PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Σεπ 2019, 15:13

pgetsos έγραψε:Πάντως έναν υπάλληλο πρέπει να έχει η παε όλο κι ολο, όσοι ξέρω που στείλαν μέιλ ακόμα περιμένουν :mrgreen:
Καλα αυτο.... Εστειλα μειλ γιατι δε συνδεομαι μου απαντησαν να μιλησω τηλεφωνικα με την εξυπηρετηση πελατων(αλλα τηλεφωνο ειχαν αλλο) . Παιρνω Σάββατο, βαρια φωνη γνησιου λαχαναγωριτη "Ειναι κλειστα τα γραφεια... Παρε Δευτερα"
Παιρνω 2-3 μερες απογευμα μιλαει. Πιανω γραμμη καποια στιγμη μου λενε ξαναπαρτε αυριο μεχρι της 5.Να παρω αδεια δηλ.?Λιγο ελεος
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokilerou » Τετ 18 Σεπ 2019, 15:38

Μολις αγορασα και γω το πακετο. περιμενα για δοσεις αλλα δεν γ@μιεται.ΠΑΟΚ εισαι
Άβαταρ μέλους
paokilerou
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:42

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Τετ 18 Σεπ 2019, 15:51

Εννοείτε πως αγόρασα και εγώ, θέλω να πάρω και τα individual πακέτα αλλά δεν βλέπω την επιλογή πλέον


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 18 Σεπ 2019, 16:08

prof έγραψε:Είμαι Αθηναίος 51 χρονών ΠΑΟΚτσής...... Στην Τουμπα έχω βρεθεί μονο μια φορά με τον 9χρονο μου γιο στο ματς με την βασιλεια..... Στην ομάδα δεν έχω συνεισφέρει οικονομικά σχεδόν τίποτα εκτός από κατι μπλουζες και ομπρέλες απο την μπουτίκ..... με αποτέλεσμα αυτο το 70αρι να το χαρώ με την καρδιά μου, καταλαβαινω πως είναι δυσκολο για τον κόσμο να αγοράσει το πακετο αλλά νομίζω ότι ο πόλεμος που γίνεται είναι τεράστιος (δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο υποτιμητικά μιλάνε στα ραδιόφωνα εδω κάτω για το όλο εγχείρημα) ΠΡΕΠΕΙ όλοι μας να βοηθήσουμε νομίζω ότι είναι μια πολύ κομβική στιγμή για την ομάδα και το βλέπουν πολλοι πολυ στενόμυαλα. Ναι το 100.000 ειναι αδυνατο αλλα αν θελουμε μπορουμε να το πετύχουμε απλά και ΠΑΟΚτσιδικα

+ 1926

Δυστυχώς δεν το βλέπουμε όλοι έτσι. Στον στενό οικογενειακό κύκλο δύο από τα άτομα με τα οποία πάμε γήπεδο, όταν πάμε τέλος παντων, δε θέλουν να δώσουν λεφτά έτσι. Το ίδιο άλλος ΠΑΟΚ τσης στη δουλειά. Μου φαίνεται αδιανόητο και δύσκολο να το καταλάβω.
Τελευταία επεξεργασία από trouman και Τετ 18 Σεπ 2019, 16:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό sal » Τετ 18 Σεπ 2019, 16:21

theodorosstefan έγραψε:Κρίμα που δεν έρχεται μύνημα από την αγορά του πακέτου από το ΠΑΟΚ ΤΒ...


Αν πας στο λογαριασμό σου στο ΠΑΟΚTV, στις συνδέσεις πρεπει να λεει ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΕ για την ετήσια συνδρομή
Άβαταρ μέλους
sal
 
Δημοσιεύσεις: 826
Εγγραφή: Τετ 11 Αύγ 2010, 21:27

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Τετ 18 Σεπ 2019, 16:27

Η ΠΑΕ ενημέρωσε το χοτσποτ. 20 επιχειρήσεις μέχρι στγμής
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Τετ 18 Σεπ 2019, 17:09

sal έγραψε:
theodorosstefan έγραψε:Κρίμα που δεν έρχεται μύνημα από την αγορά του πακέτου από το ΠΑΟΚ ΤΒ...


Αν πας στο λογαριασμό σου στο ΠΑΟΚTV, στις συνδέσεις πρεπει να λεει ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΕ για την ετήσια συνδρομή

Στα προηγούμενα πακέτα ερχόταν μέιλ..
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 18 Σεπ 2019, 18:11

trouman έγραψε:
prof έγραψε:Είμαι Αθηναίος 51 χρονών ΠΑΟΚτσής...... Στην Τουμπα έχω βρεθεί μονο μια φορά με τον 9χρονο μου γιο στο ματς με την βασιλεια..... Στην ομάδα δεν έχω συνεισφέρει οικονομικά σχεδόν τίποτα εκτός από κατι μπλουζες και ομπρέλες απο την μπουτίκ..... με αποτέλεσμα αυτο το 70αρι να το χαρώ με την καρδιά μου, καταλαβαινω πως είναι δυσκολο για τον κόσμο να αγοράσει το πακετο αλλά νομίζω ότι ο πόλεμος που γίνεται είναι τεράστιος (δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο υποτιμητικά μιλάνε στα ραδιόφωνα εδω κάτω για το όλο εγχείρημα) ΠΡΕΠΕΙ όλοι μας να βοηθήσουμε νομίζω ότι είναι μια πολύ κομβική στιγμή για την ομάδα και το βλέπουν πολλοι πολυ στενόμυαλα. Ναι το 100.000 ειναι αδυνατο αλλα αν θελουμε μπορουμε να το πετύχουμε απλά και ΠΑΟΚτσιδικα

+ 1926

Δυστυχώς δεν το βλέπουμε όλοι έτσι. Στον στενό οικογενειακό κύκλο δύο από τα άτομα με τα οποία πάμε γήπεδο, όταν πάμε τέλος παντων, δε θέλουν να δώσουν λεφτά έτσι. Το ίδιο άλλος ΠΑΟΚ τσης στη δουλειά. Μου φαίνεται αδιανόητο και δύσκολο να το καταλάβω.


Κάθε ένας έχει τον δικό του τρόπο θεώρησης των πραγμάτων. Στη συγκεκριμένη όμως περίπτωση, όταν δηλώνεις ΠΑΟΚτσής, δεν υπάρχει η παραμικρή δικαιολογία. Είναι τόσο αισχρό αυτό που επιχειρήθηκε σε βάρος του Σαββίδη και κατ' επέκταση του ΠΑΟΚ που όντως είναι αδιανόητο να έχεις την οικονομική δυνατότητα να εξασφαλίσεις όλα τα παιχνίδια της σεζόν με ένα ποσό σχεδόν αστείο και να σφυρίζεις αδιάφορα. Μιλάμε για χρήματα που πηγαίνουν κατευθείαν στην ΠΑΕ. Της οποίας προΐσταται ένας άνθρωπος, που, θέλουμε δε θέλουμε, έχει όχι απλώς σώσει από την καταστροφή το ποδοσφαιρικό τμήμα αλλά το έχει οδηγήσει και σε μεγάλες αγωνιστικές επιτυχίες. Βάζοντας 2 βουνά χρήματα, μέχρι τώρα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 18 Σεπ 2019, 19:04

Εγώ δεν θα πάρω το πακετάκι αλλά θα αγοράζω αγώνα αγώνα. Απο τη μία δεν δίνω 70 ευρώ άμεσα, από την άλλη θα βοηθήσω και περισσότερο.
Βέβαια ότι παράπονα και να έχει κάποιος οπαδός του ΠΑΟΚ από το όλο εγχείρημα, πρέπει να τα καταπιεί για να βάλει πλάτη σε αυτό και να το στηρίξει όσο γίνεται.
Βλακείες του στυλ δε μου απαντάνε και δε μου λένε πως να παίξει στην τηλεόραση μου είναι για αστεία αναφορά και μόνο.
Κόψε το λαιμό ρε πελάτη και βρες τη λύση για την ομάδα σου μιλάμε.
Κι εμενα δεν έπαιζε σε τρεις browser στο android box και τελικά ανακάλυψα 4ο που υποστηρίζει flash player και το έλυσα. Λίγο ψάξιμο δε θα σας πέσει ο κώλος...
τις στοιχηματικές βέβαια όλοι τις παίζετε στα δάχτυλα και διαδικτυακα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 18 Σεπ 2019, 19:17

teod1980 έγραψε:Βλακείες του στυλ δε μου απαντάνε

Οταν εισαι μαγαζατορας και εχεις παρει 7 τηλεφωνα σε διαφορετικες ωρες και εχεις στειλει 2 μειλ με 0 ανταποκριση, δεν ειναι βλακειες. Αλλιως ας παει ο Χ μαγαζατορας να παρει το PPV για τα 5-10 πιο εμπορικα ματς και ολα καλα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 18 Σεπ 2019, 19:24

Για μαγαζάτορες ή οπαδούς μίλησα ρε συ;

Αλήθεια διαβάζει κανείς τι γράφει ο προηγούμενος ή απλά απαντάμε σε μία φράση; Γενικό σχόλιο όχι για σένα μόνο
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 18 Σεπ 2019, 19:33

Και για τον οπαδο που χει πληρωσει και δεν μπορει να κανει συνδεση ακριβως τα ιδια ισχυουν. Δεν ειναι δυνατον να ριχνουμε το φτιαξιμο στον Χ οπαδο που εχει προβληματα επειδη η ΠΑΕ εχει κακο κεντρο εξυπηρετησης. Ουτε ολοι γινεται να ειναι γνωστες (επισης το ιντερνετικο στοιχημα, στο παραμικρο προβλημα, εχουν εξαιρετικο και αμεσο customer support ολα οσα εχω δοκιμασει). Που δεν ξερουμε και γιατι δεν μπορει να κανει συνδεση, επισης.

Οπως δε το σηκωνουν στο μαγαζατορα, ετσι δε το σηκωνουν και στον οπαδο, για αυτο μιας και ημουν ενας απο τους 2 που μιλησαν για αναπαντητες κλησεις (παντου) απαντησα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 18 Σεπ 2019, 19:38

Ρε πέτρο....
σε πηδάνε πανταχώθεν σαν ομάδα και μου λες γιατι δε θα δω το ματς ενώ πληρωσα 5 ευρώ;
και είσαι οπαδός;
ελεος δλδ χιλιες φορες να μην το δω αλλα να παει καλα το γαμημενο εγχείρημα....ειναι ζήτημα αξιοπρέπειας ομάδας όλο αυτο

και πάλι δε τα λεω για σενα προσωπικα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 18 Σεπ 2019, 19:46

Ενώ πλήρωσες 70; Στα πόσα χρήματα είναι το όριο;

Επίσης δεν καταλαβαίνω την σύγκριση. Να μην αναφερθει το θέμα του τηλεφωνικού κέντρου; Να πούμε στην ΠΑΕ "ολα καλά μην αλλάξετε τιποτα"; Δεν μιλάμε για την υπηρεσία καν αυτή τη στιγμή αλλά την υποστήριξη. Και δεν την είχαμε 2 άτομα, σε προηγουμενους αγώνες το έπαθαν πολλοί
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Σεπ 2019, 20:30

Και καπου εδω καταλαβαινεις Πετρο τι εννοει ο Μανι με το
MANIAKOS έγραψε:
Ζαντός έγραψε:
MANIAKOS έγραψε:Κανένα από αυτά , απλά αισθάνομαι να μην υπάρχει χώρος για άλλες απόψεις ... πολλα παιδιά που γράφανε κ ωραία φύγανε .



Τι εννοείς "δεν υπάρχει χώρος"; Όποιος θέλει εκφράζει όποια άποψη θέλει, κι ας είναι μειοψηφία.. Υπέρ/κατά κάποιου αθλητή/παράγοντά μας, ή και διαφωνίες μεταξύ μελών βλέπουμε συχνά (όσες έχουν χαρακτηρισμούς, φεύγουν), ενώ τελευταία είδαμε κάποιες φορές και το "συμφωνούμε ότι διαφωνούμε, είμαστε και οι δύο ΠΑΟΚ, προχωράμε"!



Αν πεις κάτι διαφορετικό τρως πέσιμο από παοκαρχες κ φρουρούς να μην πω ονόματα
Κ έτσι κουβέντα δε γίνεται .. δε μικαω για μοντ τώρα

Επισης καταλαβαινεις ποσο τυχερος εισαι που εισαι μοντ.Γιατι αν δεν ησουν θα ειχες αλλη αντιμετωπιση
Μια βολτα σε αλλα τοπικ οπως αυτο των προηγ. προπονητων θα σε πεισει


YG Flaming νομιζω το λεν αυτο ετσι?Κι απ οσο ξερω στα φορα απαγορευεται.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες