PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τετ 18 Σεπ 2019, 13:00

Azrael έγραψε:
klainmein έγραψε:Συγγνώμη εάν έχει συζητηθεί, αλλά εγώ έκανα 2 γραμμές ανανέωση σε forthnet τον Απρίλιο για 2 χρόνια με 40+ το μήνα σύνολο. Για να κόψω τη σύνδεση μου είπαν ότι θα πληρώσω 123κάτι+ΦΠΑ για κάθε γραμμή, οπότε δεν μπορώ να το κόψω :-/ Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να αποφύγω το πέναλτυ; Αν ήταν Νόβα θα έλεγα την πήρα για τον ΠΑΟΚ και τώρα αλλάξατε τη συμφωνία μονομερώς (μπας και έπιανε), τώρα δεν μπορώ να κάνω κάτι, ε; :|

ΟΛΟΙ PAOK TV :nairepaok:


μπορεις να φυγεις ανετα.αυτοι θα σε καλουν μετα για να τους πληρωσεις τα χρωστουμενα.Ισως σου πουν οτι θα το πανε και νομικα και παπαριες.Δεν κανουν ποτε κατι.

Πηγαινε στον παροχο που θελεις αφοβα.



To διάβασα αυτό στην ΕΕΤΤ...Εγώ έχω ορισμένου χρόνου. Επίσης, το να φύγω και να αφήσω απλήρωτο το πέναλτυ, το θεωρώ λάθος γιατί μετά ο οποιοσδήποτε πάροχος θα σε έχει σε "μαύρη λίστα", αφού πχ και στον ΟΤΕ μπορεί και να το ξανακάνεις και να τους αφήσεις φέσια.. Μπορεί να στείλουν εξώδικο και να πληρώνω και άλλα μετά...


PS PAOK OFFICIAL HOTSPOTS Λιμάνι Παρηκοΐας Πάρου ... "Παρηκοΐας" ρε εσύ που το έγραψες;;;ΕΛΕΟΣ!
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1302
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 18 Σεπ 2019, 13:02

klainmein έγραψε:Συγγνώμη εάν έχει συζητηθεί, αλλά εγώ έκανα 2 γραμμές ανανέωση σε forthnet τον Απρίλιο για 2 χρόνια με 40+ το μήνα σύνολο. Για να κόψω τη σύνδεση μου είπαν ότι θα πληρώσω 123κάτι+ΦΠΑ για κάθε γραμμή, οπότε δεν μπορώ να το κόψω :-/ Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να αποφύγω το πέναλτυ; Αν ήταν Νόβα θα έλεγα την πήρα για τον ΠΑΟΚ και τώρα αλλάξατε τη συμφωνία μονομερώς (μπας και έπιανε), τώρα δεν μπορώ να κάνω κάτι, ε; :|

ΟΛΟΙ PAOK TV :nairepaok:


Βρήκα αυτό, φίλε. Σε αυτήν την περίπτωση υπάγεσαι; Εννοώ δηλαδή έληξε η προηγούμενη σύμβαση, που είχες με τη βοθρνετ, και τον Απρίλιο ανανέωσες για 2 ακόμα έτη;;

"Επισημαίνεται ότι συνδρομητής που έχει σύμβαση ορισμένου χρόνου την οποία ανανεώνει συνεχώς, κατά τη λήξη της, με νέα σύμβαση ορισμένου χρόνου, σε περίπτωση που τη διακόψει ή την καταγγείλει πριν την παρέλευση του ορισμένου χρόνου (της νέας πλέον σύμβασης), θα επιβαρυνθεί με το τέλος διακοπής καταγγελίας που ορίζεται στη νέα σύμβαση. Για παράδειγμα, συνδρομητής με σύμβαση ορισμένου χρόνου διάρκειας 24 μηνών (για σταθερή ή/και κινητή σύνδεση), επιθυμεί να διακόψει τη σύμβαση και να καταργήσει τη σύνδεσή του στον 20ό μήνα. Ο συνδρομητής θα επιβαρυνθεί με τέλος διακοπής/καταγγελίας σύμβασης, το ύψος του οποίου καθορίζεται στη σύμβαση. Το ίδιο ισχύει και εάν επιθυμεί να μεταφέρει τη σύνδεσή του σε νέο πάροχο."
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 18 Σεπ 2019, 13:05

pilotos έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Μόνο εγώ "φοβάμαι" μην έχουμε επιθέσεις σε μαγαζιά που θα δέιχνουν ΠΑΟΚ;; Κυρίως μιλώ για νότια Ελλάδα, νησιά κτλ.. Ειδικά από τη στιγμή που τα δημοσιεύει και η ΠΑΕ...
Δηλαδή τα καφέ που έδειχναν μέχρι τώρα πχ gay στην Μακεδονία είχαν θέμα;
Και κατά δεύτερον, όποιος θέλει βάζει το μαγαζί του


Δεν το αποκλείω κι εγώ καθόλου. Αλλά από την άλλη είναι προαιρετικό να μπεις στη λίστα του PAOKTV και πολύ πιθανόν αρκετά μαγαζιά να μην το κάνουν (και καλά θα κάνουν).

navigator11 έγραψε:Σε όλο αυτό το κυνηγητό, ασφαλώς, και εμείς ως πελάτες, εφόσον επιλέγουμε να βλέπουμε σε καφέ κλπ τους αγώνες, μια χαρά μπορούμε να ελέγχουμε αν το/τα στέκι/στέκια, που είθισται να παρακολουθούμε ΠΑΟΚ, έχουν τη σχετική πιστοποίηση. Κι αν, ενώ δεν την έχουν, ως δια μαγείας δείχνουν παιχνίδι του ΠΑΟΚ, να ενημερώνουμε σχετικά την ΠΑΕ. Βασικά, πιο πολύ υποχρέωσή μας είναι παρά κάτι δυνητικό.

Σωστός


Καλό θα κάνει κι η ΠΑΕ να ανανεώσει την ιστοσελίδα της με τα official PAOKTV hotspots. Ακόμα στα 2 μαγαζιά είναι από χθες. Δε λέω να είναι δυναμικό το όλο, αλλά τουλάχιστον κάθε 8ωρο.
Βέβαια από την άλλη ίσως ετοιμάζουν εκεί στην περίπτωση μεγάλου αριθμού μαγαζιών drop/down menu ανά νομό (και ακόμα καλύτερα και ανά χώρα ;) )
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 18 Σεπ 2019, 13:17

tolis01 έγραψε:
pilotos έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Μόνο εγώ "φοβάμαι" μην έχουμε επιθέσεις σε μαγαζιά που θα δέιχνουν ΠΑΟΚ;; Κυρίως μιλώ για νότια Ελλάδα, νησιά κτλ.. Ειδικά από τη στιγμή που τα δημοσιεύει και η ΠΑΕ...
Δηλαδή τα καφέ που έδειχναν μέχρι τώρα πχ gay στην Μακεδονία είχαν θέμα;
Και κατά δεύτερον, όποιος θέλει βάζει το μαγαζί του


Δεν το αποκλείω κι εγώ καθόλου. Αλλά από την άλλη είναι προαιρετικό να μπεις στη λίστα του PAOKTV και πολύ πιθανόν αρκετά μαγαζιά να μην το κάνουν (και καλά θα κάνουν).

navigator11 έγραψε:Σε όλο αυτό το κυνηγητό, ασφαλώς, και εμείς ως πελάτες, εφόσον επιλέγουμε να βλέπουμε σε καφέ κλπ τους αγώνες, μια χαρά μπορούμε να ελέγχουμε αν το/τα στέκι/στέκια, που είθισται να παρακολουθούμε ΠΑΟΚ, έχουν τη σχετική πιστοποίηση. Κι αν, ενώ δεν την έχουν, ως δια μαγείας δείχνουν παιχνίδι του ΠΑΟΚ, να ενημερώνουμε σχετικά την ΠΑΕ. Βασικά, πιο πολύ υποχρέωσή μας είναι παρά κάτι δυνητικό.

Σωστός


Καλό θα κάνει κι η ΠΑΕ να ανανεώσει την ιστοσελίδα της με τα official PAOKTV hotspots. Ακόμα στα 2 μαγαζιά είναι από χθες. Δε λέω να είναι δυναμικό το όλο, αλλά τουλάχιστον κάθε 8ωρο.
Βέβαια από την άλλη ίσως ετοιμάζουν εκεί στην περίπτωση μεγάλου αριθμού μαγαζιών drop/down menu ανά νομό (και ακόμα καλύτερα και ανά χώρα ;) )
Λογικά θα μπει στην εφαρμογή του PAOK fc
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Σεπ 2019, 13:22

Κι αμα τους καταδωσουμε ουλους μωρε που θα βλεπουμε τις μπαρτσελονες και τις ρεαλ?


Εικόνα
Παλαι ποτε κινημα της αριστερας. :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό prof » Τετ 18 Σεπ 2019, 13:51

Είμαι Αθηναίος 51 χρονών ΠΑΟΚτσής...... Στην Τουμπα έχω βρεθεί μονο μια φορά με τον 9χρονο μου γιο στο ματς με την βασιλεια..... Στην ομάδα δεν έχω συνεισφέρει οικονομικά σχεδόν τίποτα εκτός από κατι μπλουζες και ομπρέλες απο την μπουτίκ..... με αποτέλεσμα αυτο το 70αρι να το χαρώ με την καρδιά μου, καταλαβαινω πως είναι δυσκολο για τον κόσμο να αγοράσει το πακετο αλλά νομίζω ότι ο πόλεμος που γίνεται είναι τεράστιος (δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο υποτιμητικά μιλάνε στα ραδιόφωνα εδω κάτω για το όλο εγχείρημα) ΠΡΕΠΕΙ όλοι μας να βοηθήσουμε νομίζω ότι είναι μια πολύ κομβική στιγμή για την ομάδα και το βλέπουν πολλοι πολυ στενόμυαλα. Ναι το 100.000 ειναι αδυνατο αλλα αν θελουμε μπορουμε να το πετύχουμε απλά και ΠΑΟΚτσιδικα
prof
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευτ 16 Σεπ 2019, 01:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό nikvasil » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:13

prof έγραψε:Είμαι Αθηναίος 51 χρονών ΠΑΟΚτσής...... Στην Τουμπα έχω βρεθεί μονο μια φορά με τον 9χρονο μου γιο στο ματς με την βασιλεια..... Στην ομάδα δεν έχω συνεισφέρει οικονομικά σχεδόν τίποτα εκτός από κατι μπλουζες και ομπρέλες απο την μπουτίκ..... με αποτέλεσμα αυτο το 70αρι να το χαρώ με την καρδιά μου, καταλαβαινω πως είναι δυσκολο για τον κόσμο να αγοράσει το πακετο αλλά νομίζω ότι ο πόλεμος που γίνεται είναι τεράστιος (δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο υποτιμητικά μιλάνε στα ραδιόφωνα εδω κάτω για το όλο εγχείρημα) ΠΡΕΠΕΙ όλοι μας να βοηθήσουμε νομίζω ότι είναι μια πολύ κομβική στιγμή για την ομάδα και το βλέπουν πολλοι πολυ στενόμυαλα. Ναι το 100.000 ειναι αδυνατο αλλα αν θελουμε μπορουμε να το πετύχουμε απλά και ΠΑΟΚτσιδικα


Συμφωνώ απόλυτα! Πιστεύω είναι η πιο σημαντική μάχη που δίνει ο σύλλογος μας. Πρέπει να φτάσουμε αυτό τον αριθμό όσο δύσκολο και εάν είναι. :opaokara:
ΠΑΟΚΑΡΑ, ΠΟΝΤΟΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ...
ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ...
Άβαταρ μέλους
nikvasil
 
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Τρί 07 Μάιος 2019, 14:14

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:28

Πάντως έναν υπάλληλο πρέπει να έχει η παε όλο κι ολο, όσοι ξέρω που στείλαν μέιλ ακόμα περιμένουν :mrgreen:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11455
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:33

να τους πεις να κοιτάξουν στα σπαμ :mrgreen:
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:34

Στην παε; :P
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11455
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:42

prof έγραψε:Είμαι Αθηναίος 51 χρονών ΠΑΟΚτσής...... Στην Τουμπα έχω βρεθεί μονο μια φορά με τον 9χρονο μου γιο στο ματς με την βασιλεια..... Στην ομάδα δεν έχω συνεισφέρει οικονομικά σχεδόν τίποτα εκτός από κατι μπλουζες και ομπρέλες απο την μπουτίκ..... με αποτέλεσμα αυτο το 70αρι να το χαρώ με την καρδιά μου, καταλαβαινω πως είναι δυσκολο για τον κόσμο να αγοράσει το πακετο αλλά νομίζω ότι ο πόλεμος που γίνεται είναι τεράστιος (δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο υποτιμητικά μιλάνε στα ραδιόφωνα εδω κάτω για το όλο εγχείρημα) ΠΡΕΠΕΙ όλοι μας να βοηθήσουμε νομίζω ότι είναι μια πολύ κομβική στιγμή για την ομάδα και το βλέπουν πολλοι πολυ στενόμυαλα. Ναι το 100.000 ειναι αδυνατο αλλα αν θελουμε μπορουμε να το πετύχουμε απλά και ΠΑΟΚτσιδικα
Μεγάλη μάχη που πρέπει να κερδισουμε

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:43

pgetsos έγραψε:Στην παε; :P



και στην ΠΑΕ :mrgreen:


και στους άλλους.

κοιτάξτε όλοι στα σπαμ
:mrgreen: :opaokara:
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:46

Σας ενημερώνουμε ότι η κάρτα σας **************** χρησιμοποιήθηκε σε ασφαλή ηλεκτρονική συναλλαγή με την περιγραφή "DIMERA GROUP".


Τα αναλυτικά στοιχεία της συναλλαγής είναι τα ακόλουθα:

Στοιχεία Επιτυχημένης Συναλλαγής
Ημερομηνία/Ώρα: 18/09/2019 15:14:34
Αριθμός Συναλλαγής: *********
Κωδικός Αναφοράς: ******
Αριθμός Κάρτας: ****************
Ποσό Συναλλαγής: 69,99 EUR
Κωδικός Έγκρισης: ******

Σας ευχαριστούμε,

Τράπεζα Πειραιώς
Διεύθυνση Ηλεκτρονικής Τραπεζικής


**********************************************************************************************
Το παρόν αποτελεί αυτοματοποιημένο e-mail. Παρακαλούμε να μην απαντήσετε στον αποστολέα του παρόντος e-mail διότι δεν έχει τη δυνατότητα παραλαβής μηνυμάτων!
**********************************************************************************************




Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Τετ 18 Σεπ 2019, 14:52

Κρίμα που δεν έρχεται μύνημα από την αγορά του πακέτου από το ΠΑΟΚ ΤΒ...
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Τετ 18 Σεπ 2019, 15:08

Εμένα μόνο το μύνημα από την Πειραιώς μου ήρθε.

Φαντάζομαι ότι όλα είναι ΟΚ και την Κυριακή θα δούμε το ματσάκι κανονικά.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4471
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες