Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τρί 10 Σεπ 2019, 17:48

Εξαιρετική επιλογή. Ο Δούκας θα ήταν περιττός εάν ζούσαμε σε ένα σοβαρό κράτος με σοβαρούς παράγοντες. Στην Ελλάδα των Καραπαπαδων όμως απαιτούνται διαφορετικά πρόσωπα και νομίζω ότι ο Δούκας είναι ο κατάλληλος.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 10 Σεπ 2019, 17:51

La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Σεπ 2019, 17:51

Όσοι γελάτε, γιατί γελάτε;; Δεν ξέρω πολλά για τον Δούκα και στην προηγούμενη θητεία του δεν ξέρω τι έκανε κτλ.. Επίσης, δεν παρακολουθώ αρδ, οπότε δεν ξέρω και την πένα του και το περιεχόμενο του λόγου του γενικά..

Τόσο χάλια είναι;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47052
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Slade » Τρί 10 Σεπ 2019, 17:52

Όπως και να 'χει, πήραμε υπεύθυνο επικοινωνίας έναν μπλογκερ/ραδιοφωνατζή, όπως αρμόζει σε ομάδα που στοχεύει στο τοπ20 της Ευρώπης για να απαντά στους Κούγιες και στα ποστ του κωστάκη τσελσι
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Τρί 10 Σεπ 2019, 17:53

hard rock!καραπαππα γυρνα πισω να γουσταρουμε :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7334
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 10 Σεπ 2019, 17:59

Downgrade
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9437
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:03

Είναι προφανές πως όποιος κι αν ερχόταν δε θα μας άρεσε. Και κανένας να μην ερχόταν, πάλι δε θα μας άρεσε.

Αυτό οφείλεται εν μέρη και στον Κυρ Κυρ που ανέβασε τον πήχη ψηλα. Όχι πως κι αυτός δεν έφαγε τρελό κράξιμο ανά τα χρόνια.

Εγώ θα περιμένω να τον κρίνω εν καιρώ και ανάλογα με το timing και το ύφος των ανακοινώσεών του.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:04

giapas έγραψε:Downgrade


Αναγκαστικό. Και επειδή το απαιτούν οι περιστάσεις αλλά και επειδή ψιλοαπίθανο να έβρισκες upgrade του Κυρ^2
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:20

Εγώ ως πιο μεγάλος σε ηλικία, τον Δούκα τον γνωρίζω (δημοσιογραφικά εννοώ) από παλιά.
Θεωρώ πως θα μπορούσα άνετα να επιλεγεί ως αντίπαλο δέος σε επικοινωνιακούς μαϊντανούς τύπου κυρ-Σάββα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ πως ο εκπρόσωπος επικοινωνίας του ΠΑΟΚ σήμερα, περιορίζεται σε τέτοιους ρόλους.

Εύχομαι να με διαψεύσει.
Καλή αρχή.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό SunAce16 » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:22

Θα ήθελα να είμαι από μία μεριά να ακούσω την συμφωνία συνεργασίας Χαραλαμποπούλου (δημοσιογραφικό πιστόλι χοντρών συμφερόντων) και Δούκα.
SunAce16
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 02:10

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:47

Τον δούκα δεν τον πολυπαω αλλά θεωρώ ότι είναι ένα αναγκαίο κακό στο μπουρδέλο που λέγεται Ελλάδα.
Η πολιτική Κυριάκου αποδεδειγμένα δεν απέδωσε, δυστυχώς ο πολιτισμός και η πνευματική ανωτερότητα έχουν αξία σε πολιτισμένα κράτη που τηρούν τους νόμους και τους κανόνες.
Ως εκ τούτου θεωρώ ότι καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση και επικοινωνιακή επιθετική πολιτική μπορείς μόνο με τύπους σαν τον δούκα όπου εκτιμώ ότι είναι ότι καλύτερο διαθέτουμε σαν ΠΑΟΚ
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:54

Ε ναι,γιατί είδες καμία διαφορά όσο ήταν ο Κυρ Κυρ στο πόστο;
Ρε μπινελίκι όπως τους αρμόζει λαιμαι.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:55

Δούκα,δεν θα αφήνεις τίποτα αναπάντητο, δε γίνεται να μας κουνάνε συνέχεια το δάχτυλο αυτά τα κατακάθια, άκουσες;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Fawkes » Τρί 10 Σεπ 2019, 18:57

Αν ερχόταν πέρσι δεν θα τον ήθελα.

Με αυτά που μας ετοιμάζει φέτος όμως η εο του πρεζεμπορα με την ανοχή της κυβέρνησης και την κάλυψη της πλειοψηφίας των ΜΜΕ ο Δουκας είναι η αναγκαία επιλογή

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο λαός είναι μια κοινωνία ανθρώπων πολύ αχάριστη
Άβαταρ μέλους
Fawkes
 
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2009, 13:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 10 Σεπ 2019, 19:08

Νομίζω ότι κατέστη πασιφανές, ανεξάρτητα από το αν υπάρχουν ενστάσεις ως προς το πρόσωπο, ότι για το εσωτερικό χρειαζόσουν έναν τύπο σίγουρα άλλου ύφους από τον Κυριάκο. Ο όποιος Κυριάκος έχει άλλου είδους βλέψεις. Η πρόσληψη του συγκεκριμένου, στα δικά μου μάτια τουλάχιστον, σηματοδοτεί αλλαγή πλεύσης ως προς τη λογική και την ανοχή αντιμετώπισης της λάσπης. Το ιδεατό θα ήταν να εκπροσωπηθεί διττά ο ΠΑΟΚ από το συγκεκριμένο πόστο.

Ως προς το πρόσωπο του Δούκα δεν έχω άποψη. Δεν έχει τύχει να τον πολυδιαβάσω. Ξέρω ότι έχει υπάρξει ραδιοφωνατζής και ήταν στο πρεζομπορντελοσαιτ. Όπου ένα ψιλογλεντάκι τους έκανε. Από τη στιγμή που επελέγησαν αυτού του στυλ οι ... τόνοι, για εμένα η επιλογή του Τζαντζαρά θα ήταν μονόδρομος. Χωρίς βέβαια να ξέρω ούτε αν του έγινε προσέγγιση από την ΠΑΕ, ούτε αν υπήρξε άρνηση από μέρους του. Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι η ... φωνή του, εφόσον θα υπήρχε η διάθεση της ΠΑΕ, εξαιρετικά δύσκολα δε θα περνούσε εκεί που θα απευθυνόταν.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

cron