Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό aquila » Παρ 12 Ιούλ 2019, 23:42

Δεν προκειται να δωσει 6.5 η νόβα χαζή ειναι;. Εγω νομιζω ειναι μιλημένα τα πραγματα κ απλα θα δωσει 6 για να ισοφαρίσει την προταση ΕΡΤ. Ο ΠΑΟΚ δε θα μπορει να κανει κατι γιατι δεν προκειται να του δωσει κανεις παραπανω εκτος αν αποφασίσει να μπει η κοσμοτε στο παιχνιδι. Αλλα για ν το κανει αυτο δε θα πρεπει να παρει μονο ΠΑΟΚ αλλα κι αλλες ομαδες πραγμα που δεν αποφασίζεται στο ποδι.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 17:43

ας περιμενουμε. προσωπικα βλεποντας τις πρωτες κινησεις της νεας κυβερνησης στο χωρο του αθλητισμου, εκτιμω οτι η σταση των μεσων του Ιβαν ειναι απο μετριοπαθης εως ουδετερη. τακτικα και στρατηγικα αυτο κατι σημαινει.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 18:00

laska4 έγραψε:εγω με 6,5 ειμαι καλα



Και εγώ, αν τα έδιναν σε εμένα! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46906
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό prax » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 19:40

μολις τωρα η καραπουταναρα η μπιζογλη με το τριγωνικο προσωπο εβγαλε στο δελτιο του γαμωαντ1 το κ καλα σκανδαλο για κουλα κ εμας για τα 7,5 μυρια
7,5 μυρια ειτε σας αρεσει ειτε οχι.. μπασταρδα.. κ στο τελος λεει οτι ο η παε γκευ εκανε λεει καταγγελια δις γι αυτο το θεμα στον αρειο παγο.

γαμημενο βοθροκαναλο δεν ειπες οτι εδινε στον γκευ επι σειρα ετων 10 μυρια ανα ετος.. κοπροσκυλα μπασταρδα.. τοθυς σηχαινομαι ρε τους αιλλοινες. τους σηχαινομαι.. αποσχιση απο το κρατος των αθηνων τωρα.. αλλα και ο λαος του μεγαλου ΠΑΟΚ δεν παει πισω που ψηφισε κουλη.. μεγιστη ντροπη για τον λαο του ΠΑΟΚ, θα το καταλαβουμε συντομα, το τηλεοπτικο ειναι μονο η αρχη..


Εντάξει, λίιιιιιγο πιο χαλαρά...
Ζαντός
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 19:48

Bοθροκαναλα γ@μω την χαβουζα. Ολα τα χρονια που ο γαυρος εκανε οτι ηθελε και ειχε την ηγεμονια και αλωνιζε κανοντας αθεμιτο ανταγωνισμο στο τηλεοπτικο κομματι απεναντι σε ολους τους αλλους δεν ετρεχε καστανο τωρα τους τσουζει. Μπασταρδα ολα τα φερεφωνα της χαβουζας :evil:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό prax » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 19:56

θα μου πει κανεις ομως.. τι φταιει η μπιζογλη κ η καθε μπιζογλη, εντολες εκτελει κ αυτη.. ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΒΑΡΕΛΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΠΟΥΛΑΝΕ.. ουστ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 19:59

Eδω και τοσες μερες ειναι η προταση της Ε.Ρ,Τ σημερα την ανακαλυψε η Μπιζογλη;Απλως εχει πεσει γραμμη απο το Μαξιμου στα βοθροκαναλα για δηθεν σκανδαλο για να δικαιολογησει ετσι τη μειωση του ποσου
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1165
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 20:12

Όχι δεν το ανακάλυψε σήμερα ο Αντ1 και η μπιζογλη. Ξανά είχαν "ρεπορτάζ" για το "σκάνδαλο" της ΕΡΤ υπέρ του ΠΑΟΚ και τον καλό Ολυμπιακό τους που έκανε καταγγελίες την περασμένη βδομάδα και μάλιστα σαν πρώτο θέμα στις κεντρικές ειδήσεις με τον Χατζηνικολάου. Σιχάματα

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1966
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 21:23

Ποια είναι αυτή η μπαζο γλη;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 21:36

πρωταγωνιστρια σε ταινειες της TSIBUK FILM
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1165
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 21:39

Kal4 έγραψε:Ο Κουλης καλα κανει αν γλυτωσει 1,5 εκατομμυριο απο τα λεφτα του ελληνικου λαου.
Αν η προσφορα ειναι χαμηλη και μπορει ενα ελευθερο καναλι να βγαλει τοσα κερδη απο τους αγωνες του ΠΑΟΚ, ας τους βαλει ο Ιβαν στο Open.

Αστείος συλλογισμός...
Ν γλυτώσει 1,5 μυριο για να τα δώσει στη διαπλοκή κ στο κεφάλαιο. Μάλιστα.

Ενα ελεύθερο κανάλι έχει σκοπό το υπερκερδος.
Το δημόσιο κανάλι δεν έπρεπει να εχει κερδοσκοπικό προσανατολισμό. Τα 7,5 τα βγάζει άνετα από ΠΑΟΚ
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό prax » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 23:29

jibbie έγραψε:Ποια είναι αυτή η μπαζο γλη;


Ωραίο μωρό είναι ρε, εγώ εμπ1 :lol:
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 23:31

teod1980 έγραψε:
Kal4 έγραψε:Ο Κουλης καλα κανει αν γλυτωσει 1,5 εκατομμυριο απο τα λεφτα του ελληνικου λαου.
Αν η προσφορα ειναι χαμηλη και μπορει ενα ελευθερο καναλι να βγαλει τοσα κερδη απο τους αγωνες του ΠΑΟΚ, ας τους βαλει ο Ιβαν στο Open.

Αστείος συλλογισμός...
Ν γλυτώσει 1,5 μυριο για να τα δώσει στη διαπλοκή κ στο κεφάλαιο. Μάλιστα.

Ενα ελεύθερο κανάλι έχει σκοπό το υπερκερδος.
Το δημόσιο κανάλι δεν έπρεπει να εχει κερδοσκοπικό προσανατολισμό. Τα 7,5 τα βγάζει άνετα από ΠΑΟΚ


αστειος συλλογισμος ειναι οτι αν κοψει μερος των συμβολαιων της ερτ θα δοθουν στην διαπλοκη και στο κεφαλαιο.

Αρα καθε περικοπη που γινεται στις δημοσιες δαπανες,πηγαινουν κατευθειαν στην διαπλοκη. Αυτο και αν ειναι κορυφαιος συλλογισμος
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 23:47

Θα το δούμε πρώτη φορά να γίνεται κ για πρώτη φορά θα πέσουμε από τα σύννεφα.να είσαι εδώ όταν θα λήξει κ το συμβόλαιο του γαύρου κ θα διαπραγματεύεται με την ΕΡΤ.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό zissos » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 23:55

Alastor έγραψε:
teod1980 έγραψε:
Kal4 έγραψε:Ο Κουλης καλα κανει αν γλυτωσει 1,5 εκατομμυριο απο τα λεφτα του ελληνικου λαου.
Αν η προσφορα ειναι χαμηλη και μπορει ενα ελευθερο καναλι να βγαλει τοσα κερδη απο τους αγωνες του ΠΑΟΚ, ας τους βαλει ο Ιβαν στο Open.

Αστείος συλλογισμός...
Ν γλυτώσει 1,5 μυριο για να τα δώσει στη διαπλοκή κ στο κεφάλαιο. Μάλιστα.

Ενα ελεύθερο κανάλι έχει σκοπό το υπερκερδος.
Το δημόσιο κανάλι δεν έπρεπει να εχει κερδοσκοπικό προσανατολισμό. Τα 7,5 τα βγάζει άνετα από ΠΑΟΚ


αστειος συλλογισμος ειναι οτι αν κοψει μερος των συμβολαιων της ερτ θα δοθουν στην διαπλοκη και στο κεφαλαιο.

Αρα καθε περικοπη που γινεται στις δημοσιες δαπανες,πηγαινουν κατευθειαν στην διαπλοκη. Αυτο και αν ειναι κορυφαιος συλλογισμος

Δεν έχουν να επιδείξουν τίποτα διαφορετικό 180 χρόνια τώρα
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες