Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:36

Είναι δικό μας παιδί.Αφου.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:49

Για υποδοχή σε κανένα μαγαζί καλός είναι. Γαμπρός...
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 11:11

Τι περιμένει και δεν πάει σπίτι του;

ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 14:48

ακομα εδώ ;λίγη ευθυξία παρακαλω
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:14

Διωξτε το καρτουν με γραβατα. Φερτε ανθρωπους καβλωμενους με τον ΠΑΟΚ!! Ζλαταν Μουσλιμοβιτς ενα ονομα...
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:21

Εν συνεχεία καλέσαμε τους εκπροσώπους των δύο ομάδων, κ. Δημητριάδη (ΑΕΚ) και κ. Καρυπίδη (ΠΑΟΚ) και τους ενημέρωσα αντιστοίχως.

Τους είπα πως απαγορεύεται η συμμετοχή αυτών των ποδοσφαιριστών με βάση το Άρθρο 18 του ΚΑΠ, γιατί δεν πληρούν τις προϋποθέσεις του άρθρου.

Με απόφαση του εκπροσώπου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, παρά την απαγόρευσή μου, ο αγώνας διεξήχθη κανονικά.

Στο τέλος του αγώνα κρατήθηκαν τα δελτία της φιλοξενούμενης ομάδος ΠΑΕ ΠΑΟΚ ως αποδεικτικό στοιχείο των ανωτέρω αναγραφομένων μου.

Ουδεμία άλλη παρατήρηση».
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:24

Τον φαγαμε και φαγωθηκε μονος του ο Καρυπιδης. Παικτης που τελειωνει την καριερα του στη Λαμια και μετα απο εναν μηνα γινεται υπευθυνος λειτουργιας ποδοσφαιρικου τμηματος στον νταμπλουχο ΠΑΟΚ... Εκτος των αλλων εχει να παιξει και 15(;) χρονια στην ομαδα. Δεν ειναι για παραδειγμα ο Μαλεζας που μεχρι προπερσι ηταν στην ομαδα. Τι να πεις...
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7678
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:33

ειναι ακομη εδω, απλα ταπραγματα 1+1=2 οταν εισαι υπευθυνος σε κατι εισαι υπευθυνος στην ευχη του θεου και της Παναγιας να παει ολα τα εχουμε δει στην ομαδα αυτη, απορω πως εχουν μεινει τα μαλλια ακομη στο κεφαλι μου.
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:40

gergeo4 έγραψε:Εν συνεχεία καλέσαμε τους εκπροσώπους των δύο ομάδων, κ. Δημητριάδη (ΑΕΚ) και κ. Καρυπίδη (ΠΑΟΚ) και τους ενημέρωσα αντιστοίχως.

Τους είπα πως απαγορεύεται η συμμετοχή αυτών των ποδοσφαιριστών με βάση το Άρθρο 18 του ΚΑΠ, γιατί δεν πληρούν τις προϋποθέσεις του άρθρου.

Με απόφαση του εκπροσώπου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, παρά την απαγόρευσή μου, ο αγώνας διεξήχθη κανονικά.

Στο τέλος του αγώνα κρατήθηκαν τα δελτία της φιλοξενούμενης ομάδος ΠΑΕ ΠΑΟΚ ως αποδεικτικό στοιχείο των ανωτέρω αναγραφομένων μου.

Ουδεμία άλλη παρατήρηση».


Πέστε τώρα, σε ποιον θα μπορούσε εκείνη την ώρα ο Κάρυ να απευθυνθεί για να σταθμιστούν σε dt οι υπάρχουσες επιλογές; Προσωπικά πιστεύω ότι ο ίδιος από νομικά και Κανονισμούς δεν πρέπει να σκαμπάζει τίποτα. Ο Γκαγκάτσης που είναι νομικός ήταν μαζί με την αποστολή στο ΟΑΚΑ; Πιστεύω πως ναι και ότι η απόφαση ήταν δική του. Αδυνατώ να πιστέψω πως ενήργησε σχετικά ο Κάρυ από μόνος του.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:48

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Διωξτε το καρτουν με γραβατα. Φερτε ανθρωπους καβλωμενους με τον ΠΑΟΚ!! Ζλαταν Μουσλιμοβιτς ενα ονομα...

Ναι ρε φίλε μου.Και εγώ θα ήθελα να τον δω σε ένα πόστο ανάλογο με αυτό του Καρυπιδη που απορώ με τι κριτήρια τοποθετήθηκε εκεί. Από Έλληνες ρόλο πιστεύω θα μπορούσε να έχει ο Μαλεζάς που μοιάζει σοβαρό και συγκροτημένο άτομο όπως και ο Γιώργος Σκαρτάδος που τον θεωρώ ως τον πιο αδικημένο παλαίμαχο παίκτη μας καθώς και ο Εγκωμίτης ως "μάτι " της ομάδας στην Μεγαλόνησο.Επίσης θεωρώ πως θα ήταν πολύ εποικοδομητική συνεργασία με "θρυλικούς" ξένους παίκτες που φόρεσαν την φανέλα μας όπως Berbatov,Miecel,Valencia,Tolba,Olivares,Spasic ως scout σε διάφορες αγορές που είναι στα οικονομικά κυβικά μας
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 15:52

seaman έγραψε:
gergeo4 έγραψε:Εν συνεχεία καλέσαμε τους εκπροσώπους των δύο ομάδων, κ. Δημητριάδη (ΑΕΚ) και κ. Καρυπίδη (ΠΑΟΚ) και τους ενημέρωσα αντιστοίχως.

Τους είπα πως απαγορεύεται η συμμετοχή αυτών των ποδοσφαιριστών με βάση το Άρθρο 18 του ΚΑΠ, γιατί δεν πληρούν τις προϋποθέσεις του άρθρου.

Με απόφαση του εκπροσώπου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, παρά την απαγόρευσή μου, ο αγώνας διεξήχθη κανονικά.

Στο τέλος του αγώνα κρατήθηκαν τα δελτία της φιλοξενούμενης ομάδος ΠΑΕ ΠΑΟΚ ως αποδεικτικό στοιχείο των ανωτέρω αναγραφομένων μου.

Ουδεμία άλλη παρατήρηση».


Πέστε τώρα, σε ποιον θα μπορούσε εκείνη την ώρα ο Κάρυ να απευθυνθεί για να σταθμιστούν σε dt οι υπάρχουσες επιλογές; Προσωπικά πιστεύω ότι ο ίδιος από νομικά και Κανονισμούς δεν πρέπει να σκαμπάζει τίποτα. Ο Γκαγκάτσης που είναι νομικός ήταν μαζί με την αποστολή στο ΟΑΚΑ; Πιστεύω πως ναι και ότι η απόφαση ήταν δική του. Αδυνατώ να πιστέψω πως ενήργησε σχετικά ο Κάρυ από μόνος του.
Μην αγγιζεις τον Γκαγκατση! Ειναι στο απυροβλητο! Δεκτης συγχαρητηρίων με απροσδιοριστο πεδίο ευθυνων. Αν εχει φυσικά οποιαδηποτε ευθυνη για οτιδηποτε...
Ειναι αστείο να πιστευουμε οτι τεθηκε τετοιο ζητημα πριν τον αγωνα, και πήρε την αποφαση πανω του ο Καρυπιδης. Ουτε καν ο Σαραιδαρης.
Αλλα αυτοι ειναι τα εύκολα θυματα.
Οχι οτι φυσικα δεν πρεπει να φυγει και ο Καρυπιδης, αλλα ας μην κοροιδευομαστε μεταξυ μας...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 16:03

Καποιος εκανε την δουλεια του καλα Δημητριαδης και καποιος οχι μαντεψε ποιος ? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2614
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό biriba427 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 16:07

Εγω θα εκανα τον Ζαγορακη Υπευθυνο λειτουργιας τωρα που παραιτηθηκε απο ευρωβουλευτης.Ξερει τα παντα για την ομαδα ακομη και διοικητικα ειναι προσωπικοτητα και κατι θα εμαθε 6 χρονια στην Ευρωβουλη
biriba427
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Πέμ 20 Αύγ 2009, 21:01

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 16:09

Αλλο ξεφτερι ο Ζαγορ!Η σκεψη να βαλουμε καποιον που να ξερει να μιλαει στοιχειωδως, σας εχει περάσει απο το μυαλο?
Οι θεσεις για τις οποιες μιλαμε απαιτουν πονηρια, οξυνοια, δυνατοτητα ληψης δυσκολων αποφασεων σε λιγο χρονο και διορατικοτητα. Δεν ψαχνουμε prιτζη σε κλαμπακι ή μπουζουξιδικο!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Χρήστος Καρυπίδης - Υπεύθ. Λειτ. Ποδοσφ. Τμήματος

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 16:23

προφανως οι ευθυνες ειναι και δικες του και πρεπει να παραιτηθει χθες.

θεωρω την αποφαση να παιξουμε σωστη, ανεξαρτητα απο κανονισμους και δικονομικα τερτιπια. ειμαστε ΠΑΟΚ, ηρθαμε για να παιξουμε, να πολεμησουμε για τη 2η θεση, και θα το κανουμε.

εχουμε ξεχασει κι αυτα που ξεραμε μεσα στη νοσηροτητα του ελληνικου ποδοσφαιρου με καθημερινη ατζεντα δικες, αφαιρεσεις βαθμων κτλ. μιλαμε για ποδοσφαιρο. δεν μπορει η εγκληματικη αμελεια ενος υπαλληλου να καθοριζει την ουσια της καθημερινοτητας, που ειναι να μαχομαστε στο γηπεδο με ολες μας τις δυναμεις.

ΠΑΟΚ ειμαστε.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

cron