλοι για 300 καρέκλες.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες