Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 05 Φεβ 2020, 17:14

Το μαγαζάκι, που φούνταρε ο γείτονας, στην Ρωσία ήταν?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kostas.doumpis » Τετ 05 Φεβ 2020, 18:10

εγω δεν μπορω να ξερω τι κανουν αυτοι αναμεταξυ τους,αλλα αυτο που ξερω σιγουρα ψαχνοντας το επιχειρηματικο και ακαδημαικο υποβαθρο του σαββιδη ειναι το εξης!Ο ΙΒΑΝ ειναι τερας μορφωσης και μεγαλο μυαλο!τη δε διατριβη του για το διδακτορικο ,την χρησιμοποιουν μερικοι απο τους μεγαλυτερους οικονομολογους του κοσμου!οποτε ειναι λιγο δυσκολο να πιστεψει κανεις οτι ο ΙΒΑΝ ειναι αδαης η ηλιθιος!αυτο που μπορω να εικασω εγω για τον πολεμο που δεχεται ειναι οτι κατα καποιο τροπο λειτουργει σαν πρακτορας εντως εισαγωγικων!και το λεω αυτο γιατι ειδικα οι γαυροι ασχολουνται μαζι του πολυ πριν κανουμε δυνατη ομαδα ,και μπουμε στα ρουθουνια τους!προφανως μιλημενοι και προφανως γνωριζοντας και ο μαρινακης το ποιον του και το μεγεθος του!και βεβαια το περισσοτερο που κατα τη γνωμη μου πειραζει τον χοντρο ,ειναι οτι μετα απο πολλα χρονια το λιμανι της θεσσαλονικης θα παρει τη θεση που του αρμοζει και που ηταν παντα ,εξυπηρετωντας την ρωσσια τα βαλκανια και την βορειοανατολικη ευρωπη!αυτο για το λιμανι του πειραια ειναι μεγαλη ητα ,γιατι μεχρι τωρα ηταν μονοπωλιο
ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΟΡΔΕΣ ΜΑΣ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΤΗΝ ΟΥΤΟΠΙΑ!
kostas.doumpis
 
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Παρ 05 Οκτ 2018, 10:19
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τετ 05 Φεβ 2020, 18:39

Σιγα το λιμανι. Θα βαλουν περισσοτερους φορους σε αυτο γιατι ετσι. Πως ζητανε τα 4πλασια για το καυτατζογλειο απο οτι δινουν οι αλλοι για oaka. Θα βρουν μια δικαιολογια.

Πλακα κανω για να ευθυμήσουμε λιγακι. Εγω ξερω παντως οτι οσοι φτασαν οικονομικα εκει που ειναι ολοι αυτοι με τον ενα η τον αλλο τροπο, κανεις τους δεν ειναι χαζος.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 05 Φεβ 2020, 18:53

Gospi έγραψε:Χωρις να ασπαζομαι τον χαρακτηρισμό του Μπανε θελω να κανω μια ερωτηση και να μ απαντησετε με το χερι στην καρδια.
Ειστε επιχειρηματιας ιδιοκτητης ΠΑΕ και εχετε μια σειρα απο συμβουλους. Νε ρικοι απο τους συμβουλους σας δεν υποστηριζουν την ομαδα σας αλλα ανταγωνιστικες.
Σας συμβουλευουν να συμμαχησετε λοιπον με τα αφεντικα καποιων ανταγωνιστικων.
το.κανετε και σας τρυπανε.
Εσεις δεν απομακρυνετε τους δυμβουλους σας απλα αποστασιοποιειστε απο τους συμμάχους που σας τρυπησαν.Τν επομενη χρονιά αλλος συμβουλος σας προτεινει να συμμαχησετε με αλλον ανταγωνιστη. Και αυτος με την σειρα του σας τρυπαει.
Και παλι δεν διωχνετε κανεναν απο τα στελεχη σας.
3 χρονια μετα σας προσεγγιζει παλι ενας απο αυτους π σας τρύπησε, και εσεις ξαναπειθεστε!
Ρωτάω λοιπον τι ειστε?
Θελω επιχειρηματικο χαρακτηρισμο και κοινωνικο. Για να ξερουμε για τι μιλαμε.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν τα πραγματα ηταν οπως τα περιγραφεις ο Ιβαν δεν θα ηταν επιχειρηματιας ολκης, αλλα βλακας με περικεφαλαια!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τετ 05 Φεβ 2020, 20:08

ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 έγραψε:Δεν έχω διαβάσει ούτε έχω ακούσει από τον ΠΑΟΚ (επίσημα ή ανεπίσημα) κάποια δήλωση ή ανακοίνωση που να λέει ότι "έχουμε συμμαχία με τον αλαφουζάκι" ή "επιδιώκουμε συμμαχία με οποιονδήποτε". Δεν ξέρω στο παρασκήνιο αν έχει γίνει τέτοια προσπάθεια. Μακάρι να γινόταν και να είχε αποτέλεσμα. Αλλά πως συζητάμε ότι μας πρόδωσε πάλι το αλαφουζάκι και ότι ο ΙΒΑΝ είναι αφελής κ.λπ κ.λπ ? Από τι να μας προδώσει ? Είναι δεδομένο ότι εδώ και 4 χρόνια το αλαφουζάκι είναι εναντίον ΙΒΑΝ και ΠΑΟΚ. Δεν άλλαξε τίποτα.
μαρινάκι με αλαφουζάκι είναι σύμμαχοι. Να το εμπεδώσουμε αυτό οριστικά.


Απο το οτι χαιρετησε χαμογελασε και καθησε διπλα στον Αλαφουζο,στο τραπεζι στην συναντηση που ειχαν πριν μερες,βγαινει προφανως αυτο το συμπερασμα,απο καποιους.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τετ 05 Φεβ 2020, 20:30

ΑποστόληςΑ έγραψε:
Gospi έγραψε:Χωρις να ασπαζομαι τον χαρακτηρισμό του Μπανε θελω να κανω μια ερωτηση και να μ απαντησετε με το χερι στην καρδια.
Ειστε επιχειρηματιας ιδιοκτητης ΠΑΕ και εχετε μια σειρα απο συμβουλους. Νε ρικοι απο τους συμβουλους σας δεν υποστηριζουν την ομαδα σας αλλα ανταγωνιστικες.
Σας συμβουλευουν να συμμαχησετε λοιπον με τα αφεντικα καποιων ανταγωνιστικων.
το.κανετε και σας τρυπανε.
Εσεις δεν απομακρυνετε τους δυμβουλους σας απλα αποστασιοποιειστε απο τους συμμάχους που σας τρυπησαν.Τν επομενη χρονιά αλλος συμβουλος σας προτεινει να συμμαχησετε με αλλον ανταγωνιστη. Και αυτος με την σειρα του σας τρυπαει.
Και παλι δεν διωχνετε κανεναν απο τα στελεχη σας.
3 χρονια μετα σας προσεγγιζει παλι ενας απο αυτους π σας τρύπησε, και εσεις ξαναπειθεστε!
Ρωτάω λοιπον τι ειστε?
Θελω επιχειρηματικο χαρακτηρισμο και κοινωνικο. Για να ξερουμε για τι μιλαμε.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν τα πραγματα ηταν οπως τα περιγραφεις ο Ιβαν δεν θα ηταν επιχειρηματιας ολκης, αλλα βλακας με περικεφαλαια!
Ειναι νωπες οι μνημες των εναγγαλισμων με αφραγκουζο, και καπακια να τρεχει με τον φιλαθλο και τον πρωταθλητή παραμασχαλα στα αθλητικα δικαστήρια εναντιον μας...
Ή μηπως δεν την πατησαμε ετσι με τον τιγρη τον ποντιο τον συμμαχο τον αδερφο που μας εφαγε το πρωταθληματακι στα χαρτια?


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Τετ 05 Φεβ 2020, 20:35

Εγώ πάντως θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να υποστηρίζει κάποιος την ομάδα ώστε να κάνει σωστά τη δουλειά του..εκτός αν εννοείς ότι είναι βαλτος.. Ο όποιος παράγοντας-συνεργάτης του ιβάν προφανώς και πληρώνεται αδρά για τη δουλειά του. Βλέπε αρωνιάδης που παρότι αεκτσής έχει κάνει εκπληκτική δουλειά.. Ας κριθούν για το κατά πόσο είναι ικανοί ή όχι
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό loukas karadimos » Τετ 05 Φεβ 2020, 20:46

kostas.doumpis έγραψε:εγω δεν μπορω να ξερω τι κανουν αυτοι αναμεταξυ τους,αλλα αυτο που ξερω σιγουρα ψαχνοντας το επιχειρηματικο και ακαδημαικο υποβαθρο του σαββιδη ειναι το εξης!Ο ΙΒΑΝ ειναι τερας μορφωσης και μεγαλο μυαλο!τη δε διατριβη του για το διδακτορικο ,την χρησιμοποιουν μερικοι απο τους μεγαλυτερους οικονομολογους του κοσμου!οποτε ειναι λιγο δυσκολο να πιστεψει κανεις οτι ο ΙΒΑΝ ειναι αδαης η ηλιθιος!αυτο που μπορω να εικασω εγω για τον πολεμο που δεχεται ειναι οτι κατα καποιο τροπο λειτουργει σαν πρακτορας εντως εισαγωγικων!και το λεω αυτο γιατι ειδικα οι γαυροι ασχολουνται μαζι του πολυ πριν κανουμε δυνατη ομαδα ,και μπουμε στα ρουθουνια τους!προφανως μιλημενοι και προφανως γνωριζοντας και ο μαρινακης το ποιον του και το μεγεθος του!και βεβαια το περισσοτερο που κατα τη γνωμη μου πειραζει τον χοντρο ,ειναι οτι μετα απο πολλα χρονια το λιμανι της θεσσαλονικης θα παρει τη θεση που του αρμοζει και που ηταν παντα ,εξυπηρετωντας την ρωσσια τα βαλκανια και την βορειοανατολικη ευρωπη!αυτο για το λιμανι του πειραια ειναι μεγαλη ητα ,γιατι μεχρι τωρα ηταν μονοπωλιο



Το λιμάνι δεν έχει να κάνει εμπορικά με το λιμάνι της Αθήνας. Εξυπηρετούν διαφορετικά προϊόντα και αγορες. Είναι όμως στρατηγικης σημασίας για το ΝΑΤΟ και αυτό χαλάει την πιάτσα.

Είναι γενικά ένα παιχνίδι αντοχης, όσο βασταμε εμείς, βαστάει και ο ίδιος

Καλή μας δύναμη
Άβαταρ μέλους
loukas karadimos
 
Δημοσιεύσεις: 693
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 00:52

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 05 Φεβ 2020, 21:15

Γκόσπι δεν καταλαβαινόμαστε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 06 Φεβ 2020, 21:02

Ιβανε να σε χαρω πασακα μου εχεις στησει τους ξενους
διαιτητες, ολη την ουεφα και τη φιφα για να τους γλενταμε κανονικα. Ενα παραπονο εχω μονο, εκεινο τον πστη που κανει τις κληρωσεις το καλοκαιρι ξεχασες.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Πέμ 06 Φεβ 2020, 21:07

kataramenos5 έγραψε:Ιβανε να σε χαρω πασακα μου εχεις στησει τους ξενους
διαιτητες, ολη την ουεφα και τη φιφα για να τους γλενταμε κανονικα. Ενα παραπονο εχω μονο, εκεινο τον πστη που κανει τις κληρωσεις το καλοκαιρι ξεχασες.


Τέλειο.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 07 Φεβ 2020, 14:03

«Ακραίες ρατσιστικές δηλώσεις από τον Μαρινάκη, να ζητήσει δημόσια συγγνώμη» https://www.sdna.gr/podosfairo/689391_a ... a-syggnomi

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 12 Φεβ 2020, 14:25

Όσο πλησιάζει η 17/2, μέρα εκδίκασης της υπόθεσης μας, μετά και το πόρισμα της στημένης επιτροπής, τόσο πιο ουσιαστικό θα μου φαίνεται αυτό το ποστ, οπότε το παραθέτω και στο θέμα του ηγέτη της οικογένειας-Π.Α.Ο.Κ.:
kos έγραψε:Το πόρισμα βγήκε και ο ρόλος των μελών της ΕΕΑ, των μπραουδακιδων και λοιπών κομπάρσων τελείωσε.

Παρακαλώ να κατατεθούν οι μηνύσεις και οι αγωγές, που ο Π.Α.Ο.Κ. δημόσια δεσμεύθηκε ότι θα καταθέσει.

Αρκετά με τα φέισμπουκ. Η ώρα των πράξεων έφτασε.

Αν δεν κατατεθούν, πριν φτάσει η υπόθεση στον πρωτοβάθμιο δικαστικό, δεν έχουν λόγο να κατατεθούν μετά...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 12 Φεβ 2020, 14:36

γιατι ποτε εκανε αγωγες για να κανει και τωρα?
εχουμε τυφλη πιστη στην διεφθαρμενη ελληνικη δικαιοσυνη και δεν εχουμε νομικα δικαιωματα
το συνδρομο της τουμπας σε λιγο στο netfix
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 13 Φεβ 2020, 13:05

Μεγάλο deal με ξενοδοχείο και προπονητικό κέντρο στη Ρόδο για τον Ιβάν Σαββίδη

sfinagr:

Ένα από τα μεγαλύτερα “deal” στον επιχειρηματικό – ξενοδοχειακό κλάδο, προετοιμάζεται στο νησί της Ρόδου, με πρωταγωνιστή τον μεγαλοεπιχειρηματία κ. Ιβάν Σαββίδη, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από την αγορά πολυτελέστατου ξενοδοχειακού συγκροτήματος στη Νότια Ρόδο.

Αναλυτικά αναφέρεται στο δημοσίευμα:

«Οι άνθρωποι του Ιβάν Σαββίδη, ζήτησαν να δουν οι ίδιοι την λειτουργία των πολυτελών ξενοδοχειακών συγκροτημάτων τα οποία ενδιαφέρονται να αποκτήσουν και μάλιστα εντυπωσιάστηκαν σύμφωνα με πληροφορίες, ότι παρά το γεγονός ότι ήταν αρχές Οκτωβρίου, τα ξενοδοχεία αυτά είχαν πληρότητα της τάξης του 90%. Δημιουργία αθλητικού κέντρου προετοιμασίας ομάδων εξωτερικού.

Οι άνθρωποι του κ. Ιβάν Σαββίδη, συναντήθηκαν με εκπρόσωπο τοπικής μας αρχής, με επιχειρηματίες που δραστηριοποιούνται στον κλάδο του εμπορίου και του τουρισμού.

Επίσης ζήτησαν επίσης και συνάντησαν αθλητικούς εκπροσώπους του νομού, καθώς εκτός των άλλων ο όμιλος Ιβάν Σαββίδη, σχεδιάζει και την δημιουργία διεθνούς αθλητικού κέντρου για την προετοιμασία μεγάλων ομάδων.

Η απόφαση για τη δημιουργία τέτοιου αθλητικού κέντρου για προετοιμασία διεθνών ομάδων, φαίνεται να «κλείδωσε» για τη Ρόδο επειδή συγκριτικά με άλλες νησιωτικές περιοχές της χώρας όπου θα μπορούσαν να υποστηρίξουν μια τέτοια επένδυση (πχ Κρήτη), η Ρόδος διαθέτει ηλιοφάνεια 1.000 ωρών μεγαλύτερη, σύμφωνα με τις επίσημες επιστημονικές μελέτες.

Μάλιστα, για τη δημιουργία αυτού του κέντρου, απαιτείται ως ελάχιστη έκταση 25 γήπεδα ποδοσφαίρου, κάτι που φαίνεται να έχει βρεθεί και να έχει διασφαλιστεί κοντά στη Νότια Ρόδο. Συνολικά, οι άνθρωποι του Ιβάν Σαβίδη, έμειναν στο νησί της Ρόδου για μία εβδομάδα. Επισκέφθηκαν 5 μεγάλα υπερπολυτελή ξενοδοχεία, στα δύο από τα οποία «κλειδώνουν» το ενδιαφέρον τους.

Σύμφωνα πάντα με το δημοσίευμα ο όμιλος Dimera του Ιβάν Σαββίδη, με την ειδική ομάδα που συντονίζει ο Διευθύνων Σύμβουλος της Dimera Αρτουρ Νταβιντιάν έχει ήδη ακτινογραφήσει τουλάχιστον 40 ξενοδοχεία ανά την Ελλάδα. Σύμφωνα με πληροφορίες του Ελεύθερου Τύπου, ο όμιλος Dimera φέρεται να έχει προχωρήσει με το Ταμείο Νομικών τις σχετικές επαφές για την πολυετή εκμίσθωση του ξενοδοχείου Esperia που παραμένει κλειστό εδώ και πολλά έτη, εγκαταλείποντας εδώ και καιρό τα σχέδια για το Athens Ledra που θεωρεί ακριβό.

Καλά πληροφορημένες πηγές αναφέρουν ότι επί θύραις βρίσκεται η εξαγορά ξενοδοχείου στη Γεωργιούπολη Χανίων πλησίον των μονάδων της οικογένειας Βανταράκη. Παράλληλα στα Δωδεκάνησα ο Όμιλος αναζητά ξενοδοχεία στη Ρόδο και στη Κω. Στο νησί του Ιπποκράτη ναυάγησαν τα αρχικά σχέδια για την απόκτηση του Club Med, ενώ η Dimera εξετάζει την αγορά 2 μονάδων ταυτόχρονα. Οι νέες επενδύσεις θα φτάσουν τα 250 εκατομμύρια ευρώ Υπογραμμίζεται ότι ο Όμιλος Dimera από την αρχή είχε επιλέξει στρατηγικά να δραστηριοποιηθεί στον τομέα του τουρισμού και το MAKEDONIA PALACE όπως όλα δείχνουν θα είναι ο πυρήνας αυτής της προσπάθειας αφού αποτελεί μιας μορφής trophy asset. Παράλληλα ο κ. Ιβάν Σαββίδης ενδιαφέρεται για το πρόγραμμα αποκρατικοποιήσεων του ΤΑΙΠΕΔ και ειδικότερα για τα projects που αφορούν επικείμενες ιδιωτικοποιήσεις υποδομών.

Άλλωστε μια πρώτη γεύση από το ενδιαφέρον του ιδιοκτήτη της Dimera για επενδύσεις σε στρατηγικές υποδομές διεφάνη πρόσφατα όταν έγινε γνωστό ότι κατήλθε μαζί με τη Deutche Invest Equity Partners για τον ΟΛΘ. Μάλιστα, ήδη γίνονται επαφές για να επιλεγεί ο τρίτος εταίρος που θα είναι και ο port operator του σχήματος.

Ο κ. Σαββίδης, όπως έχει ήδη φανεί αλλά και έχει λεχθεί, ενδιαφέρεται για επενδύσεις όχι μόνο στον τουρισμό αλλά και στο real estate».

Πηγή: money-tourism
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες