Ιβάν Σαββίδης V

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Σεπ 2021, 19:54

Εγω δεν τον πιστευω. Τα εχει βρει με τιγρη να του δωσει πρωταθλημα και να τα παιξουν στοιχημα μαζι για να φυγουν αγκαζε στις σευχελλες
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Τετ 15 Σεπ 2021, 19:56

Άντε μπράβο να σας διαβάζω χαρούμενος, που πέσαμε όλοι το θανατά.

Άντε να ανεβαίνουν οι ΑΕΤΟΙ ΨΗΛΑ.

Καθαρά προσωπική μου εκτίμηση, την έγραψα και τις προ άλλες, είναι ότι ασχέτως τι είπε o Lucescu, ούτε τον Ιαν θα κάνουμε θεαματική κίνηση στις μεταγραφές. Εκτός αν πρόκειται για εξαιρετική περίπτωση ή η Ομάδα είναι χάλια που δεν υπάρχει περίπτωση. Πιστεύω ότι τέλος Ιουνίου θα γίνει η τελικά λογαρία. Ο ΜΕΓΑΣ Π.Α.Ο.Κ. έρχεται με έναν Πρόεδρο όχι μόνο κακαλάτο - που ήταν πάντα - αλλά και έμπειρο πια.

erevos187 έγραψε:Μια ατάκα και με φτιάχνει, α ρε φίλε να έχει τέτοιο πρόεδρο ο ΠΑΟΚ.

Πρόεδρο που μας έδωσε αήττητο ντάμπλ.

Πρόεδρο που θα φτιάξει γήπεδο.

Τα καλύτερα έρχονται και να έχουμε και μερικές χάλια χρονιές έτσι για να μην βαρεθουμε τις επιτυχίες


Σοφός Αδελφέ γιατί τι θα ήταν η Επιτυχία, χωρίς Αποτυχία. Πάντως Ο Π.Α.Ο.Κ. μας, δεν θα ήταν.

Paok24 Επικεφαλίδα : Λουτσέσκου: «Ίσως να μην λειτουργήσαμε καλά στις μεταγραφές»
Στο άρθρο της άνω επικεφαλίδας "Ίσως να μην λειτουργήσαμε καλά, ίσως να λειτουργήσαμε…."

Πιάσε το αυγό και κούρεφτο και τρίχα μην αφήσεις.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Σεπ 2021, 19:58

Ισως? :lol:
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:09

Τεράστιος ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ, φοβερές ατάκες, μας κάνεις υπερήφανους, ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ πως θα ήμουν περήφανος για πρόεδρο του ΠΑΟΚ και αυτή την εποχή είμαι με δύο.
Να είσαι πάντα καλά.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2542
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:19

Εν τω μεταξύ, αν και Αθηναίος ΠΑΟΚσής, ακούω τώρα τελευταία αθλητικό ραδιόφωνο Θεσσαλονίκης.

Οι περισσότερες κουβέντες δεν αγγίζουν τόσο πολύ το αγωνιστικό, όσο αναλώνονται στην εξωαγωνιστική παραφιλολογία και στον Ιβάν Σαββίδη. Το τί ακούγεται καθημερινά δεν λέγεται...

Ο ΠΑΟΚ λόγω του Ιβάν Σαββίδη βρίσκεται στην καλύτερή του φάση - έχει κατακτήσει τους μισούς τίτλους της ιστορίας του μέσα σε μόλις 4-5 χρόνια και κάποιοι τον χαβά τους εκεί πάνω...Βρε τα μυαλά μας πονάνε λέμε..!

Το σχόλιο είναι "κλεμμένο" από συνοπαδό που το πόσταρε στο SDNA.
Ο λόγος που το βάζω είναι για να καταλάβετε πως μας φαίνεται όλους εμάς που ζούμε μακριά από την Θεσσαλονίκη, ο καταιγισμός προπαγάνδας και σκοπούμενης παραπληροφόρησης που δέχεστε καθημερινά. Δε σας κρύβω ότι στην αρχή της εποχής Σαββίδη στον ΠΑΟΚ παρακολουθούσα καραφλοκόρακα στο τότε Τηλεάστυ και πρόκοψα. Ευτυχώς έκοψα γρήγορα τις κακιές συνήθειες.
Στα ραδιόφωνα που αναφέρει ο συνοπαδός προσθέστε TV, τύπο, "ενημερωτικά" σάιτς, ΜΚΔ και σχόλια ανθρώπων μέσα από απρόσωπα προφίλ του διαδικτύου, που "ενδιαφέρονται κι ανησυχούν" συνεχώς για το καλό του ΠΑΟΚ χύνοντας σε κάθε ευκαιρία φαρμάκι στα μυαλά του κοσμάκι είτε για να ικανοποιήσουν το "εγώ" τους είτε γιατί παίρνουν μεροκάματο.
Με bold η αδιαμφισβήτητη πραγματικότητα που πρέπει να έχουμε όλοι στο μυαλό μας αλλά και ο λόγος που ο ΠΑΟΚ ενοχλεί και δέχεται πόλεμο.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό shogoon » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:36

Banksy έγραψε:Εγώ αυτά τα φέτος πήγε πάσο γιατί ξερωγώ είναι η σειρά του ντίγρη να το πάρει που γράφουν αρκετοί τα θεωρώ μεγαλύτερη προσβολή προς τον Σαββίδη και τον ΠΑΟΚ από την κριτική που γίνεται για την κακή λειτουργία της παε. Σα να λέμε ότι τα μοιράζουν μεταξύ τους. Άρα και όταν το πήραμε εμείς έκαναν οι άλλοι πάσο. Τρίχες κατσαρές.

Κάβλα οι δηλώσεις του Ιβάν.-
Δεν τις συνδυάζετε και με μια ανανέωση Αντρίγια μέχρι να έρθει η μεταγραφική του Ιανουαρίου που είμαι σίγουρος ότι θα λειτουργήσετε καλύτερα και θα φέρετε αυτούς που έπρεπε να είχατε φέρει το καλοκαίρι..;

Εσύ βγες και πες ότι έκανε all in. Είπαμε οι γνώμες είναι σαν τις τρύπες. Δηλ με τόσο πόλεμο από κυβέρνηση και γάβρους και με δυνατή αεκ μόνο χαζός θα έβαζε πάλι εκατομμύρια. Και ο Ιβάν μόνο χαζός δεν είναι.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1353
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:36

Pap, Αυτά που αναφέρεις δεν τα βλέπεις κι εδώ μέσα?
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:39

shogoon έγραψε:
Banksy έγραψε:Εγώ αυτά τα φέτος πήγε πάσο γιατί ξερωγώ είναι η σειρά του ντίγρη να το πάρει που γράφουν αρκετοί τα θεωρώ μεγαλύτερη προσβολή προς τον Σαββίδη και τον ΠΑΟΚ από την κριτική που γίνεται για την κακή λειτουργία της παε. Σα να λέμε ότι τα μοιράζουν μεταξύ τους. Άρα και όταν το πήραμε εμείς έκαναν οι άλλοι πάσο. Τρίχες κατσαρές.

Κάβλα οι δηλώσεις του Ιβάν.-
Δεν τις συνδυάζετε και με μια ανανέωση Αντρίγια μέχρι να έρθει η μεταγραφική του Ιανουαρίου που είμαι σίγουρος ότι θα λειτουργήσετε καλύτερα και θα φέρετε αυτούς που έπρεπε να είχατε φέρει το καλοκαίρι..;

Εσύ βγες και πες ότι έκανε all in. Είπαμε οι γνώμες είναι σαν τις τρύπες. Δηλ με τόσο πόλεμο από κυβέρνηση και γάβρους και με δυνατή αεκ μόνο χαζός θα έβαζε πάλι εκατομμύρια. Και ο Ιβάν μόνο χαζός δεν είναι.


Συγνωμη αλλα τι λογικη ειναι αυτη? επειδη δυναμωσε αντιπαλος εμεις κανουμε πισω? :shock:
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:47

Μπαινω τοπικ κι εχει 100 ποστ απο μεσημερι. Λεω θα φερε κανα Μπαπε δανεικο ο τρελος. Τελικα κλεισαμε Βανια ισόβια .
Not bad.



Υγ Ελπιζω να ηρεμησουμε λιγο. Τα ιδια ανακυκλωνουμε 3 μερες τωρα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:50

ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:Pap, Αυτά που αναφέρεις δεν τα βλέπεις κι εδώ μέσα?

Δυστυχώς τα βλέπω.
Ελπίζω να τα βλέπουν οι περισσότεροι.
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3290
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τετ 15 Σεπ 2021, 20:51

Ανανεωσε φορεβερ. :lol: :lol: :lol:
Ειμαι στο σωστο τοπικ η να παω στις μεταγραφες?
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Τετ 15 Σεπ 2021, 21:05


...Τι κρυβει ο Θεος(ΙΒΑΝ) για Εμας (Π.Α.Ο.Κ.) ...
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2731
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 15 Σεπ 2021, 21:14

1 «ο ΠΑΟΚ είναι η ψυχή μου και δε θα την πουλήσω ποτέ»

2 «Δεν υπάρχει τιμή πώλησης για την ψυχή»

4 "Θα φροντίσω να μην κρυολογήσω στην κηδεία τους"


One, Two, Four

ΠΑΟΚ
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό loukas karadimos » Τετ 15 Σεπ 2021, 21:15

Η σημερινή σου δήλωση είναι ίση με διακόσια πρωταθλήματα

Όχι γιατί αμφιβαλαμε για σένα , αλλά γιατί κάποιοι από εμάς σε θεωρούμε δικό μας άνθρωπο όπως τον διπλανό μας στην κερκίδα

Οπαδοί των οπαδών του ΠΑΟΚ , τίποτα άλλο!!!
Άβαταρ μέλους
loukas karadimos
 
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 00:52

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Τετ 15 Σεπ 2021, 21:22

Επιτέλους ρε ΙΒΑΝ...αυτό που θέλαμε....στα παπάρια μου οι μεταγραφές....το πρωτάθλημα ,ο Κούλης,ο εσκομπαρινακης κ οι πουτανες του....ξέρω ότι αργά η γρήγορα θα φάνε ανελέητο γαμησι...κ το ωραίο είναι ότι ξέρουν κ αυτοί....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: bane1980, loukas karadimos και 35 επισκέπτες