Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 09:36

buffalobill4 έγραψε:
ΚΩΣΤΑΣ2019 έγραψε:Ο Μέγας Παντελάκης συνετέλεσε τα μέγιστα, αλλά δεν εχωσε τα εκατομμυρια. Σημερα, δυστυχώς, χωρίς τα εκατομμύρια ΔΕΝ.

Εκατομμύρια μπορεί να μην έχασε κόντρα στην χούντα πήγε πάντως. Και πες μου εσυ τι είναι δυσκολότερο. Ένας δισεκατομμύριουχος να δώσει εκατομμύρια (που δεν το μειώνω για κανένα λόγο) η ένας μεσοαστος να πάει κόντρα στην χούντα;

Σε λάθος άνθρωπο αναφερεσαι για τον ΜΕΓΑ Παντελάκη. Ο χαρακτηρισμός που προηγείται του ονόματος τα λέει όλα και όχι οψιμως αλλά απο την εποχή που οι παοκαρχες έκαναν αποχές κινούμενοι εναντιον του. Για τον Σαββίδη δεν φτάσαμε, ΑΚΟΜΗ, σ αυτό το σημείο.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:03

Όχι buffalo το χω διαβάσει ήδη πολλές φορές και το δικό σου και του Κώστα, δεν θέλω άλλο, νιώθει ότι η λογική έχει πάει περίπατο και δεν είμαι για περιπάτους πονάνε τα πόδια μου και για να μην πονέσει και το κεφάλι μου, λέω να κάτσω εδώ να ξεκουραστώ.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:13

Ωραία κάτσε να το εξηγήσω τότε.

Σε μια ομάδα όλοι έχουν μερίδιο στις επιτυχίες.

Το ποστ ήταν επιτηδευμένα σουρεαλιστικό και για τον ίδιο λόγο έκανα την αναγωγή με περίοδο κουδα τερζανιδη φορτουλα παντελακη. Ο οπαδός αναγνωρίζει την προσπάθεια όλων Παρολαυτα όντας συναισθηματικος δένεται κυρίως με τους παίκτες που φέρνουν τις επιτυχίες αφού αυτούς βλέπει κάθε Κυριακή να τον εκπροσωπούν.

Στο αντίστοιχο ινσταγραμ του 70 ο τερζανιδης θα έγραφε ευχαριστώ για όλα είμαι παοκτσης φευγω και ο γιος του παντελακη θα ανέβαζε τυχαία την ίδια μέρα φωτογραφία του πατέρα του με το πρωτάθλημα.

Έχουμε φτάσει σε σημείο που για να ξεκινήσεις μια πρόταση για τον ΠΑΟΚ πρέπει να ξεκινήσεις ως εξής "όλα όσα έγιναν στον ΠΑΟΚ είναι έργο Σαββίδη" και μετά να συνεχίσεις το συλλογισμό σου.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:15

Ε αυτο ειναι.ανυπαρκτος ησουν πριν τον σαββιδη.κανα μυστικο ειναι οτι 90 χρονια υπηρχε μονος ο λαος;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:18

Αυτό ακριβώς που λες είναι το επόμενο που θα έγραφα. Εγώ μεγάλωσα με το ΠΑΟΚ είναι ο λαός του αλλά πλέον ΠΑΟΚ είναι ο Σαββίδης.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:22

ΠΑΟΚ ειναι το σημα ο λαος. Ο ιδιοκτητης ο σθγκεκριμενος αππα γιγαντωσε τοσο τον ΠΑΟΚ που βγαινεις δευτερος και διαματτυρεσαι.δινει 6 εκατομμυρια για μεταγραφες και γκρινιαζεις. Το μεγεθος σου ξεφυγε λουω σαββιδη.ο λαος τον πηγε ροσο ψηλα τον ανυπαρκτο διοικητικα ΠΑΟΚ ωστε με το μεγεθος του να εμφανιστει ενας σαββιδης και να μην εισαι πλεον ο συμπαθητικος παοκακος που εδιναν συγχαρητηρια οι βαζελογαβροι για την ατμοσφαιρα στο γηπεδο.πλεον εισαι μεγεθος και ως ομαδα επειση καποιος εφερε βιερινια ματος κλπ κλπ αλλα κυριως γιατι μπηκε και στα κεντεα των αποφασεων.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:25

Σε όλα αυτά που λες δεν διαφωνώ. Έτσι είναι. Από εκεί μέχρι το να λέμε ότι δεν μετράει ποιος παίκτης παίζει γιατί όλους ο Σαββίδης τους έφερε εινσι άλμα νοητικό. Αν είναι έτσι να τους λέμε ο νούμερο 4 νούμερο 10 κοκ
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:32

Το λογικο αλμα.ειναι οτι ο βιερινια ηρθε γιατι υπηρχε σαββιδης να τον πληρωνει.δεν θα ερχοταν αν δεν υπηρχε η κατασταση που διαμορφωσε ο σαββιδης
Μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας.αν κανουμε το σεναριο οτι αυριο ο ααββιδης παραδιδει μετοχες στον ΑΣ ΠΑΟΚ και την κοπαναει ο ΠΑΟΚ θα καταρευσει και θα τρεχουμε παλι με ορφανους ζαγορακηδες να κανουμε ερανο.η ζυγαρια γερνει αναγκαστικα.εχετε φαγωθει με το τι κανει ο γιωργης
Ο ιβαν ειναι το.56 γεννηθεις αν σκοπος ειναι να αηδιασουν τα παιδια του να φυγουν οπως ςκαναν οι βαζελοι με τον τρακη ας το κανουμε και ανοιχτα.οχι με πουστριλικια
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:34

Όταν λέμε ότι ο ΠΑΟΚ γιγάντωσε και το μέγεθός του ξέφυγε, τι εννοούμε ακριβώς;
Αν, για οποιοδήποτε λόγο, φύγει ο Σαββίδης από τον ΠΑΟΚ σήμερα, ο ΠΑΟΚ θα επιστρέψει ακριβώς εκεί που ήταν και θα παρακαλάμε τον Βιερίνια να βγει μπροστά να αναλάβει. Περισσότερο για φούσκωμα μου φαίνεται παρά για μεγάλωμα.

Ο ΠΑΟΚ θα έχει γιγαντώσει όταν φτάσει στο σημείο να μην χρειάζεται τον Σαββίδη και προς το παρόν δεν φαίνεται να οδεύουμε προς αυτήν την κατεύθυνση.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15492
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:35

Δεν υπαρχει συλλογος ππυ αντεχει αυτη την περιοδο χωρις τον σαββιδη τον μαρινακη τον γιαννακοπουλο ή τον μελισσανιδη.
Γιγαντωσε.αμα μενεις εκτος σαλονικης θα το καταλαβεις πιο ευκολα.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:48

@taseos

Τωρα θα πάμε σε λογικές έκανε η κότα το αβγό η το αβγό την κότα. Ο Σαββίδης είναι εδώ από το 12. Από τότε βάζει λεφτά, αυτός πληρώνει του παίκτες, πρωτάθλημα όμως πήρε με την φουρνιά αυτήν. Μπορώ εγώ να είμαι πιο δεμένος με αυτούς τους παίκτες από ότι με μαδουρους μααρτενς; Και όχι μόνο για το πρωτάθλημα αλλά για την επιτομή της ομάδας που είδα.

Και επειδή γράφεις για πουστριλικια που κάνουν οι οπαδοί για να διώξουν τον Γιώργη. Πρώτον όσα πουστριλικια και να κάνουν ο Γιώργης ο Ιβάν ο Νίκος θα φύγουν αν φύγουν ποτέ όποτε οι ίδιοι κρίνουν ότι αυτό είναι το συμφέρον τους. Το ίδιο έκανε και ο τρακης. Που έφυγε χωρις να φύγει βέβαια. Μόλις ανακοινωθεί το γήπεδο μπάσκετ στο βοτανικό καβαλα στο άλογο θα γυρίσει και μια χαρά θα είναι με την 13.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Οκτ 2020, 10:57

Αππ το 12 ειναι εδω αλλα να μετρας απο τοτς που πληρωσε τα χρεη και δεν μπορουσε να εκβιαστει.κατασυαση που πιστευω ο ΠΑΟΚ θα ξαναγυρισει μολις ριξει το γηπεδο αλλα αυυο ειναι αλλη ιστορια. Και δεν ειπα αυτο που καταλαβες.ειπα αν καναμε το σεναριο οτι αππφασιζαν να φυγουν εισαο τοσο δυνατο μπραντ που θα ειχαμε ,remake ,ορφανου ζαγορακη πανο με τα μαγιο , καπεταν γιαννουλη κλπ κλπ.τοτε @@ θα ερχοταν και ο βιερινια @@ και ο οποιοςδηποτε. τους εφερε τους πληρωσε και πηρε αυτα για τα.οποια τους πληρωσε.αυτο ειναι ολο.ενα πληρες επαγγελματικο πακετο. αν ο τεραστιος αντρε σκεφτοταν οπως εσυ ή εγω ια ελεγε προεδρε βαλε εσυ το ποσο και φερε μου να υπογραψω.καλα εκανε
Σκεφτηκε το συμφερον της οικογενειας του.αλλα για μενα την δεδομενη χρονικη στιγμη και μεχρι να βρεθει ενα μεγαλυτερο μςγεθος αππ τον σαββιδη δε με απασχολει ποιος θα παιζει για να μου φερει τροπαια.θελω απλα τροπαια.για να παρω τροπαια θελω χρηματα.πολλα χρηματα.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 11:09

Ενώ διαφωνώ με το πως βλέπεις την ομάδα (σύνολο επαγγελματιών που πληρώνονται για να παίζουν χωρις κανένα συναισθηματισμο) μπορώ να το καταλάβω. Λίγο οι εποχές που άλλαξαν λίγο ότι τα χρήματα κινούν τα πάντα το δέχομαι.

Από την άλλη όμως αν δέχεσαι αυτό θα πρέπει να δεχτείς και ότι ο κάθε ιδιοκτήτης επαγγελματίας είναι και απλά θέλει να κάνει την δουλειά του.

Και φυσικά για να κάνω και μια αναγωγή σε αυτό που είπες "αν ο τεραστιος Σαββίδης σκεφτοταν όπως εμείς δεν θα σκεφτοταν ποτέ να φύγει από τον ΠΑΟΚ ότι δυσκολία και να έβρισκε μπροστά του".

Άρα είτε να μην συζητάμε τυχουσα αποχώρηση είτε απλά να δεχτούμε ότι κσι αυτός την δουλειά του κάνει.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 10 Οκτ 2020, 11:13

Κοιτα γενικως δεν πιστευω οτι ειναι στον ΠΑΟΚ για το μακεδονια ποντος μικρασια.εχε ενα πλανο για το οποιο ηρθε και το ξεδιπλωνει σιγα σιγα.αν εγω ως ΠΑΟΚ ευνοουμαι απο αυτο με χαροποιει.συναισθημα δεν υπαρχει οταν πληρωνεσαι με 100αδες χιλιαδες ευρω για να κανεις κατι.συναισθημα εχεις εσυ που αφιερωνεις χρονο χρημα κ ψυχη για τον συλλογο.απαξ και μπαινει στη μεση η αμοιβη μιλαμε για μπιζνες
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 11:19

Ωραία. Τώρα συνεννοουμαστε.

Δεν υπάρχει κανένα συναίσθημα όταν μπαίνουν τα χρήματα. Κατ αντιστοιχία λοιπόν όταν ο Σαββίδης έχει βάλει 150 εκατομμύρια δεν θα φύγει ότι και αν γράφεται για αυτόν πάρα μόνο όταν ο ίδιος κρίνει ότι το να φύγει τον συμφέρει οικονομικά.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες