Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 04 Φεβ 2020, 11:36

Ιβάν σε αγαπάω και μπορώ να σου συγχωρέσω τα πάντα.

Ένα μόνο δεν σου συγχωρώ: μου έχεις τσιτώσει τον Sick Bastard! Το παιδί έφτασε άνω ποταμών! Κάνε κάτι να διορθωθεί η κατάσταση γιατί δεν μπορώ να τον βλέπω έτσι!
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15447
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 11:45

Μια χαρά είμαι ρε.
Κι όταν λέω πως γουστάρω τα 4ωρα skype, το εννοώ κυριολεκτικά.
Έχει κάτι μοναδικό όλο αυτό, δηλαδή να σε πω, μιλάμε με κολλητό αδερφό μέσω skype και μετά το 20λεπτο μιας πιάνει αμηχανία και το κλείνουμε. Μιλάμε τώρα για άνθρωπο που με ξέρει όσο ούτε η μάνα μου, κι εγώ το ίδιο με αυτόν.
Φαντάσου 4 ώρες. Το πιο απλό σε λέω. Είσαι ο Αμπέλ, έχει ιδρώσει η κωλάρα σου στην καρέκλα να σε μιλάει ο Ιβάν και σου ρχεται κατούρημα. Τι κάνεις;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 04 Φεβ 2020, 11:54

Αν παίρνεις 2 χαρτιά τον χρόνο, παρακαλάς να μη σταματήσει να σου μιλάει, γιατί δεν θα τα βρεις πουθενά αλλού αυτά τα λεφτά.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17162
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τρί 04 Φεβ 2020, 11:59

gika έγραψε:Αν παίρνεις 2 χαρτιά τον χρόνο, παρακαλάς να μη σταματήσει να σου μιλάει, γιατί δεν θα τα βρεις πουθενά αλλού αυτά τα λεφτά.


:D :lol:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Τρί 04 Φεβ 2020, 12:01

Στειλτους στο ιρκουτσκ δανεικους να βαλουν μυαλο
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 04 Φεβ 2020, 12:05

Έχετε καταλάβει ότι λόγω μιας εν τέλει λανθασμένης επιλογής προπονητή, τα έχουμε πάρει όλα αμπαριζα και είμαστε έτοιμοι να δώσουμε μια κλοτσιά στην καρδαρα με το γάλα και να γυρίσουμε πάλι πίσω στο σημείο 0?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14339
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 04 Φεβ 2020, 13:49

Όχι. Το πρόβλημα δεν είναι η "λάθος" επιλογή προπονητή. Το πρόβλημα είναι οι αιτίες πίσω από την επιλογή αυτή.

Διώξαμε τον Μίχελς για να φέρουμε τον Μπράνκο (που πετυχαίνει μεταγραφή πιο σπάνια και από τον Mauricio-8 στο τόπικ των μεταγραφών). Για να ζητάει 3 πράγματα ο Λουτσέσκου και αντί να του τα δώσουμε, να του αρπάζουμε και άλλα 2. Να τον οδηγούμε στην έξοδο μια μέρα πριν την προετοιμασία, για να φέρνουμε τον άπειρο Φερέιρα με σύστημα τόσο συμβατό με το ρόστερ, όσο και το Nokia 3310 του '99 με το 4G της Cosmote. Για να μη του φέρουμε ούτε έναν παίκτη με τα χαρακτηριστικά που ζήτησε και να φτάσουμε να μιλάμε για αποτυχημένη αλλαγή προπονητή Φεβρουάριο μήνα. Με γιατρούς που δεν γιατρεύουν ούτε πονοκέφαλο από τραυματία παίκτη και νομικούς συμβούλους ικανούς να σε κλειδώσουν για πάντα σε ένα κελί χωρίς να έχεις κάνει τίποτα. Μέχρι και ο Αρωνιάδης έχει κάνει κοιλιά τους τελευταίους μήνες, γυρίζοντας παρωδίες του μόνος στο σπίτι με τον Πέλκα.

Συγγνώμη, αλλά σε αυτή την κατρακύλα, ο τελευταίος που φταίει είναι ο καήμενος ο Φερέιρα. Που να ήξερε που έμπλεκε.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17162
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:34

PAOK_Antarctica έγραψε:Ιβάν σε αγαπάω και μπορώ να σου συγχωρέσω τα πάντα.

Ένα μόνο δεν σου συγχωρώ: μου έχεις τσιτώσει τον Sick Bastard! Το παιδί έφτασε άνω ποταμών! Κάνε κάτι να διορθωθεί η κατάσταση γιατί δεν μπορώ να τον βλέπω έτσι!


Έλα μωρέ με τον τσιτωμένο , αυτά που έλεγα παρά πέντε μας τα είπε τελικά και τέταρτο. Όταν ούρλιαζα για τη φλωρούμπα και έτρωγα τα μπαν , ο sick υποστήριζε το θεσμό του προπονητή και χαριεντιζόνταν με το μπαρλοου. Τώρα που είμαστε για το πούτσο εντελώς και το βλέπουν και οι πέτρες, είπε και το αγόρι να κάνει την επανάστασή του και να αρχίσει το κράξιμο για τα κακώς κείμενα.

όχι αγορίνα μου sick , θα φας στη μάπα το Πορτογάλο Λεμονή . Η δικιά σου η μούνα θα πήξει , θα πήξει στη στήριξη. Στήριξη μέχρι να βγάλει ο ήλιος κερατα. Και για τιμωρία θα κάθεσαι να ξαναβλέπεις τα παιχνίδια και θα εκτελείς χρέη γραμματέα στα 4ωρα skype που θα εξηγεί ο -δεν το λες και πολύ αντρουά- προπονητής μας το οβερλαπ στον Ιβαν και το Μαράκι
Τελευταία επεξεργασία από giapas και Τρί 04 Φεβ 2020, 14:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:36

Και συ ότι να ναι.
Καταστροφολογίας το ανάγνωσμα με ρυθμο εξάπλωσης που θα ζήλευε ο κοροναιος στην Κίνα

Εντιτ προς Γκίκα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14339
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:47

giapas έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Ιβάν σε αγαπάω και μπορώ να σου συγχωρέσω τα πάντα.

Ένα μόνο δεν σου συγχωρώ: μου έχεις τσιτώσει τον Sick Bastard! Το παιδί έφτασε άνω ποταμών! Κάνε κάτι να διορθωθεί η κατάσταση γιατί δεν μπορώ να τον βλέπω έτσι!


Έλα μωρέ με τον τσιτωμένο , αυτά που έλεγα παρά πέντε μας τα είπε τελικά και τέταρτο. Όταν ούρλιαζα για τη φλωρούμπα και έτρωγα τα μπαν , ο sick υποστήριζε το θεσμό του προπονητή και χαριεντιζόνταν με το μπαρλοου. Τώρα που είμαστε για το πούτσο εντελώς και το βλέπουν και οι πέτρες, είπε και το αγόρι να κάνει την επανάστασή του και να αρχίσει το κράξιμο για τα κακώς κείμενα.

όχι αγορίνα μου sick , θα φας στη μάπα το Πορτογάλο Λεμονή . Η δικιά σου η μούνα θα πήξει , θα πήξει στη στήριξη. Στήριξη μέχρι να βγάλει ο ήλιος κερατα. Και για τιμωρία θα κάθεσαι να ξαναβλέπεις τα παιχνίδια και θα εκτελείς χρέη γραμματέα στα 4ωρα skype που θα εξηγεί ο -δεν το λες και πολύ αντρουά- προπονητής μας το οβερλαπ στον Ιβαν και το Μαράκι




Ρε μαλάκα giapa :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:47

..
Τελευταία επεξεργασία από obanebane και Τρί 04 Φεβ 2020, 14:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:54

giapas έγραψε:
PAOK_Antarctica έγραψε:Ιβάν σε αγαπάω και μπορώ να σου συγχωρέσω τα πάντα.

Ένα μόνο δεν σου συγχωρώ: μου έχεις τσιτώσει τον Sick Bastard! Το παιδί έφτασε άνω ποταμών! Κάνε κάτι να διορθωθεί η κατάσταση γιατί δεν μπορώ να τον βλέπω έτσι!


Έλα μωρέ με τον τσιτωμένο , αυτά που έλεγα παρά πέντε μας τα είπε τελικά και τέταρτο. Όταν ούρλιαζα για τη φλωρούμπα και έτρωγα τα μπαν , ο sick υποστήριζε το θεσμό του προπονητή και χαριεντιζόνταν με το μπαρλοου. Τώρα που είμαστε για το πούτσο εντελώς και το βλέπουν και οι πέτρες, είπε και το αγόρι να κάνει την επανάστασή του και να αρχίσει το κράξιμο για τα κακώς κείμενα.

όχι αγορίνα μου sick , θα φας στη μάπα το Πορτογάλο Λεμονή . Η δικιά σου η μούνα θα πήξει , θα πήξει στη στήριξη. Στήριξη μέχρι να βγάλει ο ήλιος κερατα. Και για τιμωρία θα κάθεσαι να ξαναβλέπεις τα παιχνίδια και θα εκτελείς χρέη γραμματέα στα 4ωρα skype που θα εξηγεί ο -δεν το λες και πολύ αντρουά- προπονητής μας το οβερλαπ στον Ιβαν και το Μαράκι


Στηρίζω ακόμα ρε καργιολεμάν και θα το γυρίσει ο Πορτογάλος αν τον αφήσει ο πατερούλης.
Όταν θα μαθαίνετε τη λέξη ''έλεος'' στα Πορταγαλέζικα, τότε να σε δω.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 04 Φεβ 2020, 14:55

gika έγραψε:Όχι. Το πρόβλημα δεν είναι η "λάθος" επιλογή προπονητή. Το πρόβλημα είναι οι αιτίες πίσω από την επιλογή αυτή.

Διώξαμε τον Μίχελς για να φέρουμε τον Μπράνκο (που πετυχαίνει μεταγραφή πιο σπάνια και από τον Mauricio-8 στο τόπικ των μεταγραφών). Για να ζητάει 3 πράγματα ο Λουτσέσκου και αντί να του τα δώσουμε, να του αρπάζουμε και άλλα 2. Να τον οδηγούμε στην έξοδο μια μέρα πριν την προετοιμασία, για να φέρνουμε τον άπειρο Φερέιρα με σύστημα τόσο συμβατό με το ρόστερ, όσο και το Nokia 3310 του '99 με το 4G της Cosmote. Για να μη του φέρουμε ούτε έναν παίκτη με τα χαρακτηριστικά που ζήτησε και να φτάσουμε να μιλάμε για αποτυχημένη αλλαγή προπονητή Φεβρουάριο μήνα. Με γιατρούς που δεν γιατρεύουν ούτε πονοκέφαλο από τραυματία παίκτη και νομικούς συμβούλους ικανούς να σε κλειδώσουν για πάντα σε ένα κελί χωρίς να έχεις κάνει τίποτα. Μέχρι και ο Αρωνιάδης έχει κάνει κοιλιά τους τελευταίους μήνες, γυρίζοντας παρωδίες του μόνος στο σπίτι με τον Πέλκα.

Συγγνώμη, αλλά σε αυτή την κατρακύλα, ο τελευταίος που φταίει είναι ο καήμενος ο Φερέιρα. Που να ήξερε που έμπλεκε.


Ποια κατρακύλα ρε σύνελθε επιτέλους
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 04 Φεβ 2020, 15:01

Προσωπικά του έχω κάνει, πολλές φορές και για διάφορα θέματα, κριτική, ειδικά για την οργάνωση μας, αλλά, έτσι όπως έχει η κατάσταση, απέναντι στην πρωκτυπουργική ΕΟ, του χαλαλίζω την υπεράμπαλη καύλα που έχει...

Το ότι, μαζί μ αυτόν, θα γινόταν και ο Π.Α.Ο.Κ., όσο πιο δυνατός, τόσο μεγαλύτερος, στόχος των υποταγμένων δούλων του χαβουζοβοθρολιμανίσιου προτεκτοράτου, το ξέραμε όλοι, εξ αρχής και δεν πρέπει να μας εκπλήσσει...
Έχω την πεποίθηση, όμως, ότι, ξέροντας ήδη πολλά, θα αντεπεξέλθει, έστω και με μια προσωρινή αναδίπλωση, πρωταρχικά στο επιχειρηματικό-οικονομικό σκέλος του και συν τω χρόνω σε αυτό που "καίει" εμάς, σαν οπαδούς...


Παρακολουθώντας, ως τώρα, την φετινή χρονιά να εξελίσσεται, σχεδόν πανομοιότυπα, πλην όμως αποτελεσμάτων - βαθμολογίας, με την του δίδυμου Φρανκ Άενεσεν-Ιγκόρ Τούντορ, περιμένω να δω τι μαθαίνει απ τα λάθη του...
Η χθεσινή τετράωρη σύσκεψη του, με τους παίχτες και τον προπονητή, προσωπικά θα ήθελα να γίνει ζωντανά...

Ελπίζω να μην συνεχίσει να βλέπει, τους μεν ποδοσφαιριστές, σαν ακίνητα που απέκτησε σε τιμή ευκαιρίας και θα του αποφέρουν πολλαπλάσια κέρδη, τους δε προπονητές, σαν ακίνητο ιδιοκτησίας κάποιου άσπονδου φίλου του (το οποίο έχει ανάγκη, επειδή, για παράδειγμα, στεγάζεται εκεί μια βασική του επιχείρηση, σε πολύ στρατηγικό σημείο), οπότε και προσπαθεί να το αγοράσει, αλλά εκείνος του το παρέχει μόνο με ενοίκιο και μάλιστα ακριβό...


Υ.Γ.
Καλά που τον "περισσεύουν" δεκάδες εκατομμύρια, για την ομάδα, συμβάλλοντας τα μέγιστα για τόσους τίτλους...
Εκτιμώ ότι αν τυχόν ήταν "Twitty style", θα είχε κυνηγηθεί πολύ νωρίτερα, ακόμα κι απ τον Γιάννη, τον Γούμενο...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό episimos73 » Τρί 04 Φεβ 2020, 15:06

Είστε ρε μάγκες απόλαυση, μου φτιάξατε τη μέρα!
Γελάω μόνος μου σαν το μαλάκα περιμένοντας τη γυναίκα μου στα Μπένετον (που γαμιούνται κι αυτά κι ο Ιακοπίνι, μην ξεχνιόμαστε).

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
episimos73
 
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες