Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 10 Ιαν 2021, 11:34

Taseos έγραψε:Το paokmania εχει πολυ μεγαλο ιστορικο.μπορεις να δεις ποιοι και που ηταν κρυμμενοι η αφαντοι στο νταμπλ στα κυπελλα.και εκει να καταλαβεις πολλα.κοσμος που δυσκολευοταν παρολη την "χαρα" να γραψει 3 -4 φορες.ηταν εδω ομως να πυροβολουν σε καθε προβλημα σε καθε στραβη.δε με πειθετε κυριοι.συγγνωμη κιολας. Οταν θα κραξουν οσοι ειμασταν εκεινο το μαγικο βραδυ με ρον λεβαδειακο στην τουμπα.τοτε θα ανησυχησω.ως τοτε σας ακουω σαν κατι μυγες στα αυτια μου.


Από περιέργεια και μόνο τι εννοείς

''Οταν θα κραξουν οσοι ειμασταν εκεινο το μαγικο βραδυ με ρον λεβαδειακο στην τουμπα''

τι εννοείς κράξιμο δηλαδή;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 10 Ιαν 2021, 11:35

giapas έγραψε:
riegel έγραψε:
gika έγραψε:Α. Φοβάται μη κολλήσει κοβιντ.
Β. Υπάρχει σχέδιο από τους Αμερικανούς της σι αι ει να τον φάνε.
Γ. Βαρέθηκε να ασχολείται με την ομάδα.

Ο νικητής κερδίζει μια κούτα τσιγάρα από ροστοφ.

Μπόνους ερώτηση: γιατί ο σαββιδης δεν πήγε να δει την ομάδα στο κρασνονταρ καμία ώρα από το σπίτι του;


Γράψε γράψε θα σε δει κανένας από to10 και θα σε πάρει να αρθρογραφείς. Από το να πληρώνουν αυτούς που έχουν εσύ θα τους βγεις και τσάμπα αφού τα γράφεις από μόνος σου.

Απόσπασμα από το εν λόγω site 28/12. Σου θυμίζει κάτι ;

«Ο κ. Σαββίδης δεν μετακινήθηκε, με τη δεδομένη ασφάλεια που διαθέτει, ούτε 150 χιλιόμετρα από την έδρα του για να δει να αγωνίζεται η ομάδα της καρδιάς του, αυτή που για χάρη της έχει πληρώσει μέχρι σήμερα περισσότερα από 160 εκατομμύρια ευρώ, αυτή που του επιτρέπει να λειτουργεί ως ο απόλυτος «Θεσσαλονικάρχης», η ομάδα – όχημα όλων των επενδύσεων του στην Ελλάδα.»

Αστεία πράγματα


Απίστευτο. Copy paste. Εξωφρενικό , ο τύπος είτε είναι στημένος είτε ηλίθιος.


το ένα δεν αναιρεί απαραίτητα το άλλο
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Κυρ 10 Ιαν 2021, 11:41

Ο Ιβάν Σαββίδης είναι ο μεγαλύτερος σύγχρονος παράγοντας του ΠΑΟΚ.
Το γήπεδο πρέπει να πάρει το όνομά του.
Ακόμα και σήμερα εάν πει φεύγω (που δεν θα το πει) θα του οφείλουμε ευγνωμοσύνη για όσα αφορούν τον ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό prist64 » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:00

aivas19 έγραψε:
Aye4 έγραψε:
potamda έγραψε:Στο τοπικ των μεταγραφών σου κάνανε και τα σαράντα Ιβάν...
Δεν ξέρω αν το έμαθες αλλά φεύγεις από τον ΠΑΟΚ. Και δεν το λένε οι εχθροί, εμείς οι ίδιοι το λεμε πια.
Τα μέσα και η προπαγάνδα του Φαταουλ έκανε τη δουλειά της.
Άν το paokmania εκφράζει τη μάζα των οπαδών μας, βλέπω να σε διώχνουμε Ιβάν και με το ζόρι σε λίγο αν δε φύγεις.
Αρρώστια έχει καταντήσει, αηδία όσα διαβάζω πια. Η κατάσταση έχει ξεφύγει. Ντρέπομαι και λυπάμαι.
Εσείς οι παλιοί λείπετε...


Ο καπνός αδελφέ προέρχεται από την ίδια την πλευρά του Ιβάν Σαββίδη. Κι άσε τον ΠΑΟΚ... Έχει κάποιος, τίποτα γνωστούς στο λιμάνι για να μάθουμε από πρώτο χέρι τι ακούγεται για την εκεί συμμετοχή του?

Ρε ποιος καπνος; Τι εγινε;


εγραψε μια μαλακια ο μιχος
καποιοι την κανανε λαστιχο εδω μεσα

με επιασε μια κακοκεφια και αναψα ενα ντουμανι

ηταν πολυ φρεσκο και βγηκε λιγο παραπανω καπνος
ανοιξε τα παραθυρα η παπαδια και γεμισε το φορουμ κάπνα
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό prist64 » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:02

aivas19 έγραψε:
Aye4 έγραψε:
potamda έγραψε:Στο τοπικ των μεταγραφών σου κάνανε και τα σαράντα Ιβάν...
Δεν ξέρω αν το έμαθες αλλά φεύγεις από τον ΠΑΟΚ. Και δεν το λένε οι εχθροί, εμε

Ο καπνός αδελφέ προέρχεται από την ίδια την πλευρά του Ιβάν Σαββίδη. Κι άσε τον ΠΑΟΚ... Έχει κάποιος, τίποτα γνωστούς στο λιμάνι για να μάθουμε από πρώτο χέρι τι ακούγεται για την εκεί συμμετοχή του?

Ρε ποιος καπνος; Τι εγινε;


εγραψε μια μαλακια ο μιχος
καποιοι την κανανε λαστιχο εδω μεσα

με επιασε μια κακοκεφια και αναψα ενα ντουμανι

ηταν πολυ φρεσκο και βγηκε λιγο παραπανω καπνος
ανοιξε τα παραθυρα η παπαδια και γεμισε το φορουμ κάπνα
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό potamda » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:22

seaman και prist για να μην παρεξηγηθώ, αυτό που έγραψα δεν έχει σχέση με το εμετικό άρθρο του Μιχου, αλλά με όσα γράφτηκαν από εμάς στο τοπικ των μεταγραφών.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tzoker » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:23

Περιπτερος έγραψε:Ο Ιβάν Σαββίδης είναι ο μεγαλύτερος σύγχρονος παράγοντας του ΠΑΟΚ.
Το γήπεδο πρέπει να πάρει το όνομά του.
Ακόμα και σήμερα εάν πει φεύγω (που δεν θα το πει) θα του οφείλουμε ευγνωμοσύνη για όσα αφορούν τον ΠΑΟΚ.


Ο Ιβάν δεν είναι απλά ένας παράγοντας. Είναι ο εκφραστής της ιδέας, ιδεολογίας οράματος όπως νιώθει ο καθένας το ΠΑΟΚ. Είναι το μεγαλύτερο κεφάλαιο στην ιστορία μας κ δεν συγκρίνεται με κανένα, ούτε διαπραγματεύεται η συνεισφορά του.

Ολοι οι υπόλοιποι όπως παίκτες παράγοντες κ οπαδοί απλά έχουν συνεισφέρει στο σύλλογο άλλος πολύ άλλος λίγο.

Ο καθένας μπορεί να έχει οποιαδήποτε άποψη θέλει για το πόσο θα κάτσει, τι σκέφτεται κ πως λειτουργεί. Κρίνεται εδώ μέσα όπως κρίνεται κ η καραμέλα για υπόπτους κ στημένους που ακούγεται συχνά πυκνά.

Αυτό που είναι απαράδεκτο είναι η αχαριστία στη συνεισφορά του κ η προσβολή στο όνομα του. Εκεί δεν υπάρχουν ελαφρυντικα σε όποιον το κάνει.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimitris++++ » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:28

Μην απορεί κανένας γιατί όλο αυτό ξεκίνησε στο τοπικ των μεταγραφών...εκεί ξεκίνησε εκεί έπρεπε να πέσουν οι κατάλληλες απαντήσεις..
Άβαταρ μέλους
Dimitris++++
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2020, 23:27

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:39

gika έγραψε:
tsaousila έγραψε:ρε παιδια γιατι δεν ερχεται ο σαββιδης !! υπαρχει ανθρωπος που γνωριζει????

Α. Φοβάται μη κολλήσει κοβιντ.
Β. Υπάρχει σχέδιο από τους Αμερικανούς της σι αι ει να τον φάνε.
Γ. Βαρέθηκε να ασχολείται με την ομάδα.

Ο νικητής κερδίζει μια κούτα τσιγάρα από ροστοφ.

Μπόνους ερώτηση: γιατί ο σαββιδης δεν πήγε να δει την ομάδα στο κρασνονταρ καμία ώρα από το σπίτι του;


ρε πας καλα;;;
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:41

καλα τωρα αυτα τα ψαγμενα στραβοστομικα εδω μεσα καλο κανουνε?
τι φιτιλια χωρις λογο ρε?
τρεφεστε με το attention seeking μερικοι
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:47

Dimitris++++ έγραψε:Από το βράδυ που τους γαμουσε ( συγγνώμη αλλά μόνο έτσι μπορω να απευθυνθώ σε σιχαματα) ο ΠΑΟΚ, ο Κόσμος του και ο Σαββίδης και αγγιζαμε το πρωτάθλημα μετά από τόσα χρόνια, τόσους νεκρούς, τόσα δάκρυα , τόσα βραδια που κοιμομασταν με ουφ και ξυπνούσαμε με ένα περίεργο αίσθημα σαν να έχει γίνει κάτι κακό στην οικογένειά μας στήθηκε ο μηχανισμός εξόντωσης...εκείνο το βράδυ ο χοντρός και η συμμορία κάθισαν παρέα με τον κούλη έστρωσαν τι πρέπει να αγοράσουν, τι να στήσουν, ποιους να λαδωσουν ,ποιους δούρειους ίππους να εμφανισουν...
Εκείνο το βράδυ πουλήθηκαν τα σκουλήκια, εκείνο το βράδυ ο Ιβάν έπρεπε να στοχοποιηθει ,να εξευτελιστει ,να κονιορτοποιηθεί... Εγώ τη χάρη δε θα τους την κάνω....είμαι γεμάτος...πήρα πρωταθλήματα, πήρα κύπελλα, είδα παιχταραδες και θέλω να με αξιώσει ο Θεός με τα δύο αγόρια μου να μπω στο γήπεδο...αν γίνει αν δεν γίνει, ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Είμαι παλιάς κοπής σε κάποια πράγματα και ούτε τα τρολλ με αγγίζουν και ούτε μπορούν να κλονίσουν τις αξίες μου ...και ο Ιβάν μου πρόσφερε...αφού μου πρόσφερε θα τον υπερασπίζομαι μέχρι τέλους.....στα @@@ μου αν θα ρθει ένας παίκτης λιγότερος ή περισσότερος...


+1926
Μπράβο αδερφέ!
Το καλύτερο post που έχω διαβάσει, εδώ και μέρες!

Να'σαι καλά. Κι εγώ σαν εσένα σκέφτομαι και αισθάνομαι.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:49

seaman έγραψε:Δεν το καταλαβαίνω το σχόλιο.
Παρωπίδες έχουμε εδώ μέσα? Διαβάζουμε μόνο ότι μας εξυπηρετεί, αλλά ότι προβληματίζει ή μπορεί να είναι και δόλιο θα κάνουμε ότι δεν το βλέπουμε? Και πως θα ανταπεξέλθουμε σε αυτό που εξελίσσεται αν δεν εξετάζουμε τι μπορεί να μεθοδεύουν και που το πάνε. Όχι αδερφέ, σε αποστείρωση, τουλάχιστον εγώ δεν θα μπω και θα ασχολούμαι με αυτό που συμβαίνει, καλό ή κακό, αληθινό ή ψεύτικο, αγαθό ή δόλιο.
Άκου εκεί προπαγάνδα στα μέλη του forum. Σιγά μη γίνεται και κατήχηση επειδή θα διαβάσουμε τι γράφουνε ότι και καλά συνέβη στους κόλπους μας.
Κατανοητο ως ενα σημειο αλλα προτιμω να μη τους ταιζω (κλικς) Ας τους πληρωνει ο χοντρος που τους χρειαζεται.
Ας μη ξεχναμε οτι ο κερατογερος ειχε τους"δικους του ανθρωπους" στα εδω ΜΜΕ. Ανθρωπους που δηλωναν ΠΑΟΚτσηδες. Και μερικοι ειναι τοσο φελλοι που τους στειλαν και στο κοινοβουλιο
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26760
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:51

Όταν γράψαν εδώ μέσα συγκεκριμένα μελη ότι κάναμε μαλακια με την Ξάνθη και δώσαμε δικαιώματα και έχουμε λερωμενη τη φωλιά μας κλπ τους έβαλε χέρι κανένας; Γιατί να μην συνεχίσουν την αποδόμηση;
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:52

Οικογένεια Σαββίδη και ΠΑΟΚ είναι ένα. Μην ασπάζεστε αυτά που γράφουν τα gay-sights περί αποχώρησης και αναζήτησης επενδυτή. Ευσεβείς πόθους των υπόδικων εκφράζουν. Ο Ιβάν τρέχει μεγάλα projects στη Β. Ελλάδα, μεταξύ αυτών και το γήπεδο.
Αλλά ρε Ιβάν, πολύ χαζομπαμπάς είσαι. Περίμενα μετά την τηλεδιάσκεψη να πέσει κάποιο γερό πρόστιμο στους καλομαθημένους και αδρά καλοπληρωμένους παίκτες μας και έμεινες μόνο σε λόγια και νουθεσίες. Και εγώ χαζομπαμπάς ήμουν όταν τα παιδιά μου ήταν μικρά, αλλά σε σοβαρά παραπτώματα έπεφτε στέρηση χαρτζιλικιού και εξόδου.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4977
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 10 Ιαν 2021, 12:58

Sera4 έγραψε:Όταν γράψαν εδώ μέσα συγκεκριμένα μελη ότι κάναμε μαλακια με την Ξάνθη και δώσαμε δικαιώματα και έχουμε λερωμενη τη φωλιά μας κλπ τους έβαλε χέρι κανένας; Γιατί να μην συνεχίσουν την αποδόμηση;
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες