Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Panagos612 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:09

οι υπερευαισθητοι ας μαθουν πρωτα τι εγινε και μετα να λενε διαφορα
Panagos612
 
Δημοσιεύσεις: 429
Εγγραφή: Παρ 24 Ιαν 2020, 17:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:09

rainmaker έγραψε:Άσε ρε Γκίκα με τα ντεμέκ αντικειμενικά σου.

Εδώ έχουμε καταφανείς περιπτώσεις πολιτικού δακτύλου για να βγουν οτι διαπλεκόμενες αποφάσεις γουστάρουν ΚΑΙ στη μια ΚΑΙ στην άλλη περίπτωση κι εσύ μιλάς για φαουλ.

Στο προκείμενω όμως : ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ οτι το να έχεις μετοχές ξενοδοχείου που κάπου-κάπως σχετίζεται με ομάδα, σημαίνει οτι ελέγχεις την ομάδα;

Ε άμα δεχόμαστε και αυτό ρε μάγκες να το κλείσουμε το μαγαζί.


Όπως η είσοδος με το πιστόλι στη ζώνη ήταν μία κακιά στιγμή που την πληρώσαμε με ένα χαμένο πρωτάθλημα, έτσι και αυτή η συναλλαγή στα όρια του νόμιμου/ηθικού είναι ένα ακόμα μεγάλο λάθος.

Έπρεπε δηλαδή εταιρίες που σχετίζονται άμεσα ή έμεσα με τον Ιβαν Σαββίδη και την ΠΑΕ ΠΑΟΚ, να αγοράζουν εγκαταστάσεις από εταιρίες που σχετίζονται άμεσα ή έμεσα με την ΠΑΕ Ξάνθη; Γίνεται στο ΔΣ εταιρίας που συνδέεται με τον Ιβάν και την ΠΑΕ ΠΑΟΚ να υπάρχει πρόσωπο που υπάρχει και στο ΔΣ της Ξάνθης; Ενώ σε περιμένουν στην γωνία;

Και ο Μαρινάκης ξεκάθαρα φέτος ελέγχει Πανιώνιο, Άρη και Λάρισα, αλλά είναι αρκετά έξυπνος για να μην πιαστεί.

Δεύτερη φορά που δίνουμε δικαίωμα. Προφανώς και εδώ που φτάσαμε, θα στήνανε την επιτροπή όπως τους βέλευε με την ευλογία της κυβέρνησης. Είμαστε σε πόλεμο. Το ξέρουμε αυτό. Δεν αναιρεί όμως το ότι βάλαμε αυτογκολ.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:10

Ε να προσέχουμε το σόι μας Γκίκα.μηπως κάνα τρίτο ξαδερφάκι της γυναίκας μας κάνει καμία δουλειά και τιμωρηθουμε εμεις
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:12

Ιβάν περιμένω επιτέλους να περάσεις στην αντεπίθεση!Τα σκατα δεν καθαρίζονται με απολυμαντικό μαντηλάκι...Πρέπει να βάλεις χέρι και να λερωθεις!
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:15

Ιβάν πάτα το ότι και αν σημαίνει το πάτα το

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:16

Taseos έγραψε:Ε να προσέχουμε το σόι μας Γκίκα.μηπως κάνα τρίτο ξαδερφάκι της γυναίκας μας κάνει καμία δουλειά και τιμωρηθουμε εμεις


Ναι ρε φίλε, ξόδεψε ο ανηψιός 10 εκατομμύρια και ο Ιβάν δεν ήξερε.
Πρώτος εγώ λέω ότι στηρίζω Ιβάν, και ότι περιμένω να περάσει επιτέλους στην επίθεση.
Όχι ότι δεν κάναμε μαλακία όμως.

Και ούτε πιστεύω ότι θα πέσουμε.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Quefor » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:19

μπας και είδες και τα τιμολόγια ρε γκίκα?

ρε αδερφέ οι τύποι έχουν δημιουργήσει μία εικονική πραγματικότητα όπου ο ΠΑΟΚ είναι ευνοημένος και χαλίφης. Λίγο φιλτράρισμα για το θεό
Quefor
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Παρ 19 Ιουν 2009, 20:02

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:22

Notorious4 έγραψε:
joshua έγραψε:Δεν με ενδιαφερει αν θα φαω κραξιμο αλλα εγω θα πω αυτο που νιωθω αυτη τη στιγμη.Δεν με ενδιαφερει αν η επιτροπη ηταν στημενη,δεν με ενδιαφερει το τι το πως και το γιατι της αποφασης, αλλα απο οτι εγω καταλαβαινω υπηρξε μια συναλαγη που ουδεποτε αρνηθηκαμε.Ενα προσωπο της οικογενειας Σαββιδη εκανε νταραβερι με ανθρωπους της Ξανθης,ενα νταραβερι τη σκοπιμοτητα του οποιου δεν θα καταλαβω ΠΟΤΕ και αυτο εδωσε την ευκαιρια σε καποιους να ξεσαλωσουν εναντιον μας και αυτο θα το φερεις ΕΣΥ βαρος στη συνειδηση σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και εμεις θα πρεπει να βρουμε τροπο να ζησουμε με αυτο.Σημερα κατι εσπασε μεσα μου σε σχεση με σενα και ευχομαι να βρεις τροπο να μου αποδειξεις οτι κανω λαθος.



Φωνή λογικής και ρομαντικού και ιδεολόγου οπαδού. Θα φας κραξιμο βέβαια για ευνόητους λόγους
Όταν θα μας εξηγήσετε ποιο ακριβως είναι το νταλαβερι, πείτε μας και εμάς...



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:23

Quefor έγραψε:μπας και είδες και τα τιμολόγια ρε γκίκα?

ρε αδερφέ οι τύποι έχουν δημιουργήσει μία εικονική πραγματικότητα όπου ο ΠΑΟΚ είναι ευνοημένος και χαλίφης. Λίγο φιλτράρισμα για το θεό


Δεν είμαστε χαλίφηδες
απλώς ζούμε σε μια χωρα, όπου το δήθεν μετράει πιο πολύ από το είναι
Κι όλοι ζούμε σε αυτή τη χωρα, όχι μονο οι Αθηναίοι
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Woodman73 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:23

Δεν θα περασει παιδια...για την Ξανθη, ισως....αλλα θα μας μεινει η <υποτιθεμενη> ρεστσινια....οτι ολοι ιδιοι ειμαστε...
Woodman73
 
Δημοσιεύσεις: 712
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιούλ 2019, 19:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:25

Οτι να ναι λες gika.

Τί σχέση έχει το γήπεδο της Ξάνθης, το προπονητικό κέντρο και η ΠΑΕ;;;

Αν εγώ αγοράσω το γήπεδο, αυτόματα αγοράζω και την ΠΑΕ που αγωνίζεται εκεί;

Πόσο μάλλον οταν ο μακρανηψιός μου αγοράσει το προπονητικό κέντρο των Ακαδημιών της Ξανθης;

Αμα δεν ξέρετε που σας πάνε τα τέσσερα καλύτερα βουλώστε το γιατί τα νεύρα αυτή την στιγμή είναι τεντωμένα.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:26

Σ αυτο το μπουρδελο κουμάντο κάνει ο αμερικανος.Προσπαθεις αλλά δεν φτάνει.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:27

Οταν κι αν δουμε τα στοιχεια με βαση τα οποια μας εκριναν τοτε θα ξερουμε αν εκανε μαλακια ή οχι ο Ιβαν.
Μεχρι τοτε ολα ειναι εικασιες και φημες.
Δεν υοαρχει πιο ευκολο πραγμα απο το να ριξεις νομιμοφανη λασπη σε καποιον παραθετοντας αποσπασματικα τα στοιχεια και παραποιώντας καποιες μικρές λεπτομεριες που κανουν την διαφορα!
Αυτο θελαν να κανουν και το πέτυχαν. Να μας πεισουν ολους χωρις στοιχεια οτι κατι επιληψιμο συνεβη...
Θα φανει στο τελος τι εγινε.
Απλα δυστυχως για μας ολοι θα κρατησουν αυτο π τους βολεύει για να μας ζαλιζουν τον ερωτα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:27

Δεν χρειάζεται να δω τιμολόγια. Από το μυαλό τους δεν τα βγάλανε. Ελέγχουμε κάποιες ομάδες. Ελέγχουμε κάποιες ενώσεις. Παίζουμε μπάλα στην ΕΠΟ. Και ο γαύρος ελέγχει άλλες ομάδες, άλλες ενώσεις και προσπαθεί να πάρει την ΕΠΟ. Το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα έχει γίνει stratego εξωαγωνιστικά.

Προφανώς και κάποιοι λέρωσαν τα χέρια τους για να πέσει η χούντα του γαύρου. Προφανώς και τους πάμε πίπα κώλο εδώ και τρία χρόνια. Χάσαμε κάποιες μαχες στα δικαστήρια που μας στέρησαν ένα πρωτάθλημα, αλλά κερδίζαμε τον πόλεμο μέχρι σήμερα.

Όποιος πιστεύει κάτι άλλο είναι απλά ρομαντικός.
Μια μαλακία μας περιμένανε. Την κάναμε και βρήκαν να πιαστούνε.

Έχει μέλλον το πράγμα ακόμα.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:30

sourmenetes έγραψε:
Notorious4 έγραψε:
joshua έγραψε:Δεν με ενδιαφερει αν θα φαω κραξιμο αλλα εγω θα πω αυτο που νιωθω αυτη τη στιγμη.Δεν με ενδιαφερει αν η επιτροπη ηταν στημενη,δεν με ενδιαφερει το τι το πως και το γιατι της αποφασης, αλλα απο οτι εγω καταλαβαινω υπηρξε μια συναλαγη που ουδεποτε αρνηθηκαμε.Ενα προσωπο της οικογενειας Σαββιδη εκανε νταραβερι με ανθρωπους της Ξανθης,ενα νταραβερι τη σκοπιμοτητα του οποιου δεν θα καταλαβω ΠΟΤΕ και αυτο εδωσε την ευκαιρια σε καποιους να ξεσαλωσουν εναντιον μας και αυτο θα το φερεις ΕΣΥ βαρος στη συνειδηση σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και εμεις θα πρεπει να βρουμε τροπο να ζησουμε με αυτο.Σημερα κατι εσπασε μεσα μου σε σχεση με σενα και ευχομαι να βρεις τροπο να μου αποδειξεις οτι κανω λαθος.



Φωνή λογικής και ρομαντικού και ιδεολόγου οπαδού. Θα φας κραξιμο βέβαια για ευνόητους λόγους
Όταν θα μας εξηγήσετε ποιο ακριβως είναι το νταλαβερι, πείτε μας και εμάς...



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Δεν ξέρω ακριβώς το νταλαβέρι και κατά πόσο ευσταθεί , θεωρώ ότι έχουμε κάνει κάποια πατάτα και περιμένω την δικαιοσύνη ( κατά βάση το CAS που θεωρείται αντικειμενικό ) να αποφασίσει κατά πόσο ισχύει ή όχι.Τον αγαπάμε τον Σαββίδη αλλά σίγουρα δεν τον έχουμε πάνω από τον ΠΑΟΚ. Αν έγινε κάποια παρανομία να τιμωρηθούμε.ΑΝ.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες