Team manager

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:07

Και ο Κοντρέρας θα μ αρεσε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:16

εγώ νομίζω πρέπει να έρθει ο γερμανός του άρνεσεν που μιλάει 6 γλώσσες και κανει τη δουλειά μια ζωή και στανταρ τετοιες μ@λ@κίες θα τις θάβει (γερμανοί καλοί στην κομπίνα και το θάψιμο) να τελειώνουμε και να έχει η ομάδα την ηρεμία της.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:18

Απο ξένους τον βιειρα θα θελα να ζήσουνε μερες Άρσεναλ στα αποδυτήρια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:18

για τημ μανατζερ χρειαζεσαι καποιον "αληταρα",καποιον παθιασμενο τυπου Μουσλι..οχι καποιον τεχνοκρατη..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:21

ΟΧΙ!

Όσο το σκέφτομαι, θέλω σοβαρή λειτουργία σοβαρού κλαμπ στα αποδυτήρια και σημασία και στην παραμικρή λεπτομέρεια γιατί αν κάτι είναι ο ΠΑΟΚ, αυτό είναι σίγουρα εσωστρεφής. και πρέπει να μην δίνει η ομάδα αφορμές για κουβέντες. τέλος.

να έρθει ο τύπος του Άρνεσεν με τις 6 γλώσσες και θητεία σε ομάδες μπουντεσλίγκα να τελειώνουμε.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:25

Mīngus έγραψε:
Ο Πάμπλο Γκαρσία μίλησε στην ΕΤ3 και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην πιθανή πρόσληψη του Τάσου Κάκου στην ΠΑΕ και για το αν έχει πλέον άλλη γνώμη για αυτόν, σε σχέση με τον παρελθόν.

«Ο ΠΑΟΚ έχει τόσους βετεράνους που μπορούν να αναλάβουν τη θέση του γενικού διευθυντή. Επειδή η σχέση μου με τον Κάκο δεν είναι πια προβληματική ή επειδη βγάλαμε μια φωτογραφία ,δεν σημαίνει ότι μπορούμε να ξεγράψουμε την ιστορία.

Η ιστορία έγραψε και δεν κάνει ποτέ να την ξεχνάμε», δήλωσε ο Ουρουγουανός που βρίσκεται στο προπονητικό τιμ της Κ17 τους ΠΑΟΚ.


Προς απάντηση ορισμένων που κάνανε καραμέλα την αγκαλιά του Γκαρσία με τον Κάκο.


ψιλα γραμματα φιλε μου μην το ψαχνεις ειπαμε εκανε 2-3 λαθακια ο ανθρωπος υπερ μας 1-2 κατα μας σε γενικες γραμμες ο καλυτερος ελληνας διαιτητης :lol: :lol:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:25

διαφωνουμε.στο ελλ, πρωταθλημα βρισκεσαι οχι στη λα λιγκα..ασε που ενα πετσι χρειαζεται και στα αποδυτηρια και μεσα στο γηπεδο να εμψυχωνει τους παικτες και απεναντι στα κορακια.οι τεχνοκρατες ειναι για την διοικηση ;)
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:27

Εγω λεω να δώσει κατι ψιλά στον σοφο ο ιβαν να ανανεώσει και στα ρεπα του να κανει τον τίμ μανατζερ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:30

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
θα ριχνει και κανα μπουνιδι μια χαρα :mrgreen:
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:41

παοκαρα23 έγραψε:διαφωνουμε.στο ελλ, πρωταθλημα βρισκεσαι οχι στη λα λιγκα..ασε που ενα πετσι χρειαζεται και στα αποδυτηρια και μεσα στο γηπεδο να εμψυχωνει τους παικτες και απεναντι στα κορακια.οι τεχνοκρατες ειναι για την διοικηση ;)

ΟΧΙ!

αν θέλουν κάποιον να εμψυχώνει, να πάρουν έναν ξέχωρα να κάθεται και στον πάγκο αμα λάχει να λεει και καμια ππρια στον 4ο ξερω γω..

ΑΛΛΑ, θέλω ένα τύπο να φροντίζει κάθε λεπτομέρεια για την ομάδα απο το πρωινό της στις αποστολές και το κολόχαρτο στο εστιατόριο μέχρι τα ψυχολογικά τους προβλήματα και τις αναγκαίες δράσεις και το αν δεν μπορούν να βρούν καλό σπίτι. όταν η ομάδα θα κάνει κοινές δράσεις, θα φροντίζει για το τί εικόνα θα προβάλει η ίδια η παε και θα προσπαθεί να διατηρει ενα πεπλο προστασιας γυρω απο αυτην αλλα και τους παιχτες-προσωπικοτητες που την απαρτιζουν. ωριμες ή μη.

με λίγα λόγια,

τιμ, μανατζερ.

ΤΕΛΟΣ με τις μλκιες γ@μω το μπελα μου. άντε να πουμε. σκορποχώρι.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:51

αυτες ειναι οι αρμοδιοτητες του τημ μανατζερ;σιγα μην ειναι και νταντα!οσο για την εικονα του κλαμπ γι αυτην ειναι υπευθυνοι οι υπεθυνοι επικοινωνιας,δημοσιων σχεσεων,κοκ..δεν υπαρχει αυτο που ζητας ενας τυπος με 25 αρμοδιοτητες..
και χαλαρωσε λιγακι.κι εμεις τρελαμενοι ειμαστε..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 24 Νοέμ 2015, 00:56

αυτο ειναι ο τιμ μανατζερ. οτι γινεται στην και οτι φαίνεται απο την ομάδα του είναι δική του ευθύνη. η ομάδα επικοινωνίας κτλ έχει εκτελεστικό ρόλο και κανει κάτι αν τούτος το εγκρίνει (οκ, όχι πάντα). είναι πολλά τα φάουλ τα τελευταία χρόνια.

και δεν μιλάω φυσικά για το κλάμπ στο σύνολο του, αν είναι δυνατόν! ούτε εγώ δεν θα τα κατάφερνα!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 01:10

σε μια Α.Ε ετσι ειναι ο τζενεραλ μανατζερ και οντως αυτοι απλα κατεχουν εκτελεστικο ρολο.σε μια ελλ. παε τα γραμματα ειναι αλλιως..ο τημ μανατζερ ασχολειται με λεπτομερειες οπως η οργανωση των εκτος εδρας παιχνιδιων και γενικοτερα με οσα εχουν να κανουν με το αγωνιστικο.Τα της ΠΑΕ που περιλαμβανουν τις δημοσιες σχεσεις,την επικοινωνια,κοκ. της εταιριας ουσιαστικα δεν εχουν σχεση μαζι του.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 24 Νοέμ 2015, 01:14

μια χαρα το σημερινο εχει να κανει με το αγωνιστικο.

καταννοω τι μου λες, και στο λεω με τις ιδιαιτεροτητες που μου λες.

χρειαζεται καποιος να διατηρει τα στεγανα οταν χρειαζεται αλλά και αντίστοιχα να οργανώνει την καθημερινότητα της ομάδας.

ο αρνεσεν επ' ουδενι δεν εχει τετοιο ρολο και αυτη η ιστορια πρεπει να τελειωνει.

ιβαν,ξεκολλα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Νοέμ 2015, 02:03

K_geo έγραψε:ΟΧΙ!

Όσο το σκέφτομαι, θέλω σοβαρή λειτουργία σοβαρού κλαμπ στα αποδυτήρια και σημασία και στην παραμικρή λεπτομέρεια γιατί αν κάτι είναι ο ΠΑΟΚ, αυτό είναι σίγουρα εσωστρεφής. και πρέπει να μην δίνει η ομάδα αφορμές για κουβέντες. τέλος.

να έρθει ο τύπος του Άρνεσεν με τις 6 γλώσσες και θητεία σε ομάδες μπουντεσλίγκα να τελειώνουμε.


ΝΑΙ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες