Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:32

Βαλτε ενας μια σουμα τι ειπε η στελεχαρα μας

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10920
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:33

Τι είπε πάλι αυτός;;
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10855
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:36

Μέσες άκρες ότι πούλησαν τον Άγγλο πριν τους αγώνες με την κρασνονταρ διότι ήξεραν ότι ο προπονητής δε θα χρειαζόταν σέντερ φορ σ'αυτα τα ματς!!
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:38

Αν δεν ειναι προσβλητικη η σταση της ΠΑΕ τότε τι ειναι?
Αλλα κατα τα λοιπα εμείς είμαστε τοξικοι, οχι αυτοι κοπριτες π νομιζουν οτι μιλαν σε φυτα σαν τα σκουλικια και τους γαυρους...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10920
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:41

Τελικά καλύτερα να μη μιλάνε, να πέφτει το παραδάκι καθ μήνα και να το βουλώνουν! Τλχστον έτσι θα πιστεύουν κάποιοι ότι λειτουργούμε επαγγελματικά ρε παιδί μου κι απλά δε γουστάρουν την επικοινωνία! Και τώρα που καταλάβαμε ότι έχουμε να κάνουμε με επικινδυνους μλκες καλύτερα είναι;;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kos » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:46

Ένας κάτω του μέσου όρου δεν είναι δυνατόν να χειραγωγήσει τον μέσο όρο
Αυτός που τον πρωτοεφερε ήταν πολύ κάτω του μέσου όρου, οπότε στα μάτια του έμοιαζε για επιστήμονας.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τετ 07 Οκτ 2020, 14:55

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Μέσες άκρες ότι πούλησαν τον Άγγλο πριν τους αγώνες με την κρασνονταρ διότι ήξεραν ότι ο προπονητής δε θα χρειαζόταν σέντερ φορ σ'αυτα τα ματς!!
...Εικόνα

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6018
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Bono. » Τετ 07 Οκτ 2020, 15:02

Την επόμενη φορά πριν από κανά κρίσιμο ματς, ας πουλήσουν και όλους τους τερματοφύλακες και να βγει ο Λευτεράκης μετά για να πει
"Ε καλά ρε σεις, δεν ξέραμε ότι χρειάζεται κι αυτή η θέση, μαθαίνουμε όμως απ' τα λάθη μας".

Τεσπά δεν μου φταίει αυτός για Ακπομ, για άλλα ναι, για αυτό ποιός να βγει και τι να πει και να δικαιολογήσει...
Άβαταρ μέλους
Bono.
 
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:16

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 07 Οκτ 2020, 15:17

Οι δηλωσεις του Δουκα υπαρχουν στη κεντρικη.Σε ποιο σημειο ειπε αυτο για τον Ακπομ ?
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τετ 07 Οκτ 2020, 15:42

Στην προτελευταια ερώτηση, το άκουσα live στο αυτοκίνητο.
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 07 Οκτ 2020, 15:49

δεν το παρατηρησα αλλα λογικα επειδη ειναι διαδικτυακα θα ειναι ανεβασμενο στο σαιτ του ραδιοφωνου το ηχητικο
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 07 Οκτ 2020, 16:35

Δούκα μια και μπήκαμε σε περιοδο λιτότητας και μείωσης του μπάτζετ δεν μας αδειάζεις και εσύ σιγά σιγά τη γωνιά, άιντε δημόσιο του 80 το κάναμε.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 07 Οκτ 2020, 18:11

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Μέσες άκρες ότι πούλησαν τον Άγγλο πριν τους αγώνες με την κρασνονταρ διότι ήξεραν ότι ο προπονητής δε θα χρειαζόταν σέντερ φορ σ'αυτα τα ματς!!

"και απο την αλλη, εν τελει ειδαμε οτι ο φερειρα δεν πονταρε πολυ στο σεντερ φορ για την κρασνονταρ"

και αν κανεις ακουσει το ηχητικο ουσιαστικα ειναι μια απάντηση στο ερώτημα "καλα δεν ήταν χρήσιμος;",

κλασσικη απαντηση "να χαμε να λεγαμε"

δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο περα απο το απλα λογικο: οτι ειχε προσφορα, ειχε δεχτει (i have a dream), ειπε οκ παιζω ενα αγωνα αλλα 2 εβδομαδες ακομα (που ξεκινουσε πρωταθλημα αγγλια κτλ) δεν καθομαι σορρυ μαγκες...

εκατσε και η μλκια με τον τραυματισμο του αναπληρωματικου του τσολακ και άργησε ολη η φάση.

όπως λενε, το απλό ποδόσφαιρο έιναι και το καλύτερο. όπως και τα...απλά πράματα :)

υγ: επισης ο δουκας ειπε οτι καλυτερα αυτα την αλλη εβδομαδα στο ρεμπε ;)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τετ 07 Οκτ 2020, 18:41

Ναι οκ. Δεν θα τον ηθελε ο προπονητης. Ο προπονητης θα λεει στα μουλωχτα «σε καθε προκριση που εκανα μου πουλουσατε και εναν παικτη εντεκαδας». Η διοικηση θα λεει θελω εξορθολογισμο και τι ωραια μαζευτηκε το μπατζετ. Ο ενας θα λεει ετσι ο αλλος αλλιως.
Την τυχη μας, του ΠΑΟΚ την τυχη την ξερουμε. Μια ασπρο μια μαυρο. Μεγαλη χαρα μεγαλη λυπη ενα τσιγαρο δρομος.
Ειχαμε την καλυτερη ομαδα ολων των εποχων ισως, και παμε για τσλ και παθαινει η μιση ομαδα χιαστους, κληρωνεσαι με Αγιαξ στο 16% πιθανοτητα, φευγει ο προπονητης σου. Τα φετινα τα εγραψα παραπανω. Τα προπερσυνα τα θυμομαστε ολοι με τον Νινο.

Κλασική περιπτωση εταιριας που ολα στραβα γινονται και α. Δεν φταιει κανενας ποτε και β. Ολα καλα ειναι, εσυ (Εγω) που λες στραβα ειναι δεν βλεπεις σωστα.

Ελπιζω με τις νεες αφιξεις στα ιατρικα τμηματα, τους νεους ανθρωπους στο προπονητικο τιμ (βαλαμε και δυο γκολ απο στημενα επιτελους) η αναδιοργανωση να περασει και στα διοικητικα κομματια.

Σε οτι αφορα εμας εγω αισθανομαι οτι μας εχουν λιγο γραμενους. Ειδικα τωρα με την αδεια τουμπα.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Παρ 09 Οκτ 2020, 11:38

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Μέσες άκρες ότι πούλησαν τον Άγγλο πριν τους αγώνες με την κρασνονταρ διότι ήξεραν ότι ο προπονητής δε θα χρειαζόταν σέντερ φορ σ'αυτα τα ματς!!

Τι θα πει μέσες άκρες?
Πουθενά δεν υπάρχει αυτό που γράφεις...
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες