Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:33

Νομιζω οτι ξεκινησε η αρχη του τελους...
Δεν ειναι τυχαιες πολλες απο τις τελευταιες δηλωσεις και του Ιβαν και της παε.Ειναι καιρος που δουλευει λιγο διαφορετικα το πραγμα.
Μπορει να λεμε οτι δε χαμπαριαζει το ενα το αλλο,αλλα επιχειρηματιας ειναι και να χανει απο αλλους παραγοντες δεν το δεχεται.
Δεν πρεπει να κανει πισω αλλα και εμεις δεν πρεπει να κανουμε πισω.Συσπειρωση γυρω του και ολοι μια γροθια.Πρεπει να το καταλαβουν οτι τα κοζια αν δεν αλλαξουν θα υπαρχει προβλημα.

Δεν ειναι και τυχαιες οι δηλωσεις παιχτη και προπονητη.Εκτος του τεραστιου Παμπλο που ειχε παιξει σε ρεαλ,μιλαν κανεις δεν ειχε μιλησει τοσο ανοιχτα,οπως εκανε σημερα ο Μακ.
Υπαρχει σπιθα, πρεπει να μετατραπει σε φλογα και λαβα...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Marianov6 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:35

Να πω και εγω την γνωμη μου για μετρα απο εδω και περα.

α) σε ολα τα γηπεδα οι οπαδοι να εχουν διακριτικα του γαυρου και σε καποιο σημειο του αγωνα να πετανε ελαφρα εναν αναπτηρα σε παιχτη της ομαδας του και φυσικα αυτος να χτυπιεται σαν να τον χτυπησε κεραυνος. Επισης μια διακοπη αγωνα με μια μικρη εισβολη χωρις να κινδυνεψει κανενας. Αυτο να γινεται σε καθε αγωνιστικη και ο γαρυος θα τρωει -3 καθε φορα.

β) αν για καποιον λογο δεν μπορει να γινει το "α", τοτε στα εκτος παιχνιδια του γαυρου να πηγαινουν οπαδοι αλλων ομαδων παλι με διακριτικα του με σκοπο να κανουν τα ιδια πραγματα και το αποτελεσμα να ειναι το ιδιο, -3 στον γκει και χρηματικα προστιμα καθε φορα.

*αν δεν γινεται να ειναι οπαδοι αυτοι λογω οικογενειων κτλ, ας ειναι βαλτοι και πληρωμενοι.

Ουτε ανθρωποι χρειαζεται να "πεθανουν" ουτε τιποτε ακραιο. Αν δεν μπορεις να παρεις την επο με το μερος σου παιρνεις το next best thing που ειναι το πειθαρχικο. Και αν ουτε αυτο μπορεις να το παρεις με το μερος σου, τοτε ο υπουργος σου εδωσε πατημα με τον νεο νομο να το "αναγκασεις" να ειναι με το μερος σου. Δεν υπαρχει περιπτωση να αντεξουν τα χρηματικα προστιμα, τα αδεια εντος εδρας και τα -3.
Marianov6
 
Δημοσιεύσεις: 1187
Εγγραφή: Παρ 22 Ιαν 2016, 22:12

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pavelc1971 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:38

θα προσφύγει λεει η επο <στις διεθνείς ποδοσφαιρικές αρχές>.....έλα αγορι μου Γκιρτζικη κανε το μετεωρο βήμα!!!!
(ελπίζω για το καλό σου να το ρώτησες το αφεντικό,μην παρεξηγειθείτε κιόλας...)
pavelc1971
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιούλ 2014, 17:00

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό vs40 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:44

Μπράβο στον Ιβάν για τη στάση του. Πρέπει να είναι κοντά στους συλληφθέντες η ΠΑΕ. Το λέω ανοικτά, ότι αν ήμουν γήπεδο στην 4, παρόλο που είμαι 34 ετών θα είχα μπει μέσα και ίσως να με είχανε συλλάβει. επειδή είμαι 700Κμ μακρυά δε μπορούσα να έρθω, όπως και δεν το κάνω τα τελευταία χρόνια. Έσπασα πάντως στα νεύρα μου το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης, και ευτυχώς δεν την πέτυχα, γιατί την αγόρασα 600Ευρώ (πέτυχα τείχο ο άστοχος :Ρ).

Νέο πρωτάθλημα δεν υπάρχει άλλη λύση.

Πάντως διαβάζοντας τα σχόλια σε αθηναΪκά σάιτ, ο γαύρος αδικήθηκε και ο κόσμος του ΠΑΟΚ δεν είχε καμία δικαιολογία. Δε με ενοχλεί παιδιά τόσο οι ΑΡΔ που τα παίρνουν και τα λένε, αλλά ο απλός κόσμος. Η κοινωνία μας έχει σαπίσει και πάμε σε αφανισμό ως έθνος. Νομικά, το να υποστηρίζεις μία εγκληματική οργάνωση, ενώ γνωρίζεις τη δράση της, σε κάνει συνυπεύθυνο και πας μέσα. Δηλαδή το 1/3 του πληθυσμού είναι για φυλακή μόνο από αυτό το πράγμα. Να το εξηγήσω λίγο καλύτερα:
Ο Μαρινάκης κατηγορείτε για κακούργημα (σύσταση και δράση και οργάνωση εγκληματικής οργάνωσης)
Έγκλημα είναι και ο βιασμό και ο φόνος. Αν πχ δημιουργηθεί μια οργάνωση που βιάζει ανήλικα κοριστσάκια, και αυτή η ομάδα έχει οπαδούς, είναι υπόλογοι δικαστικά και οι οπαδοί. Επίσης αν τους καλέσουν στο δικαστήριο για μάρτυρες αυτοί θα πουν ότι η ανίληκη αποπλάνισε το βιαστή. Ο βιαστής ζήτησε ταυτότητα και το ανήλικο έδειξε πλαστά στοιχεία, γιατί το μόνο που ήθελε είναι ο φούτσος του βιαστή και της ομάδας του. Αυτού του είδος η ψευδομαρτυρία αν δεν κάνω λάθος είναι κακούργημα!!! Αυτός λοιπόν είναι ο παραληλησμόε με τους οπαδούς της εγκληματικής οργάνωσης Μαρινάκη.

Προσωπικά δεν έχω κανένα πλέον φίλο ολυμπιακό. Τους αποκαλώ εγκληματίες γιατί είναι. Έχω χαλάσει "φιλές", γιατί αυτά τα άτομα είναι εγκληματίες και δε θέλω να έχω παρτίδες μαζί τους. Τέλος πλέον η υπομονή σε τέτοια άτομα.

Χθες το μόνο που ήθελα διαβάζοντας τα εμετικά τους ποστ, ήταν να μην ζω στην ίδια χώρα με αυτούς. Δεν τους θεωρώ Έλληνες. Ο Έλληνας είχε κάποιες αξίες δημοκρατίας, ισονομίας, δικαιοσύνης. Θέλω μία νέα Ελλάδα. Θέλω μια ανεξάρτητη Μακεδονία μακρυά από τους πρεζοέμπορούς, μακρυά από τα μιάσματα της κοινωνίας. Γιατί να πληρώνουμε φόρους στο Ελληνικό αυτό κράτος, όταν το 90% των κονδυλίων πηγαίνουν στην Αθήνα από το 1990 και μετά? Που πήγε η αποκέντρωση του Παπανδρέου, του Μητσοτάκη, Του Σιμήτη, του Γιωργάκη, του Καραμανλή , του Σαμαρά, του Τσίπρα? Δεν υπάρχει Ελλάδα παρά μόνο η Αθήνα, η πόλη του διαβόλου και των ΜΜΕ (του μέσου του διαβόλου).

Λευτεριά στη Βόρεια Ελλάδα

Υγ: Ζω στην Καλαμάτα τα τελευταία 3,5 έτη και έχω να πω ότι είναι το 80-90% μιάσματα. Σιχάματα της κοινωνίας. Δε μπορείτε να φανταστείτε για τι πάστα ατόμων μιλάμε. Να με συγχωρέσουν οι Παοκτσήδες της Καλαμάτας και της Νότιας Ελλάδας, που είναι σαφώς οι εξαιρέσεις, αλλά πραγματικά έχω σιχαθεί εδώ τη ζωή και θα φύγω το επόμενο 3μηνο. Δε μπορώ να ζω πλέον ανάμεσά σας.

Υγ2: Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι αν η Βόρεια Ελλάδα ήταν ανεξάρτητη, όπως η Κύπρος, θα βίωνε αυτή την κοινωνική παρακμή. Ας χωριστούμε να δούμε τι θα πετύχει ο καθένας μας. Δε σας έχουμε ανάγκη ρε καθιζήματα!
Τελευταία επεξεργασία από vs40 και Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5248
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 21:53

vs40 έγραψε:Έσπασα πάντως στα νεύρα μου το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης, και ευτυχώς δεν την πέτυχα, γιατί την αγόρασα 600Ευρώ (πέτυχα τείχο ο άστοχος :Ρ).



Κάνε λίγο προπόνηση και μετά πήγαινε στα επίσημα..εκεί πάνε οι καλύτεροι στο σημάδι! :mrgreen:



Θα τον έπαιζα όλη μέρα αν ανεξαρτητοποιούμασταν σαν Βόρεια Ελλάδα!!
Με άλλο όνομα. Ανεξάρτητο Κράτος της Μακεδονίας, οτιδήποτε. Το γράφω και φουσκώνω από υπερηφάνεια!

Και μετά ξύπνησα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46875
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:04

Για να δουμε, μπηκε το νερο στ' αυλάκι ή ρίχνουμε νερό στο μύλο του συστήματος;
Asimos
 

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:08

RoMaN έγραψε:
vs40 έγραψε:Έσπασα πάντως στα νεύρα μου το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης, και ευτυχώς δεν την πέτυχα, γιατί την αγόρασα 600Ευρώ (πέτυχα τείχο ο άστοχος :Ρ).






Δηλαδή τώρα εμείς πρέπει να αψηφίσουμε τους νόμους της φύσης και να πούμε ότι αυτό το ποτήρι με το νερό πέφτει από μεγάλο ύψος :cry:
Απο δίπλα πέφτει...στα πρώτα καθίσματα και αν..ας ψαχτούν να βρουν ποιος το έριξε.
Εκεί απο πίσω απ''οτι βλέπω ήταν και οι ματατζήδες.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:18

Η Νέα Δημοκρατία μέσω της Άννας Καραμανλή πήρε θέση
Η καταπολέμηση της βίας δεν μπορεί να επιτευχθεί με πρακτικές ‘’πονάει δόντι, κόβει κεφάλι...

ουστ..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό nico4 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:23

Τούρκος είναι ο μπαμπάς της πες της
Fist in the air, in the land of hypocrisy
Άβαταρ μέλους
nico4
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: Κυρ 22 Φεβ 2009, 19:18

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:26

Ιβαν παρε την ομαδα απο αυτο το μπουρδελο.Παμε να παιξουμε στη Σερβια..Δεν παει αλλο με αυτο το σιχαμα...
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:28

sporos123 έγραψε:Ιβαν παρε την ομαδα απο αυτο το μπουρδελο.Παμε να παιξουμε στη Σερβια..Δεν παει αλλο με αυτο το σιχαμα...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8500
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:29

Τώρα που δεν έχει ποδόσφαιρο...πάμε όλοι Μίκρα & Παλατάκι;

Όχι, ε;

Καλά...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46875
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:32

Άνοιξε τόπικ για Παλατάκι να ξέρουμε τι και πως.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:35

10.000 κρεμασμενοι σαν τα τσαμπια στο μπασκετ. :D
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29869
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Μαρ 2016, 22:38

DC έγραψε:Άνοιξε τόπικ για Παλατάκι να ξέρουμε τι και πως.



Επόμενος αγώνας, στη Μίκρα με τη ΧΑΝΘ το Σάββατο στις 15:00.
Τo volley δεν ξέρω τι και πώς.
Το μπάσκετ έχει διακοπή αυτό το Σ/Κ..

Για πόλο, θα μας πει ο fish..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46875
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες