Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:19

Εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερει αν θυμήθηκε τωρα ή οχι.
Δεν τον εχω σε εκτιμηση τον Κολκα. Καθε αλλο.
Και τα κινητρα του ειναι παντα υποπτα.
Αλλα αν ισχυει αυτο που λεει τοτε εχουμε τεραστιο ζητημα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:23

Δεν θέλω ούτε να διανοηθώ πως ισχύει κάτι τέτοιο.
Ελπίζω να είναι μαλακίες και υπερβολές του Κόλκα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15451
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:25

Gospi έγραψε:Ο κολκας το πρωι ανεφερε πως το συγκεκριμενο ιατρικο τιμ εφαρμωσε πειραματικες μεθοδους επεμβασης στα παιδακια των ακαδημιων και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μην πανε καλα αρκετες επεμβασεις χιαστων...
Κα το ξερουν λεει αυτο στην ΠΑΕ...
Πειραματα στα παιδακια...
Για να τα περασουμε στην διδακτορικη μας διατριβη? Που να βρισκεις εθελοντες να σ αφησουν να παιξεις με τα ποδια τους ε?
Εχουμε τα παιδακια...
Αν, ΑΝ ισχύει αυτο τοτε ειμαστε εγκληματιες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ξέρεις ότι πρόβλημα δεν είναι αυτό, αλλά το ΑΝ που έβαλες για να χρυσώσεις το χάπι. :lol: :lol: :lol: :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Slade » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:27

Gospi έγραψε:Ο κολκας το πρωι ανεφερε πως το συγκεκριμενο ιατρικο τιμ εφαρμωσε πειραματικες μεθοδους επεμβασης στα παιδακια των ακαδημιων και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μην πανε καλα αρκετες επεμβασεις χιαστων...
Κα το ξερουν λεει αυτο στην ΠΑΕ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Με επιφύλαξη γιατί ο Κόλκας είναι μπούφος με περικεφαλαία αλλά αν είπε επί λέξει στον αέρα κάτι τέτοιο, είναι γεγονός και του δόθηκε το οκέι να μιλήσει με αφορμή τον χθεσινό τραγέλαφο, τότε μιλάμε για τραγικές καταστάσεις μέσα στην ΠΑΕ.
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:35

Θα χασουμε το χθεσινο ματς και πιθανος αλλους -3 αν κανει ενσταση το χαρτι.
Αλλα εμας στα παπαρια μας αν μας λειψουν 10 μυρια απο την μη Ευρωπη αφου ο Ιβαν εχει πολλα φραγκα αφου....
Αγωνιστικα η Ευρωπη δεν μας λειπει εδω και 3 χρονια αφου ολη στην ομαδα την θεωρουν περιτη αν δεν ειναι Τσου λου
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:38

tsou έγραψε:
Gospi έγραψε:Ο κολκας το πρωι ανεφερε πως το συγκεκριμενο ιατρικο τιμ εφαρμωσε πειραματικες μεθοδους επεμβασης στα παιδακια των ακαδημιων και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μην πανε καλα αρκετες επεμβασεις χιαστων...
Κα το ξερουν λεει αυτο στην ΠΑΕ...
Πειραματα στα παιδακια...
Για να τα περασουμε στην διδακτορικη μας διατριβη? Που να βρισκεις εθελοντες να σ αφησουν να παιξεις με τα ποδια τους ε?
Εχουμε τα παιδακια...
Αν, ΑΝ ισχύει αυτο τοτε ειμαστε εγκληματιες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


ο κόλκας τώρα το θυμήθηκε να το πει; τώρα που έμαθε ότι παραιτείται ο γιατρός να πούμε ότι τα είχε κάνει όλα ταναπού και έκανε πειράματα; α ρε χολαργιώτη


Ο Κολκας από Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης είναι. Ποιος χολαργιωτης ρε φίλε.
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 10:40

Μιλησα μολις με τον ξαδερφο μου που ειναι ορθοπεδικος στη Σουηδια και το ξερει το ιατρικό τους κέντρο. Μου ειπε πως αυτοι εφαρμωζουν κατι μεθοδους με βλαστοκύτταρα οι οποιες ειναι της μοδας, και ειναι πανακριβες και οι οποιες ειναι σε πειραματικο σταδιο ακομη. Δεν κανουν οπως μ ειπε θεωρητικα κακο αλλα ουτε και ειναι αποδεδειγμενο οτι κανουν καλο.
Τωρα αν εφαρμωσαν κατι πειραματικο σε επιπεδο επεμβασης δεν το ξερει, αλλα αν ισχυει λεει τοτε ειναι πολυ κακο!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 11:18

Τη χασούρα εκατομμυρίων που προφανώς θα στοιχίσει αυτή η ιστορία, ποιος θα την φορτωθεί; Πάλι ο μακάκας ο Ιβάν; Ένα πιάτο να σπάσει ο λατζέρης, θα τον βάλουν να το πληρώσει. Στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ με μια παραίτηση καθαρίζεις;
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5762
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tsou » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 11:20

Zoki4 έγραψε:Ο Κολκας από Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης είναι. Ποιος χολαργιωτης ρε φίλε.

άλλο από που είναι άλλο που μεγάλωσε
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 11:37

Slade έγραψε:
Gospi έγραψε:Ο κολκας το πρωι ανεφερε πως το συγκεκριμενο ιατρικο τιμ εφαρμωσε πειραματικες μεθοδους επεμβασης στα παιδακια των ακαδημιων και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μην πανε καλα αρκετες επεμβασεις χιαστων...
Κα το ξερουν λεει αυτο στην ΠΑΕ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Με επιφύλαξη γιατί ο Κόλκας είναι μπούφος με περικεφαλαία αλλά αν είπε επί λέξει στον αέρα κάτι τέτοιο, είναι γεγονός και του δόθηκε το οκέι να μιλήσει με αφορμή τον χθεσινό τραγέλαφο, τότε μιλάμε για τραγικές καταστάσεις μέσα στην ΠΑΕ.
Αλιμονο αν η ΠΑΕ εδωσε το ελευθερο στους αρδ να δημοσιοποιουν τετοια πραγματα!
Αν βγει η βρωμα πως η ΠΑΕ ηξερε ότι το ιατρικο τιμ καταστρεφε τους ποδοσφαιριστες και δεν εκανε κατι, τοτε δεν θα πλησιαζει στην ομαδα ουτε παιχτης γ εθνικης!
Αυτα τα πράγματα δεν λεγονται δημοσια ουτε για πλακα!
Μιλαμε για τον απολυτο ερασιτεχνισμο!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 11:37

Zoki4 έγραψε:
tsou έγραψε:
Gospi έγραψε:Ο κολκας το πρωι ανεφερε πως το συγκεκριμενο ιατρικο τιμ εφαρμωσε πειραματικες μεθοδους επεμβασης στα παιδακια των ακαδημιων και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να μην πανε καλα αρκετες επεμβασεις χιαστων...
Κα το ξερουν λεει αυτο στην ΠΑΕ...
Πειραματα στα παιδακια...
Για να τα περασουμε στην διδακτορικη μας διατριβη? Που να βρισκεις εθελοντες να σ αφησουν να παιξεις με τα ποδια τους ε?
Εχουμε τα παιδακια...
Αν, ΑΝ ισχύει αυτο τοτε ειμαστε εγκληματιες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


ο κόλκας τώρα το θυμήθηκε να το πει; τώρα που έμαθε ότι παραιτείται ο γιατρός να πούμε ότι τα είχε κάνει όλα ταναπού και έκανε πειράματα; α ρε χολαργιώτη


Ο Κολκας από Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης είναι. Ποιος χολαργιωτης ρε φίλε.


Σταυρούπολη ή Χολαργός αυτός για να την βγάλουν καθαρή οι φίλοι του θα τους κατηγορήσει μέχρι και για εμπόριο ανθρώπινων οργάνων.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tsou » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 11:43

kos έγραψε:Σταυρούπολη ή Χολαργός αυτός για να την βγάλουν καθαρή οι φίλοι του θα τους κατηγορήσει μέχρι και για εμπόριο ανθρώπινων οργάνων.


αυτή είναι όλη η ουσία
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 12:01

Φέρε ρε Σαββίδη ιατρικό team, δικηγορικό team και γυμναστές ανεξάρτητα προπονητή από το εξωτερικό. Κουράστηκα με τους άσχετους και με το να καλύπτουμε τρύπες και κενά με ανθρώπους που δεν αξίζουν μόνο και μόνο επειδή βρέθηκαν μπροστά μας. Μην ακούς κανέναν και τίποτα. Ούτε γνωστούς ούτε του περίγυρου....
Την έχουμε πατήσει από παντού...Δικηγόροι που είναι πάντα ένα βήμα πίσω από τους άλλους, παίχτες που τραυματίζονται και χάνονται για πάντα, άλλοι που νιώθουν ενοχλήσεις και δεν ξέρουμε τι έχουν...
Ευτυχώς ο υπεύθυνος ενδυμασίας μέχρι στιγμής δεν έχει μπερδέψει τις φανέλες...
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 12:08

Αυτή η τρομερή εμμονή με το νομικό team της παε κι οι μπαρούφες ότι "ηττάται" διαρκώς αποκλειστικά λόγω ... ανεπάρκειας, ενώ έχει αποδειχθεί περίτρανα πως ο πρεζκομπαρ τους ... ανεξάρτητους δικαστές της "δικιάς μας επο" τους παίζει κομπολόι, πραγματικά με ξεπερνάει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 12:15

Μέχρι και ο προπονητής της Κ5 πρέπει να είναι ξένος. Μέχρι τότε να τρώμε στη μάπα τα δικά μας παιδιά
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες