Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Kal4 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:14

Θα ήθελα να 'ξερα τι περνάει απ'το μυαλό του όταν μετά από αυτό το ματς ανεβάζει στορυ με το σκύλο του.
Kal4
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 23:27

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:28

Να φύγει χαλάει την αισθητική μας όπως λέγανε κάποιοι όταν πρωτοηρθε ο Ιβάν.... Kal4 στον ιβαν μετά για κράξιμο πάμε... Και μετά Γκαγκατση καρυπιδη και έχουν τοπικ..... :) :) :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:57

Kal4 έγραψε:Θα ήθελα να 'ξερα τι περνάει απ'το μυαλό του όταν μετά από αυτό το ματς ανεβάζει στορυ με το σκύλο του.



Το "bravo coach, bravo PAOK" δεν το είδες ρε εγκάθετε; Άντε θα μας τρελάνεις ρε κράχτη να πούμε;;

Ούτε εγώ γουστάρω ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ που κάνει ο Γιωρίκας, αλλά εσύ το έχεις πηδήξει από κάθε διαθέσιμη τρύπα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 29 Σεπ 2019, 22:58

Εριστικός μέχρι αηδιας
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 23:00

Τουλάχιστον, σε τέτοιες φάσεις, δίνεται η ευκαιρία να ξεβρωμίζει το οπτικό μου πεδίο από κάτι τέτοιους αστείους τύπους.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 30 Σεπ 2019, 14:28

Γιωργαρε, δε γινεται ρε μαν να κανει ντου ο νιαου με τον γιαννακη και να μας χωνει στην περιοχη ο ρεφ μετα το ντου με τα φαουλ γυρω γυρω απ την περιοχη. καντε κατι. δυο βαθμοι ειναι αυτοι.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 02 Οκτ 2019, 22:47

Οταν ανεβαζει στορι απο γυμναστηριο και φωτο με ατακες απο μαικ ταισον κλπ ο γιωργης μου θυμιζει εναν φιλο μου που πηγε γυμναστηριο μια βδομαδα και ανεβαζε φωτο απο τον Αρνολντ και κατι beast mode
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Οκτ 2019, 23:56

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 10 Οκτ 2019, 20:42

ΙΝΠΑΟΚ

Τις δικές του προτάσεις αναφορικά με την καταπολέμηση της βίας αλλά και τις αποφάσεις του Λευτέρη Αυγενάκη σχολίασε ο Γιώργος Σαββίδης, μέσω του προσωπικού του προφίλ στο instagram.

Το μέλος του Δ.Σ. της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ξεκίνησε με ένα χιουμοριστικό ποστ, και ρωτώντας το κοινό για το ποιος πλανήτης ονομάζεται κόκκινος. Φυσικά, η σωστά απάντηση ήταν… ο Άρης!


Εικόνα

Στη συνέχεια ο Γιώργος Σαββίδης έγραψε:

«Λοιπόν, προτείνω τρία χρόνια φυλακή σε αυτόν τον δημοσιογράφο και μετάλλιο ανδρείας στα τσακαλάκια που οδηγούσαν το λευκό polo! Επίσης, επιβράβευση όσων μπερδεύουν τα αποδυτήρια των διαιτητών με τις τουαλέτες κτλ. Δεν νομίζω να διαφωνείτε Λευτέρη Αυγενάκη ε;»


Εικόνα

Τέλος, έκλεισε με το δικό του σχόλιο αναφορικά με τα όσα λέχθηκαν και αφορούσαν την καταπολέμηση της βίας από τους αρμόδιους φορείς, συνοδευόμενο από μία φωτογραφία του Λέο Μάτος που… γελά ειρωνικά:

Εικόνα
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Πέμ 10 Οκτ 2019, 21:43

Τους δικασε ο γιωρικας
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 10 Οκτ 2019, 21:48

Και σε 3 2 1,ξεκινούν τα λαϊκά δικαστήρια για τον κακομαθημένο υιό Σαββίδη.
Πάμε όλοι μαζί.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 10 Οκτ 2019, 22:00

Σαββίδη μαζί σου είμαι. Κανένα πολίτικαλ κορέκτ στα σιχάματα. Κι επειδή φαντάζομαι και λογικό είναι, ότι θα ξέρεις για το παρασκήνιο πολλά περισσότερα από εμάς, δούλεψέ τους, ξεβράκωσέ τους, με άλλους τρόπους κυρίως προφανώς αλλά κι έτσι. Ας λένε άλλοι το ίνσταγκραμ και τα σόσιαλ και ξέρω γω. Βρε γάμησέ τους όλους. Η αισθητική μας ανωτερότητα ας ξεκουραστεί λίγο. Σιχάματα...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 11 Οκτ 2019, 00:53

obanebane έγραψε:Και σε 3 2 1,ξεκινούν τα λαϊκά δικαστήρια για τον κακομαθημένο υιό Σαββίδη.
Πάμε όλοι μαζί.


:lol: :lol: :lol:

Ε ναι ρε συ, δεν είναι τρόπος αυτός τώρα. Να ειρωνεύεται με χιουμοράκι κακιάς ώρας τις αγνές προθέσεις του αποφοίτου ΤΕΙ-υπερασπιστή δολοφόνων φιλάθλου-κωλογλείφτη του δον πρεζκομπάρ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 11 Οκτ 2019, 08:23

Ντροπή να κάνει ειρωνικές υποδείξεις και να λέει θα σκίσεις το καλσόν σε έναν Υφυπουργό Αθλητισμού.
Σε κάποιον εκλεγμένο από τον Ελληνικό λαό , από όλους μας δηλαδή.
Το πόλο μπορεί να περιμένει , δεν είναι και τόσο μεγάλης σημασίας 2 φάπες που πέσανε .
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 11 Οκτ 2019, 08:35

Για μία ακόμα φορά, έπεα πτερόεντα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες