PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό prax » Δευτ 23 Σεπ 2019, 11:36

Αν ισχύουν αυτά που λέτε παιδιά τότε πάω πάσο

Αν δεν ισχύουν θα πρέπει να κινηθεί η παε (η ποια;;) κατά της εταιρία που το ελέγχει

Αν δεν γίνει τπτ πάλι θα ξανά γίνει κ θα ξανά γίνει
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 23 Σεπ 2019, 12:56

Άσχετα με τι βλέπουν αυτοί θα πρέπει κι εμείς να έχουμε τη γραμμή, όπως γίνεται με ΕΡΤ, Νοβα κλπ. Αν είχαμε τη γραμμή και βλέπαμε ότι είναι στην ευθεία θα κάναμε έντονη διαμαρτυρία. Τώρα δεν κάνουμε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 14:22

306 επιχειρήσεις στο σάιτ της ΠΑΕ. Δεν βλέπω και πολύ άσχημο αν θεωρήσουμε πως πολλά δεν πρόλαβαν ακόμα να ανεβούν και πολλά (ειδικά στη Ν. Ελλάδα ίσως δε θέλουν να δημοσιοποιηθούν).
Διαβάζω πως η ΠΑΕ ετοιμάζει και ραβασάκια για πειρατές, όπως και για ιστοσελίδα που διαφήμιζε πειρατικό λινκ.

Με το επόμενο παιχνίδι εντός θα έχουμε εμείς και η ΠΑΕ μια καλή ιδέα προς τα που πάει το πράγμα.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 15:44

Αν ξαναμπεί άνθρωπος της Sportime στη Τούμπα, για 'μένα είστε μέγιστοι ξεφτίλες στη ΠΑΕ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46418
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ToMousiTouCrespo » Δευτ 23 Σεπ 2019, 15:48

Βρήκα τη μετάδοση του PAOK TV εξαιρετική και χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά τα στιγμιότυπα μου φαίνονται απαράδεκτα (χωρίς χρονόμετρο, μουσική αντί περιγραφής, λήψεις από πολλές διαφορετικές κάμερες κλπ). Ελπίζω να αλλάξει αυτό και να έχουμε μια πιο "κλασική" παρουσίαση στιγμιοτύπων από δω και πέρα.
Άβαταρ μέλους
ToMousiTouCrespo
 
Δημοσιεύσεις: 805
Εγγραφή: Τετ 07 Ιουν 2017, 18:20

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 23 Σεπ 2019, 15:53

τι έγινε ;
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 16:04

ΠΑΟΚ – Άρης: Ντροπή! Σπασμένο link!

Ο ΠΑΟΚ και ο Άρης συγκρούονται στο γήπεδο της Τούμπας στο μεγάλο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης.

Για πρώτη φορά το clasico της πόλης δεν μεταδίδεται από το δημόσιο κανάλι ή, από κάποιο συνδρομητικό.

Η απόφαση της διοίκησης του ΠΑΟΚ είναι όλες οι εντός έδρας αναμετρήσεις να μεταδίδονται από το PAOK TV, κάτι που σημαίνει ότι όποιος θέλει να τις παρακολουθήσει θα πρέπει να ακολουθήσει μία διαφορετική διαδικασία (καταβολή ενός ποσού) μέσω της πλατφόρμας της επίσημης ιστοσελίδας του Δικεφάλου του Βορρά.

Ωστόσο, όποιος τελικά θελήσει να παρακολουθήσει την αναμέτρηση έχει την ευκαιρία μέσω του παρακάτω σπασμένου link.

Μία απαράδεκτη κίνηση ομολογουμένως!

[url]cdn.livetv209.me/webplayer.php?[/url]




https://www.sportime.gr/podosfairo/superleague/paok-aris-ntropi-spasmeno-link/?fbclid=IwAR383o28o6Gekih5c3YOOok--GRAeFm-YJ2kEvJNQ45zcedmHVUG3GNXIU0
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46418
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 16:04

ramboutla έγραψε:Αναφέρθηκε πουθενά πόσο έφτασαν οι πωλήσεις?


Τρελός είσαι;
Αυτό θα ήταν κάτι που θα έμοιαζε λογικό.

Σου ανακοινώνει το ΠΑΟΚtv

Πρώτες ώρες παιδια 1000 συνδρομες
1η μέρα παιδια 2.500
2η μερα παιδια 7.500
3η μέρα μάγκες 11.000
4η μέρα 21.000 και 10.000 μόνο για το ματς

5η μερα .....
6η μερα σιγή ασυρμάτου...
7η μέρα λογικά ανακοινωση για όσους έχουν περιέργεια,να αρχισουν να μυριζουν δάκτυλα

Τώρα θα μου πεις αυτό σε πείραξε....

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ

Κι άλλα βέβαια μέσα στο διήμερο,αλλα αν ασχοληθω με τα άλλα θα ξεφύγω.

ΕΙΜΑΙ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ

Ή μην ανακοινωνετε αριθμούς καθολου, ή πείτε πόσοι είδαν το παιχνίδι
Με τα νευρα μου παίζετε; :mrgreen:

Σαν να σου κάνει στριπτιζ η γκομενα κι οταν μένει μόνο με το κιλοτάκι να πηγαίνει για τσιγάρα....


Αυτά και πάγκο στον ζαμπά
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7531
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tzelas » Δευτ 23 Σεπ 2019, 16:44

Ζαντός έγραψε:Αν ξαναμπεί άνθρωπος της Sportime στη Τούμπα, για 'μένα είστε μέγιστοι ξεφτίλες στη ΠΑΕ.


Έπρεπε να τους είχαν αποκλείσει ήδη μετά από την απαράδεκτη θέση που πήρε κατά της ομάδας μας με άσχετο με το μάτς του γκει με βόλο πρωτοσέλιδο την περασμένη κυριακή. Ούτε προσχήματα δεν κράτησαν στις ανακοινώσεις των 2 ομάδων και χαρακτήρισε αυτή του γκει ως "κόλαφο" που σημαίνει ότι θεωρούν ότι μας έκαναν τα μούτρα κρέας για τις παγκόσμιες αποκαλύψεις που θα ακολουθήσουν και είναι ξεκάθαρη η θέση της εφημερίδας ότι ενστερνίζεται τις θέσεις κ@ρ@π@π@ κατά της ομάδας, οπότε μετά από αυτήν την πρωτοσέλιδη τοποθετηση έπρεπε να είναι ήδη εκτός από το γήπεδο μας. Συγνώμη για την ασχήμια που ακολουθεί:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Δευτ 23 Σεπ 2019, 17:20

Ανακοίνωση - κόλαφος του gay κατά του ΠΑΟΚ ανέφερε και το βήμα του Δ.Ο.Ν. (Πάμπλο)...

Copy -paste έκαναν οι ρουφιάνοι...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pastor_of_Muppets » Δευτ 23 Σεπ 2019, 17:47

Ζαντός έγραψε:ΠΑΟΚ – Άρης: Ντροπή! Σπασμένο link!

Ο ΠΑΟΚ και ο Άρης συγκρούονται στο γήπεδο της Τούμπας στο μεγάλο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης.

Για πρώτη φορά το clasico της πόλης δεν μεταδίδεται από το δημόσιο κανάλι ή, από κάποιο συνδρομητικό.

Η απόφαση της διοίκησης του ΠΑΟΚ είναι όλες οι εντός έδρας αναμετρήσεις να μεταδίδονται από το PAOK TV, κάτι που σημαίνει ότι όποιος θέλει να τις παρακολουθήσει θα πρέπει να ακολουθήσει μία διαφορετική διαδικασία (καταβολή ενός ποσού) μέσω της πλατφόρμας της επίσημης ιστοσελίδας του Δικεφάλου του Βορρά.

Ωστόσο, όποιος τελικά θελήσει να παρακολουθήσει την αναμέτρηση έχει την ευκαιρία μέσω του παρακάτω σπασμένου link.

Μία απαράδεκτη κίνηση ομολογουμένως!

[url]cdn.livetv209.me/webplayer.php?[/url]




https://www.sportime.gr/podosfairo/superleague/paok-aris-ntropi-spasmeno-link/?fbclid=IwAR383o28o6Gekih5c3YOOok--GRAeFm-YJ2kEvJNQ45zcedmHVUG3GNXIU0



Αυτό δυστυχώς νομίζω δεν είναι ποινικά κολάσιμο. Το να λες ότι εκεί μπορείς να το δεις, δε σε βάζει στη θέση αυτού που το αναμεταδίδει και που είναι εντελώς παράνομο. Μπορείς να το πας δικαστικά (γι' αυτό και άλλες σοβαρές σελίδες δε δίνουν streaming links), αλλά λογικά θα τη σκαπουλάρουν ή θα είναι εντελώς μικρή ποινή.
Πουστιά τεράστια βέβαια που το έκαναν όμως.

Από κει και πέρα, δεν καταλαβαίνω κάτι ρε μάγκες.
Έχω γαμηθεί να στέλνω emails στο piracy@paokfc.gr με παράνομα links από τον πρώτο αγώνα.
ΟΥΔΕΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!
Και σαφώς συνεχίζουν και λειτουργούν.

Και εντάξει κάποιες σελίδες εξωτερικού σιγά μην καταφέρεις τίποτα, αλλά εδώ σε δείχνουν οι aklautoi.
Η σελίδα των χάρτινων!
Δηλαδή έλεος!
Όταν θα έχουμε μέσα χάρτινους και γάβρους, κανείς δε θα πληρώσει από αυτούς, αν τους είναι τόσο εύκολο να βρουν link. Τουλάχιστον ας κυνηγήσουν τα ελληνικά!
Ήδη οι χάρτινοι βλέπουν κάθε παιχνίδι μας στο τσάμπα και το λένε κιόλας και δίνουν και links στα fora τους!

Και αναρωτιέμαι, αν αυτοί που ανοίγουν τα email περί πειρατείας, κάνουν τη δουλειά τους, ή μας γράφουν στα αρχίδια τους όσα και να στέλνουμε!
Σκέφτομαι στο επόμενο να πάρω τηλέφωνα απευθείας, αλλά με τηλεφωνήτρια θα μιλήσω, σιγά μη γίνει τίποτα.

Πάντως, θεωρώ χρέος μου να συνεχίσω να δίνω στην ΠΑΕ ότι βρίσκω. Είμαστε τόσα μέλη εδώ, αναρωτιέμαι αν άλλος στέλνει emails όμως.............
Άβαταρ μέλους
Pastor_of_Muppets
 
Δημοσιεύσεις: 581
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:00

Δεν μιλώ για μηνύσιμα πράγματα. Μιλώ για την ηθική υποχρέωση της ΠΑΕ να μην επιτρέπει την είσοδο αυτούς που σαμποτάρουν το PAOK TV με τέτοιο τρόπο!

Ολόκληρο forum με τόσα ανεξάρτητα μέλη εδώ μέσα (κανείς δεν είναι μισθού υποτελής κανενός) και δεν έχει μπει ούτε ένα παράνομο link από τον Αύγουστο κι εκείνοι πράττουν έτσι;;

Μήπως υπάρχει ενόχληση που δεν μπήκε κανείς από το Sportime στο PAOK TV; Γιατί μπήκαν από sdna, inPAOK, PAOK24, ακόμα και το PAOKvoice...


ΑΝ δεν μπήκε κανείς από το Sportime...γιατί δεν τα παρακολουθώ και πολύ αυτά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46418
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Kal4 » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:04

το πόσταραν και στη σελίδα τους στο facebook με τον ειρωνικό τίτλο "αυτά καλό είναι να μη γίνονται"
Kal4
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 23:27

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pastor_of_Muppets » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:09

Συμφωνούμε απόλυτα ότι είναι μέγιστη πουστιά και αν η ΠΑΕ γι' αυτό δε δύναται να κάνει τίποτα, θα ήταν πολύ όμορφο από μέρους μας να κάνουμε στα social media του sportime ότι έγινε και στο fb του γαβροΟικονόμου, με τα ανάλογα καντήλια, αν και δεν το βλέπω...

Αυτό για την ενόχληση, θα μπορούσε μόνο ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ να το κάνει. Δεν ξέρω ποιοι γράφουν για ΠΑΟΚ σε αυτούς, αλλά δε νομίζω να είναι τόσο πια μπετόστοκοι...


Από εδώ μέσα, βαράει κανένας άλλος report στα παράνομα links?
Γιατί αν είναι και γενικά δεν το κάνει κόσμος, να το κόψω κι εγώ αν είναι, πουτσαμου-ολα-κι-ετσι...
Άβαταρ μέλους
Pastor_of_Muppets
 
Δημοσιεύσεις: 581
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:16

ToMousiTouCrespo έγραψε:Βρήκα τη μετάδοση του PAOK TV εξαιρετική και χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά τα στιγμιότυπα μου φαίνονται απαράδεκτα (χωρίς χρονόμετρο, μουσική αντί περιγραφής, λήψεις από πολλές διαφορετικές κάμερες κλπ). Ελπίζω να αλλάξει αυτό και να έχουμε μια πιο "κλασική" παρουσίαση στιγμιοτύπων από δω και πέρα.


Ν αγιάσει το στόμα σου!
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες