PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:06

Μέχρι τώρα δεν έχω δει τίποτε. Η εικόνα κολλά αμέσως, αν και η φωνή ακούγεται κανονικά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:07

Εγώ βλέπω μια χαρά με vpn είμαι σήμερα
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:09

Άλλαξα την ρύθμιση από auto σε 720p και επιτέλους βλέπω κανονικά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό constadine » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:53

Σήμερα δεν κόλλησε ούτε μια φορά .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 27 Ιαν 2020, 23:35

Ούτε σε εμένα στα 1080ρ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Ιαν 2020, 08:44

Στον επόμενο αγώνα θα το βάλω κι εγώ στα 1080p.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 08 Φεβ 2020, 21:58

Το App για το ΠΑΟΚ TV μόνο τα ζωντανά παιχνίδια δείχνει?
Δεν έχει επιλογή να δεις τα παλιά?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 09 Φεβ 2020, 12:25

Μια νέα 11άδα "οδηγιών προς ναυτιλομένους", περί PAOK tv, επίσημα, απ το PAOK fc...

Αυτή είναι η δική μας 11άδα λοιπόν…

Αν κλέβετε WiFi από τον γείτονα φροντίστε τουλάχιστον να έχει γραμμή της προκοπής. Σε περίπτωση buffering αλλάξτε γειτονιά και βρείτε διαμέρισμα μεσοτοιχία με ΠΑΟΚτσή που να έχει Smart TV LG. Στη χειρότερη βάλτε εσείς γραμμή HCN.

Όταν βλέπουμε ποδόσφαιρο καλό θα ήταν να μην χαζεύουμε στο Instagram. Καταναλώνει πολλά δεδομένα. Μετά θα μπει γκολ και θα σας φταίει το PAOK TV αν το χάσετε. Το socializing σκοτώνει το ποδόσφαιρο.

Θα μπορούσατε, έτσι για την αλλαγή, να μην αγοράσετε το ματς πέντε λεπτά πριν τη σέντρα. Πόσω μάλλον δύο λεπτά πριν. Εχουμε και Pre Game. Επίσης κρίμα είναι το support να κινδυνεύει να χάσει τα μαλλιά που του έχουν απομείνει για να δει αν η τράπεζα ολοκλήρωσε την αγορά σας για να μην χάσετε τη σέντρα. Και δεν έχει και πολλά περιθώρια απώλειας πια…

Αν είστε σε καφετέρια που ο μαγαζάτορας προσπαθεί να συνδεθεί στην τηλεόραση με καλώδιο VGA σε Scart κι από εκεί σε HDMI μάλλον είστε σε λάθος δεκαετία. Δεν θέλουμε να δούμε το ΠΑΟΚ – Εδεσσαϊκος…

Αν η γραμμή σας είναι 50αρα, αλλά το router σας έχει περάσει το άνθος της νιότης του κι έχει τέσσερα εκατομμύρια σφάλματα είναι πιθανόν να αντιμετωπίσετε θέματα. Και δεν θα φταίει ούτε η ταχύτητα του internet ούτε το PAOK TV.

Αν έχετε καφετέρια και περιμένετε να δουν οι πελάτες σας αγώνα με την τηλεόραση συνδεδεμένη στο κοινόχρηστο WiFi, όπου η δίπλα παρέα έχει βάλει στον μικρό να δει Πέππα το Γουρουνάκι στο YouTube για να μην γκρινιάζει, η κοπέλα του πίσω χαζεύει στο TikTok για να μην γκρινιάζει και οι σερβιτόροι παίρνουν παραγγελίες στο PDA για να μη γκρινιάζετε εσείς, προβλέπουμε ότι στο δεύτερο ημίχρονο θα έχετε άδεια τραπέζια.

Αν είστε ρεπόρτερ οπαδικής ιστοσελίδας και ψάχνετε να βρείτε αν η γραμμή του offside είναι τεθλασμένη ή στο VAR τρώνε σουβλάκια, είστε σε λάθος κανάλι. Τουλάχιστον σε σας μάλλον δεν κολλάει…

Η ανάλυση μας είναι ως 1080p, όπως και η ταχύτητά σας είναι ως (βάλτε ό,τι θελετε). Ας προσαρμοστούμε. Αν έχετε κακή γραμμή και θέλετε ανάλυση 1080, μάλλον δεν θα τα καταφέρετε. Γι’αυτό υπάρχει και η επιλογή auto στις αναλύσεις.

Το «έως» στις ταχύτητες του internet ακολουθεί την λογική του «από» στις τιμές αυτοκινήτων. Κάντε πιο σωστή έρευνα πριν επιλέξετε πάροχο.

Η τεχνολογία ακολουθεί την χρονολογία. Παλιός υπολογιστής, κινητό, tablet, τηλεόραση μπορεί να δυσκολεύεται ν’ ακολουθήσει!

Ναι, το Samsung Smart TV App έρχεται. Και το Android TV. Kαι, ναι, το PAOK TV θα είναι εδώ και του χρόνου. Με εφαρμογές για όλες τις mobile συσκευές, με ολοκληρωμένα Smart TV apps κι άλλα extra features.


Καλή προσπάθεια, που λύνει μπόλικες απ τις απορίες μας, εκτιμώ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 09 Φεβ 2020, 12:40

Περυσι τον Μαρτιο απο την γκαβλα για το Πρωταθλημα και για να μεγαλωσω την απολαυση αγορασα μια 75 LG.
Βλεπω μεσω PAOK TV απο τοτε που ξεκινησε λογω οτι ειμαι εξωτερικο. Σχεδον παντα συνδεω το λαπτοπ με HDMI καλωδιο με την ΤΒ και σπανια εχω κολληματα. Η συνδεση μεσω WIFI μπορει να δημιουργησει προβληματα. Εχει τυχει να ειμαι στον δρομο και να βλεπω απο κινητο παλι χωρις προβλημα.
Μολις κατεβασα στην ΤΒ το APP, εκανε 1 λεπτο ολη η διαδικασια, και τωρα βλεπω με αριστη εικονα την Κ19 με Οφη.
Μην ξεχνατε να κανετε αποσυνδεση πρωτα, οταν για οποιοδηποτε λογο θελετε να συνδεθειτε σε αλλη συσκευη.
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 09 Φεβ 2020, 12:40

Δεν νομίζω ότι λύνει το πρόβλημα που υπάρχει, θα το δούμε και σήμερα.
Αν τα frame είναι 10ετιας 80 δεν φταίει η γραμμή μου που έχει ping4 και 0 χαμένα πακέτα κι ας κλειδώνει στα 16mpbs

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 09 Φεβ 2020, 14:16

renegade έγραψε:Το App για το ΠΑΟΚ TV μόνο τα ζωντανά παιχνίδια δείχνει?
Δεν έχει επιλογή να δεις τα παλιά?

Όχι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 09 Φεβ 2020, 15:54

paokfc έγραψε:Αν κλέβετε WiFi από τον γείτονα φροντίστε τουλάχιστον να έχει γραμμή της προκοπής. Σε περίπτωση buffering αλλάξτε γειτονιά και βρείτε διαμέρισμα μεσοτοιχία με ΠΑΟΚτσή που να έχει Smart TV LG. Στη χειρότερη βάλτε εσείς γραμμή HCN.
Όταν βλέπουμε ποδόσφαιρο καλό θα ήταν να μην χαζεύουμε στο Instagram. Καταναλώνει πολλά δεδομένα. Μετά θα μπει γκολ και θα σας φταίει το PAOK TV αν το χάσετε. Το socializing σκοτώνει το ποδόσφαιρο.
Θα μπορούσατε, έτσι για την αλλαγή, να μην αγοράσετε το ματς πέντε λεπτά πριν τη σέντρα. Πόσω μάλλον δύο λεπτά πριν. Εχουμε και Pre Game. Επίσης κρίμα είναι το support να κινδυνεύει να χάσει τα μαλλιά που του έχουν απομείνει για να δει αν η τράπεζα ολοκλήρωσε την αγορά σας για να μην χάσετε τη σέντρα. Και δεν έχει και πολλά περιθώρια απώλειας πια…
Αν είστε σε καφετέρια που ο μαγαζάτορας προσπαθεί να συνδεθεί στην τηλεόραση με καλώδιο VGA σε Scart κι από εκεί σε HDMI μάλλον είστε σε λάθος δεκαετία. Δεν θέλουμε να δούμε το ΠΑΟΚ – Εδεσσαϊκος…
Αν η γραμμή σας είναι 50αρα, αλλά το router σας έχει περάσει το άνθος της νιότης του κι έχει τέσσερα εκατομμύρια σφάλματα είναι πιθανόν να αντιμετωπίσετε θέματα. Και δεν θα φταίει ούτε η ταχύτητα του internet ούτε το PAOK TV.
Αν έχετε καφετέρια και περιμένετε να δουν οι πελάτες σας αγώνα με την τηλεόραση συνδεδεμένη στο κοινόχρηστο WiFi, όπου η δίπλα παρέα έχει βάλει στον μικρό να δει Πέππα το Γουρουνάκι στο YouTube για να μην γκρινιάζει, η κοπέλα του πίσω χαζεύει στο TikTok για να μην γκρινιάζει και οι σερβιτόροι παίρνουν παραγγελίες στο PDA για να μη γκρινιάζετε εσείς, προβλέπουμε ότι στο δεύτερο ημίχρονο θα έχετε άδεια τραπέζια.
Αν είστε ρεπόρτερ οπαδικής ιστοσελίδας και ψάχνετε να βρείτε αν η γραμμή του offside είναι τεθλασμένη ή στο VAR τρώνε σουβλάκια, είστε σε λάθος κανάλι. Τουλάχιστον σε σας μάλλον δεν κολλάει…
Η ανάλυση μας είναι ως 1080p, όπως και η ταχύτητά σας είναι ως (βάλτε ό,τι θελετε). Ας προσαρμοστούμε. Αν έχετε κακή γραμμή και θέλετε ανάλυση 1080, μάλλον δεν θα τα καταφέρετε. Γι’αυτό υπάρχει και η επιλογή auto στις αναλύσεις.
Το «έως» στις ταχύτητες του internet ακολουθεί την λογική του «από» στις τιμές αυτοκινήτων. Κάντε πιο σωστή έρευνα πριν επιλέξετε πάροχο.
Η τεχνολογία ακολουθεί την χρονολογία. Παλιός υπολογιστής, κινητό, tablet, τηλεόραση μπορεί να δυσκολεύεται ν’ ακολουθήσει!
Ναι, το Samsung Smart TV App έρχεται. Και το Android TV. Kαι, ναι, το PAOK TV θα είναι εδώ και του χρόνου. Με εφαρμογές για όλες τις mobile συσκευές, με ολοκληρωμένα Smart TV apps κι άλλα extra features.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Κυρ 09 Φεβ 2020, 16:13

Αυτο το ειρωνικο υφακι που βγαζει το κειμενο,δεν το γουσταρω.Φταινε τα παντα εκτός του ΠΑΟΚτβ...Και το οτι καποιος θα βρει δυσκολία στο να δει τον ΠΑΟΚ αν ο διπλανός βλεπει πεπα το γουρουνακι,δεν το λες και ιδιαιτερα τιμητικο...Ξεχασε να γραψει και οτι για να μην κολλαει πρεπει ο ερμης να μην ειναι αναδρομος.Σ αυτη την περιπτωση πρεπει να αλλαξεις πλανητη.
Ρε το μπουφο ειρωνια,οσο το διαβαζω τόσο με κουρδιζει :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από Sekeris και Κυρ 09 Φεβ 2020, 16:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό milhouse777 » Κυρ 09 Φεβ 2020, 16:19

Δυστηχως η εφαρμογη δεν ειναι για ολα τα μοντελα σμαρτ tv της lg... μαλλον μας λενε να παρουμε καινουργια τηλεόραση!
Άβαταρ μέλους
milhouse777
 
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιαν 2008, 17:15

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 09 Φεβ 2020, 16:19

Εγώ το γούσταρα. Πιο τρελό χώσιμο από Eminem!
Φαντάσου ότι οι περισσότερες απορίες μπορεί να είναι "Δεν μπορώ να δω PAOK TV! Α ναι, δεν άναψα την TV" ή κάτι τέτοιο..



pilotos έγραψε:Δεν νομίζω ότι λύνει το πρόβλημα που υπάρχει, θα το δούμε και σήμερα.
Αν τα frame είναι 10ετιας 80 δεν φταίει η γραμμή μου που έχει ping4 και 0 χαμένα πακέτα κι ας κλειδώνει στα 16mpbs

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



ΡΕ;;;;
Αυτός βρίζει; Τι γλώσσα είναι αυτή;; Πού είναι οι μοντς;;;; Αυτός μιλάει πιο μπερδεμένα από τον pgetsos!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες