PAOK FC Social media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 04 Σεπ 2022, 08:03

ξερεις την αιτια; αν δεν την ξερεις, πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν εβλαψε την ομαδα η τον Ιβαν προσωπικα; κι επισης, που διαβασες στο κειμενο που παρεθεσες οτι συμφωνουμε σ αυτο; οτι να ναι.

ο μονος λογος που μπηκα στη διαδικασια να κανω κατι που σιχαινομαι, να γραψω δλδ κατι χωρις να το εξηγησω πληρως, ηταν γιατι με την απομακρυνση του αρχισαν παλι τα μπινελικια στην ΠΑΕ οτι της εφυγε το στελεχος κτλ. κανενα στελεχος δεν της εφυγε, ποδι πηρε, κι ευχαριστω να λεει.

και κατι τελευταιο, η δουλεια του δεν ειναι μονο αυτο που φαινεται μπροστα στις καμερες, αλλα και τα οσα κανει πισω απο αυτες. οποτε λιγουλακι μικρο καλαθι.

στο φορουμ μπαινουν και αλλοθρησκοι και δε θα τους κανουμε τη χαρη να βγαλουμε τα απλυτα μας στην φορα. παμε παρακατω.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 04 Σεπ 2022, 11:27

Κανένας αλλόθρησκος δεν μπορεί να μας βλάψει.
Τα άπλυτα και τα τρυπήματα που μπαίνουν κάτω από το χαλί βλάπτουν.

Δεν το χωράει ο νους μου να έχει βλάψει τον ΠΑΟΚ ο οποιοδήποτε και να διαβάζω αποχαιρετησμους ατόμων που λόγο θέσης θα έπρεπε να είναι απέναντι στον οποιονδήποτε βλάπτει τον σύλλογο.

Να παίρνει πόδι και να το παρουσιάζει σαν να ήταν επιλογή του, και να κάνει μπίζνες με παίκτες του ρόστερ.

Αδιανόητα πράγματα.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 04 Σεπ 2022, 11:35

καλα, μες το μυαλο μου εισαι, αλλα ειπα να μην ανοιξω παραπανω πληγες.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό astral » Κυρ 04 Σεπ 2022, 11:40

Πάντως είναι παρανοϊκό να ζητάτε από τον κόσμο να έχει άποψη σύμφωνα με αυτά που ΔΕΝ ξέρει.
Δεν αμφισβητώ την καλή πρόθεση, αλλά αφού δεν θέλετε/δεν γίνεται να πείτε τότε δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6926
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 04 Σεπ 2022, 11:44

Όχι να τις ανοίξεις. Κάποτε ΠΑΟΚ σήμαινε ότι δεν παίρνω χαμπάρι... ότι λέω τα σύκα σύκα....
Δηλαδή ο ΠΑΟΚ σε έκανε άνθρωπο... Από Μεταφραστής...αντιπρόεδρος... υποψήφιος....σε τρυπάνε και ρίχνεις δάκρυα αποχαιρετισμού στα σοσιαλ...
Άντε και....
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 04 Σεπ 2022, 11:45

astral έγραψε:Πάντως είναι παρανοϊκό να ζητάτε από τον κόσμο να έχει άποψη σύμφωνα με αυτά που ΔΕΝ ξέρει.
Δεν αμφισβητώ την καλή πρόθεση, αλλά αφού δεν θέλετε/δεν γίνεται να πείτε τότε δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε παραπάνω.


100% μαζι σου. γι αυτο ειπα, παμε παρακατω. δεν εχει νοημα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 04 Σεπ 2022, 11:59

Δεν ξέρω τι εννοείτε και ειλικρινά δε με νοιάζει να μάθω. Αυτό που προκύπτει είναι ότι ως προς τον ΠΑΟΚ, ο Αρωνιαδης δεν έκανε κάτι κακό ή λάθος

Άμα έχετε εσείς άλλες πληροφορίες στείλτε μας μεηλ να μη τον υπερασπιζόμαστε χωρίς λόγο.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13137
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 04 Σεπ 2022, 13:08

Ας πει κάποιος που ξέρει τι ήταν αυτό που τον έθεσε εκτός. Νομίζω όλοι καταλάβαμε αλλά περιμένουμε την επιβεβαίωση.
Asimos
 

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Κυρ 04 Σεπ 2022, 13:15

Εγώ πάντως τώρα έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω. Γιατί μπορεί από την δουλειά του να ειμαι ευχαριστημένη αλλά αν ο λόγος που έφυγε είναι κάτι πιο σημαντικό από αυτό που πλασαρε (νέοι στόχοι κτλ) θα ήθελα να ξέρω. Δώστε μας ένα hint αν δεν θέλετε να μας πείτε ακριβώς. Τι να πω.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 04 Σεπ 2022, 13:19

Αν ο λόγος είναι η εταιρία που τρέχει τα σόσιαλ μίντια των παικτών ας το πει κάποιος να κλείσει ανάλογα το θέμα.
Asimos
 

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 04 Σεπ 2022, 13:47

rain μερα που ναι, δε θα το ανοιξω εδω περα να γινουμε ρδελομπου. θα στειλω στον σουρμε, αφου εχω το μειλ του, μια γενικη ιδεα του τι εχει παιχτει.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό Othin » Κυρ 04 Σεπ 2022, 13:57

jibbie έγραψε:ξερεις την αιτια; αν δεν την ξερεις, πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν εβλαψε την ομαδα η τον Ιβαν προσωπικα; κι επισης, που διαβασες στο κειμενο που παρεθεσες οτι συμφωνουμε σ αυτο; οτι να ναι.

ο μονος λογος που μπηκα στη διαδικασια να κανω κατι που σιχαινομαι, να γραψω δλδ κατι χωρις να το εξηγησω πληρως, ηταν γιατι με την απομακρυνση του αρχισαν παλι τα μπινελικια στην ΠΑΕ οτι της εφυγε το στελεχος κτλ. κανενα στελεχος δεν της εφυγε, ποδι πηρε, κι ευχαριστω να λεει.

και κατι τελευταιο, η δουλεια του δεν ειναι μονο αυτο που φαινεται μπροστα στις καμερες, αλλα και τα οσα κανει πισω απο αυτες. οποτε λιγουλακι μικρο καλαθι.

στο φορουμ μπαινουν και αλλοθρησκοι και δε θα τους κανουμε τη χαρη να βγαλουμε τα απλυτα μας στην φορα. παμε παρακατω.


Δηλαδή κάποιος που διαβάζει από δύο μέλη «μακριά από εμάς όσο καλός και αν είναι στην δουλειά του» και «δεν γινόταν να μείνει μετά από αυτό» πρέπει να καταλάβει ότι τα μέλη δεν συμφωνούν με την απομάκρυνση του Αρωνιάδη. Εντάξει, μάλλον άλλα εννοεί και άλλα καταλαβαίνει ο καθένας μας.

Ας κλείσει λοιπόν, αφού δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε συμφωνώ ότι δεν χρειάζεται να γίνουμε ρδελομπου.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό jibbie » Κυρ 04 Σεπ 2022, 14:02

εχω στειλει στον σουρμε, τα παραπονα στον δημαρχο :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Κυρ 04 Σεπ 2022, 14:15

Ο ΠΑΟΚ εβγαλε καποια ανακοινωση στην οποια ευχαριστει τον αρωνιαδη για την προσφορα του;

ΝΑΙ η ΟΧΙ;
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: PAOK FC Social media

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 04 Σεπ 2022, 14:33

Αφού αυτος τις εγραφε, θα γράψει για τον εαυτό του;
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες