Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 02 Φεβ 2020, 09:51

Τώρα που το σκέφτομαι, καθαρός αποπροσανατολισμός. Το ιδιο κάνουν τα σιχαματα όποτε νομίζουν οτι υπάρχει περιθώριο. Με Ξάνθη έκαναν θεμα αμεσως πριν. Προχθές βγάζουν την απόφαση 5 λεπτά μετά την εναρξη. Τώρα αυτό πριν το ματςμε βαζελο. Έτσι θα πανε ως τις 23. Αλλά και μετά. Θέλουν ξανά σκηνικό στην Τούμπα. Για εμένα είναι βέβαιο. Ειδικά αν ως τοτε αλλαξει η ΕΠΟ. Εμας μας επηρέασαν όπως φαίνεται. Ελπίζω όχι την ομάδα. Οχι τουλαχιστον αρνητικά. Δεν πρέπει να χορεύουμε στον ρυθμό τους. Αντίδραση περιμένω μετά το ματς.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Φεβ 2020, 09:52

Ποια ΕΠΟ και ποιος γραμμένος ρε παίδες;
Αυτός που του έστειλαν σφαίρες στο γραφείο;
Τι έγινε και με αυτήν την υπόθεση;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Κυρ 02 Φεβ 2020, 10:18

Σχετικά με τα χθεσινά καραγκιοζιλίκια στον μπεραία, υπάρχουν, πιστεύω, δύο ενδεχόμενα
1. Υπάρχει στο παρασκήνιο ένα είδος άτυπης συμφωνίας να μην ανέβει κι άλλο η ένταση με δηλώσεις, καταγγελίες κ.λπ σε αυτή την περίοδο μέχρι να αποσαφηνιστεί το τοπίο. Βέβαια ο οσφπ από την πλευρά του προκαλεί, άρα επιδιώκει κι άλλη ένταση ενόψει 23-2-2020.
2. Δεν υπάρχει τέτοια συμφωνία ή συνεννόηση τέλος πάντων. Στην περίπτωση αυτή αφού γίνει το σημερινό ματς και πάνε όλα καλά (προκειμένου να μην υπάρξει κι άλλος αποπροσανατολισμός της ομάδας), αύριο με το καλό στέλνεις όλο το οπτικό υλικό σε όλες τις αρμόδιες αρχές και ζητάς εφαρμογή των νόμων. Να μου πεις μοιάζει ανέκδοτο να ζητείται στο κράτος αυτό να εφαρμοσθεί νόμος σε βάρος του οσφπ. Ωστόσο, η ενέργεια πρέπει να γίνει.
Όσο για τα ρούβλια, ρε μ@λ@κες μπεραιώτες, ΕΥΡΩ έχει, και μάλιστα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ να αγοράσει ολόκληρα τετράγωνα στο μπεραιά, να ανοίξει "μαγαζιά" να βρούν δουλειά οι μάνες και οι αδερφές σας. ΤΗ δουλειά που έχουν μάθει από παλιά να κάνουν με τα ναυτάκια.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Κυρ 02 Φεβ 2020, 10:41

Οι ηχιρες απαντήσεις μέσα στο γήπεδο, έξω από αυτό ο Πόντιος θα πράξει με υπομονή. Αν κρίνει πως για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου θα πρέπει κ αυτό να το πάρει η χάρτινη στα χαρτιά θα τους το δώσει. Τους γαύρους όμως θα τους έχει κατεβάσει άλλο ένα επίπεδο.
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό seaman » Κυρ 02 Φεβ 2020, 10:42

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα τσιμπήσουμε και θα έχουμε κάτι παρόμοιο στις 23/2. Δεν ξέρω κατά πόσο μας συμφέρει να το σηκώσουμε το θέμα επί της στιγμής και να μην περιμένουμε ένα εικοσαήμερο. Αν δεν έχουμε θέμα στην Τούμπα, εκτιμώ ότι δεν θα έχει παρέλθει και ο χρόνος για να κυνηγήσουμε ποινή για τα γεγονότα στο καραϊσκάκι
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 02 Φεβ 2020, 11:08

Napoli4 έγραψε:Να ρωτήσω αν ξερει κανεις. Ο Ιβάν είχε πάρει το 19% του mega πριν κάποια χρόνια. Τώρα ο χοντρός λέει θα επαναλειτουργήσει το κανάλι. Ξέρουμε τι παίζει με αυτό το θεμα;

Το 20% είχε πάρει, αλλά το πούλησε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 02 Φεβ 2020, 11:13

PAOK_Antarctica έγραψε:Ύπνος βαθύς.

Μην ερμηνεύεις την βραδύτητα στην όποια απόκριση σε ύπνο. Είναι τουλάχιστον προσβλητικό. Δεν έφτασε εκεί που έφτασε επιχειρηματικά επειδή ήταν ύπνος. Οι άλλοι ετοίμαζαν από το καλοκαίρι αυτό που είδαμε αυ΄τες τις μέρες, αλλά κι αυτό ήταν τόσο κακοσχεδιασμένο που δεν στέκεται νομικά πουθενά.
Ο Ιβάν δεν βρίσκεται στην Ελλάδα και δεν διαβάζει τα Ελληνικά σάιτς. Άλλοι το κάνουν αυτό και τον συμβουλεύουν, αλλά επειδή έχει καεί ο ίδιος από τις συμβουλές των δικών μας παίρνει και άλλων τις απόψεις. Θα απαντήσει όταν θα είναι έτοιμος.
Αυτό που είπε στους παίκτες ήταν παίξτε και μην σας απασχολούν αυτά που γράφονται. Γι αυτά είναι εγώ εδώ.
Ας του δείξουμε λίγη εμπιστοσύνη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 02 Φεβ 2020, 11:16

Ιβάν, σε παρακαλώ, αγόρασε το προπονητικό του Ρέντη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 02 Φεβ 2020, 11:22

Αποστόλη, μια ζωή μας πιάνουν στον ύπνο. Πέμπτος χρόνος είναι που μας αφαιρούν βαθμούς. Του χρόνου θα το ξανακάνουν. Δεν είμαι μέντιουμ αλλά το ξέρω. Και πάλι δεν θα το περιμένουμε, πάλι θα μας πιάσουν εξαπίνης.

Δεν γίνεται να είμαστε στην άμυνα μια ζωή και να προσπαθούμε να σώσουμε ό,τι σώζεται. Πρέπει να περάσουμε κι εμείς στην επίθεση κάποτε. Αλλιώς θα συνεχίζει να συμβαίνει το ίδιο πράγμα ξανά και ξανά. Νισάφι πια.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 02 Φεβ 2020, 11:25

Βρε αφήστε τα προπονητικά την τριγωνική σχέση γαβρου Άρη Πανιωνίου να σκαλισουμε εκεί πιστεύω θα βγούνε παπάδες..... Δημοσίευση σε δικά μας σαιτ και μετά απαίτηση της ΠΑΕ να το ψάξει η Μαρουπα και ο αρκούδας τρομάρα τους.....

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 02 Φεβ 2020, 11:27

PAOK_Antarctica έγραψε:Αποστόλη, μια ζωή μας πιάνουν στον ύπνο. Πέμπτος χρόνος είναι που μας αφαιρούν βαθμούς..

Κοίτα αν θέλουν να μας αφαιρέσουν βαθμούς χουντικά, είναι εύκολο. Πρωταθλητές με Π.Δ.
Αυτό όμως επ ουδενί δεν δικαιολογεί το "ύπνος βαθύς".
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 02 Φεβ 2020, 13:44

Πολλά τα μέτωπα, πάρα πολλά...
Πώς να τα προλάβει όλα, μόνος?
Καλό μοίρασμα της μπάλας χρειάζεται...
Αλλά όταν όλοι οι άλλοι είναι "Πίου", τι να κάνει?


Υ.Γ. Απ την ώρα που έγινε γνωστό ότι μπαίνει (και) στα αμιγώς ναυτιλιακά, νομοτελειακά ο πόλεμος είναι ανιλεής!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Κυρ 02 Φεβ 2020, 14:24

Ολα συν ωρανατς θα ηνουντε,οταν θα επορει ναλεει ντο θελ.

Θα ερτεν η ωρα νατς και ατοτε θα ελεγα σας.

Ατορα κι πορει να λεει κατ.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 02 Φεβ 2020, 15:50

Παρακαλω.?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Φεβ 2020, 21:27

Βγες πες, θα φτιάξουμε ομάδα, κάντε υπομονή μην έχουμε κάνα ματοκυλισμα, εκεί θα το πάνε και θα σε διώξουν οριστικά.
Και δεν είναι αιτία η μια ήττα σήμερα....

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες