Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:14

Όλοι εσείς που μιλάτε για πτώσεις πιθανώς δεν έχετε καταλάβει ποια ομάδα υποστηρίζετε όντας νέοι στην ηλικια
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:16

joshua έγραψε:Δεν με ενδιαφερει αν θα φαω κραξιμο αλλα εγω θα πω αυτο που νιωθω αυτη τη στιγμη.Δεν με ενδιαφερει αν η επιτροπη ηταν στημενη,δεν με ενδιαφερει το τι το πως και το γιατι της αποφασης, αλλα απο οτι εγω καταλαβαινω υπηρξε μια συναλαγη που ουδεποτε αρνηθηκαμε.Ενα προσωπο της οικογενειας Σαββιδη εκανε νταραβερι με ανθρωπους της Ξανθης,ενα νταραβερι τη σκοπιμοτητα του οποιου δεν θα καταλαβω ΠΟΤΕ και αυτο εδωσε την ευκαιρια σε καποιους να ξεσαλωσουν εναντιον μας και αυτο θα το φερεις ΕΣΥ βαρος στη συνειδηση σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και εμεις θα πρεπει να βρουμε τροπο να ζησουμε με αυτο.Σημερα κατι εσπασε μεσα μου σε σχεση με σενα και ευχομαι να βρεις τροπο να μου αποδειξεις οτι κανω λαθος.


Απ αυτό που λες μέχρι την πολυιδιοκτησία για την οποία κατηγορείται απέχει πάρα πολύ.
Βασικά μιας και πιάσαμε τα συναισθηματικά πείτε μας κιόλας τις αποδείξεις για τα νταραβέρια.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:18

Μεμψιμοιρίες δεν χωράνε, ούτε ηττοπάθειες.. μια διορισμένη επιτροπή έβγαλε απόφαση με βάση δημοσιεύματα..Διορισμένη επιτροπή απο τη σημερινή κυβέρνηση, ναι πολιτικά θα το παω...Διορισμένη επιτροπή βουλευτή απο τη Κρήτη της ΝΔ. Περιμένω τους πιστούς εκλεγμένους τσάτσους της ΝΔ στην πόλη να πάρουν θεση..Γλυκιά η καρέκλα καλαφάτη ε?ζαγοράκη εισαι εδώ?ορφανε?Πάνε δωσε χειραψία στο πουτανάκι του χοντρού..Όσοι δεν μπορούν, δεν ακολουθούν, απλά τα πράματα
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:22

Ρε Sick εγραψα εγω πουθενα οτι στοιχειοθετειται πολυιδιοκτησια? Αρνηθηκα πουθενα οτι η αποφαση ηταν στημενη? Μονη μου απορια ηταν και ειναι, γιατι επρεπε να δωσω πατημα στον καθε πουστη να με κυνηγησει μεσω μιας αγοραπωλησιας την σκοπιμοτητα της οποιας αρνουμαι να καταλαβω. Καποιοι εχουν καθε δικαιωμα να πιστευουν οτι ενας συγγενης του Σαββιδη προχωρησε σε αυτη χωρις ο ιδιος να γνωριζει τιποτα και ακομα περισσοτερο χωρις ο ιδιος να φοβαται οτι αυτο θα δωσει πατημα σε ενα καθεστως που παντα μας κυνηγουσε να μας αποτελειωσει.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:25

Shaman4 έγραψε:ΙΒΑΝ, αχαριστος δεν θα γινω ποτε.
Σ ευχαριστω για ολα. Πανω απ ολα σ ευχαριστω που μου εδωσες να καταλαβω το τι γινοταν τοσα χρονια, και το τι γινετε και τωρα.
Μαλλον μας ριχνουν και εγω ετσι πιστευω καθως ο πρεζεμπορας ελεγχει τα παντα..
Τρολαρεις πιστεύω;
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10713
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:26

sourmenetes έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Το ότι ο Ιβάν έκανε μαλάκια, έκανε μαλάκια.
Νόμιμα μεν, ναι. Μαλάκια δε.
Ποια είναι η μαλάκια;;

Γνωρίζεις να μας πεις και εμάς;;

Είσαι νομικός να μας εξηγήσεις;; ξέρεις τον κώδικα;;
Αν ξέρεις πες μας. Δεν ειρωνεύομαι.

ΕΔΏ ΣΥΝΕΔΡΙΆΖΕΙ ΕΠΙΤΡΟΠΉ 6 ΑΤΟΜΩΝ ΚΑΙ ΈΧΟΥΝ 5 ΨΗΦΟΥΣ!!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΜΙΛΆΜΕ;;;

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σούρμε η μαλακία είναι η αφορμή που έδωσε ώστε να στηθεί μία επιτροπή με μέλη από τον Πειραιά από έναν καριόλη φυτεμένο υπουργό, η οποία να μπορεί να γνωμοδοτήσει υποβιβασμό του ΠΑΟΚ, ακόμα και αν αυτό δεν στηρίζεται νομικά πουθενά.

Ας αγοράζαμε 10 Μελιόπουλους. Το να αγοράζει ο ανηψιός του Ιβάν το προπονητικό της Ξάνθης, μέσω εταιρίας που στο παρελθόν έχει χρησιμοποιηθεί για πληρωμές σε παίκτες του ΠΑΟΚ, η οποία έχει στο ΔΣ της, μέλος του ΔΣ της Ξάνθης, είναι μαλακία.

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ. Δεν μπορεί να στοιχειοθετηθεί παράβαση. Τυπικά είμαστε καλυμμένοι.

Το θέμα είναι ότι τους δώσαμε πάτημα να ξεσαλώσουν επικοινωνιακά σε τέτοιο βαθμό που όπως είδαμε σήμερα επηρεάζει άμεσα την ομάδα αγωνιστικά.

Τον στόχο τους τον πέτυχαν. Μας έχουν ανακατέψει όσο δεν πάει. Σήμερα είδαμε τον κόσμο να γιουχάρει τον προπονητή και αυτόν να αντιδράει απέναντι στον κόσμο. Με την ομάδα πρώτη στη βαθμολογία. Εμείς να τρωγόμαστε μεταξύ μας στα φόρουμ. Την κοινή γνώμη να μας θεωρεί χαλίφηδες. Και αν παρ' όλα αυτά αντέξουμε και το σηκώσουμε και φέτος που πλέον είναι δύσκολο, θα το βγάλουν στημένο.

Και την αφορμή τους την δώσαμε εμείς χωρίς κανένα λόγο.

Αυτό, τίποτα άλλο:
Joshua έγραψε:Ρε Sick εγραψα εγω πουθενα οτι στοιχειοθετειται πολυιδιοκτησια? Αρνηθηκα πουθενα οτι η αποφαση ηταν στημενη? Μονη μου απορια ηταν και ειναι, γιατι επρεπε να δωσω πατημα στον καθε πουστη να με κυνηγησει μεσω μιας αγοραπωλησιας την σκοπιμοτητα της οποιας αρνουμαι να καταλαβω. Καποιοι εχουν καθε δικαιωμα να πιστευουν οτι ενας συγγενης του Σαββιδη προχωρησε σε αυτη χωρις ο ιδιος να γνωριζει τιποτα και ακομα περισσοτερο χωρις ο ιδιος να φοβαται οτι αυτο θα δωσει πατημα σε ενα καθεστως που παντα μας κυνηγουσε να μας αποτελειωσει.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:27

george188 έγραψε:Μεμψιμοιρίες δεν χωράνε, ούτε ηττοπάθειες.. μια διορισμένη επιτροπή έβγαλε απόφαση με βάση δημοσιεύματα..Διορισμένη επιτροπή απο τη σημερινή κυβέρνηση, ναι πολιτικά θα το παω...Διορισμένη επιτροπή βουλευτή απο τη Κρήτη της ΝΔ. Περιμένω τους πιστούς εκλεγμένους τσάτσους της ΝΔ στην πόλη να πάρουν θεση..Γλυκιά η καρέκλα καλαφάτη ε?ζαγοράκη εισαι εδώ?ορφανε?Πάνε δωσε χειραψία στο πουτανάκι του χοντρού..Όσοι δεν μπορούν, δεν ακολουθούν, απλά τα πράματα



Αυτοί οι τύποι σήμερα ή παραιτούνται ή τους ξεβρακωνεις με ανακοινώσεις για προδοσία της ομάδας.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:28

Ρε σουρμε δεν είπα ότι είναι παράνομος ο Ιβάν
Αντιθέτως είπα ότι το έκανε νόμιμα.
Αλλά ήταν μαλάκια. Πολλές μαλακίες είναι νόμιμες.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:29

Με τη ... λογική αυτή, δεν έπρεπε να κυνηγήσει ο Σαββίδης την αλλαγή ηγεσίας στην επο, τη χρησιμοποιηση ξένων διαιτητών σε καθοριστικά παιχνίδια για την εξέλιξη του πρωταθλήματος, την έλευση του VAR. Κάνοντας όλα αυτά έδωσε "πατήματα" σε όλους να μιλάνε για το ... κηλιδωμένο πρωτάθλημα των Πρεσπών.

joshua έγραψε:Ρε Sick εγραψα εγω πουθενα οτι στοιχειοθετειται πολυιδιοκτησια? Αρνηθηκα πουθενα οτι η αποφαση ηταν στημενη? Μονη μου απορια ηταν και ειναι, γιατι επρεπε να δωσω πατημα στον καθε πουστη να με κυνηγησει μεσω μιας αγοραπωλησιας την σκοπιμοτητα της οποιας αρνουμαι να καταλαβω. Καποιοι εχουν καθε δικαιωμα να πιστευουν οτι ενας συγγενης του Σαββιδη προχωρησε σε αυτη χωρις ο ιδιος να γνωριζει τιποτα και ακομα περισσοτερο χωρις ο ιδιος να φοβαται οτι αυτο θα δωσει πατημα σε ενα καθεστως που παντα μας κυνηγουσε να μας αποτελειωσει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:31

obanebane έγραψε:
george188 έγραψε:Μεμψιμοιρίες δεν χωράνε, ούτε ηττοπάθειες.. μια διορισμένη επιτροπή έβγαλε απόφαση με βάση δημοσιεύματα..Διορισμένη επιτροπή απο τη σημερινή κυβέρνηση, ναι πολιτικά θα το παω...Διορισμένη επιτροπή βουλευτή απο τη Κρήτη της ΝΔ. Περιμένω τους πιστούς εκλεγμένους τσάτσους της ΝΔ στην πόλη να πάρουν θεση..Γλυκιά η καρέκλα καλαφάτη ε?ζαγοράκη εισαι εδώ?ορφανε?Πάνε δωσε χειραψία στο πουτανάκι του χοντρού..Όσοι δεν μπορούν, δεν ακολουθούν, απλά τα πράματα



Αυτοί οι τύποι σήμερα ή παραιτούνται ή τους ξεβρακωνεις με ανακοινώσεις για προδοσία της ομάδας.

Aυτό ακριβώς μπάνε, θέλω ανακοίνωση με κάκαλα..ανακοίνωση με ονόματα. Τα γαμημένα τους παιχνίδια να τα παίξουν στις πλάτες άλλων, αρκετά με τους πολιτικάντηδες της δεκάρας. Είτε είναι μαζί μας είτε εναντίων μας, αν και με τη στάση τους εδώ και καιρό δείχνουν τις προτιμήσεις τους
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό lamosas » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:32

joshua έγραψε:Ρε Sick εγραψα εγω πουθενα οτι στοιχειοθετειται πολυιδιοκτησια? Αρνηθηκα πουθενα οτι η αποφαση ηταν στημενη? Μονη μου απορια ηταν και ειναι, γιατι επρεπε να δωσω πατημα στον καθε πουστη να με κυνηγησει μεσω μιας αγοραπωλησιας την σκοπιμοτητα της οποιας αρνουμαι να καταλαβω. Καποιοι εχουν καθε δικαιωμα να πιστευουν οτι ενας συγγενης του Σαββιδη προχωρησε σε αυτη χωρις ο ιδιος να γνωριζει τιποτα και ακομα περισσοτερο χωρις ο ιδιος να φοβαται οτι αυτο θα δωσει πατημα σε ενα καθεστως που παντα μας κυνηγουσε να μας αποτελειωσει.
Γιατί στο Ελλαντα έτσι παίζεται το παιχνίδι και ο Σαββίδης δεν έγινε δισεκατομμυριούχος παίζοντας σε λάθος παιχνίδι με λάθος τρόπο...
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3567
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:32

Άντε να αρχίσουμε σιγά σιγά να ρίχνουμε καμία φαπα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:33

Οχι φιλε δεν παιζεται ετσι το παιχνιδι.Το παιχνιδι παιζεται οπως το παιζει ο γαυρος με τον ρουλη...Τωρα τι σχεση εχουν οι ξενοι διαιτητες και το var με την αγοραπωλησια ενος σαλε μονο καποιοι που τους προκαλω αηδια μπορουν να τα συσχετισουν...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:35

Taseos έγραψε:Όλοι εσείς που μιλάτε για πτώσεις πιθανώς δεν έχετε καταλάβει ποια ομάδα υποστηρίζετε όντας νέοι στην ηλικια


αντε για σου γιατι θα τρελαθω.

συγνωμη για την εκφραση αλλα θεωρω ανοησια οπαδος του ΠΑΟΚ να αναρωτιεται αν εγινε ή δεν εγινε η στραβη.
εκτος απο ανοησια ειναι και υποκρισια.
δεν εχετε παρει χαμπαρι οτι εδω και τρια χρονια τους αντιμετωπιζουμε με τα ιδια μεσα που χρησιμοποιουσαν εδω και δεκαετιες. και καλα κανουμε γιατι αλλιως δεν..... οποιος δεν γουσταρει ας γινει οπαδος της united of manchester.

οσο για την στραβη αν εγινε ή δεν εγινε θα μας πει ο βαγγελας και ο κουγιας που εχουν προσβαση σε τραπεζικους λογαριασμους και εμβασματα. πρεσβιος, προξενιος....

εγω ενα εχω να πω.
δεν πιστευω οτι για τον πολεμο που εχει ξεκινησει εδω και 2-3 χρονια δεν εχει προετοιμαστει ο ποντιος.
περιμενω να ξεκινησει να βγαζει τα απλυτα των αντιπαλων στη φορα.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 27 Ιαν 2020, 20:35

joshua έγραψε:Ρε Sick εγραψα εγω πουθενα οτι στοιχειοθετειται πολυιδιοκτησια? Αρνηθηκα πουθενα οτι η αποφαση ηταν στημενη? Μονη μου απορια ηταν και ειναι, γιατι επρεπε να δωσω πατημα στον καθε πουστη να με κυνηγησει μεσω μιας αγοραπωλησιας την σκοπιμοτητα της οποιας αρνουμαι να καταλαβω. Καποιοι εχουν καθε δικαιωμα να πιστευουν οτι ενας συγγενης του Σαββιδη προχωρησε σε αυτη χωρις ο ιδιος να γνωριζει τιποτα και ακομα περισσοτερο χωρις ο ιδιος να φοβαται οτι αυτο θα δωσει πατημα σε ενα καθεστως που παντα μας κυνηγουσε να μας αποτελειωσει.


Σοβαρά ρε συ Josh τώρα;
Αν δεν ήταν αυτό θα ήταν κάτι άλλο, ο Βόλος πχ.
Εδώ πήρε αήττητο πρωτάθλημα η ομάδα και το έβγαλαν των Πρεσπών.
Και σου ξαναλέω, δεν στέκομαι εκεί.
Τα όποια συναισθηματικά του καθενός δεν έχουν σημασία. Είναι σεβαστά αλλά δεν έχουν σημασία. Ούτε εμένα με αρέσουν τα όποια νταραβέρια, αλλά απ το τι δεν μου αρέσει μέχρι το σημερινό η απόσταση είναι χαώδης.
Αυτό είναι ένας κρίκος στην αλυσίδα των γεγονότων δεν είναι η αλυσίδα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες