Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 27 Απρ 2020, 12:38

Ξεκολλά το μυαλό σου ρε φίλε
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 27 Απρ 2020, 16:52

olienin έγραψε:Ουδέποτε κατάλαβα το μένος εναντίον του Λευτέρη Δούκα. Συμφωνώ ότι δεν είναι ο κατάλληλος για υπεύθυνος επικοινωνίας ενός ευρωπαικού club, όπως θέλουμε τον ΠΑΟΚ μας. Παρ'όλα αυτά, είναι γνήσιος παοκτσής και δρα πάντα με βάση αυτό που πιστεύει ότι είναι το καλό για την ομάδα, είτε ως ραδιοφωνικός παραγωγός, είτε ως παράγοντας


Εμένα δεν με ενδιαφέρει αν είναι αριστερός ή δεξιος. Δεν μου αρκεί το ότι είναι γνήσιος. Μου αρκεί ότι είναι ακατάλληλος. Θα ήθελα κάποιον κατάλληλο αλλά έχουν βάλει τον Γιώργη στο τρυπακι της φαμίλιας που το μεταφράζω προσωπικά σε κλειστό club και θα ζήσουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα. Κατάλληλοι και ακατάλληλοι
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 28 Απρ 2020, 04:59

Εδω ρε πηγαμε να φαμε παικτη, τον Κατσε γιατι εκανε εθνικιστομαλακιτσες. Εκτος γηπεδου! Στο χωριο του! Χωρις να πειραξει ανθρωπο!
Και θα καθομαστε να χαϊδευουμε τωρα τον αλητη που παιζει τον χιτλερ
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Τρί 28 Απρ 2020, 16:54

Επειδή έχετε μεγάλο καημό να εκδιωχθεί ο Δούκας, τώρα που θα αρθούν τα περιοριστικά μέτρα, ευκαιρία είναι να διοργανώσετε συλλαλητήριο με αίτημα την απομάκρυνση του Δούκα. Βρείτε ένα μεγάλο ταξί για να χωράει και τους δέκα.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 28 Απρ 2020, 16:55

Εγώ έχω αντιπρόταση: να κάνεις μια φούσκα την μύξα σου.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15429
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Τρί 28 Απρ 2020, 16:56

PAOK_Antarctica έγραψε:Εγώ έχω αντιπρόταση: να κάνεις μια φούσκα την μύξα σου.


!!!!!
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Τρί 28 Απρ 2020, 17:02

Φίλε Ανταρκτικέ
Η τοποθέτησή σου (περί μύξας ???) έχει μεγάλο πνευματικό βάθος. Η επιχειρηματολογία σου δε είναι δείχνει άνθρωπο με συγκρότηση. Θα τα λέμε.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 28 Απρ 2020, 17:19

Κοίτα να δεις τι γίνεται.
Είμαστε στο τόπικ του Λευτέρη Δούκα. Σε αυτό, κάποιοι άνθρωποι εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους στο πρόσωπό του και κάποιοι άλλοι δήλωσαν θετικά προσκείμενοι.

Εσύ από την άλλη, με το παραπάνω ποστ σου, δεν έκανες ούτε το ένα ούτε το άλλο. Απλά χλεύασες τους πρώτους δίχως να μπεις στον κόπο να παραθέσεις επιχείρημα ή αιτία.

Ε αυτό που έκανες εσύ, έκανα κι εγώ. Σε χλεύασα δίχως επιχείρημα ή αιτία.
Δεν ήταν τόσο ωραίο ε;

Ας προσπαθήσουμε λοιπόν, από δω και μπρος, να γράφουμε την άποψή μας επί του θέματος και όχι επί τον απόψεων επί του θέματος.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15429
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 28 Απρ 2020, 17:38

Ο ΠΑΟΚ Ανταρκτικα δε θα μπορει να γραψει στο φορουμ για τις επομενες τρεις ημερες. Γκουερινο, την επομενη φορα που θα εκφρασεις ειρωνεια για δεκα ατομα σε ταξι, εχεις φυγει χωρις πολλα πολλα. Οι ειρωνειες, σας παρακαλω πολυ, κομμενες!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 28 Απρ 2020, 18:46

Νομίζω ότι με βάση την λογική που κατέθεσε ο Αντάρκτικα, τουλάχιστον η μονομερής τιμωρία του είναι άδικη...
Ειρωνεία εναντίον ειρωνείας, ίσον ισοπαλία, για να μην πω ότι ο Γκουερίνο επανήλθε κιόλας, με κόντρα ειρωνεία!
Δεν βλέπω πουθενά ύβρη, απ τον Αντάρκτικα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 28 Απρ 2020, 19:01

pgetsos έγραψε:
Επίσης, τα μέλη δεν είναι υπεύθυνα για την τήρηση των κανονισμών


:opaokara:
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Τρί 28 Απρ 2020, 19:03

1. Δεν συμφωνώ με τον αποκλεισμό του αντάρκτικα. Δεν προσβλήθηκα εγώ προσωπικά από τη φράση περί μύξας. Απλά μου έκανε εντύπωση η αναφορά αυτή. Δεν κατάλαβα το νόημα.
2. Μια επισήμανση: η φράση "... έχεις φύγει χωρίς πολλά πολλά" ποιο νόημα έχει ? Υπεύθυνος του φόρουμ του ΠΑΟΚμανια απευθύνεται σε ΠΑΟΚτσή και του λέει "έχεις φύγει χωρίς πολλά πολλά"?
3. Είμαι υπέρ του Δούκα. Τον γουστάρω.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 28 Απρ 2020, 19:21

bersekeros έγραψε:
pgetsos έγραψε:
Επίσης, τα μέλη δεν είναι υπεύθυνα για την τήρηση των κανονισμών


:opaokara:

Αυτό δεν σημαίνει, ούτε ότι δεν θα λένε, υπεύθυνα, την άποψη τους, ούτε ότι θα βελάζουν ασταμάτητα... :opaokara:
Αν, όμως, εσύ καταλαβαίνεις κάτι απ τα δύο, κατανοητόν και σεβαστόν μεν, αλλά άλλο θέμα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 28 Απρ 2020, 20:29

Επανέρχομαι. Ο αντάρτικα είχε ειρωνευτεί τις προηγούμενες μέρες άλλο μέλος και είχε φάει μονοήμερο μπαν. Συνέχισε την ειρωνεία και έφαγε τριήμερο. Η απόφαση ήταν σε συνεννόηση με άλλους μοντ. Επειδή ήταν η πρώτη σου φορά( Γκουερινο) σου έριξα προειδοποίηση. Και να με συγχωρήσεις για το ύφος μου, αν μοιάζει σεριφικο. Δεν είναι. Όσο για το δούκα θεωρώ πως έκανε μεγάλο φάουλ με αυτά που έγραψε στα ΜΚΔ
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 28 Απρ 2020, 20:49

ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 έγραψε:Φίλε Ανταρκτικέ
Η τοποθέτησή σου (περί μύξας ???) έχει μεγάλο πνευματικό βάθος. Η επιχειρηματολογία σου δε είναι δείχνει άνθρωπο με συγκρότηση. Θα τα λέμε.



Ενω το ταξι.. λογοτεχνια...
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες