Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 12:13

τα 11 μυρια, δεν ξερω γω ποσα ηταν το χρεος που ειχαμε, ηταν ενα θεορατο, ανυπερβλητο βουνο που κρατουσε τον ΠΑΟΚ φυλακισμενο.. Τωρα, αυτο το ποσο, αν η ομαδα δεν το βαζει για μεταγραφες σε καθε μεταγραφικη περιοδο, ειναι μπουρδελο και ο Ιβαν την εχει παρατησει στην τυχη της και εχουμε την πιο αποτυχημενη μεταγραφικη περιοδο με μονο 7 μυρια για μεταγραφες... virtual reality, αχαριστια και καραγκιοζιλικι στο peak..
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 12:15

sic-4 έγραψε:
gpap έγραψε:Θεμιτές οι διαφωνίες σας.
Εύχομαι να κάνω λάθος.
Πρώτος εγώ θα βγω και θα το παραδεχθώ.

Το είχα γράψει αρχές της φετινής αγωνιστικής χρονιάς.
4-5οι μας βλέπω φέτος, έτσι όπως προχωράει η ομάδα.
Και 4-5οι βγαίναμε και χωρίς πολλά λεφτά, χωρίς δεύτερη κάλτσα.
Μόνοι μας.

Εύχομαι να κάνω λάθος.
Πρώτος εγώ θα βγω και θα το παραδεχθώ.


Εβγαινες 4-5ος, αλλα για να το καταφερεις συσσωρευες χρεη κι ετσι ησουν ερμαιο του καθ' ενος.
Με τα χρεη που ειχες συσσωρευσει για να βγαινεις 4ος-5ος, η συνεχεια που ερχοταν ηταν να βγαινεις 4ος-5ος στη Β Εθνικη.
Επισης οι ομαδες του ΠΟΚ σε ξεφτυλιζαν σε καθε ευκαιρια αρπαζοντας σου οτιδηποτε καλο πηγαινε να ξεμυτισει για ψιχουλα.

Κατσε εσυ χωρις δευτερη καλτσα και ασε τον Ιβαν ησυχο παλουκαρι και κοψτε τις μαλακιες λεω εγω γιατι σε forum του ΠΑΟΚ να λεγονται τετοια για τον ανθρωπο που μας εσωσε και μας γιγαντωσε ειναι τεραστιο ατοπημα.


Και λίγα του λες. Ας πάει το τρόλακι καλύτερα να γράψει στο χοντρο-σαιτ, καλύτερα από αυτούς τα γράφει...πάντως ΠΑΟΚ δεν ειναι
Ευχαριστούμε για την υπέροχη ομάδα των δυο Νταμπλ!
Άβαταρ μέλους
omerta76
 
Δημοσιεύσεις: 2077
Εγγραφή: Δευτ 05 Ιαν 2015, 15:36
Τοποθεσία: Ελλαδα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Οκτ 2020, 12:41

panta έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:
panta έγραψε:και να ασκεί διοίκηση απο την ινδία???



Ε δεν είμαι πάντα εδώ ρε, στο βαπόρι βρίσκομαι και τα βαπόρια είναι για τη θάλασσα, όχι για το λιμάνι..

Θα τη πάρω τη ΠΑΕ, αλλά να πάρω πρώτα τον ΑΣ μπας και γλιτώσουμε από τις μούμιες; Και μετά τη ΚΑΕ, για παραγοντική εμπειρία στον επαγγελματικό αθλητισμό. Μετά παίρνω και τη ΠΑΕ.
Και δηλώσεις τύπου “με ούριους ανέμους θα σαλπάρουμε για το πρωτάθλημα, θα ρίξουμε άγκυρα στη κορυφή, θα τους αφήσουμε να κοιτάνε τη πρύμη μας” κτλ :mrgreen:

Αν είναι έτσι τότες οκ, αρκεί στη θάλασσα να έχεις καλό ιντερνετ για να δίνεις το πράσινο φως απο σκάιπ, μη σε ψάχνουμε και δε σε βρίσκουμε όταν είναι να δώσεις κανα φράγκο για μεταγραφές



Αυτό είναι μια κουβέντα πονεμένη...


gika έγραψε:Μαλακία. Ας φροντίσει πάντως αν ο Μπαρκαρούτσος πει το ναι, να μην σαλπάρει σε δυο βδομάδες κι αυτός για τον κόλπο του Γκουαναμπαρα.




sic-4 έγραψε:Μπαρκαρουτσε Θεε παρε την ΠΑΕ





Ιβάν,
κάνε με δώρο τη ΠΑΕ. Βλέπεις, έχω λαϊκό έρεισμα και είμαι 12 χρόνια στο Paokmania. Έχω παίξει και Football Manager, οπότε δεν θα χρειαστεί να έχω ΤΔ, θα τα κάνω όλα εγώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 24 Οκτ 2020, 15:10

Εμένα με ξέχασες Μπαρκαρούτσο...και σου έγραψα και στιχάκι σπέσιαλ (δεν ξέρω αν το είδες). :mrgreen:



Είναι μεγάλο καράβι ο ΠΑΟΚ....
φίλε Μπαρκαρούτσο...

Θέλει καπετάνιο σαν εσένα...
κι όχι κανένα μούτσο..

Ιβάν ο Μέγας ...Ναύαρχος και ο καραβοκύρης...
Κώστας ο τρελός, ο άρχοντας και ο Σαλονικιός ο κύρης!
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Οκτ 2020, 15:44

Ωωωω όχι, δεν το πρόσεξα!

Υπεύθυνος Επικοινωνίας & Marketing: bersekeros
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό theodoros » Σάβ 24 Οκτ 2020, 16:11

Στην ανακοίνωση του ο Βιερίνια αναφέρεται στον "πατρικό τρόπο" του Ιβάν Σαββίδη.
Κάποτε είχε πει πως θέλει να γίνει ο πατέρας της οικογένειας, φυσικά το κατάφερε, γιατί μόνο ένας πατέρας κακομαθαινει τα παιδιά του έτσι κάνοντας τους όλα τα χατίρια.
Και σε μας και στους ποδοσφαιριστές και στους προπονητες σε όλους, κι ενώ εμείς αν κάνει κανένα λάθος τον ξεσκιζουμε όπως όλα τα παιδιά τον πατέρα τους, αυτός μας συγχωρεί και συνεχίζει να μας κακομαθαινει.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ,
ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ...
Άβαταρ μέλους
theodoros
 
Δημοσιεύσεις: 486
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό nikvasil » Σάβ 24 Οκτ 2020, 16:43

sic-4 έγραψε:τα 11 μυρια, δεν ξερω γω ποσα ηταν το χρεος που ειχαμε, ηταν ενα θεορατο, ανυπερβλητο βουνο που κρατουσε τον ΠΑΟΚ φυλακισμενο.. Τωρα, αυτο το ποσο, αν η ομαδα δεν το βαζει για μεταγραφες σε καθε μεταγραφικη περιοδο, ειναι μπουρδελο και ο Ιβαν την εχει παρατησει στην τυχη της και εχουμε την πιο αποτυχημενη μεταγραφικη περιοδο με μονο 7 μυρια για μεταγραφες... virtual reality, αχαριστια και καραγκιοζιλικι στο peak..


Πες τα ρε φίλε γιατί θα τρελαθούμε τελείως...

Υπομονή στους γκρινιάρηδες, κανείς δεν έγινε ΠΑΟΚ για τους τίτλους.

Στηρίζουμε τον Ιβάν, τον ευχαριστούμε για ότι έχει κάνει και για ότι προγραμματίζει να κάνει. Τίποτα άλλο, στήριξη στον Ιβάν και στις επιλογές του. Όλα τα υπόλοιπα, η μίρλα κλπ είναι κατάλοιπα του παρελθόντος.
Όποιος αγαπάει τον ΠΑΟΚ, στηρίζει την ομάδα και τον πρόεδρο.

Υπομονή και τα καλύτερα έρχονται. :opaokara:

Το μόνο που θα ήθελα παραπάνω απ'τον Ιβάν θα ήταν να έμπαινε μπροστά και στο μπάσκετ... :nairepaok:
ΠΑΟΚΑΡΑ, ΠΟΝΤΟΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ...
ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ...
Άβαταρ μέλους
nikvasil
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Τρί 07 Μάιος 2019, 14:14

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 17:47

Έτσι ακριβώς, ρε παιδιά....
Μην βλέπετε που κάνει τον ψόφιο κοριό....
Απλά σκέφτεται την επόμενη κίνηση ματ....
Εδώ και δέκα μήνες, μόνο αυτήν μελετάει....
Βέβαια, έχει και τρεις (+) απέναντι του και δυσκολεύεται....
Κάντε λίγη ησυχία, λοιπόν, για να τον διευκολύνετε, μέχρι να την ανακαλύψει....

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα :geek: :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 18:13

gpap έγραψε:Θεμιτές οι διαφωνίες σας.
Εύχομαι να κάνω λάθος.
Πρώτος εγώ θα βγω και θα το παραδεχθώ.

Το είχα γράψει αρχές της φετινής αγωνιστικής χρονιάς.
4-5οι μας βλέπω φέτος, έτσι όπως προχωράει η ομάδα.
Και 4-5οι βγαίναμε και χωρίς πολλά λεφτά, χωρίς δεύτερη κάλτσα.
Μόνοι μας.

Εύχομαι να κάνω λάθος.
Πρώτος εγώ θα βγω και θα το παραδεχθώ.

15οι ας βγουμε.
15οι αλλα χωρις να πεσουμε στην αναγκη πολυμετοχικων να παιρνουν τα χρυσαφικα με ανταλλαγη τενεκεδες λαδι.
Χωρις γκαγκατσηδες που θρονιαζουν στα επισημα του τηγανιου.
Χωρις σωτηρες γιδοπουλους.
Χωρις επικοινωνιακες στρακαστρουκες απο τσοχατζοπουλους.
Χωρις φυτευτούς απο κυβερνησεις γουμενοπαγωνηδες και απατεωνες σαχπαζιδηδες.
Χωρις ορφανους, χωρις κεδικογλου, χωρις βενιζελους, χωρις καλαφατηδες , χωρις πατ πατ στην πλατη απο γαυρους.
Αν ο ιβαν θελει να μας κανει αυτοσυντηρητους κ χωρις πολυ δικο του χρημα ας μεινουμε αλλα 10 χρονια τριτοτεταρτοι.
Αθλιο αυτο που εγραψες.Μονο κ μονο επειδη δε μας πηρε το καλο το αηφον κ πηρε ξιαομι.Επειδη δεν κανει πια τη λεζαντα που εκανε στις αρχες.συνελθε.
Υγ.οποιος φευγει , φευγει με ενα μεγαλο ευχαριστω στον ιβαν.Χειριζεται ανθρωπους με μια ανθρωπια.Κ εμεις που καποτε οποιος εφευγε ,το εκανε με δακρυα κ γινοταν πετσι με την ομαδα, τους πεταμε σαν στυμμενες λεμονοκουπες.Ακομα κ παικτες εμβληματικους που τα εδωσαν ολα κ μας εφεραν αυτα που δεν ειδαμε 40 χρονια.Μεγαλωσε ο ΠΑΟΚ, αλλαξε επιπεδο, μπραντ, προτζεκτ, σεαρς, σεαρχολντερς κ μαλακιες.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 19:47

buffalobill4 έγραψε:
Ο Ιβάν καλώς ή κακώς φέτος έθεσε μπάτζετ στον τδ πράγμα που εγώ προσωπικά ήθελα.

Δυστυχως δεν ειναι ετσι bill. Το ειπε ο ρεμπε στη συνεντευξη. Βρισκουν τον παικτη και περιμενουν εγκριση. Δεν εχουν το ελευθερο να διαχειριστουν τα ποσα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 20:39

goran 64 έγραψε:Έτσι ακριβώς, ρε παιδιά....
Μην βλέπετε που κάνει τον ψόφιο κοριό....
Απλά σκέφτεται την επόμενη κίνηση ματ....
Εδώ και δέκα μήνες, μόνο αυτήν μελετάει....
Βέβαια, έχει και τρεις (+) απέναντι του και δυσκολεύεται....
Κάντε λίγη ησυχία, λοιπόν, για να τον διευκολύνετε, μέχρι να την ανακαλύψει....

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα :geek: :ugeek:

μαλιστα ψοφιος κοριος ο ιβαν .......
ειπε ο πολεμαρχος γκοραν που θελει να πολεμησει το συμπαν και να πευτυχει και αμεσα......το οτι ξοφλησε τα χρεη πολεμαει μονος κυριολεκτικα μονος Το ευχαριστώ του οπαδου γκοραν είναι να τον κραζει.....οι γαβροι απο τοτε που ηρθε ζητανε συνεχεια να φυγει απο την χωρα το ειπε ο βρεντζος ο καραπαπαρας ο μαρινακης γιατι αραγε κυριε γκοραν ? γιατι κανει τον ψοφιο κοριο ? γατα ο οπαδος γκοραν στην ειρωνεια πρωτος , θα ελεγα οτι δεν σε αξιζει ο ιβαν που ηταν ενα λαχειο για μας ,αλλα δεν φταινε οι αλλοι οπαδοι να χρεωνονται τις ξυπνιτζιδικες κορωνες του οπαδου ολα τα σφαζω όλα τα μαχαιρωνω γκοραν.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Parolos » Σάβ 24 Οκτ 2020, 20:47

barlow4 έγραψε:Υγ.οποιος φευγει , φευγει με ενα μεγαλο ευχαριστω στον ιβαν.Χειριζεται ανθρωπους με μια ανθρωπια.Κ εμεις που καποτε οποιος εφευγε ,το εκανε με δακρυα κ γινοταν πετσι με την ομαδα, τους πεταμε σαν στυμμενες λεμονοκουπες.Ακομα κ παικτες εμβληματικους που τα εδωσαν ολα κ μας εφεραν αυτα που δεν ειδαμε 40 χρονια.Μεγαλωσε ο ΠΑΟΚ, αλλαξε επιπεδο, μπραντ, προτζεκτ, σεαρς, σεαρχολντερς κ μαλακιες.


Τώρα τα λες? Επεστρεψε ο barlow ή είναι αναλαμπή?
Τόσο καιρό μόνος μου τα έλεγα..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 20:48

gpap έγραψε:Λοιπόν Ιβάν,
βάλε να σε μεταφράσουν τα παρακάτω και δώσε σημασία.

Ότι πλέον νιώθεις ΠΑΟΚ, το γνωρίζουμε.
Ότι έβαλες χρήματα πολλά, επίσης το γνωρίζουμε.
Ότι προσπάθησες, πίεσες, ίδρωσες και τελικά έφερες τίτλους στην ομάδα, πάλι το γνωρίζουμε.

Αυτό όμως που πιθανών δεν γνωρίζεις εσύ, αγαπητέ, είναι πως ο ΠΑΟΚ δεν ήταν ποτέ ο πρόεδρός του, όπως πχ ο γαύρος, αλλά οι οπαδοί του.

Και οι οπαδοί εδώ και 1,5 έτος νιώθουμε πως πλέον δεν ασχολείσαι με την ομάδα.
Οκ, είσαι επιχειρηματίας μεγάλου βεληνεκούς, και έχεις δεκάδες επιχειρήσεις.
Αλλά ο ΠΑΟΚ ρε φίλε, δεν είναι απλώς μια από τις επιχειρήσεις σου.
Πέραν των υπαλλήλων, έχει δίπλα του ''πελάτες'' φανατισμένους.

Και είμαστε πικραμένοι με όσα γίνονται.

Οι περισσότεροι νιώθουν πως τα έχεις παρατήσει.
Ίσως επειδή είδες πως με το κωλοσύστημα της Ελλάδος δεν μπορείς να βγάλεις άκρη.
Ίσως επειδή κατάλαβες πως όσα χρήματα και να βάλεις, το brand είναι μικρότερο από όσο πίστευες στην αρχή.

Λοιπόν Ιβάναρε, άκουσέ με.
Αν βαρέθηκες, παράτα τα.
Αν κουράστηκες, απογοητεύτηκες, ξενέρωσες, είδες πως δεν βγαίνει άκρη, αποφάσισες να ασχοληθείς με άλλες πιο κερδοφόρες επιχειρήσεις, παράτα τα.
Μην μας ''λυπάσαι'' Ιβάν.
Δεν μεγαλώσαμε στα πλούτη, ούτε μάθαμε στα πλούτη.
Ο ΠΑΟΚ ήταν και παραμένει τεράστιος στην καρδιά μας, και προ Σαββίδη και μετά Σαββίδη.
Δεν θα χαθούμε εμείς. Θα συνεχίζουμε με μεγαλύτερο πείσμα και πώρωση, και πάλι θα είμαστε υπερήφανοι.
Διότι εμείς Ιβάναρε, ήμασταν υπερήφανοι και όταν δεν είχαμε δεύτερη κάλτσα, αλλά κρατούσαμε την Τούμπα ΦΡΟΥΡΙΟ. Όταν έρχονταν εδώ μέσα να παίξουν και παρακαλούσαν για μια μικρή ήττα.

Αν κουράστηκε, παράτα τα.
Εμείς εδώ θα είμαστε και θα συνεχίσουμε.

Ξέρεις, υπήρξαν και άλλοι πριν από εσένα που πήγαν να δώσουν όραμα.
Άλλοι, όταν κουράστηκαν έφυγαν μόνοι τους, πριν κουράσουν και εμάς, και αυτούς τους μνημομεύουμε.
Άλλοι, όταν κουράστηκαν, δεν έφυγαν, είτε καλοπροαίρετα είτε κακοπροαίρετα, και κατέληξαν να κουράσουν και εμάς.
Και αυτούς τους μπινελικώνουμε ακόμη και σήμερα.

Διάλεξε με ποιους θέλεις τελικά να πας.

Αν κουράστηκε, φύγε. Πριν μας κουράσεις.

Αν όμως Ιβάν δεν κουράστηκες, και απλά τα έγραψες στα παπάρια σου, τότε με το συμπάθιο, δεν μας σέβεσαι.
Και αυτός που δεν σέβεται τους ''πελάτες'' του, είναι κακός επιχειρηματίας.

Αυτά.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ από το 1972 ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΒΑΝ ? ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ? ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕΣ ΠΑΟΚ ΕΠΙ ΙΒΑΝ ?
ΜΟΝΟ Ο ΛΑΟΣ ΓΙΓΑΝΤΩΣΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΛΕΙΨΗΦΕΙΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΟΚ.....
ΤΟ ΦΥΓΕ ΙΒΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΜΟΝΟ Ο ΚΑΡΑΠΑΠΑΡΑΣ Ο ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ .....ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΑΥΡΙΚΕΣ .....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 24 Οκτ 2020, 20:50

@parolos
Tι εννοεις επεστρεψε.Ποτε ειπα κατι διαφορετικο?
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Σάβ 24 Οκτ 2020, 20:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 24 Οκτ 2020, 20:50

Απίστευτα πράγματα διαβάζουμε
τις τελευταίες μέρες,
στο topic του Ιβάν Σαββίδη.

Πραγματικά απίστευτα και ανεπίτρεπτα από ΠΑΟΚτσήδες...
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες