Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό alp920 » Σάβ 05 Οκτ 2019, 13:09

Αν και σε λάθος τοπικ μου έκανε εντύπωση που δεν είδα κανέναν παίχτη από τους εκτός αποστολής.Εκτος αν μου διέφυγε και δεν είδα καλά.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 1999
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Σάβ 05 Οκτ 2019, 14:28

Έχω την εντύπωση ότι είχαν προπόνηση εκείνη την ώρα, δεν είχε βγει ακόμη η αποστολή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 06 Οκτ 2019, 21:48

Να σε έχει καλά ο Θεός πρόεδρε, αυτή η σειρά που ξεκίνησε σήμερα, γράφει ιστορία...
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ale » Κυρ 06 Οκτ 2019, 21:49

Ποιά σειρά;
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 06 Οκτ 2019, 21:51

Το κόκκινο ποτάμι στο όπεν
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 06 Οκτ 2019, 21:53

Νομίζω λέει το Κόκκινο Ποτάμι, κάπως έτσι πρέπει να λέγεται...

Σειρά του Open για τους Έλληνες του Πόντου..

Καλή είναι; Την έχει δει κανείς; Πόσα επεισόδια έχουν βγει; Αν θέλετε συνεχίστε τη κουβέντα ΕΔΩ:http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=89&t=7146&p=1623176&hilit=Open#p1623176
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 06 Οκτ 2019, 22:00

Η πρώτη σοβαρή προσπάθεια στα χρονικά να βγει κάτι σε καλό επίπεδο αναφερόμενο στη γενοκτονία των Ελλήνων του Ποντου.

Σίγουρα θα υπάρχουν και λάθη και παραλείψεις αλλά το ζήτημα είναι ότι κάποιοι θα μάθουν το τι έγινε, μέσα από μια πολύ προσεγμένη παραγωγή.

Αυτά όλα γίναμε χάρις σε έναν "κλοουν, έναν ολιγαρχη Ρώσο, έναν φιλοξενούμενο στη χώρα μας...."

Σκατα στα μούτρα σας πατριώτες του κω λου!!!

100 πατριώτες τέτοιου τύπου να είχαμε.. Αλλά που... Κλεφτοκοταδες και πλιάτσικο λόγοι όλοι...

Γιάννη Σαββίδη σε ευχαριστούμε σαν Έλληνες, σαν Πόντιοι, σαν ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ!!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό episimos73 » Κυρ 06 Οκτ 2019, 22:22

sourmenetes έγραψε:Η πρώτη σοβαρή προσπάθεια στα χρονικά να βγει κάτι σε καλό επίπεδο αναφερόμενο στη γενοκτονία των Ελλήνων του Ποντου.

Σίγουρα θα υπάρχουν και λάθη και παραλείψεις αλλά το ζήτημα είναι ότι κάποιοι θα μάθουν το τι έγινε, μέσα από μια πολύ προσεγμένη παραγωγή.

Αυτά όλα γίναμε χάρις σε έναν "κλοουν, έναν ολιγαρχη Ρώσο, έναν φιλοξενούμενο στη χώρα μας...."

Σκατα στα μούτρα σας πατριώτες του κω λου!!!

100 πατριώτες τέτοιου τύπου να είχαμε.. Αλλά που... Κλεφτοκοταδες και πλιάτσικο λόγοι όλοι...

Γιάννη Σαββίδη σε ευχαριστούμε σαν Έλληνες, σαν Πόντιοι, σαν ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ!!!



Λες και δεν υπήρχε Πόντος μέχρι τώρα για την νεοελληνική κουλτούρα. Μεγαλώσαμε γενιές κ γενιές και οι αναφορές στα ματωμένα χώματα ελάχιστες, ειδικά δε στην ιδιωτική τηλεόραση ανύπαρκτες.
Άβαταρ μέλους
episimos73
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 15:41

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 06 Οκτ 2019, 22:54

episimos73 έγραψε:Λες και δεν υπήρχε Πόντος μέχρι τώρα για την νεοελληνική κουλτούρα. Μεγαλώσαμε γενιές κ γενιές και οι αναφορές στα ματωμένα χώματα ελάχιστες, ειδικά δε στην ιδιωτική τηλεόραση ανύπαρκτες.

Και οχι μονο ο Ποντος. Πολλες πτυχες της Ελληνικης Ιστοριας ειχαν την ιδια και χειροτερη μοιρα, δυστυχως
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 06 Οκτ 2019, 23:25

pilotos έγραψε:Να σε έχει καλά ο Θεός πρόεδρε, αυτή η σειρά που ξεκίνησε σήμερα, γράφει ιστορία...
Εκπληκτική σειρά, ποιοτική και ταυτόχρονα αγγίζει τις καρδιές ειδικά των Ποντίων αλλά και όλων των Ελλήνων.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 07 Οκτ 2019, 09:00

pgetsos έγραψε:
episimos73 έγραψε:Λες και δεν υπήρχε Πόντος μέχρι τώρα για την νεοελληνική κουλτούρα. Μεγαλώσαμε γενιές κ γενιές και οι αναφορές στα ματωμένα χώματα ελάχιστες, ειδικά δε στην ιδιωτική τηλεόραση ανύπαρκτες.

Και οχι μονο ο Ποντος. Πολλες πτυχες της Ελληνικης Ιστοριας ειχαν την ιδια και χειροτερη μοιρα, δυστυχως
Μεγάλη κουβέντα!

Κι όπως λέει και ο Pgetsos δεν είναι μόνο ο Πόντος! Μικρά Ασία, Σμύρνη, απλά στην Ελλάδα ήρθε ένας τρελός που θέλει και μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω πάρα τα όσα εμπόδια του βάζουν.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 09 Οκτ 2019, 10:15

Το ότι ο πρόεδρος και μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, o Ιβάν Σαββίδης, είναι μεγάλος Ελληνοπόντιος, με δράση σε όλους τους τομείς και βοήθεια προς Έλληνες της διασποράς, δεν αμφισβητείται…

Αγοράζοντας τον τηλεοπτικό σταθμό και μετονομάζοντάς τον σε OPEN είχε στο μυαλό του διάφορα πράγματα και μεταξύ αυτών, πώς θα δημοσιοποιήσει τον αφανισμό των Ποντίων, την Γενοκτονία!

Ήδη το ξεκίνημα είναι εντυπωσιακό με την σειρά “Το κόκκινο ποτάμι”, που από την πρώτη ημέρα προβολής στο OPEN “έσπασε ταμεία”, αλλά ο Ιβάν Σαββίδης έχει ένα όραμα που θα το υλοποιήσει 100%: Την ταινία για την Γενοκτονία των Ποντίων, η οποία θα βγει σε τρεις γλώσσες, αγγλικά, γαλλικά και γερμανικά, εκτός από την ελληνική και θα κάνει πάταγο σε όλη την Ευρώπη, γιατί θα μεταφέρει όσα πέρασαν οι Πόντιοι κατά τη γενοκτονία τους, η οποία ακόμη παγκοσμίως δεν έχει αναγνωριστεί.

Το πρώτο μέλημα του Ιβάν είναι να αναγνωριστεί από όλο τον κόσμο και από όλες τις χώρες η Γενοκτονία των Ποντίων και ετοιμάζεται να τους τρελάνει όλους, πληρώνοντας ΟΛΑ τα χρήματα της παραγωγής της ταινίας, που θα παιχθεί στους κινηματογράφους, αλλά και στο OPEN…



Από: sfina.gr

Μακάρι να πετύχει να κάνει αυτό το, τόσο σημαντικό, όραμα του, πραγματικότητα...
Άξιος άπειρων συγχαρητηρίων, για μια ακόμα φορά....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 09 Οκτ 2019, 10:23

GoMaRoS έγραψε:
Εικόνα


Πω μ@λ@κες, σαν να έχει ριγιούνιον η 45η ΕΣΣΟ ξερω γω.
Μιλάμε για αρχιδόκαμπο όχι αστεία
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό grg80 » Τετ 09 Οκτ 2019, 11:59

Sick Bastard έγραψε:
GoMaRoS έγραψε:
Εικόνα


Πω μ@λ@κες, σαν να έχει ριγιούνιον η 45η ΕΣΣΟ ξερω γω.
Μιλάμε για αρχιδόκαμπο όχι αστεία


Αρχιδοκαμπος λογω ειδικότητας των παρευρισκομένων ( εξαιρείται βέβαια ο Ιβαν)
...δεν ειναι ολα ή ασπρο ή μαυρο , απλα ειναι ολα ασπρομαυρα...
Άβαταρ μέλους
grg80
 
Δημοσιεύσεις: 684
Εγγραφή: Σάβ 29 Αύγ 2015, 01:33
Τοποθεσία: Γλυκά Νερά - Κόρινθος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 12 Οκτ 2019, 19:37

Αν ισχύει αυτό, που είπε απόψε ο σπήκερ στον αγώνα μπάσκετ και όντως έχει ενταχθεί η ΚΑΕ Π.Α.Ο.Κ. στον νόμο αποπληρωμής των χρεών σε 120 δόσεις, έχοντας αναλάβει να τις πληρώνει, τότε τον ευχαριστούμε πολύ, ξανά._
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες