Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 11:46

PAOK_Antarctica, + 1926...

Υ.Γ. Τα προσωπικά, φαντασιόπληκτα (ή/και μη) συμπεράσματα οποιουδήποτε, επί προσωπικού, για οποιαδήποτε, μεταξύ τους άγνωστα, άτομα, ούτε ενδιαφέρουν κανέναν, ούτε έχουν καμία θέση, μέσα σε (ΠΑΟΚτσίδικο) forum...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 11:57

PAOK_Antarctica έγραψε:
Δεν είναι πως ένας σκατόψυχος έβγαλε το ρατσιστικό μίσος του απέναντι στον πιο αδύναμο.
Δεν είναι η φυσιολογική απέχθεια που νιώθει ο κοινός νους όταν βλέπει να τραμπουκίζουν έναν άνθρωπο για να γελάσουν.
Δεν είναι πως ένας από τους εκπροσώπους του λαού του ΠΑΟΚ δρα κόντρα σε κάθε τι που πρεσβεύει αυτή η ομάδα.
Δεν είναι, ούτε καν, που και καλά ΠΑΟΚτσήδες φέρθηκαν εντελώς ΓΑΥΡΙΚΑ πηγαίνοντας δύο (τουλάχιστον) σε έναν.



Δεν εξεταζουμε αν ειναι κατακριτεος ο ρατσισμος η το να βασανιζεις εναν φτωχο ανθρωπο.
Στο 3ο ειναι η διαφωνια. Στο ποια θα πρεπε να ναι η σταση της ΠΑΕ
Ο οποιοσδηποτε ανθρωπος, ακομα κι ενας ρατσιστης θεωρειται βασει νομου αθωος μεχρι αποδειξεως του εναντίου. Ακομα κι αν ειναι ενοχος μπορει να του αναγνωριστουν ελαφρυντικα(ενβρασμω ψυχης, μεθη, κλπ). Μπορει η ΠΑΕ να καταδικασει καποιον και να τον τιμωρησει με μονο αποδεικτικο ενα βιντεο? Χωρις να εξετασει μαρτυρες κλπ? Μπορει να ξερει αν κατι αλλο προηγηθηκε του βιντεο(λεμε τωρα) οπως αποπειρα ληστειας, εξυβριση, κα. Μπορει η ΠΑΕ να κανει τον δικαστη?
Εγω σου λεω οτι ο μεταναστης ειπε στον Ζε πριν το βιντεο
"γμω τον ΠΑΟΚ σας κλοπ@@στες Μονο ρουλης" τα πηρε ο αλλος και του την επεσε. Εχει ελαφρυντικο? Πρεπει να του κοψουν το γηπεδο?
Μπορει ολα αυτα να τα ελεγξει η ΠΑΕ, να βρει τι ειναι αληθεια και τι οχι? Μπορει να μπει σε τετοια διαδικασια?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 12:09

Μια εικόνα χίλιες λέξεις....

Αυτό που είδαμε, φτάνει, ειδικά αφού το "έγραψαν" αυτοί που το έκαναν...
Αν είχε προηγηθεί οτιδήποτε, που τους έδινε άλλοθι, ας το ανέφεραν........
Όπως έγραψε παραπάνω κι ο PAOK_Antarctca, μια φράση του Δούκα αρκούσε: Η ΠΑΕ θα πράξει, όπως αρμόζει...


Υ.Γ. Το ξεχειλώσαμε, νομίζω, το θέμα...Ες αύριον τα σπουδαία... :geek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 12:14

Καταραμένε, ο συγκεκριμένος ανεβασε αμετανόητα ποστ στα σοσιαλ μύδια για την πράξη του. Δεν ανέφερε καμία πρόκληση αλλά κατά φέρθηκε κατά των συνοπαδων του που δεν συμφωνουν με τις πράξεις του. Μιλάμε για τόσο στόκο.

Και.πιστεψε με δεν είναι η πρώτη φορά που ο συγκεκριμένος προβαίνει σε ρατσιστικές ενέργειες. Όποιος ασχολείται ξέρει. Πιστεύω όμως ότι δεν θα τον ξαναδούμε στο κέντρο του γηπέδου.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Piero » Σάβ 06 Ιουν 2020, 12:23

buffalobill4 έγραψε:Καταραμένε, ο συγκεκριμένος ανεβασε αμετανόητα ποστ στα σοσιαλ μύδια για την πράξη του. Δεν ανέφερε καμία πρόκληση αλλά κατά φέρθηκε κατά των συνοπαδων του που δεν συμφωνουν με τις πράξεις του. Μιλάμε για τόσο στόκο.

Και.πιστεψε με δεν είναι η πρώτη φορά που ο συγκεκριμένος προβαίνει σε ρατσιστικές ενέργειες. Όποιος ασχολείται ξέρει. Πιστεύω όμως ότι δεν θα τον ξαναδούμε στο κέντρο του γηπέδου.
Προφανώς δεν πρέπει να βρεθεί ξανά στο κέντρο. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να ακούσω εντολές ξανά από άνθρωπο με τέτοια συμπεριφορά.

Gesendet von meinem Redmi Note 8 Pro mit Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Piero
 
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Σάβ 05 Νοέμ 2016, 13:47
Τοποθεσία: Köln,NRW,DE (Κολωνία)

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 13:54

buffalobill4 έγραψε:Καταραμένε, ο συγκεκριμένος ανεβασε αμετανόητα ποστ στα σοσιαλ μύδια για την πράξη του. Δεν ανέφερε καμία πρόκληση αλλά κατά φέρθηκε κατά των συνοπαδων του που δεν συμφωνουν με τις πράξεις του. Μιλάμε για τόσο στόκο.

Και.πιστεψε με δεν είναι η πρώτη φορά που ο συγκεκριμένος προβαίνει σε ρατσιστικές ενέργειες. Όποιος ασχολείται ξέρει. Πιστεύω όμως ότι δεν θα τον ξαναδούμε στο κέντρο του γηπέδου.


Bill ξαναλεω, το θεμα δεν ειναι τι σοι ανθρωπος ειναι αυτος. Το θεμα ειναι αν η ΠΑΕ μπορει να μπαινει στη διαδικασια να τα ψαχνει ολα αυτα. Κι οχι μονο για τον Ζε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 14:07

Piero έγραψε:
buffalobill4 έγραψε:Καταραμένε, ο συγκεκριμένος ανεβασε αμετανόητα ποστ στα σοσιαλ μύδια για την πράξη του. Δεν ανέφερε καμία πρόκληση αλλά κατά φέρθηκε κατά των συνοπαδων του που δεν συμφωνουν με τις πράξεις του. Μιλάμε για τόσο στόκο.

Και.πιστεψε με δεν είναι η πρώτη φορά που ο συγκεκριμένος προβαίνει σε ρατσιστικές ενέργειες. Όποιος ασχολείται ξέρει. Πιστεύω όμως ότι δεν θα τον ξαναδούμε στο κέντρο του γηπέδου.
Προφανώς δεν πρέπει να βρεθεί ξανά στο κέντρο. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να ακούσω εντολές ξανά από άνθρωπο με τέτοια συμπεριφορά.

Gesendet von meinem Redmi Note 8 Pro mit Tapatalk


Εύχομαι ολόψυχα, στο μακρόσυρτο ουουουουου που θα του αποδώσουμε όταν και και αν (πάρα πολύ κακώς) τον αφήσουν απο την ΠΑΕ να ξαναμπεί στο κέντρο του τιμημένο υμας γηπέδου, να μας ακολουθήσει οοοοολη μα όλη η Τούμπα...!!!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Σάβ 06 Ιουν 2020, 14:47

Εγώ πάντως όταν σηκώνομαι να κάνω χέρια θέλω να φωνάξω ΠΑΟΚ και μόνο αυτό. Ούτε ου ούτε α. Δηλαδή εκείνη την ώρα αντί να ξεσηκωθούμε για τον κοινό στόχο, να τρομοκρατήσουμε τον αντίπαλο και να ξεσηκώσουμε τους παίχτες θα φωνάζουμε ου στον Ζε... Αν εσείς το θεωρείτε αυτό σωστό οκ...
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2958
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 15:18

Κάποιοι το θεωρούν σωστότατο, μεταξύ αυτών κι εγώ...
Π.Α.Ο.Κ. είσαι...
Όχι μόνο στην θεωρία και στα λόγια...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 15:20

Ισως για μια φορα blackfriday να αξιζει. Μπας και καταλαβει
Προσωπικα τετοιες συμπεριφορες μου φερνουν αηδια. Το πως θα πρεπει ν αντιδρα η ΠΑΕ ειναι αλλου παπα ευαγγελιο
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Σάβ 06 Ιουν 2020, 15:26

Αυτό που εννοώ είναι ότι ίσως δεν είναι η κατάλληλη στιγμή να λυθούν κάποια πράγματα, εν ώρα αγώνα.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2958
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 15:33

Α γεια σου
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 22:17

Ναι, μια ζωή αυτό θα λέμε και θα κρύβουμε τέτοιες άθλιες συμπεριφορες κάτω απ' το χαλάκι! Όταν θες να λέγεσαι ΓΝΗΣΙΟΣ κι ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΟΚτσης, με τα περήφανα ιδεώδη που κουβαλάμε ως ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (προσωπικά εγώ κατάγομαι από προάστιο της Πόλης), θα πρέπει άμεσα να τα καυτηριαζουμε...!!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 06 Ιουν 2020, 22:35

Ο γνήσιος ΠΑΟΚτσης δεν ταΐζει χρόνια τώρα παπά ε πορκυ, πολύ παπά ονόματα δεν λέμε υποληψεις δεν θίγουμε.... Κυρίως μεταγραφικό...... :) :) :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΠΟΡΚΥ-5 » Κυρ 07 Ιουν 2020, 07:38

Άρα προτείνεις ότι αφού δεν ευδοκιμούν οι πληροφορίες μου (L.O.L.) και δεν αποκτούνται οι παίκτες, να φωνάξουμε ΕΥΓΕ στον Ζε, ε?
Συγνωμη, αλλά εγώ μάγκα αυτό το άθλιο υποκείμενο (και όχι μόνο για το βιντεακι με τον Πακιστανο), δε κάνω..!! ΕΓΩ..!! Ο καθείς μπορεί να πράξει όπως επιθυμεί...
Πάντως, σταματάω το θέμα με τον γελοίο και πάμε διήμερα να δώσουμε τη θετική μας σκέψη, κερδίζοντας τον Gayρο...!!!
ΠΟΡΚΥ-5
Official Paokmania's Papatzis
 
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: Τρί 17 Φεβ 2015, 17:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες