Μαρία Γκοντζάρεβα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Πέμ 06 Ιουν 2019, 11:09

Μαράκι σε αγαπώ

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 13 Αύγ 2019, 19:02

La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7679
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τρί 13 Αύγ 2019, 19:45

Η γλώσσα του σώματος λέει ότι η Μαρία δεν νιώθει άνετα δίπλα στον ασχημάντρα...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Τρί 13 Αύγ 2019, 20:02

Το κεφαλι γερνει απ την αντιθετη πλευρα :redcard: :lol:
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 13 Αύγ 2019, 20:03

Η κόκκινη γόβα είναι τρέλα! Χαχαχαχαχαχαχα
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 13 Αύγ 2019, 20:10

Maximus έγραψε:Η γλώσσα του σώματος λέει ότι η Μαρία δεν νιώθει άνετα δίπλα στον ασχημάντρα...

+1....
Μπαμ κάνει ότι βρωμάει η μασχάλη του, του τελεμέ..... :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Σεπ 2019, 09:54

Ίσως κόντρα σε όλους, θα τολμήσω σήμερα να πω ότι, για το "θέμα με το ffp", ιδού η πρωταρχική υπαίτιος....
Ποιος Ιβάν, ποιος Γιώργης, ποιος Μάκης, ποιος Μπράνκο και ποιος team manager, ξέρω γω?
Το Μαράκι με φαίνεται ότι τα θαλάσσωσε και απορώ πώς δεν "το παίρνει η μπάλα"...
Να μην τα ρίχνουμε όλα, άκριτα, σε άλλους, σαν τίποτα κομπλεξικοί τραχανάδες, έτσι?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 01 Σεπ 2019, 09:57

Το Business Plan που εκανε το Μαρακι, μετρουσε 2.5 αποκλεισμους στην 3ετια; :roll: Μηπως δεν εχουμε θεμα αλλα προσεχουμε για να μην αποκτησουμε; Χαρις στο Μαρακι;
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Σεπ 2019, 10:27

Δεν ξέρω ακριβώς, πώς κάνει τα business plans του ΠΑΟΚ το Μαράκι, για να απαντήσω με ένα ναι ή με ένα όχι...

Ξέρω μόνο ότι, γράφτηκε, πως στον ΣΦ Κέρκυρας, όπου παρακολούθησε ο Ιβάν έναν αγώνα μας, όταν ρωτήθηκε για επιπλέον ενίσχυση της ομάδας, απάντησε ότι "έχουμε θέμα ffp" και τελικά άλλη ενίσχυση, όντως δεν έγινε...

Ξέρω επίσης, ότι στα τριετή business plans, υπάρχουν συγκεκριμένα χρονικά σημεία ενδιάμεσου επανελέγχου τους, ώστε όταν κάτι δεν πάει σύμφωνα με τον σχεδιασμό του πλάνου, να γίνονται ανάλογες διορθωτικές κινήσεις.

Ξέρω ακόμα, ότι στα τέλη του 2018 είχαμε δεδομένο τον 1,5 αποκλεισμό στις 2 χρονιές, αλλά απ τον Γενάρη του 2019, μέχρι τώρα, έχουν ξοδευτεί πάνω από 15 εκατομμύρια ευρώ, για μεταγραφές-αναπληρωματικούς, βάθος ρόστερ και επενδυτικά projects, δίχως όμως να ρθει κάποιος παίχτης που βγάζει μάτια ότι μας ανεβάζει επίπεδο...

Αυτά ξέρω, αυτό το συμπέρασμα βγάζω...Αν (δεν) έχουμε ή (δεν) θα έχουμε "θέμα ffp", ειλικρινά δεν το ξέρω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό riegel » Κυρ 01 Σεπ 2019, 10:58

τώρα τι ακριβώς συζητάμε ότι ο ΠΑΟΚ είναι μια επιχείρηση που λειτουργεί με business plan και τα έξοδα θα πρέπει να μη ξεπερνάνε τα έσοδα κτλ; Αν ήταν έτσι το ρόστερ μας δε θα στοίχιζε τώρα 70 μυρια που λέει το transfermarkt αλλά 20, δε θα είχαμε δει ποτέ πρωτάθλημα και μπορεί στα 2-3 χρόνια να μας είχε χαιρετήσει και ο Σαββιδης όταν εβλεπε ότι η «επιχείρηση» είναι ζημιογόνα.
Οι μόνες διορθωτικές κινήσεις που μπορούν να γίνουν για μια ΠΑΕ της σουπαλιγδ όπου τα προβλεπόμενα έσοδα είναι αστεία, είναι να χώνει λεφτά ο ιδιοκτήτης από την τσέπη του, κάτι το οποίο έκανε και κάνει ο Σαββιδης απλά χωρίς να γνωρίζω πολλες λεπτομέρειες δε μπορείς πάντα να ξεπερνάς έτσι το ffp.
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό Χόλγκερ Τρίμχολντ » Παρ 11 Οκτ 2019, 21:41

Σήμερα Παρασκευή 10/10 περπατούσα με την γυναίκα μου στην παλιά παραλία και είδα το Μαράκι. Συνοδευόταν από ένα ψηλό φαλακρό μάλλον ξένο (τώρα φίλος ή μπράβος δεν ξέρω).

Ωραία γυναίκα με όλη την έννοια της λέξης, όχι κοριτσάκι, με πολύ όμορφα μάτια. Έχει "αέρα" και το δείχνει. Είπα να την χαιρετήσω αλλά μετά το ξανασκέφτηκα, μήπως το πάρει στραβά ο άλλος και βρεθώ στην θάλασσα ξαφνικά....
Χόλγκερ Τρίμχολντ
 
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 19:39

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 11 Οκτ 2019, 22:09

Να της έλεγες γεια σου Μαρία στα Ρώσικα!
(αν δεν κατσούφιαζε η γυναίκα σου)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό Hermann » Παρ 11 Οκτ 2019, 22:55

Και εγώ την είδα Αριστοτέλους ανέβαινε προς τα πάνω. Όντως όμορφη γυναίκα. :pano:
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 05 Μαρ 2020, 16:41

Θα πρότεινα στο Μαράκι μας, να ψήσει την λοιπή διοίκηση να βγουν σε διάθεση τα διαρκείας, της επόμενης σεζόν, άμεσα, μπας και πουλήσουμε καμιά 10αριά χιλιαρικάκια, γιατί, αν περιμένει το καλοκαίρι, ούτε τόσα δεν βλέπω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μαρία Γκοντζάρεβα

Δημοσίευσηαπό montekristo » Κυρ 15 Αύγ 2021, 19:26

Χρονια της πολλα και καλα. Να την χαιρομαστε.
Να την φωτιζει η Παναγια να κανει καλες διαπραγματευσεις και καμια απαραιτητη αγορα παιχτη.
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες