PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:02

Λογικά τώρα δεν θα έχουμε πάνω από 5000 αγορές, καθώς ο περήφανος λαός του ΠΑΟΚ θα αγοράσει μαζικά εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:04

Από sdna :

Η κίνηση του Άρη για προτζέκτορα και οι όροι χρήσης του PAOK TV

Η ΠΑΕ Άρης έκανε προσπάθεια προκειμένου να προβάλλει το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ στο «Κλ. Βικελίδης» μέσω προτζέκτορα για να παρακολουθήσουν μαζικά οι φίλαθλοι του την αναμέτρηση της Κυριακής.

Όμως αυτή η κίνηση βρήκε εμπόδιο, που δεν είναι άλλο από τους Όρους Χρήσης του PAOK TV, οι οποίοι δεν επιτρέπουν τέτοια ενέργεια. Πλέον στην ΠΑΕ Άρης αναζητούν άλλους τρόπους και μάλιστα εφόσον υπάρχει κάποια εξέλιξη στο συγκεκριμένο θέμα, θα ενημερώσουν επίσημα τους φιλάθλους της ομάδας, ενόψει του ντέρμπι της Κυριακής.


Τι άλλο θα διαβάσουμε .
Τελευταία επεξεργασία από constadine και Τρί 17 Σεπ 2019, 15:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2526
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:06

Μέχρι Κυριακή απόγευμα,πιστεύω περίπου 35-38.000 πακέτα
Και 59.826 μόνο για το ΠΑΟΚ-αρης...Στο περίπου και γι αυτό! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7629
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:14

Ζαντός έγραψε:Λογικά τώρα δεν θα έχουμε πάνω από 5000 αγορές, καθώς ο περήφανος λαός του ΠΑΟΚ θα αγοράσει μαζικά εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ!
Αν είχαν κάποιο φτηνότερο θα το επαιρνε και κόσμος εκτός Θεσσαλονίκης για να βοηθήσει 100 ευρώ χωρίς να δεις και αγώνα δεν δίνεις ευκολα

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό page4paok » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:20

Μέσα κι εγώ με το ετήσιο. Τέτοια χαρά όταν έχω πληρώσει κάτι δεν έχω νοιώσει :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
page4paok
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ 11 Αύγ 2016, 14:32

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:24

Doomlord4 έγραψε:Μέχρι Κυριακή απόγευμα,πιστεύω περίπου 35-38.000 πακέτα
Και 59.826 μόνο για το ΠΑΟΚ-αρης...Στο περίπου και γι αυτό! :mrgreen:


νομιζω ειναι ουτοπικο το νουμερο. Μακαρι να διαψευσθω !
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:26

Αν εχεις δίκιο,τότε αποτύχαμε :(
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7629
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:27

Μόλις ξύπνησαν ΗΠΑ, Καναδάς
Γερμανία, ΗΒ, Σουηδία, Βέλγιο, Ολλανδία σε λίγο σχολάνε.

Άντε να ανεβαίνουν τα νούμερα. :nairepaok:


ΥΓ: Τα ¨επαγγελματικά¨ εντός Θεσσαλονίκης, πιστεύω θα πάνε οι ιδοκτήτες στις μπουτίκ για μπιριμπίρι πως θα γίνει με τις πολλές συνδέσεις, τις δόσεις κλπ. Και αυτά τα πακέτα είναι κρίσιμα.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6098
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό zissos » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:32

Μεγάλη υπόθεση να μπορεί κάποιος να κουβαλάει παντού μαζί του το κανάλι της ομάδας, με όλα τα εντός έδρας και πολλά παρελκόμενα. Μόλις το τσίμπησα και γω. Καλή τηλεθέαση από καναπέδες, ντιβάνια, αεροδρόμια, καράβια, λιμάνια, κτελ, τρένα, παραλίες, βουνά, ποτάμια, ρυάκια, τηλεοράσεις, ντέσκτοπ, λαπτοπ, ταμπλετ, κινητά.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:42

Να απευθύνει επίσημη πρόσκληση ο Ιβαν σε όποια ομάδα θέλει να φύγει από τη νοβα , να έρθει παοκτv να δείχνει τα ματσάκια της , κι ας ορίζουν και να παίρνουν αυτοί το αντίτιμο. Εμείς τίποτα , ας φαίνεται μόνο το σήμα.

Να έρθει ο νιαου τιγρης , να τον δείχνουμε παοκtv , να πάρει κι αυτός ζεστό παραδάκι από χαρτοφιλάθλους για να τελειώσει το εργοτάξιο.

Εξαγωγή τεχνογνωσίας κάνουμε.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9417
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Τρί 17 Σεπ 2019, 15:45

Οτιδήποτε κάτω από 60.000 είναι αποτυχία. Κάτω από 50.000 είναι μεγάλη αποτυχία. Το ιδανικό θα ήταν 100.000.
Αν υπάρξει αποτυχία, θα δούμε ποιοι στηρίζουν κ ποιοι είναι τζάμπα μάγκες.
Άβαταρ μέλους
Obdulio
 
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Τετ 24 Οκτ 2018, 13:11

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Afanas » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:13

Obdulio έγραψε:Οτιδήποτε κάτω από 60.000 είναι αποτυχία. Κάτω από 50.000 είναι μεγάλη αποτυχία. Το ιδανικό θα ήταν 100.000.
Αν υπάρξει αποτυχία, θα δούμε ποιοι στηρίζουν κ ποιοι είναι τζάμπα μάγκες.


Διαφωνώ, το 100.000 είναι νομίζω ουτοπικό. Σκέψου ότι σημαίνει 7 εκατομύρια ευρώ. Έτσι μπαμ με τη μια. Και μετά σε κάθε αγώνα έξτρα έσοδα από τους μεμονωμένους, δηλαδή συνολικά θα βγάζαμε πάνω από 10 εκατομύρια ευρώ... Πιστεύω οι 50.000 είναι πάρα πολύ καλά αν τις πιάσουμε αλλά και δύσκολο να συμβεί.
Afanas
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Τετ 17 Ιούλ 2019, 00:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:19

Δεν μου κανει καμμια εντυπηση η αποπειρα του Ρουλεως για γιγαντοοθονη!
Στο μυαλο τους νομιζαν οτι θα προκαλουσαν "ανεπανορθωτο οικονομικο χτυπημα στον ΠΑΟΚ" στερωντας μας ..εκατοντάδες συνδρομων.
Στην πραγματικοτητα απλα θα προετοιμαζαν το δρομο για αντιστοιχη κινηση του αφεντικου τους που τους εχω ικανους να κανουν την κινηση στο αντιστοιχο ματς...κι ας απαγορευεται! Κρατος εισαι...


Κατα τα άλλα πολυ σωστη κινηση οι ατοκες δοσεις σε ιδιωτες-επαγγελματιες. Διευκολυνει πολυ, κι ας ειναι μικρο το ποσό!
7 ευρω το μηνα για 10 μηνες για ιδιωτη....
36 ευρω για 6 μηνες για μαγαζατορα δηλαδη ο τζιρος απο δύο τραπεζια πελατων.
Καμμια δικαιολογια για κανεναν.
Η πειρατεια ευχομαι να χτυπηθε με προβληματικά στριμ..αλλα κ να κυνηγηθει ως διαφυγοντα κερδη!


Επισης περιμενω κι εγω ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΟΚΤV με συνεχη ροη (αλλα κ επιλογη δικη σου)
Να ανοιγω οποτε θελω (ειδικα οταν βγει εφαρμογη για την τηλεοραση) κ να εχω να δω κατι.
100αδες ιστορικοι παλιοι αγωνες σε μπαλα-μπασκετ λοιπα αθληματα, νεα, προπονησεις, συνςντευξεις, ντοκυμανταιρ ΠΑΟΚ, αγωνες των πιτσιρικαδων, γυναικειο ποδοσφαιρο, ερασιτεχνικα...ενα σωρο πραματα μπορουν να προσθεθουν για να εχουμε να χαζευουμε. Λες και στις τηλεορασεις μας προσφερεται τιποτα αξιολογο;; Απλα παιζουν μαλ***ες!!!!
ΔΩΣΕ ΠΑΟΚ ΣΤΟ.ΛΑΟ ΡΕΕΕ!!!!!
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:34

Οι συναγωγίτες, εννοείται, δεν εκπλήσσουν κανέναν. Η γελοιότητά τους άλλωστε είναι και ένας βασικός λόγος που στο βοθρολίμανο έχουν εξελιχθεί σε αγαπημένο πουτ@ν@κι. Περιμένω εναγωνίως την προβολή ενστάσεων για το προκλητικό ξεπούλημα της γαμωνόβα στον μαρινουράκη κι ό,τι αυτό συνεπάγεται για την αξιοπιστία του ... προϊόντος. Μετά τις ενστάσεις για τα πλάνα του VAR την Κυριακή στην Τούμπα. Μιας και τους έπιασε ... ανησυχία τους μούλους.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Τρί 17 Σεπ 2019, 16:38

Αν και έχω διάρκειας το αγόρασα ....
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες