PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Κυρ 13 Σεπ 2020, 19:01

Η εξαγωγή συμπερασμάτων, χωρίς γνώση ολων των στοιχείων, δεν προσφέρεται όταν αφορούν σε σοβαρά ζητήματα.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό moutro12 » Παρ 18 Σεπ 2020, 16:30

Καλησπέρα!!!
Προσπαθώ να δω ένα ματς μέσω του PAOK tv και ενώ παίζει κανονικά στο ταμπλετ, όταν συνδέω το ταμπλετ με την τηλεόραση για να μεταφέρω την εικόνα τότε μου βγάζει το παρακάτω μνμ (Λυπούμαστε,δεν μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το βίντεο καθώς υπήρχε πρόβλημα στην φόρτωσή του.Προσπάθησε να ενεργοποιήσεις το περιεχόμενό του αργότερα. (3126)
Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω την εικόνα στην τηλεόραση;; Να βλέπεις ματς στο ταμπλετ είναι κάπως.
ΠΑΟΚ ΕΝΩΜΕΝΟΣ, ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
moutro12
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί 20 Μάιος 2008, 13:31

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό constadine » Παρ 18 Σεπ 2020, 16:46

Δοκίμασε από pc ή laptop να συνδεθείς στο PAOK TV και σύνδεσε τα με την TV με hdmi .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Παρ 18 Σεπ 2020, 16:48

moutro12 έγραψε:Καλησπέρα!!!
Προσπαθώ να δω ένα ματς μέσω του PAOK tv και ενώ παίζει κανονικά στο ταμπλετ, όταν συνδέω το ταμπλετ με την τηλεόραση για να μεταφέρω την εικόνα τότε μου βγάζει το παρακάτω μνμ (Λυπούμαστε,δεν μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το βίντεο καθώς υπήρχε πρόβλημα στην φόρτωσή του.Προσπάθησε να ενεργοποιήσεις το περιεχόμενό του αργότερα. (3126)
Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω την εικόνα στην τηλεόραση;; Να βλέπεις ματς στο ταμπλετ είναι κάπως.

Καλησπερα μουτρο. Ισως εχεις περιορισμο συσκευων ή το βλεπει σαν ταυτοχρονη προβολη σε 2 συσκευες και το κοβει. Εγω παντως το βλεπω στο κινητο και με airplay το στριμαρω στην τηλεοραση χωρις προβλημα αλλα ειναι ολα apple.
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9883
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό moutro12 » Παρ 18 Σεπ 2020, 17:09

constadine έγραψε:Δοκίμασε από pc ή laptop να συνδεθείς στο PAOK TV και σύνδεσε τα με την TV με hdmi .

Δοκίμασα και κάνει το ίδιο.
ΠΑΟΚ ΕΝΩΜΕΝΟΣ, ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
moutro12
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί 20 Μάιος 2008, 13:31

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό moutro12 » Παρ 18 Σεπ 2020, 17:10

aivas19 έγραψε:
moutro12 έγραψε:Καλησπέρα!!!
Προσπαθώ να δω ένα ματς μέσω του PAOK tv και ενώ παίζει κανονικά στο ταμπλετ, όταν συνδέω το ταμπλετ με την τηλεόραση για να μεταφέρω την εικόνα τότε μου βγάζει το παρακάτω μνμ (Λυπούμαστε,δεν μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το βίντεο καθώς υπήρχε πρόβλημα στην φόρτωσή του.Προσπάθησε να ενεργοποιήσεις το περιεχόμενό του αργότερα. (3126)
Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφέρω την εικόνα στην τηλεόραση;; Να βλέπεις ματς στο ταμπλετ είναι κάπως.

Καλησπερα μουτρο. Ισως εχεις περιορισμο συσκευων ή το βλεπει σαν ταυτοχρονη προβολη σε 2 συσκευες και το κοβει. Εγω παντως το βλεπω στο κινητο και με airplay το στριμαρω στην τηλεοραση χωρις προβλημα αλλα ειναι ολα apple.

Και μένα apple είναι και το συνδέω με ανταπτορα και hdmi
ΠΑΟΚ ΕΝΩΜΕΝΟΣ, ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
moutro12
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί 20 Μάιος 2008, 13:31

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό constadine » Παρ 18 Σεπ 2020, 17:30

moutro12 έγραψε:
constadine έγραψε:Δοκίμασε από pc ή laptop να συνδεθείς στο PAOK TV και σύνδεσε τα με την TV με hdmi .

Δοκίμασα και κάνει το ίδιο.

Η νόβα έχω διαβάσει έχει κλειδωμένη την έξοδο hdmi για το nova tv go ,να άλλαξε κάτι φέτος που έχει τα δικαιώματα η νόβα (και νομίζω) παίρνουμε σήμα από αυτούς ;
Πέρσι εγώ είχα στο pc συνδεθεί με το PAOK TV και είχα συνδέσει την TV με hdmi με το pc και έβλεπα τους αγώνες .
Αυτό κάποιος φίλος που αγόρασε φέτος τους αγώνες και σύνδεσε pc με TV με hdmi μπορεί να απαντήσει .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό icue » Παρ 18 Σεπ 2020, 17:37

Το ματς με την Λαρισα το ειδα απο laptop συνδεμενο σε tv με hdmi και παιζαν ταυτοχρονα και στην οθονη του laptop και στην tv.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 18 Σεπ 2020, 17:54

Πότε θα συνδεθείς ωρεεεεε?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14120
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό odynet » Παρ 18 Σεπ 2020, 18:31

Από Opera desktop browser και Chromecast μια χαρά είναι η μετάδοση και σε τηλεόραση. Από Opera mobile δεν τα κατάφερα, δε συμπαθιούνται με το container του video player.Μήπως χρησιμοπoιούν ακόμα flash;
Άβαταρ μέλους
odynet
 
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: Τρί 15 Ιουν 2010, 21:38

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό g4freeman » Παρ 18 Σεπ 2020, 18:57

Έχω βάλει Opera στο PC, σύνδεση με την τηλεόραση, έσκασα το ταληράκι μου και το βλέπω σπίτι άρχοντας. Να πάει να γαμηθεί η Nova. Τώρα που τα έσκασε τα φράγκα, καληνύχτα.
Άβαταρ μέλους
g4freeman
 
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 07:17

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 23 Σεπ 2020, 11:08

Σύμφωνα με το ΠΑΟΚ τιβι, το χαμένο πέναλτι δεν ανήκει στα highlights του χθεσινού αγώνα;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 31 Οκτ 2020, 20:32

Το PAOK TV έχει… πρόγραμμα

ινπαοκ

Το PAOK TV κρατάει συντροφιά στους οπαδούς του Δικεφάλου, στις δύσκολες ώρες λόγω της πανδημίας του κορονοϊού, βγάζοντας πρόγραμμα προκειμένου να γεμίσει ο χρόνος μέχρι τον αγώνα με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο.

Αναλυτικά η ΠΑΕ ΠΑΟΚ αναφέρει:

Μένουμε σπίτι, μένουμε ασφαλείς και το PAOK TV μας κάνει παρέα. Η ψηφιακή πλατφόρμα του ΠΑΟΚ είναι εδώ για να σας κάνει παρέα και να γεμίσει το χρόνο σας μέχρι τον αγώνα με τον Παναιτωλικό.

Δείτε όλο το ματς με τη Γρανάδα: https://tv.paokfc.gr/vods/vod.259
Το αντίο του Αμπέλ Φερέιρα: https://tv.paokfc.gr/vods/vod.263
Την πρώτη προπόνηση του νέου τεχνικού τιμ: https://tv.paokfc.gr/vods/vod.262
Τα highlights του αγώνα με τη Γρανάδα: https://tv.paokfc.gr/vods/vod.257
Τις συνεντεύξεις Κρέσπο, Ίνγκασον: https://tv.paokfc.gr/vods/vod.261https://tv.paokfc.gr/vods/vod.260
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Quefor » Κυρ 01 Νοέμ 2020, 17:34

Γιατί δεν δείχνει τους αγώνες το PAOKtv για κατοίκους εξωτερικού? Άλλαξε κάτι σε αυτά που ξέραμε για τη συμφωνία με τη νοβα;
Quefor
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Παρ 19 Ιουν 2009, 20:02

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 01 Νοέμ 2020, 17:36

Φιλε αγρινιο παιζουμε.τι σχεση εχει το ΠΑΟΚ τιβι?
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες