Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 13 Απρ 2020, 17:02

Στάχτη στα μάτια τους ρίχνουμε, μέσω ΟΡΕΝ, ρε παιδιά...
Μέχρι να τελειώσουν οι διαδικασίες για την Νέα Τούμπα...
Μετά, μόλις ξεκινήσει το project, θα δείτε τι έχει να γίνει...

Εικόνα
Γι αυτό, κακώς διαμαρτύρεστε ότι μέχρι τώρα...

Εικόνα
Έτσι νομίζω, δηλαδή.....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Maximus » Δευτ 13 Απρ 2020, 18:09

Δεν νομίζω ότι θα πάει κόντρα ο Σαββίδης στον Κούλη...
Ειδικα αν δεν υπάρχει και "κύμα αλλαγής" να το μυρίζεις στον αέρα...
(Όποιος θυμαται τον Σαμαρά να κάνει την χαρακτηρηστική κίνηση με το χέρι, καταλαβαινει τι λέω - Τυχαίο το πρόσωπο :D )

Οπότε φάτε ΝΔ στην μάπα τώρα για τα επόμενα 3 χρόνια, μπορεί και 7, αν ξανακερδίσει τις εκλογές...

Πωπω, ημουν νιος και γέρασα θα λέμε, και πάλι με Μητσοτάκη θα κλαίμε...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 13 Απρ 2020, 18:40

Μπα ακολουθεί μπακογιανης αλλάζει επώνυμο :(:(

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 14 Απρ 2020, 17:19

Πως γίνεται ρε Ιβάν να έχεις τη δύναμη που έχεις, να έφτασες εκεί που έφτασες, και στα του ΠΑΟΚ να είσαι τόσο αφελής που κάθε χρόνο να πιάνεσαι κότσος; Δεν γίνεται να έχουμε τόσους μείον βαθμούς τα τελευταία χρόνια, όσους έχει πάρει ο Κούγιας συνολικά στο φετινό πρωτάθλημα. Ή ασχολήσου λίγο με την ομάδα ή άλλαξε τα πρόσωπα στην άλλη πλευρά του Skype. Δεν γίνεται άλλο αυτό το πράγμα. Μας έχουν γαμήσει και απαντάμε με τα insta story του γιου σου. :cry:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 14 Απρ 2020, 18:25

Γιατί στην Ελλάδα μόνο δύο τακτικές φέρνουν αποτελέσματα...του χρηματισμού και της τρομοκρατίας.
Για τους δικούς του λόγους ο Ιβάν δεν θέλει να ακολουθήσει κανέναν από τους δύο
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό opaloka » Τρί 14 Απρ 2020, 20:17

Καλος χρυσος, αλλα αναρωτιεμαι ρε Ιβαν ΠΩΣ στο διαολο εκανες τοσα λεφτα. Απο οσο φανηκε κοιμασαι υπνο βαθυ τοσο σε επιλογες συνεργατων οσο και σε επιλογες αγορων. Τουλαχιστον θα μπορουμε να πιασουμε καλο δωματιο στο σαλε στην Ξανθη χωρις να μας πιασουν κωτσους; Θα παμε με φορμα και σκαρπινι να μην μας περασουν για τιποτα ψαγμενους...
Ή μαλλον θα πουν "αυτα ειναι χαιβανια, ας τους το χρεωσουμε διπλο".
Κανονικα ουτε το περσινο επρεπε να εχουμε παρει, αλλα μαλλον ηταν η εξαιρεση στον κανονα.
Σιχαθηκα με το ποσο ζωα ειμαστε. Δευτερη κλεψια λογω ηλιθιοτητας. Μετα εχουν το θρασος να ζητανε να μην γινονται επισοδεια. Πουτανα ολα μεχρι να ξυπνησετε.
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 14 Απρ 2020, 20:21

Ιβάν το μόνο που θέλω από εσένα πλέον είναι αυτο και μόνο:Ο βυθος στο λιμάνι από σφαγεία έως και μέγαρο να γεμίσει με "τσιμεντένια" παπουτσάκια!Με το σταυρό στο χέρι μόνο η Εκκλησία μάμησε...Τον βόθρο για να τον καθαρίσεις πρέπει να βουτήξεις στα σκατα και να "λερωθεις"...Αλλιώς πάπαλα...43 χρόνια έχω σιχαθεί να με "βιάζουν " με κάθε τρόπο και να μου πουν αν επιδεικτικά το δάκτυλο τα σιχαματα. Που να φιλησουν παγωμένο ότι αγαπάνε
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Patron » Τρί 14 Απρ 2020, 20:28

Renegade

Από Ρωσία ήρθε ο Ιβάν όχι από Ελβετία ή Λιχτενστάιν. Για να μην παρεξηγηθω δεν ζητάω να "ελληνοποιηθεί" απλά η όλη του προσέγγιση με προβληματίζει. Βέβαια σε τέτοιο βούρκο κ χωρίς να ζει εδώ τι να περιμένουμε;
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό opaloka » Τρί 14 Απρ 2020, 20:37

Συγνωμη παιδια, αλλα τα καλαμπαλικια δεν φυτρωνουν. Απλα ο Ι αν απεδειξε οτι δεν τα εχει. Ας χαρουμε το νταμπλ γιατι θα κανουμε δεκαετιες να ξανασηκωσουμε κεφαλι απο τα σκατα.
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 14 Απρ 2020, 20:42

Καλα προς το οαρον δε σηκωσε κ κανεις αλλος τιποτα για να κανουμε ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ να το ξανασηκωσουμε.απ οσο θυμαμαι ειμαι νταμπλουχος.δε θελω να στεναχωριεσαι.μια παυλα ειναι θα περασει

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 14 Απρ 2020, 20:55

Patron έγραψε:Renegade

Από Ρωσία ήρθε ο Ιβάν όχι από Ελβετία ή Λιχτενστάιν. Για να μην παρεξηγηθω δεν ζητάω να "ελληνοποιηθεί" απλά η όλη του προσέγγιση με προβληματίζει. Βέβαια σε τέτοιο βούρκο κ χωρίς να ζει εδώ τι να περιμένουμε;

Δεν είπα ότι δεν μπορεί, είπα ότι δεν θέλει..
βέβαια είναι κατανοητό γιατί δεν θέλει. Την ίδια στιγμή που ο χοντρός ( και όχι μόνο αυτός)κατηγορείται για όλο τον ποινικό κώδικα αλλά παρουσιάζεται ως εθνοσωτήρας, ο η Βάνα αν πάρει μία σοκολάτα από ένα περίπτερο χωρίς να πληρώσει θα πουν ότι πρέπει να απελαθεί από τη χώρα.
Αυτό το Γερμανοαμερικανικό προτεκτοράτο έχει μάθει οι δουλειές να γίνονται με συγκεκριμένο τρόπο και να εξυπηρετούν συγκεκριμένους σκοπούς. Για όλους αυτούς ο Ιβάν,ο τρόπος που επενδύει και τα χρήματα του είναι εχθροί και πρέπει να φύγει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Εξάλλου το άρθρο που είχε γράψει ο πρέσβης των ΗΠΑ το καταμαρτυρα χωρίς κανέναν ενδοιασμό
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό opaloka » Τρί 14 Απρ 2020, 21:19

...και ξαναπαμε στο ερωτημα: τοσο πολυ το ειχε αναγκη το σαλε ο Ιβαν; Και ποσο πιο αχρηστοι ειναι οι γυρω του αν αυτος κοιμαται και δεν ξερει που βαζει την υπογραφη του; Για το νομικο τμημα μας καλυτερα να μην εκφρασω γνωμη καθως και για το αυτο που τους πεταγε...
Οσο για τον φιλο που εγραψε για την παυλα μακαρι να εχει δικιο, αλλα η ουεφα ειναι μεγαλυτερη μαφια απο αυτη που εζησε ο Ιβαν πριν μας ερθει. Θα πουμε κι ευχαριστω και τα καμαρια μας σιγα μην ασχοληθουν να μην το χασουμε και αηττητο οπως απεδειξαν μεσα στη χρονια.
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό opaloka » Τρί 14 Απρ 2020, 21:34

Taseos έγραψε:Καλα προς το οαρον δε σηκωσε κ κανεις αλλος τιποτα για να κανουμε ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ να το ξανασηκωσουμε.απ οσο θυμαμαι ειμαι νταμπλουχος.δε θελω να στεναχωριεσαι.μια παυλα ειναι θα περασει

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μακαρι να εχεις δικιο και να πεσει παυλα, αλλα μεχρι τωρα σε εχουν κλεψει σε κατι που ειχες σιγουρο (εγω δεν το ειχα) οταν κανουν χειροτερα με τους εβρεους παραδιπλα και κανανε χειροτερα εδω και δεκαετιες. Εγινε δικη για κατι που εγινε το 2019 ενω για το Noor1 περασαν τοσα χρονια και αποδεκατιστηκαν οι μαρτυρες απο "φυσιξα αιτια" και ακομα τα ζα μας αργα. Τι σε κανει αισιοδοξο; Χασαμε πρωταθλημα το 18 απο φωτογραφια, χασαμε μισο πρωταθλημα φετος απο τις φωνες του κλεφτη (και το αλλο μισο απο τους φλωρους που φορανε τη φανελα μας). Τι σε κανει αισιοδοξο για να χαρω κι εγω;
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Patron » Τρί 14 Απρ 2020, 21:40

Φίλε Renegade δεν διαφωνούμε, κ υποθέτω (ίσως λανθασμένα) πως δεν δίνεις κάποια ηθική διάσταση στο «δεν θέλει».
Όλες οι αγορές έχουν barriers to entry κι αυτό πιστεύω ο Ιβαν το καταλαβαίνει καλύτερα από εμάς. Κ μάλιστα στην περίπτωση ΠΑΟΚ πολυεπίπεδα, τοπικά εδώ κ με ΟΥΕΦΑ κλπ. Σίγουρα η πληροφόρηση του είναι πολύ καλύτερη της δίκης μας κ μάλλον έχει τραβήξει μια γραμμή για το βάθος της εμπλοκής του, γιατί η μπάλα στο προτεκτοράτο μας μάλλον είναι η επιτομή της διαπλοκής (ας το πούμε έτσι για την οικονομία της συζήτησης).

Τεσπα εγώ άκρη δεν βγάζω με το φτωχό μου το μυαλό. Όπως έγραψε κ ο οπαλοκα το σαλέ πως μπήκε στην εικόνα;
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3184
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 14 Απρ 2020, 21:46

Όλο το μπέρδεμα προκύπτει από το ότι αρκετοί νομίζετε πως ο Ιβάν πήρε τον ΠΑΟΚ επειδή είναι ΠΑΟΚτσάκι.
Όργανο είναι για να κάνει τις δουλειές του.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron