Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 19 Σεπ 2020, 14:17

η giapadra συγνωμη η κασαντρα του φορουμ προβλεπει παλι οτι ο σαββιδης μπορει να μην δεν θελει να σπρωξει αλλα και τι θα γινει κλπ κλπ μετα την παγκοσμια αποκλειστικοτητα οτι θα αποκλειστουμε αλλα και να περασουμε στους ομιλους θα ξεφτιλιστουμε .......ασε να γινει και μετα κλαιμε ολοι μαζι ..... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Σάβ 19 Σεπ 2020, 14:19

renegade έγραψε:
sn0ufel4 έγραψε:
Gospi έγραψε:Προεδρε εχω μια απορια και θελω να μου την λυσεις.
Αφού εξ αρχης ειχες σκοπο να πουλησεις ολους οσους μπορεις να πουλησεις για να κλεισεις την τρυπα, και να παίζει η ομαδα με την μιση Κ19, γιατι δεν εβαλες προπονητη τον Γκαρσια?
Ο Φερειρα ο ανθρωπος ξεκαθαρα εδω και 1 χρονο ζηταει συγκεκριμενα πραγματα. 2 ισαξιους σε καθε θεση. Θελει ενισχυση. Απαιτει παιχτες με συγκεκριμενο στυλ π να υπηρετούν το πλανο του!
Δηλαδη ακουσες τις απαιτησεις Φερειρα και ειπες "Ναι Αμπελ σε στηρίζω,και θα φροντισω να εχεις αυτα που ζητας" και απλα τον εγραψες στα κακαλα σου?
Δεν βγαινει ακρη να ξερεις...
Παρτο αλλιως

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


+++

Δε μπορει από τη μια μερια ο Αμπελ να είναι ο τέλειος που σε πέρασε Μπεσίκτας κ Μπενφίκα να σε βάζει ομίλους και συ να του φέρνεις πιτσιρίκια από τη κ20 κ τη Γεωργία ενώ σε έχει λυσει το οικονομικό πρόβλημα που είχες . Κι να τα ακούει από πάνω γιατί δε γύρισε το ματς ο Κουτσιας ο Βρακας κ ο Τζολης. Αυτά τα κάνουν άλλοι όχι ο Ιβαν που ξέρουμε

Ένα οικονομικό πρόβλημα βέβαια που τεράστια ευθύνη έχει και ο ίδιος...μη τα ξεχνάμε αυτα


Τεραστια ευθυνη εχουν οι παικτεσ που δεν μπορεσαν δις να περασουν ενα σουηδικο χωριο και μια σλοβακικη παραγκα.. Μην τρελαθουμε.. Σαπιες μεταγραφες γινονται σε ολες τις ομαδες.
Αν ειχες κανει το αυτονοητο και ειχες προκριθει με αυτα τα καφενεια, θα ησουν συν 20 μυρια απο τωρα...
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Patron » Σάβ 19 Σεπ 2020, 14:20

Gospi

Ο πρόεδρος βάζει τον Αμπελ να βγάλει τα λεφτά της αποζημίωσης του

:D
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3282
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 19 Σεπ 2020, 14:40

giliopoulos έγραψε:
renegade έγραψε:
sn0ufel4"[quote="Gospi έγραψε:Προεδρε εχω μια απορια και θελω να μου την λυσεις.
Αφού εξ αρχης ειχες σκοπο να πουλησεις ολους οσους μπορεις να πουλησεις για να κλεισεις την τρυπα, και να παίζει η ομαδα με την μιση Κ19, γιατι δεν εβαλες προπονητη τον Γκαρσια?
Ο Φερειρα ο ανθρωπος ξεκαθαρα εδω και 1 χρονο ζηταει συγκεκριμενα πραγματα. 2 ισαξιους σε καθε θεση. Θελει ενισχυση. Απαιτει παιχτες με συγκεκριμενο στυλ π να υπηρετούν το πλανο του!
Δηλαδη ακουσες τις απαιτησεις Φερειρα και ειπες "Ναι Αμπελ σε στηρίζω,και θα φροντισω να εχεις αυτα που ζητας" και απλα τον εγραψες στα κακαλα σου?
Δεν βγαινει ακρη να ξερεις...
Παρτο αλλιως

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


+++

Δε μπορει από τη μια μερια ο Αμπελ να είναι ο τέλειος που σε πέρασε Μπεσίκτας κ Μπενφίκα να σε βάζει ομίλους και συ να του φέρνεις πιτσιρίκια από τη κ20 κ τη Γεωργία ενώ σε έχει λυσει το οικονομικό πρόβλημα που είχες . Κι να τα ακούει από πάνω γιατί δε γύρισε το ματς ο Κουτσιας ο Βρακας κ ο Τζολης. Αυτά τα κάνουν άλλοι όχι ο Ιβαν που ξέρουμε

Ένα οικονομικό πρόβλημα βέβαια που τεράστια ευθύνη έχει και ο ίδιος...μη τα ξεχνάμε αυτα


Τεραστια ευθυνη εχουν οι παικτεσ που δεν μπορεσαν δις να περασουν ενα σουηδικο χωριο και μια σλοβακικη παραγκα.. Μην τρελαθουμε.. Σαπιες μεταγραφες γινονται σε ολες τις ομαδες.
Αν ειχες κανει το αυτονοητο και ειχες προκριθει με αυτα τα καφενεια, θα ησουν συν 20 μυρια απο τωρα...[/quote]
Μία ομάδα είναι ο καθρέφτης του προπονητής της και όχι των παικτών της αποκλειστικά.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14481
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Γέρος » Πέμ 24 Σεπ 2020, 01:59

Ελπίζω ότι επέλεξα το σωστό thread και δεν θα φέρω σε δύσκολη θέση τους αρχηγούς μας για δεύτερη φορά.

@Sera4
... Συγνώμη που αδυνατώ να καταλάβω το συλλογισμό σας...θέλετε να πείτε ότι καρατομήθηκαν οι παίχτες από τον πρόεδρο της ομάδας ο οποίος δεν προσφέρει ηρεμία στο σύνολο;...
Επισκοτεί τω μεν ηλίω πολλάκις τα νέφη. Τω δε λογισμώ, τα πάθη...

@obanebane
Πραγματικά με όλο τον σεβασμό στον γέρο,δε μπορώ να καταλάβω τι εξυπηρετεί ένα τέτοιο ποστ.

@iasoiako
Μιλάς με γρίφους γέροντα

@Obdulio
Την ηρεμία την χαλάτε οι διάφοροι προσωπολάτρες.

Φίλτατοι (για όσους βέβαια μου το επιτρέπουν) Συν οπαδοί. Μετά τον χθεσινό αγώνα αν μου επιτρέπετε θέλω να ξεκαθαρίσω λίγο την θέση μου. @Sera4 πραγματικά και για μένα έγραψε το σοφό ρητό ο Πλούταρχος και πολύ εύστοχα το επέλεξες και εσύ. Συμπληρώνω μάλιστα ότι -εμέ δε παντελώς ετύφλωσεν το μέγα μου πάθος-. @obanebane έχεις απόλυτο δίκαιο άκαιρη η ανάρτηση μου παραμονές μεγάλου αγώνα. @iasoiako θα προσπαθήσω να διευκρινίσω τα λόγια μου. @Obdulio αρνούμαι τον χαρακτηρισμό.
Αρχικά θέλω να αναφερθώ στην έννοια διοίκηση του ΠΑΟΚ. Ο Ιβάν Σαββίδης δεν είναι διοίκηση του ΠΑΟΚ, είναι ο ιδιοκτήτης (μεγαλομέτοχος) της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Ο Ιβάν Σαββίδης είναι ο επενδυτής σωτήρας του ΠΑΟΚ. Ασφαλώς και κανένας άλλος, δεν ενδιαφέρεται περισσότερο από εκείνον για την εύρυθμη λειτουργία του ΠΑΟΚ. Κανένας. Παράλληλα βέβαια ο Ιβάν Σαββίδης είναι και ένας πολύ μεγάλος επιχειρηματίας, της τάξης που αγγίζει τα 2 δισ USD. Ασύλληπτα ποσά. Είναι ιδιοκτήτης δεκάδων επιχειρήσεων σε πολλούς και ανομοιογενείς τομείς, το λέω από ιδία γνώση γιατί παρακολουθώ με ενδιαφέρον την επιχειρηματική του πορεία, συνεχώς, εκμεταλλευόμενος και την γονική κληρονομιά να μιλώ τα Ρωσικά. Και το κάνω έτσι από ικανοποίηση της παρακολούθησης των πεπραγμένων του ανδρός, που τόσο αγάπησε τον ΠΑΟΚ. Ο ρόλος του τελειώνει στην επάνδρωση του οργανισμού, για την ακρίβεια στην στελέχωση του, κάτι που για το μέγεθος του ούτε αυτό έπρεπε να κάνει, αλλά απέδειξε ότι το κάνει όπως και πολλά άλλα λόγω της αγάπης του προς τον ΠΑΟΚ. Φυσικά είναι απαραίτητη η τοποθέτηση ενός επιτρόπου της απόλυτης εμπιστοσύνης του, ρόλο που στον ΠΑΟΚ έχει η υπεύθυνη οικονομικών. Άρα φυσικά και δεν υποστηρίζω ότι ο Ιβάν Σαββίδης χαλάει την ηρεμία του οργανισμού ή τιμωρεί (καρατομεί) τον οποιοδήποτε και μάλιστα ποδοσφαιριστή.
Ο ΠΑΟΚ είναι πλέον ένας μεγάλος οργανισμός, κόσμος πολύς μέσα και γύρω από τον οργανισμό σε όλους τους τομείς (που είναι πολλοί). Γνωρίζετε πολύ καλά ότι Διοίκηση ασκεί το Δ.Σ. και κυρίως οι επιφορτισμένοι ανά αντικείμενο τομεάρχες, αντιπρόεδροι, διευθυντές κ.λ.π. Άνθρωποι που αμείβονται αδρά, στελέχη με ευθύνες, στελέχη που αποφασίζουν και για τα σημαντικότερα θέματα, στελέχη που ορίζουν τις διαδικασίες ελέγχου για το αν οι στόχοι επιτυγχάνονται εγκαίρως, που, που... Αυτοί οι άνθρωποι τρέχουν τον ΠΑΟΚ και είναι υπεύθυνοι για τα πάντα. Τέλος αυτοί οι άνθρωποι είναι οι εγγυητές της ΗΡΕΜΊΑΣ στον οργανισμό. Αν αυτά δεν εφαρμόζονται δεν είμαστε Οργανισμός, αλλά "πούτσα ασκέρ μπουλούκ". Η ηρεμία Κύριοι της Διοίκησης δεν επικρατεί αν ξεχνάμε τα δελτία (Ο ΠΑΟΚ είμαστε ρε γαμώ τ... όχι ο.. τέλος πάντων). Ο ΠΑΟΚ του Ιβάν Σαββίδη. Τι θα πει ο διευθυντής του λογιστηρίου Μαλακόπουλος έκανε φειγ-βολάν σημαντικότατα έγγραφα. Εσείς που είστε, τι κάνετε, διοικείτε; Από τα βάθη της ψυχής μου ορκίζομαι ότι δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά, άλλωστε εκτός 2-3 δεν γνωρίζω κανέναν άλλο. Μην παρεξηγηθώ πάλι ότι στοχεύω κάποιους, ΔΕΝ ΓΝΩΡΊΖΩ. Εκείνο όμως που γνωρίζω είναι ότι οι παραιτήσεις όλων έπρεπε να είναι στην διάθεση του Προέδρου την επομένη. 'Ίσως και να το κάνατε.
Και τελειώνω με το αγωνιστικό. Δεν με ενδιαφέρει κανένα όνομα τεχνικού στελέχους, οποιασδήποτε βαθμίδας. Δεν σχολιάζω κανένα ΤΔ, ούτε τον Προπονητή μας και τα συστήματα του (ούτως κι' αλλιώς δεν πιστεύω διόλου σε συστήματα). Γενικά δεν σχολιάζω Τεχνικούς και Ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ. Συγχωρέσετε με Αδέλφια αλλά θα επιμείνω ότι ο μεταγραφικός μας σχεδιασμός είναι και φέτος "βλέποντας και κάνοντας". Καταλαβαίνω περισσότερο από ότι φαντάζεστε τις ιδιαιτερότητες της χρονιάς και γενικά αλλά και ιδιαίτερα για τον ΠΑΟΚ. Παρ' όλα αυτά προσωπική μου γνώμη είναι ότι ο "σχεδιασμός" είναι φοβικός και χωρίς όραμα. Και να διευκρινίσω ο Ιβάν Σαββίδης δεν εμπλέκεται πουθενά σε όλο αυτό. Θεωρώ ότι η κατευθυντήρια γραμμή που σαφώς εκπορεύεται από εκείνον είναι "θέλω μη ζημιογόνες χρονιές ή δυνατόν κερδοφόρες", άντε και δυο λόγια παραπάνω γιατί η επιχείρηση του αυτή έχει συναισθηματικό φορτίο. Συνεχίζω λέγοντας ότι σαφώς έπρεπε ο σχεδιασμός να λάβει υπ' όψιν του τους αγώνες με την Κράσνοσταρ. Να που έγινε και είμαστε στα Play Offs του C.L. Δεν είχε δα η διοίκηση να καταστρώσει σχέδιο αλα Ελ Προφεσόρ στο Κάσα ντε παπέλ. Οι εξελίξεις που ζούμε είχαν σημαντικές πιθανότητες να συμβούν. Σαφώς είναι διοικητική αδράνεια.
Άποψη μου είναι και τα λέω αυτά όχι τόσο για ποδοσφαιριστές που ήρθαν ή θα έρθουν (και βέβαια είναι σημαντικό και αυτό) αλλά για την διαχείριση του ρόστερ γενικά. Δεν πολύ πιστεύω σε μάγους της μπάλας, σε παικταράδες, σε αθληταράδες κ.λ.π. Πιστεύω στην ομάδα, στην ψυχή των ποδοσφαιριστών και στους ρόλους μέσα στο γήπεδο. Στην κίνηση τους μέσα στο γήπεδο σε κάθε περίπτωση άμυνα, επίθεση, στημένες μπάλες. Πιστεύω ότι τα συστήματα που λέμε είναι για το ξύλινο ποδοσφαιράκι της εποχής μου, όπου οι παίκτες είναι καρφωμένοι. Θεωρώ ότι το σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν είναι τόσο ανθρωποκεντρικό, όσο αντικειμενοκεντρικό (ποδόσφαιρο των ευμετάβλητων πραγματικών συνθηκών, φυσικών και ψυχολογικών).
Για την προσωπολατρία μου απαντώ, ότι δεν έχω. Ένα πράγμα με ενοχλεί. Καλώς ή κακώς αποφασίσατε Κύριοι ότι κάποια παιδιά δεν έχουν θέση στην ομάδα. Γιατί δεν ξεκαθαρίζετε την θέση σας. Γιατί αφήνετε αυτά τα παιδιά μέσα στις προπονήσεις, γιατί δεν ξεχωρίζετε το κύριο σώμα από αυτά τα παιδιά. Δεν είναι λογικό να υπάρχουν τριβές την ιερή ώρα της προπόνησης; Δεν είναι λογικό ότι χαλάει η ηρεμία όλης της ομάδας; Δεν μαθαίνουμε από την ιστορία μας; Είναι απλό. Καταλαβαίνω ότι θέλετε ομαλή έξοδο και βάσει γραμμής κερδοφόρα. Πολύ καλά, άλλωστε αυτό είναι το σωστό, όχι κάναμε το παν να τους μαζέψουμε και τώρα τους σκορπίζουμε και τους χαρίζουμε. Ρωτώ μόνο γιατί συντηρείτε πηγές έντασης.
Αδέλφια από όσους το διαβάσουν ζητώ συγνώμη για την πολυλογία. Ήθελα να καθαρίσω την θέση μου.
_________________________________________________________
Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών
Αγάπη δίχως όρους και δίχως όρια
Άβαταρ μέλους
Γέρος
 
Δημοσιεύσεις: 1319
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2020, 22:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Πέμ 24 Σεπ 2020, 10:57

το νοημα οσων γραφεις μας δειχνει μια ομαδα απο το πολυ πανω ραφι....
ετσι θελω να πιστευω...γιατι δεν το εχουμε ζησει..οτι λειτουργουν αυτες οι μεγαλες ομαδες...
καλοκουρδισμενες επιχειρησεις με αυτοματο πιλοτο που η οποια παρεμβολη γινετε απο το δ.σ. γινετε λογο καποιας
επιγουσας συγκυριας...

πως φτανει..ομως...ο ΠΑΟΚ σε αυτο το σημειο...

φτανει ακολουθωντας την πορεια που εχει ξεκινησει εδω και 7 χρονια απο την ελευση του ιβαν..
αλλος δρομος δεν υπαρχει και εαν μεχρι να σταθεροποιηθει αυτη η πορεια αλλαξει κατι στην κεφαλη του τμηματος
..αποχορηση ιβαν...δυσκολα ο ΠΑΟΚ θα φτασει σε αυτο το σημειο...

για να συντονηστει ολο το τμημα απο τις ποιο μικρες ακαδημιες μεχρι την επαγγελματικη ομαδα απο το ποιο μικρο γηπεδο μεχρι την τουμπα απο το ποιο μικρο εργαστηριο μεχρι τα εργομετρικα απο τον φροντιστη μεχρι τον ιβαν απο την ..τοπικη..απαξιωση μεχρι τον θαυμασμο
χρειαζονται αρκετα χρονια

πιστευει καποιος οτι ομαδες οπως η μπαρτσα η μαγερν η λιβερπουλ απαντησαν στο προβλημα μεσα σε μια 10ετια?

εχουμε ενα επικαθημενο στην εθνικη οδο με μεγαλη ισχυ στο κινητηρα
ειναι ομως φορτωμενο και με 25 τονους..απο την στιγμη που θα ξεκινησει πιστευει καποιος οτι στο πρωτο χλμ. θα βγαλει ο κινητηρας ολη την ισχυ του??

ο ροναλτο εφυγε απο την ρεαλ ο σοαρες απο την μπαρτσα μεχρι να πουμε κιμηνο και εμεις συζηταμε για τον ζαμπα...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6009
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 26 Σεπ 2020, 19:30

Τι εχεις παθει ρε γαμωτο ρε Ιβαναρε. Ήθελες να κάνεις τον ΠΑΟΚ τοπ 20 ευρωπαϊκή ομάδα, αλλά το γαμημένο φουφουπου δε σε αφήσε.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 26 Σεπ 2020, 19:56

Σέλλινγκ κλαμπ να κλείσουν οι τρύπες.
ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν μπήκαμε chl με Λουτσεσκου γιατί ΔΕΝ θα παίρναμε πρωτάθλημα.

Με τη νοοτροπία χωριατη/κατσαπλια/ευρωλιγουρη που επικρατεί στην ομάδα, ΔΕΝ μπορείς να διαχειριστεις 3 στόχους.
Τελευταία επεξεργασία από Sekeris και Δευτ 28 Σεπ 2020, 19:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 26 Σεπ 2020, 20:10

giapas έγραψε:Τι εχεις παθει ρε γαμωτο ρε Ιβαναρε. Ήθελες να κάνεις τον ΠΑΟΚ τοπ 20 ευρωπαϊκή ομάδα, αλλά το γαμημένο φουφουπου δε σε αφήσε.

Ασε την ειρωνια σε παρακαλω!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 26 Σεπ 2020, 20:17

Ο ΠΑΟΚ δεν πρόκειται να γίνει ομάδα top-20 ποτέ των ποτών, ακόμα και αν τον πάρει ο Τζεφ Μπέζος. Δεν φταίει ο Ιβάν γι'αυτό. Ο Ιβάν φταίει που υπόσχεται ανοησίες.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 26 Σεπ 2020, 20:21

Ξέρεις πολλές ομάδες που έχουν νοοτροπία 'στα @@ μας οι τίτλοι' να φτάνουν στο τοπ20;

Ας πουλήσουμε κάνα αετοπουλο, να παίξουμε όμορφο ποδόσφαιρο να ευχαριστηθουν οι φίλαθλοι, και ας αφήσουμε τα σεντόνια και τα πρωταθλήματα για αυτούς που έχουν νοοτροπία πρωταθλητή.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 26 Σεπ 2020, 20:37

Κανε το καλυτερο και προστάτεψε την επένδυση σου απο αμπαλους. Περασει δεν περασει ο τυπος ΔΕΝ ξερει πως να διαχειριστει καταστασεις.
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 26 Σεπ 2020, 20:45

Sekeris έγραψε:Ξέρεις πολλές ομάδες που έχουν νοοτροπία 'στα @@ μας οι τίτλοι' να φτάνουν στο τοπ20;

Ας πουλήσουμε κάνα αετοπουλο, να παίξουμε όμορφο ποδόσφαιρο να ευχαριστηθουν οι φίλαθλοι, και ας αφήσουμε τα σεντόνια και τα πρωταθλήματα για αυτούς που έχουν νοοτροπία πρωταθλητή.


Κανείς, ποτέ πουθενά.
Η πλάκα είναι ότι ο Ιβάν παίζει να είναι εξαιρετικά φιλόδοξος σαν άνθρωπος
αλλά απ ότι φαίνεται, στον ΠΑΟΚ, όλοι από κάτω του είναι συνυφασμένοι με το ''ως εδώ όλα καλά'' Ή αυτό ή περιμένουν όλοι απ τον Ιβάν και είναι ευθυνόφοβοι και δεν παίρνουν ούτε μια πρωτοβουλία.
Παίζει να συμβαίνει κι αυτό.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 26 Σεπ 2020, 23:01

Έλα ρε μαλακα κόψε το εορπτολικα . Ελα να χάρεις, ωρες οου ειναι.ακους εκεί φιλόδοξος ο Ιβάν Αλλά οι από κάτω του άχρηστοι. Ναι ,από αυτούς είναι. Δίνει Δηλαδή αυτός εντολή πατήστε γκάζι, και οι Πουρλιοτοπούλοι και καρυπιδηδες αυτού του κόσμου το μπέρδεψαν κ πάτησαν φρένο. Να χαρεις τέτοιες ώρες. Το φετινό πάσο του Ιβάν είναι ακόμα πιο εκκωφαντικό και από του νιαου τη χρονιά που βγηκε τσουλου. Λευκη πετσετα , σκυβουμε κιολας για να μας τον ακουμπησει ο εσκομπαρ και βασιζόμαστε στο φέρ πλέι του.
Τέτοιο πάσο δε φτάνει το μπόι του Μάκη η του Γιώργη για να το κάνουνε. Τα αφεντικά παίρνουν τέτοιες αποφάσεις κι οι λακέδες τρέχουν να τις υλοποιησουν
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 26 Σεπ 2020, 23:10

Καλά ρε μαν, άμα είναι να χαλιέσαι έτσι σχέδιο τότες

ΙΒΑΝΣΗΚΩΦΥΓΕΠΟΥΛΑΤΩΡΑ!
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες