PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 19 Ιαν 2020, 16:49

Πήρε κάποιος τον edision;
.Έχω έναν σπίτι, από παλιά σπασίματα nova,κάνει;
Ξέρει κάποιος να μου απαντήσει;
Έχει οδηγίες κάπου η ΠΑΕ;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 19 Ιαν 2020, 17:16

Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostanast » Κυρ 19 Ιαν 2020, 17:31

kostanast έγραψε:
Maximus έγραψε:Και εγώ με ΟΤΕ πρόβλημα χτες πρώτη φορά...!

Άρα κάτι βρωμάει εδώ...

Μάγκες, βλέπουμε streaming με την γριά χρόνια τώρα, νετφλιξ κλπ. Τόσο χάλια ποιότητα σε εικόνα, ποτέ ξανά!

Τα έχουμε δει όλα με τους αθηνεζους, δεν μου κάνει τίποτα εντύπωση πλέον


Αναφέρω και την δική μου εκνευριστική εμπειρία για εχθές... συνδέθηκα στις 6,30 χθές για το pre-game.. στις τελευταίες στιγμές των συνεντεύξεων εμφανίστηκε εκείνος ο ριμαδοκύκλος του κολλήματος...ώπα είπα την ..βάψαμε υπομονή..μόλις μπήκαν οι ομάδες ξανά περισσότερη ώρα ο κύκλος....βρισίδια στο full...κάθε κλώτσημα της μπάλας ο κύκλος εκεί ακλόνητος....αρχίζουν οι ..ενέργειες χαμηλότατη ανάλυση = ποιο αργός κύκλος αλλά κύκλος...reset του router χάσημο κάποια λεπτά από το παιχνίδι ...νεύρα...5 λεπτά ηρεμίας και να ο κύκλος...απόφαση δικτατορίας = όλη η οικογένεια έξω από το internet ..όλες οι συσκευές κλείσιμο...μάταια μου έβγαλε την πίστη ότι και να έκανα...επιτέλους στο ημίχρονο ηρέμησε ο ..κύκλος και απόλαυσα ένα τέλειο ημίχρονο διαφημίσεων κλπ...μέχρι που οι ομάδες μπήκαν ξανά στο γήπεδο και άρχισαν οι παίκτες να κλωτσούν την μπάλα...σαν να κλωτσούσαν τον κύκλο χαχαχα...παιδιά όντως κάτι πρέπει να μας κάνουν....έχω σύνδεση οτε με το pc συνδεδεμένο με καλώδιο στο router και κάθε φορά τά ίδια....περιττό να πώ ότι στο ίδιο Pc απολαμβάνω netflix kodi οτεtv go και άλλα streaming σε full ποιότητα χωρίς θέμα......το ίδιο πρόβλημα του κύκλου και στο tablet με wifi...Μας ραντίζουν μήπως ;;;;;;


Επανέρχομαι μια βδομάδα μετά και αναρωτιέμαι πότε θα αρχίσουν να ... σπάνε πάλι τα νεύρα μας... αυτή τη στιγμή παίζει Ατρόμητος Βόλος στο τάμπλετ cosmote tv go WiFi η σύζυγος στο δικό της τάμπλετ και το τηλέφωνο μου συνδεδεμένο wifi... βλέπω και το pregame στο pc (ethernet καλώδιο)... μέχρι στιγμής πολύ ωραία μετάδοση χωρίς κολλήματα... πόσο παίζει στο στοίχημα ότι λίγο πρίν τη σέντρα όλα πάλι θα γίνουν χάλια και θα τρελαθώ στο κόλλημα;;;; Καμμία πρόβλεψη;....θα επανέλθω μετά χωρίς τα νεύρα που θα έχω κατά την διάρκεια του αγώνα...με τη νίκη και σήμερα
kostanast
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 19 Ιαν 2020, 17:53

Εμένα η εικόνα κολλάει στο pregame, αλλά ο ήχος ακούγεται κανονικά, οπότε δεν με πολυαπασχολεί. Θα δω στη συνέχεια το θα γίνει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Κυρ 19 Ιαν 2020, 17:55

Εμένα μια χαρά δείχνει. Βέβαια πάντα αποφεύγω το auto το έχω στα 720
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostanast » Κυρ 19 Ιαν 2020, 18:05

kostanast έγραψε:
kostanast έγραψε:
Maximus έγραψε:Και εγώ με ΟΤΕ πρόβλημα χτες πρώτη φορά...!

Άρα κάτι βρωμάει εδώ...

Μάγκες, βλέπουμε streaming με την γριά χρόνια τώρα, νετφλιξ κλπ. Τόσο χάλια ποιότητα σε εικόνα, ποτέ ξανά!

Τα έχουμε δει όλα με τους αθηνεζους, δεν μου κάνει τίποτα εντύπωση πλέον


Αναφέρω και την δική μου εκνευριστική εμπειρία για εχθές... συνδέθηκα στις 6,30 χθές για το pre-game.. στις τελευταίες στιγμές των συνεντεύξεων εμφανίστηκε εκείνος ο ριμαδοκύκλος του κολλήματος...ώπα είπα την ..βάψαμε υπομονή..μόλις μπήκαν οι ομάδες ξανά περισσότερη ώρα ο κύκλος....βρισίδια στο full...κάθε κλώτσημα της μπάλας ο κύκλος εκεί ακλόνητος....αρχίζουν οι ..ενέργειες χαμηλότατη ανάλυση = ποιο αργός κύκλος αλλά κύκλος...reset του router χάσημο κάποια λεπτά από το παιχνίδι ...νεύρα...5 λεπτά ηρεμίας και να ο κύκλος...απόφαση δικτατορίας = όλη η οικογένεια έξω από το internet ..όλες οι συσκευές κλείσιμο...μάταια μου έβγαλε την πίστη ότι και να έκανα...επιτέλους στο ημίχρονο ηρέμησε ο ..κύκλος και απόλαυσα ένα τέλειο ημίχρονο διαφημίσεων κλπ...μέχρι που οι ομάδες μπήκαν ξανά στο γήπεδο και άρχισαν οι παίκτες να κλωτσούν την μπάλα...σαν να κλωτσούσαν τον κύκλο χαχαχα...παιδιά όντως κάτι πρέπει να μας κάνουν....έχω σύνδεση οτε με το pc συνδεδεμένο με καλώδιο στο router και κάθε φορά τά ίδια....περιττό να πώ ότι στο ίδιο Pc απολαμβάνω netflix kodi οτεtv go και άλλα streaming σε full ποιότητα χωρίς θέμα......το ίδιο πρόβλημα του κύκλου και στο tablet με wifi...Μας ραντίζουν μήπως ;;;;;;


Επανέρχομαι μια βδομάδα μετά και αναρωτιέμαι πότε θα αρχίσουν να ... σπάνε πάλι τα νεύρα μας... αυτή τη στιγμή παίζει Ατρόμητος Βόλος στο τάμπλετ cosmote tv go WiFi η σύζυγος στο δικό της τάμπλετ και το τηλέφωνο μου συνδεδεμένο wifi... βλέπω και το pregame στο pc (ethernet καλώδιο)... μέχρι στιγμής πολύ ωραία μετάδοση χωρίς κολλήματα... πόσο παίζει στο στοίχημα ότι λίγο πρίν τη σέντρα όλα πάλι θα γίνουν χάλια και θα τρελαθώ στο κόλλημα;;;; Καμμία πρόβλεψη;....θα επανέλθω μετά χωρίς τα νεύρα που θα έχω κατά την διάρκεια του αγώνα...με τη νίκη και σήμερα


Όπως το προεβλεψα.. μόλις άρχισε να μιλάει ο Αλέξης άρχισαν τα κωλύματα...τα νεύρα μου τσαταλια...τι γίνεται γ....το ... είναι δυνατόν;
kostanast
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 19 Ιαν 2020, 18:21

Βάλε το ένα λεπτό πριν. Λογικά στρώνει
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tsou » Κυρ 19 Ιαν 2020, 18:26

ατελείωτα κολλήματα
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Κυρ 19 Ιαν 2020, 18:55

Ουδέν πρόβλημα (ξανά)
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 19 Ιαν 2020, 19:04

Στο ένα λεπτο πριν και στα 720p δείχνει μια χαρά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Κυρ 19 Ιαν 2020, 19:06

Και εγώ έχω κολλήματα .
Έβαλα το vpn ,στην αρχή έπαιζε καλά ,αλλά στη συνέχεια κολλούσε και πάλι .
Στην ανανέωση τις σελίδας μου βγάζει μερικές φορές διαφορετικά τα "κουμπιά" και δεν μου εμφανίζει το "κουμπί" της ανάλυσης .
Σε αυτή την περίπτωση δεν μου κόλλησε ,ανεβάζει την ανάλυση ,αλλά αργεί να το κάνει αυτό .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Maximus » Κυρ 19 Ιαν 2020, 19:53

Δεν έχω παράπονο. με ανάλυση 480 και -7 λεπτα στο DVR, το βλέπω χωρίς κολλήματα!
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 19 Ιαν 2020, 19:57

Κάθε προηγούμενο και καλύτερα...
Ειλικρινά ξεφτίλα πλέον η φάση.
Στριμαρω 4Κ και δεν μπορούμε να δούμε ούτε 240....
Έλεος ρε

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 19 Ιαν 2020, 19:59

Από κινέζικο κινητό σε κινέζικο Android box απίθανη εικόνα και ήχος. Ούτε μια διακοπη
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 19 Ιαν 2020, 20:00

Taseos έγραψε:Από κινέζικο κινητό σε κινέζικο Android box απίθανη εικόνα και ήχος. Ούτε μια διακοπη
Εγώ βλέπω ότι αν σε κλειδώσει κάτω σε ανάλυση τέλος.
Έκανα δοκιμή σήμερα για αυτό το λέω

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες